Νέα

Ιερόδουλες στην Τρίπολη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα takis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 208
  • Εμφανίσεις 42K
  • Ετικέτες
    τρίπολη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

takis69

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
  ;)Ξερει κάποιος κάτι για τρίπολη? ::)
 

gstam

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Mπες στο παλιο φορουμ και θα δεις.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Παίζουν μπουρδέλα στον δρόμο Τρίπολης-Σπάρτης.Στην διασταύρωση για Θάνα πάνω στο δρόμο για Σπάρτη(πηγαίνοντας προς Σπάρτη)στρίβεις δεξιά.Πίσω από κάτι μαγαζιά με κεραμεικά έχει 2-3 μπουρδελάκια,με μπάζα κατά κανόνα.
 

megasakis

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
211
Κριτικές
4
Like
112
Πόντοι
1
καλο κολομπαρο ειναι και ο ανεμος. κανει πιπα και στον παίζει κι όλας η "γκόμενα".  η Αντριάνα ποθ έχει εκεί κανει πιο χύμα πράγματα απο τις άλλες
 

megasakis

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
211
Κριτικές
4
Like
112
Πόντοι
1
to "ΑΓΑΠΗ" ειναι πιο πέρα απο τον "ΑΝΕΜΟ". Εκει μπαινεις διαλέγεις γυναίκα, την πέρνεις και φευγεις για hotel ή αμαξι. όπου θες.
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
2
Πόντοι
16
[
to "ΑΓΑΠΗ" ειναι πιο πέρα απο τον "ΑΝΕΜΟ". Εκει μπαινεις διαλέγεις γυναίκα, την πέρνεις και φευγεις για hotel ή αμαξι. όπου θες.
Φιλε μου,γινεται να μας δωσεις πληροφοριες και τιμες?
 

megasakis

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
211
Κριτικές
4
Like
112
Πόντοι
1
για το ΑΓΑΠΗ δεν θυμάμαι καθόλου. στον άνεμο με το πρωτο ποτο η αντριαννα στον πιάνει και τον παίζει. με το δευτερο εχει στανταρ πίπα αφου της το ζητήσεις απο το πρωτο κ σοθ πει στο επωμενο
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
αρχηγε τιμες γιατι σαββατο θα ειμαι εκει μην μας πιασουν κοτσους οι αρκαδες οι κοπελλες λενε τιποτα?
 

megasakis

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
211
Κριτικές
4
Like
112
Πόντοι
1
αρκας ειμαι και εγω φιλάρα. στον άνεμο κότσο δεν σε πιάνουν. ο ανεμος ειναι κολομπαρο. δεν εχει μοντέλα. εχει χύμα πράγματα όμως που τα ζητάς εσυ γιατι απο μόνες τους δεν κάνουν τίποτα. στο μπαρ αγαπη χρόνια πολλα εχω να πάω. πηγαινα με χαρτζιλίκι και θυμάμαι πως δεν ήταν πανακριβες
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Τζιβανιώτης εγώ κατά ένα μέρος.Σήμερα το απόγευμα θα είμαι εκεί.
 

megasakis

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
211
Κριτικές
4
Like
112
Πόντοι
1
στον ανεμο εχεισ παει?
εχει μεταφερθει πριν κανα χρονο πιο πέρα. στον ίδιο δρόμο νομίζω ειναι ακομα
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
στον ανεμο εχεισ παει?
εχει μεταφερθει πριν κανα χρονο πιο πέρα. στον ίδιο δρόμο νομίζω ειναι ακομα


Όχι δεν έχω πάει.Αλλά είναι εκεί που λες.Πάντως το ''Αγάπη'' είναι πολύ παρακμή.Μέχρι κ κόκκινο φωτάκι έχει απέξω,λες κ είναι μπουρδέλο.Πρώτη φορά βλέπω σε κωλόμπαρο κόκκινο φωτάκι
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Όχι δεν έχω πάει.Αλλά είναι εκεί που λες.Πάντως το ''Αγάπη'' είναι πολύ παρακμή.Μέχρι κ κόκκινο φωτάκι έχει απέξω,λες κ είναι μπουρδέλο.Πρώτη φορά βλέπω σε κωλόμπαρο κόκκινο φωτάκι

Έλα Χανιά να δεις πολύχρωμες γυρλάντες από έξω........χαχαχαχαχαχα
 

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
ο ανεμος και το αγαπη που ειναι ρε παιδια...?? ασσος και διας λενε τιποτα?
 

andymak

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον φιλοι μου,ακοθστε πληροφοριες για Τριπολη!
Μολις μπαινεις στην Τριπολη αριστερα ειναι ο ASSOS!Εχει πολυ καλα μωρα!Αμα γουσταρει η γκομενα φορτωνεται!
Πιο κατω στα 50 μετρα ειναι ο ΔΥΑΣ!Πολυ καλο μαγαζι!Στα8ερη αξια αλλα κοβουν κεφαλια!
Μετα τα φαναρια τα δευτερα ειναι το PRIVE και ο ΑΝΕΜΟΣ στο δεξι σου χερι!Στο PRIVE φορτονεις δυσκολα γκομενα ασε που 8α σε εχει γδαρει πρωτα!
Στον ΑΝΕΜΟ ειναι ετσι οπως τα λεει ο φιλος για την Αντριαννα,ειναι επαγγελματιας!
Μολις περνας την πρωτη πλατεια κ κανεις αριστερα στα 20 μετρα ειναι το ΑΓΑΠΗ!Γνωμη μου?Μακρια απο κει!
 

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
Λοιπον φιλοι μου,ακοθστε πληροφοριες για Τριπολη!
Μολις μπαινεις στην Τριπολη αριστερα ειναι ο ASSOS!Εχει πολυ καλα μωρα!Αμα γουσταρει η γκομενα φορτωνεται!
Πιο κατω στα 50 μετρα ειναι ο ΔΥΑΣ!Πολυ καλο μαγαζι!Στα8ερη αξια αλλα κοβουν κεφαλια!
Μετα τα φαναρια τα δευτερα ειναι το PRIVE και ο ΑΝΕΜΟΣ στο δεξι σου χερι!Στο PRIVE φορτονεις δυσκολα γκομενα ασε που 8α σε εχει γδαρει πρωτα!
Στον ΑΝΕΜΟ ειναι ετσι οπως τα λεει ο φιλος για την Αντριαννα,ειναι επαγγελματιας!
Μολις περνας την πρωτη πλατεια κ κανεις αριστερα στα 20 μετρα ειναι το ΑΓΑΠΗ!Γνωμη μου?Μακρια απο κει!
γιατι μακρυα...??? δαγκωνουν..??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom