Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 53 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 65 ... 137   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Πορνο-μετανάστης !!!!!!!  (Αναγνώστηκε 87731 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Lucent51
Τιμημένος
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

What are you doing? Come and fuck me again

« Απάντηση #870 στις: 14/06/12, 01:01 »

Προτιμάς μήπως αυτές ??

δεν έχεις γούστο  Grin Grin

Δεν εχω υπομονη για ψωνια εκτος απο εσωρουχα!! Συνηθως περιμενω εξω απο το μαγαζι!!  Grin Grin Grin
Καταγράφηκε
dimitrakis29
Τιμημένος

ΠΟΡΝΟΜΕΤΑΝΑΣΤΗς! http://ethnikogamismos.cu.cc/

« Απάντηση #871 στις: 14/06/12, 01:01 »

φιλε σου προτεινω να παρεις και μια γουνα απο ασβο ειναι must
Απο της φωτογραφιες που βαλατε η δευτερη δεν ειναι κ'ασχημα ντυμενη οι αλλες ειναι σκατα.Παντος εδω ντυνονται πολυ καλητερα απ'αυτες της φωτογραφιας.Για τον ασβο σημερα μια γυναικα πουλαγε κατι Κουναβια στο κεντρο.Πολυ καλα ηταν (οχι για γουνα) επαιξα λιγο μαζι τους αλλα δαγκωνουν 2funny!(οχι πολυ δυνατα).Θελω μια γουνα απο Αβαφτη φωκια θα ειναι ενα χρωμα προς Γκρι εχω αρχισει να ψηνω την Ουγγαρεζα μου να μου την παρει.Ειναι ακριβη ομως!Θελει 5 τομαρια απο Φωκακια!Οποτε θα κοστισει λιγο πανω απο 3000 Ευρω (αν παραγγειλω εγω τα τομαρια απο τον Καναδα και τα δωσω να μου τα ραψουνε.Το ενα τομαρι απο μια φωκια κανει γυρω στα 500 Ευρω)Η Μαλακισμενη θελει να μου παρει γουνα απο Καγκουρο γιατι ειναι πιο φτηνη 2funny (μοιαζει με το αλογο αλλα ειναι λιγακι πιο λεπτη κοστιζει600-900 Ευρω)εγω ομως δεν θελω Καγκουρω ΘΕΛΩ ΑΠΟ ΦΩΚΙΑ!Αν την ψησω πιστευω θα μου την παρει αλλιως δεν θα παω εκει ουτε διακοπες μαζι της 2funny!(της ειχα υποσχεθει να παμε μαζι για μια βδομαδα καπου)
Καταγράφηκε

sexartimenos
Μάλαμα

« Απάντηση #872 στις: 14/06/12, 01:01 »

Απο της φωτογραφιες που βαλατε η δευτερη δεν ειναι κ'ασχημα ντυμενη οι αλλες ειναι σκατα.Παντος εδω ντυνονται πολυ καλητερα απ'αυτες της φωτογραφιας.Για τον ασβο σημερα μια γυναικα πουλαγε κατι Κουναβια στο κεντρο.Πολυ καλα ηταν (οχι για γουνα) επαιξα λιγο μαζι τους αλλα δαγκωνουν 2funny!(οχι πολυ δυνατα).Θελω μια γουνα απο Αβαφτη φωκια θα ειναι ενα χρωμα προς Γκρι εχω αρχισει να ψηνω την Ουγγαρεζα μου να μου την παρει.Ειναι ακριβη ομως!Θελει 5 τομαρια απο Φωκακια!Οποτε θα κοστισει λιγο πανω απο 3000 Ευρω (αν παραγγειλω εγω τα τομαρια απο τον Καναδα και τα δωσω να μου τα ραψουνε.Το ενα τομαρι απο μια φωκια κανει γυρω στα 500 Ευρω)Η Μαλακισμενη θελει να μου παρει γουνα απο Καγκουρο γιατι ειναι πιο φτηνη 2funny (μοιαζει με το αλογο αλλα ειναι λιγακι πιο λεπτη κοστιζει600-900 Ευρω)εγω ομως δεν θελω Καγκουρω ΘΕΛΩ ΑΠΟ ΦΩΚΙΑ!Αν την ψησω πιστευω θα μου την παρει αλλιως δεν θα παω εκει ουτε διακοπες μαζι της 2funny!(της ειχα υποσχεθει να παμε μαζι για μια βδομαδα καπου)

καλα ξηγιεσε μην πας χωρις γουνα πουθενα ψηστην ρε να σου παρει απο πολικη αρκουδα
Καταγράφηκε
memos@n
τρεξε μακρυα, κρυψου στους καδους
Ο παλιός, είν' αλλιώς

ο ΝΩΝΤΑΣ ειναι φιλος σου...

« Απάντηση #873 στις: 14/06/12, 01:01 »

τυπε δημητρακη, τα βαμπιρ οι ελλεηνιδες μπαζολες μυρισαν φρεσκο αιμα απο την δημοσιοτητα σου και ηρθαν ολες μαζι συννενοημενες να σου την πεσουνε! μη μασας τσαρε πασων των ρωσσιων, ειμαστε μαζι σου! ξεφτιλισε τες τις μπαζολες τις ελλεηνιδες και θα σε υποστηριξω κι εγω!  Headbaning!
Καταγράφηκε

η κοτουλα κοκοκο ο πιρφορος πιρπιρπιρ το βατραχι πιρφοριζει και ο γλιτσας κακαριζει, τι ειναι?
stam_90
ΠΡΑΚΤΩΡ ΤΟΥ ΓΕΙΤΟΝΑ
Τιμημένος

Χυνω με κωλομαγουλα

« Απάντηση #874 στις: 14/06/12, 01:01 »

τυπε δημητρακη, τα βαμπιρ οι ελλεηνιδες μπαζολες μυρισαν φρεσκο αιμα απο την δημοσιοτητα σου και ηρθαν ολες μαζι συννενοημενες να σου την πεσουνε! μη μασας τσαρε πασων των ρωσσιων, ειμαστε μαζι σου! ξεφτιλισε τες τις μπαζολες τις ελλεηνιδες και θα σε υποστηριξω κι εγω!  Headbaning!
θελει η πουτανα να κρυφτει και η χαρα δεν την αφηνει  2funny 2funny 2funny  2on1
Καταγράφηκε

ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ...Smiley
dimitrakis29
Τιμημένος

« Απάντηση #875 στις: 14/06/12, 01:01 »

Tι του λες τώρα κι εσύ βρε αγάπη..αυτός νομίζει οτι το δερμάτινο γιλέκο με τα κρόσσια είναι το πιο hot trend για φέτος Grin
Παντος στην Αρματα ΕΜΕΝΑ κοιταγε ο κοσμος και ΟΧΙ της διασημες Ελεεινιδες! :2funny:σε μενα πλησιαζαν οι γκομενιτσες και μονο αυτογραφο δεν μου ζηταγαν.Ο Ελληνας στο κρυο ντυνεται ΑΠΑΙΣΙΑ!Βαζει αυτα ορειβατικα μποτακια Timberland το αντιανεμικο μπουφαν φοραει και ενα σκουφο και αν εχει και μουσι ειναι σαν αυτους που πανε στην Ανταρκτικη 2funny.Αυτο με το ντυσιμο ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑ ΤΩΝ ΠΙΡΦΟΡΩΝ.Ο Πιρφορος φορουσε συνηθως ενα ασπρο παντελονι και γενικα το ντυσιμο του ητανε τελειος χάλια.Του το ειπα μου απαντησε γιατι τι εχω?Εβαλα τοτε και τον Fidel να του το πει και πηρε την ιδια απαντηση.Οι Πιρφοροι δεν βλεπουν τι φταιει και δεν βγαζουν γκομενες νομιζουν οτι οι γκομενες τους φταινε! 2funny
Καταγράφηκε

dimitrakis29
Τιμημένος

« Απάντηση #876 στις: 14/06/12, 01:01 »

Αλλου ειναι το θεμα!Εγω παω να τους πω ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ  Knockin' Boots πιο ευκολα (πως πρειπει να ντυνονται,πως πρεπει να φερονται).Ειχε ερθει ενα παιδι πριν 3 χρονια και ηταν ντυμενος οπως εγω (παρομοιο ντυσιμο)  Knockin' Boots 2ή 3ης γκομενες και εβγαλε αρκετα μουνια.Σε μια φαση μου ειπε οτι διαβασε το Thread και γ'αυτο ντυθηκε ετσι :2funny:Τωρα αν δεν δεν θελουν να με ακουσουν ας  Jerking Off μετα ομως ΜΗ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ! 2funny
Καταγράφηκε

razorxt
我爱小的脚
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #877 στις: 14/06/12, 01:01 »

αλλα πανω απ'ολα ειναι η συμπεριφορα...η οποια κ στις ελληνιδες κ στις δυτικες κοντευει να γινει ενα με την αντρικη κ να μην μπορεις να ξεχωρισεις γυναικα απο αντρα...

Thumbsup Thumbsup Thumbsup Thumbsup Thumbsup Thumbsup
Καταγράφηκε
memos@n
τρεξε μακρυα, κρυψου στους καδους
Ο παλιός, είν' αλλιώς

ο ΝΩΝΤΑΣ ειναι φιλος σου...

« Απάντηση #878 στις: 14/06/12, 01:01 »

Αλλου ειναι το θεμα!Εγω παω να τους πω ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ  Knockin' Boots πιο ευκολα (πως πρειπει να ντυνονται,πως πρεπει να φερονται).Ειχε ερθει ενα παιδι πριν 3 χρονια και ηταν ντυμενος οπως εγω (παρομοιο ντυσιμο)  Knockin' Boots 2ή 3ης γκομενες και εβγαλε αρκετα μουνια.Σε μια φαση μου ειπε οτι διαβασε το Thread και γ'αυτο ντυθηκε ετσι :2funny:Τωρα αν δεν δεν θελουν να με ακουσουν ας  Jerking Off μετα ομως ΜΗ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ! 2funny
οι ελλεηνιδες τους εχουν κανει τους πιρφορους να μοιαζουν και να ντυνονται σαν πακιστανοι  Headbaning! για να μη μπορουν να πηδανε ρωσσιδια και μετα να τις φτυνουν τις μπαζολες χοντροκωλες ελλεηνιδες  Headbaning! γιαυτο προσπαθουν να σου επιτεθουν με γκαιμπελιστικες μεθοδους, για να μην ανοιξεις τα ματια στους πιρφορους
Καταγράφηκε

η κοτουλα κοκοκο ο πιρφορος πιρπιρπιρ το βατραχι πιρφοριζει και ο γλιτσας κακαριζει, τι ειναι?
stam_90
ΠΡΑΚΤΩΡ ΤΟΥ ΓΕΙΤΟΝΑ
Τιμημένος

Χυνω με κωλομαγουλα

« Απάντηση #879 στις: 14/06/12, 02:02 »

οι ελλεηνιδες τους εχουν κανει τους πιρφορους να μοιαζουν και να ντυνονται σαν πακιστανοι  Headbaning! για να μη μπορουν να πηδανε ρωσσιδια και μετα να τις φτυνουν τις μπαζολες χοντροκωλες ελλεηνιδες  Headbaning! γιαυτο προσπαθουν να σου επιτεθουν με γκαιμπελιστικες μεθοδους, για να μην ανοιξεις τα ματια στους πιρφορους
ξερεις και απο ντυσιμο ρε μπαγλαμα.. Γιαυτο εφαγες πορτα στον ναο των αγαπουληδων  The Birdman The Birdman
Καταγράφηκε

ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ...Smiley
arcans82
Banned
Μάλαμα

« Απάντηση #880 στις: 14/06/12, 02:02 »

Γενικως δεν συμφωνω μαζι σου αλλα σε αυτα που λες για τις γαλοτσες υπερσυμφωνω.....    Cool

Η μανα μου παντως πηρε κατι γαλοτσες και δνε μπορεις να φανταστεις ποσο την βολευουν στο χωριο οταν ποτιζει κι οταν κανει δουλειες στον κηπο.....
οι γαλοτσες δεν ειναι τιποτα μπροστα στο να βλεπεις κατι κοκαλιαρικα κοριτσακια 18-20 χρονων με κατι σορτσακια και γοβες τεραστιες να περπατανε σαν κατσικια.πιο πολυ θυμιζουν ladyboys παρα γκομενες.αισχος εντελος.
Καταγράφηκε
Rythm
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Φύλο: Γυναίκα

« Απάντηση #881 στις: 14/06/12, 02:02 »

οι γαλοτσες δεν ειναι τιποτα μπροστα στο να βλεπεις κατι κοκαλιαρικα κοριτσακια 18-20 χρονων με κατι σορτσακια και γοβες τεραστιες να περπατανε σαν κατσικια.πιο πολυ θυμιζουν ladyboys παρα γκομενες.αισχος εντελος.

Τραγικο επισης....Συμφωνω....
Καταγράφηκε
arcans82
Banned
Μάλαμα

« Απάντηση #882 στις: 14/06/12, 02:02 »

επισης το θεμα με τα τατουαζ εχει γινει εντελως χαλι.
προτιμω να εχει η γκομενα καποιο τατουαζ σε καποιο σημειο,που να τις πηγαινει κιολας.
τωρα κατι μαλακιες με γραμματα και ρητα στα χερια ειναι σαν βρωμιες.
πριν 2 μηνες εδινα πιπες σε μια γκομενα,ειχε τατουαζ το ονομα τις κατω απο τον αγκωνα με τεραστια γραμματα,λες και εδινα πιπες σε κανενα μπασκεμπολιστα νομιζα σε καποια φαση.παπαριες που θα τις βλεπουν αργοτερα και θα το σκυλομετανιωνουν.
Καταγράφηκε
sperminator_tx
Ανώτερος

« Απάντηση #883 στις: 14/06/12, 16:04 »

ρε συ δημητρακη,ειδα το βιντεο με την αρματα κ με το συμπαθειο αλλα ψιλοαπογοητευτηκα...σε εχω για μαγκακο...καταρχας υποτιθεται κραζεις τις ελλεηνιδες κ κανεις για την χαρη τους ολοκληρο στρηπτιζ?κ οχι μονο αυτο,αλλα κ υπακους στις εντολες τους τυπου "δειξε μας λιγο κωλο!"επισης τι νταλικιερισα ειναι αυτη με το τατου στο χερι στην αρχη που κανεις θαλασσιο σκουτερ κ σου λεει με βραχνη φωνη απο τα 3 πακετα που κανει "σηκωσε τη φουστανελα"...επισης δεν δεν βλεπω καποια ντισκο που αναφερεις...για κατατοπισε μας
Καταγράφηκε
dimitrakis29
Τιμημένος

« Απάντηση #884 στις: 14/06/12, 23:11 »

ρε συ δημητρακη,ειδα το βιντεο με την αρματα κ με το συμπαθειο αλλα ψιλοαπογοητευτηκα...σε εχω για μαγκακο...καταρχας υποτιθεται κραζεις τις ελλεηνιδες κ κανεις για την χαρη τους ολοκληρο στρηπτιζ?κ οχι μονο αυτο,αλλα κ υπακους στις εντολες τους τυπου "δειξε μας λιγο κωλο!"επισης τι νταλικιερισα ειναι αυτη με το τατου στο χερι στην αρχη που κανεις θαλασσιο σκουτερ κ σου λεει με βραχνη φωνη απο τα 3 πακετα που κανει "σηκωσε τη φουστανελα"...επισης δεν δεν βλεπω καποια ντισκο που αναφερεις...για κατατοπισε μας
Αυτη που λεει σηκωσε τη Φουστανελα ειναι μια πολυ διασημη Ελεεινιδα που οι Πιρφοροι εχουνε κακομαθει παρα πολυ!Μπραβο της μαγκια της που φερετε ετσι αφου υπαρχουν οι Πιρφοροι!Το στριπτιζ το εκανα πιο πολυ για να τραβιξω το βιντεο.Στη Ντισκο Γκιουζελ ειχα κανει Στριπτιζ την προηγουμενη νυχτα αλλα βγηκε στο βιντεο πολυ χαλια γιατι ηταν πολυ σκοτεινα.Το οτι κανεις Στριπτιζ δεν σημαινει οτι το κανεις επειδη αγαπας αυτους που σε παρακολουθουνε.Δεν μπορεις να φανταστεις τι γνωμη εχουνε οι Στριπτιτζουδες για αυτους που πηγαινουν στα Στριπτιτζαδικα και καθονται απομ κατω.Το ξερω γιατι εκανα στριπτιζ στη Ρωσσια και εβγαινα και ζευγαρι.Το σταματισα γιατι τα λεφτα ηταν πολυ λιγα και βαριομουνα.Εδω εχει ολο το στριπτιζ χωρις με το χορο των Αρχηδιων http://www.greektube.org/content/view/157124/2/    2funny  2funny 2funny
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 ... 53 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 65 ... 137   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: