Νέα

Wrocław Poland

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tasosedess
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 179
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
Μαγκες γυρισα....
και εκρινα καλο να ανοιξω νεο θεμα για wroslaw γιατι μαλλον θα πω αρκετα και δεν υπαρχει λογος να τα βαλω σε θεμα αλλης πολης.
Καταρχας η γλωσσα μου ειναι ακομη απο εξω.
Γυναικες  π α ν ε μ ο ρ φ ε ς και κυριως καλοντυμενες και περιποιημενες.
Χοντρες 1 στις 100 για να μην πω μια στις 200....
επειδη ειμαι πτωμα θα αρχισω να γραφω απο αυριο....
 

Επισκέπτης
Μαγκες γυρισα....
και εκρινα καλο να ανοιξω νεο θεμα για wroslaw γιατι μαλλον θα πω αρκετα και δεν υπαρχει λογος να τα βαλω σε θεμα αλλης πολης.
Καταρχας η γλωσσα μου ειναι ακομη απο εξω.
Γυναικες  π α ν ε μ ο ρ φ ε ς και κυριως καλοντυμενες και περιποιημενες.
Χοντρες 1 στις 100 για να μην πω μια στις 200....
επειδη ειμαι πτωμα θα αρχισω να γραφω απο αυριο....

Γενικα οι Γυναικες απο τις περιοχες Dolnośląskie - Οpolskie - Sląskie - Małopolskie - Podkarpackie ειναι ΚΑΛΛΟΝΕΣ
και συνηθως πολυ περιποιημενες,elegant, με dressy ρουχα οχι μονο οταν βγαινουν για διασκεδαση αλλα κι οταν πανε στο Super Market κτλ.
Στο Wrocław οι Πολωνεζες ειναι πολυ φιλικες και μπορει πολυ ευκολα ενας ξενος να γνωρισει καποια ανα πασα στιγμη,
ακομα και στο δρομο ρωτοντας για μια οδο ενα στεκι κτλ...
Παρ'ολα αυτα δεν θα το ταξινομουσα σαν πρωτο μερος το Wrocław ! Μπορει απο το καταθληπτικο γκριζο Katowice να ειναι πιο ωραιο
αλλα τα καλυτερα, κατα τη γνωμη μου, μερη στην Πολωνια ειναι : KRAKOW - WARSZAWA - ZAKOPANE - LUBLIN !!!!
WARSZAWA επειδη οι Γυναικες ειναι πολυ πιο απελευθερωμενες ! Μπορεις να γαμας μια παντρεμενη οταν τα παιδια ειναι στο σχολειο και ο συζηγος κερατας στην δουλεια (πραγμα που πιο δυσκολα γινεται στο Wrocław)
ΚRΑΚΟW επειδη ειναι πανεμορφη τουριστικη πολη με πολυ θετικα Vibes στο αερα που κανουν την ολη διαθεση τον Γυναικων χαρουμενη
ανεμελη και ξενιαστη ! Μεσα σε μια μερα μπορει κανεις να γνωρισει 3-4 διαφορετικες γκομενες (αν μιλαει εστω και λιγο).
ZAKOPANE επειδη ειναι TΟ ΜΕΡΟΣ ωπου εκτος απο Πολωνεζες θα βρεις και Σλοβακες οι οποιες εχουν στραβωσει απο τους Πολωνους και μολις
δουν Ελληνα τρελαινονται !
LUBLIN επειδη οι 9 στις 10 ειναι Κουκλαρες και οι πιθανοτητες να βρεις δυο φιλες BISEXUAL και να τις παρεις και τις δυο μαζι
στο κρεβατι ειναι πολυ περισσοτερες απ'οτι σε αλλα μερη !
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
166
Γενικα οι Γυναικες απο τις περιοχες Dolnośląskie - Οpolskie - Sląskie - Małopolskie - Podkarpackie ειναι ΚΑΛΛΟΝΕΣ
και συνηθως πολυ περιποιημενες,elegant, με dressy ρουχα οχι μονο οταν βγαινουν για διασκεδαση αλλα κι οταν πανε στο Super Market κτλ.
Στο Wrocław οι Πολωνεζες ειναι πολυ φιλικες και μπορει πολυ ευκολα ενας ξενος να γνωρισει καποια ανα πασα στιγμη,
ακομα και στο δρομο ρωτοντας για μια οδο ενα στεκι κτλ...
Παρ'ολα αυτα δεν θα το ταξινομουσα σαν πρωτο μερος το Wrocław ! Μπορει απο το καταθληπτικο γκριζο Katowice να ειναι πιο ωραιο
αλλα τα καλυτερα, κατα τη γνωμη μου, μερη στην Πολωνια ειναι : KRAKOW - WARSZAWA - ZAKOPANE - LUBLIN !!!!
WARSZAWA επειδη οι Γυναικες ειναι πολυ πιο απελευθερωμενες ! Μπορεις να γαμας μια παντρεμενη οταν τα παιδια ειναι στο σχολειο και ο συζηγος κερατας στην δουλεια (πραγμα που πιο δυσκολα γινεται στο Wrocław)
ΚRΑΚΟW επειδη ειναι πανεμορφη τουριστικη πολη με πολυ θετικα Vibes στο αερα που κανουν την ολη διαθεση τον Γυναικων χαρουμενη
ανεμελη και ξενιαστη ! Μεσα σε μια μερα μπορει κανεις να γνωρισει 3-4 διαφορετικες γκομενες (αν μιλαει εστω και λιγο).
ZAKOPANE επειδη ειναι TΟ ΜΕΡΟΣ ωπου εκτος απο Πολωνεζες θα βρεις και Σλοβακες οι οποιες εχουν στραβωσει απο τους Πολωνους και μολις
δουν Ελληνα τρελαινονται !
LUBLIN επειδη οι 9 στις 10 ειναι Κουκλαρες και οι πιθανοτητες να βρεις δυο φιλες BISEXUAL και να τις παρεις και τις δυο μαζι
στο κρεβατι ειναι πολυ περισσοτερες απ'οτι σε αλλα μερη !
η ερώτηση κλειδί είναι πόσες μέρες πρέπει να μείνεις στο μέρος για να φας
και αν μιλάνε αγγλικά, γιατί η εμεπιρία μου από Πολωνία είναι πως το αγγλικό δεν το έχουνε πολύ.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.782
Like
1.222
Πόντοι
216
tasosedess μετα την ξεκουραση σου περιμενουμε την ανταποκριση!
πως λεμε, κρεμομαστε απο το στομα σου...

επισης με ενδιαφερει κι εμενα αν μπορουν να συνενοηθουν στοιχειωδως στα αγγλικα. τι στην ευχη, χωρα της ευρ.ενωσης ειναι, δεν μαθαινει αγγλικα η νέα γενια;
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
μαγκες,εχω γυρισει πανω απο την μιση ευρωπη,εχω παει αφρικες,λατ. αμερικες,ασιες,
αλλα τοσο κουκλαρες και περιποιημενες γυναικες πρωτη φορα βλεπω.
Το οτι πηγα συνοδευομενος δεν μ αφησε να κανω παιχνιδι σε μπαρ-δρομους κτλ αλλα το πραμα φαινεται,με το περπατημα τους βγαζουν κατι θετικο,βλεπεις πως ειναι θετικες,νοιωθεις πως αν μιλησεις θα απαντησουν.
Εχουμε πει πως αγγλικα μιλανε αλλα οχι ολοι και ολες,
Ειναι απιστευτο και υπεροχο πως οι γυναικες ακομα και για σουπερ μαρκετ να πανε ντυνονται σικ,μοντερνα και σεξυ.Οσο για το σεξυ ντυσιμο δεν ειναι δυσκολο να το πετυχουν γιατι διαθετουν υπεροχα κορμια με καμπυλες,ελαχιστες ακωλες και αβυζες δηλαδη.
Να μην ξεχασω πως φευγοντας στο αεροδρομιο,εκπληκτος ειδα πως εχει απευθειας γραμμη για θεσσαλονικη με lot air αλλα δεν ξερω τιμες συχνοτητα κτλ,οποτε μαγκες σπευδετε.
Τιμες γενικως φτηνες αλλα και τιμες για ολα τα βαλαντια
ταξι απο αεροδρομιο 10-12 ευρω μιση ωρα αποσταση
χοτελ μπορεις να βρεις και μεν 10 ευρω βραδυα απο ιντερνετ
φαγητο σε καλα εστιατορια 8-10 ευρω/ατομο μεριδα μεγαλη,σαλατα,και κανα δυο μεγαλες μπυρες,
φαστ φουντ,ενα σαντουιτς πολυ μεγαλο,σχεδον διπλο απο τα γνωστα δικα μας συν μια κολα μισο λιτρο 3 ευρω
καφες απο 1-3 ευρω
εχει πολλα εμπορικα κεντρα λουξ,εκει οι τιμες δεν μπορουμε να πουμε πως ειναι καλες αλλα εκει παμε για καφε και ματι  (και ισως καμμια γνωριμια ) γιατι ειναι σαν πασαρελα.
Στα ρεστοραν-καφε-μαγαζια μιλανε σχεδον ολοι αγγλικα.
Θα επαναλαβω πως ειδα ελαχιστες χοντρες,δηλαδη 3 μερες ημουν εκει και να ειδα αντε 4 χοντρες γενικως
συνεχιζεται...
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
tasosedess μετα την ξεκουραση σου περιμενουμε την ανταποκριση!
πως λεμε, κρεμομαστε απο το στομα σου...

επισης με ενδιαφερει κι εμενα αν μπορουν να συνενοηθουν στοιχειωδως στα αγγλικα. τι στην ευχη, χωρα της ευρ.ενωσης ειναι, δεν μαθαινει αγγλικα η νέα γενια;
φιλε το εχουμε πει χιλιες φορες οτι μπορεις ,ναι ναι ΝΑΙ  ΝΑΙ αλλα οχι παντου και παντα ,και να σε ρωτησω εσυ στην ελλαδα μιλοντας ελληνικα μπορεις να συννενοηθεις παντου και παντα?? :grin:
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
Να σημειωσω πως το φαγητο τους ειναι υπεροχο,
επισης και οι μπυρες τους ειναι πολυ καλης ποιοτητας,
ο κοσμος ειναι ευδιαθετος και ευχαριστος
οι πολη ειναι πανεμορφη με ομορφα κτιρια μεσαιωνικα,πλακοστρωτα,εκκλησιες,ποταμια,πλατειες και πολυ μεγαλο κεντρο, και χαιρεσαι να την περπατας
πιστευω πως συντομα θα ξαναπαω,ειναι για μενα πολυ καλη λυση για σαβ/κυριακα μιας κι εγω παω ευκολα με low cost
συνεχιζεται...
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.782
Like
1.222
Πόντοι
216
Γυναικαρες οι πολωνεζες, συμφωνα με τα οσα μας λες...
οχι σαν τις ελληνιδες που ειναι πιρπιτσόλια, και το παιζουν και κάποιες!
Και πιστευω οτι δεν ειναι φαντασμένες/ψωνισμένες σαν τις ψωροελληνιδες!
Επιτελους, πρέπει καπου να υπαρχουν γυναικες ακομπλεξάριστες!
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
μιας και ο πριβε χρονος μου ηταν πολυ περιορισμενος δεν ειχα την πολυτελεια να κανω επισκεψεις σε αγγελιες απο odloty κτλ
και πηγα καρφι στο club afrodyta για το οποιο ειχα διαβασει καλα πραματα,
παιδια ακομη κι  εκει εντυπωσιαστηκα...πηγαμε κατα τις 5  το απογευμα χωρις να ξερουμε τις ωρες λειτουργιας ,για καλη μου τυχη τοτε ανοιγε ....μπαινω μεσα και παω στο μπαρ οπου με υποδεχτηκε μια μπαργουμαν με σουπερ μινι,ηταν ωραιο που εβλεπα την προσελευση των δεσποινιδων μια μια ,με ρουχα νορμαλ και μετα απο λιγο αφου πηγαιναν κι αλλαζαν ,φορωντας τα ρουχα εργασιας ,δηλαδη σουπερμινι,12 ποντα κτλ,
εντυπωση μου εκανε που ηταν πολυ φιλικες και συζητησιμες ,γιατι ερχονταν ολες στο τραπεζι μας,μιας και ημασταν οι μοναδικοι πελατες εκεινη την ωρα.Να σημειωσω πως δεν παραγγειλα καμμια σαμπανια κτλ που οπως ξερουμε στην ελλαδα πρεπει να παραγγειλεις για να ερθουν στο τραπεζι σου,παρα μονο μια μπυρα κοστους 2,5 ευρω.Δεν ερχονταν για να τις κερασεις αλλα για φαν-συζητηση γελια.Απο τις 4 κοπελες που ηταν στο τραπεζι ,η μια ηξερε απταιστα αγγλικα,η αλλη σπαστα,η τριτη μερικες κουβεντες και η τεταρτη τιποτα :cheesy: :cheesy:
Στο μαγαζι δουλέυουν συνολικα 25 κοπελες εμφανισης απο 6-9*,εγω ειδα μονο 7-8 γιατι πηγα νωρις και ειχα πιεση χρονου.Τεσπα πηρα μια ουκρανη πραγματικο αλογο,ψηλη,ξανθια,βυζαρες ,κορμαρα,κωλαρα που για να με πεισει πως θα περασω καλα ,με χαιδευε ,μου επιανε τον πουτσο,μου εταξε μασαζ....αφου ακουσα και μασαζ τοτε δεχτηκα γιατι ημουν κουρασμενος και χρειαζομουν ...πληρωνω και περπαταμε μαζι...στις σκαλες την αφησα αυτη να ανεβαινει μπροστα μου για να βλεπω τις ποδαρες της και το κουνημα μοντελου καθως ανεβαινε,καπου εκει την εβαλα χερι ...με κοιταξε και μου χαμογελασε...στο δωματιο ολα αργα και σχολαστικα....μου προτεινε ντουζ...εκανα...εκανε κι αυτη...μετα ηρθε απο πανω μου ξεκινοντας με ερωτικο μασαζ με τα χειλη στην πλατη μου και με τις βυζαρες της να μου χαιδευουν τον κωλο,διαρκεια κανα 10 λεπτο συνεχισε με μια πιπα βαθια ,απολαυστικη ,αργη, στην συνεχεια ανεβηκε απο πανω και και μου εχωσε τις τεραστιες βυζαρες στο προσωπο.... να μην ξεχασω ,γλυψιματα,δαχτυλα,χαιδεματα κτλ ολα ελευθερα ,για ακαπωτο και αναλ ειναι εξτρα και κανεις συμφωνια με την κοπελα δεν ξερω ποσο ,δεν ρωτησα.
Αφου τελειωσα μετα κανα δεκαλεπτο ,με σκουπισε σχολαστικα και μου εκανε μασαζ νορμαλ σε ολο το σωμα ,αργα αργα μεχρι να τελειωσει ο χρονος μου.Μου εκανε εντυπωση πως ξοδεψε ολον τον χρονο  (30 λεπτα) δουλευοντας επανω μου σε σεξ,ερωτικο μασαζ,νορμαλ μασαζ...οχι σαν τις δικες μας που πριν χυσεις εχουν εξαφανιστει απο το δωματιο....Κρατησα και ωρα 30  πραγματικα λεπτα συν 10 λεπτα που σου δινουν για μεχρι να ανεβεις πανω-ντουζ κτλ.Η κοπελα υπεροχη ,φιλικη,μου προτεινε κλαμπ με λατιν μουσικη που προτιμα αυτη...ισως να περιμενε καποια προταση για να βρεθουμε...δεν ξερω...αλλα τι να κανω που δεν γινοταν  οποτε δεν το προτεινα καν.Αν ημουν μονος θα το εκανα εννοειτε...αφου ντυθηκαμε με φιλησε 3 φορες και με συνοδεψε στο μπαρ οπου αφου εκατσα  ηρθε ξανα και με σεβασμο με φιλησε αλλη μια φορα και με αποχαιρετησε ευγενικα..
αυτη ηταν η εμπειρια μου απο σεξ κλαμπ ...
αλλη σεξουαλικη εμπειρια δεν ειχα λογω χρονου,
την αλλη φορα θα δοκιμασω ομως,
επισης την αλλη φορα θα παιξω πολυ σε μπαρ κλαμπ κτλ,που το πιστευω πολυ αυτο....
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
Και για να βοηθησω τα μελλοντικα σας πλανα να πω πως  στην πολωνια θα γινει το euro2012 και μια απο τις πολεις ειναι το wroslaw,του χρονου θα ειναι ετοιμο το νεο αεροδρομιο
επισης η πολη διεκδικει τον τιτλο πολιτιστικη πρωτευουσα της ευρωπης για το 2016 και παντου βλεπεις  εργα τεχνης μικρα μεγαλα διαφορα,αφηρημενα ,συγκεκριμενα,αγαλματα,πλατειες,κτιρια κτλ παρα πολλα πραγματικα
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.782
Like
1.222
Πόντοι
216
Ο dimitrakis απο τα ρωσικα τοπικ, αλλα και αλλοι αν δεν με απατα η μνημη μου, εχουν κατα καιρους αναφερει οτι γενικα οι πολωνεζες εχουν χαμηλη αυτοεκτιμηση, ειναι σχετικα υποτακτικες κλπ και εξηγειται λογω του οτι γεωγραφικα η χωρα βρισκεται μεταξη ρωσιας και γερμανιας και σχεδον ολα τα χρονια ετρωγε 'σφαλιαρες' κι απο τους δύο!
Αραγε ευσταθεί αυτή η τοποθέτηση;
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
tip
το ταξι φτηνο σχετικα αλλα πρωτα ρωταμε για το κοστος διαδρομης
οπως επισης για το club afrodyta θες ταξι 10 ευρω πανε και 10 ελα
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
ξεχασα το σημαντικο
για ολο  το σερβις στο club afrodyta πληρωσα 37,5 ευρω συν 2,5 η μπυρα
συνολα 40 ευρω
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Λογικα σε χωρες οπως η πολωνια τα στριπ και τα μπουρδελα (αν υπαρχουν) δεν πρεπει να εχουν και πολυ δουλεια αφου η πλειοψηφια των γυναικων ειναι πολυ ομορφες.......
 

Επισκέπτης
Να σημειωσω πως το φαγητο τους ειναι υπεροχο,
επισης και οι μπυρες τους ειναι πολυ καλης ποιοτητας,
ο κοσμος ειναι ευδιαθετος και ευχαριστος
οι πολη ειναι πανεμορφη με ομορφα κτιρια μεσαιωνικα,πλακοστρωτα,εκκλησιες,ποταμια,πλατειες και πολυ μεγαλο κεντρο, και χαιρεσαι να την περπατας
πιστευω πως συντομα θα ξαναπαω,ειναι για μενα πολυ καλη λυση για σαβ/κυριακα μιας κι εγω παω ευκολα με low cost
συνεχιζεται...

Żywiec και Tyskie !!! Οι καλυτερες Μπυρες σε ολη την Ευρωπη (μονο οι τσεχικες μπορουν να συγκριθουν μαζι τους)
Σαν το Πολωνικο Roll δεν βρισκεις πουθενα αλλου και οι σουπες ZUREK ειναι οι πιο νοστιμες στην Ευρωπη !!!
Εκτος απο Πανεμορφες Γυναικαρες στην Πολωνια βλεπεις και αριστη αρχιτεκτονικη και πολεοδομηση !!!

Το να εχει γυρισει καποιος ολη την Ευρωπη σαν τουριστας για λιγες μερες Δεν μου λεει και πολλα...
Το να εχει ΖΗΣΕΙ καποιος σε 5 διαφορετικες Ευρωπαικες χωρες (απο 1 εως 4 χρονια στην καθε μια)
και να μιλαει και τις τοπικες γλωσσες μου λεει ΤΑ ΠΑΝΤΑ  ;)

Η Πολωνια ΔΕΝ ειναι Μαροκο και Τουρκια για να πληρωσει κανεις για Sex !!!!!!! Πληρωμη για Sex στην Πολωνια
σαν ανεκδοτο ακουγεται  :2funny: Εκτος κι αν καποιος ειναι 50+ με κοιλιτσα κτλ και θελει καμοια 18-20αρα
Στην Πολωνια εαν εχεις χρονο μπορεις να πας με οσες γυναικες αντεχεις χωρις να δωσεις ουτε ενα ευρω  :rockon:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
καταπληκτικο thread οπως παντα απο τον τασο.ουσιαστικο με πρακτικες πληροφοριες και οχι θεωρητικες παπαριες οπως λενε καποια μπαζα εδω που μονο στα λιγα ειναι καλοι.ευγε τασο ολο και περισσοτερο πειθομαι για πολωνια.το ασχημο ειναι οτι με το ευρω2012 θα μαθουν την φοιτητουπολη το wroslaw και θα αανεβει ο τουρισμος και κατα συνεπεια οι τιμες εκει.ειδικα αν πλακωσουν τιποτα λιγουρια ιταλοι που κανουν μαλακιες χοντρες.τεσπα για αν μην ξεφευγω και παλι ευγε στον τασο και περιμενουμε νεες ανταποκρισεις απο ατομα που ξερουν και οχι απο ψευτες που κατεβαζουν φοτο απο το ιντερνετ.τασο θα σου σετιλω πμ και να ξερεις σε εχω βαλει εδω και καιρο στην λιστα φιλων.επισης μιας και ειμαι αρχαριος στον αγοραιο ερωτα τι ειναι το odloty tασο?αγγελιες απο εφημεριδες και στουντιο?γιατι εκει εχω ακουσει οτι δεν ειναι οπως φοτο αλλα μουφα ψευτικες.παντως οπως μολυ τα ειπες εκλει λεει πολυ για ελευθερο καμακι σε βαρακια και κλαμπ μιας και ειναι φοιτητουπολη.ευχομαι μονο να μην αρχισει να κατακλιζεταια πο τουριστες λογω ευρω2012 και ανεβουν και οι τιμες.τασο οταν ξαναπας περιμενω να με ενημερωσεις ειτε εδω ειτε πμ.θα σου στειλω πμ να πουμε και αλλα.το πολυ πολυ να παω μονος μου εκει του χρονου.οψομεθα.αντε με δυναμη και φινετσα παμε γερα μαγκες.
 

Επισκέπτης
καταπληκτικο thread οπως παντα απο τον τασο.ουσιαστικο με πρακτικες πληροφοριες και οχι θεωρητικες παπαριες οπως λενε καποια μπαζα εδω που μονο στα λιγα ειναι καλοι.ευγε τασο ολο και περισσοτερο πειθομαι για πολωνια.το ασχημο ειναι οτι με το ευρω2012 θα μαθουν την φοιτητουπολη το wroslaw και θα αανεβει ο τουρισμος και κατα συνεπεια οι τιμες εκει.ειδικα αν πλακωσουν τιποτα λιγουρια ιταλοι που κανουν μαλακιες χοντρες.τεσπα για αν μην ξεφευγω και παλι ευγε στον τασο και περιμενουμε νεες ανταποκρισεις απο ατομα που ξερουν και οχι απο ψευτες που κατεβαζουν φοτο απο το ιντερνετ.τασο θα σου σετιλω πμ και να ξερεις σε εχω βαλει εδω και καιρο στην λιστα φιλων.επισης μιας και ειμαι αρχαριος στον αγοραιο ερωτα τι ειναι το odloty tασο?αγγελιες απο εφημεριδες και στουντιο?γιατι εκει εχω ακουσει οτι δεν ειναι οπως φοτο αλλα μουφα ψευτικες.παντως οπως μολυ τα ειπες εκλει λεει πολυ για ελευθερο καμακι σε βαρακια και κλαμπ μιας και ειναι φοιτητουπολη.ευχομαι μονο να μην αρχισει να κατακλιζεταια πο τουριστες λογω ευρω2012 και ανεβουν και οι τιμες.τασο οταν ξαναπας περιμενω να με ενημερωσεις ειτε εδω ειτε πμ.θα σου στειλω πμ να πουμε και αλλα.το πολυ πολυ να παω μονος μου εκει του χρονου.οψομεθα.αντε με δυναμη και φινετσα παμε γερα μαγκες.

Συμφωνω Μαζι Σου Φιλε  :rockon:
Η πειρα ειναι που μετραει απο ατομα που εχουν ζησει στην Πολωνια για Μεγαλο Χρονικο Διαστημα
και οχι οι "θεωρητικες παπαριες" (οπως λες) απο Κοντοπιθαρα ΜΠΑΖΑ που πληρωνουν για να πανε με γυναικες  :2funny:
Στην Πολωνια οπως ειπα ΔΕΝ χρειαζεται να πληρωσει κανεις για sex !




 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
καταπληκτικο thread οπως παντα απο τον τασο.ουσιαστικο με πρακτικες πληροφοριες και οχι θεωρητικες παπαριες οπως λενε καποια μπαζα εδω που μονο στα λιγα ειναι καλοι.ευγε τασο ολο και περισσοτερο πειθομαι για πολωνια.το ασχημο ειναι οτι με το ευρω2012 θα μαθουν την φοιτητουπολη το wroslaw και θα αανεβει ο τουρισμος και κατα συνεπεια οι τιμες εκει.ειδικα αν πλακωσουν τιποτα λιγουρια ιταλοι που κανουν μαλακιες χοντρες.τεσπα για αν μην ξεφευγω και παλι ευγε στον τασο και περιμενουμε νεες ανταποκρισεις απο ατομα που ξερουν και οχι απο ψευτες που κατεβαζουν φοτο απο το ιντερνετ.τασο θα σου σετιλω πμ και να ξερεις σε εχω βαλει εδω και καιρο στην λιστα φιλων.επισης μιας και ειμαι αρχαριος στον αγοραιο ερωτα τι ειναι το odloty tασο?αγγελιες απο εφημεριδες και στουντιο?γιατι εκει εχω ακουσει οτι δεν ειναι οπως φοτο αλλα μουφα ψευτικες.παντως οπως μολυ τα ειπες εκλει λεει πολυ για ελευθερο καμακι σε βαρακια και κλαμπ μιας και ειναι φοιτητουπολη.ευχομαι μονο να μην αρχισει να κατακλιζεταια πο τουριστες λογω ευρω2012 και ανεβουν και οι τιμες.τασο οταν ξαναπας περιμενω να με ενημερωσεις ειτε εδω ειτε πμ.θα σου στειλω πμ να πουμε και αλλα.το πολυ πολυ να παω μονος μου εκει του χρονου.οψομεθα.αντε με δυναμη και φινετσα παμε γερα μαγκες.
για το euro2012 κι εγω πιστευω πως θα ανεβουν οι τιμες αλλα αυτο δεν θα κρατησει πολυ νομιζω και μετα το ποδοσφαιρο θα ξαναγινουν οπως πριν.
ΤΟ odloty ειναι σαιτ με αγγελιες για βιζιτες-εσκορτ-κλαμπ κτλ.Παιζουν πολλες μουφα αγγελιες σ αυτο το σαιτ  αλλα πρεπει να εχεις χρονο κ χρημα να παιρνεις τηλ,να πηγαινεις με ταξι ,να βλεπεις κι αμα ειναι μουφα τοτε φτου κι απο την αρχη
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
πραγματικα εκει γνωριζεις και γαμας σχετικα ευκολα,φαινεται το πραμα ,
αλλα εγω κι ο πολωνος φιλος πηγαμε με τις δικες μας και δεν υπηρχε περιπτωση για καμακι.
Παραδειγμα ,αυτος που ειναι και λιγο ομορφοπαιδο,πηγε στο μπαρ μεσα σε  μια ντισκο να φερει ποτα,και μεχρι να γυρισει πισω ειχε παρει τηλεφωνο απο γκομενακι ετσι για πλακα και μαλιστα του το γραψαν με λιπστικ στο στηθος ,ηταν μια γυναικοπαρεα 5-6 μοναχες....αλλα τι να το κανεις....
:headbang:
επισης εμαθα πως τουριστας τσιμπησε 2 φοιτητριουλες μαζι,απο μπαρ κανονικο ,επι πληρωμη δινοντας 1000 ζλοτυ δηλαδη 250 ευρω συνολικα για ολο το βραδυ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom