Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 125 126 127 128 129 130 [131] 132 133 134 135 136 137 ... 211   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Πορνο-μετανάστης !!!!!!!  (Αναγνώστηκε 173465 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
KYR MEDIOS
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

The answer to life the universe and everything

« Απάντηση #1950 στις: 08/01/14, 01:01 »

Ελα σας εχω δωρακι φουκαραδες φτωχομπινεδες Πιρφοιροι για να  Jerking Off Σημερα θα εχετε μια ευχαριστη νυχτα  2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny

Δημήτρη η Πριντσέζα πήρε μερικά κιλάκια  βλέπω ....

Την ίδια βάζεις δυο χρόνια τώρα , δεν έχει βαρεθεί τον καναπέ που γίνεται κρεβάτι να σου πάρει ένα κρεβάτι ρε συ?
Δεν βγάζει λεφτά από τις βίζιτες τώρα που πάχυνε?

Η σκιά σου που φαίνεται στην φωτογραφία είναι όλα τα λεφτά .... είσαι παντού  Headbaning!
Καταγράφηκε

Το πιο ειλικρινές nick στο Μπου Angel
dimitrakis29
Τιμημένος

ΠΟΡΝΟΜΕΤΑΝΑΣΤΗς! http://ethnikogamismos.cu.cc/

« Απάντηση #1951 στις: 08/01/14, 01:01 »

Καλα της καινουργιες γκομενιτσες στην προηγουμενη σελιδα δεν της ειδες?ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΜΑΞΙ ΕΙΜΑΙ ΤΩΡΑ!Απλος εμεινε εδω χτες και την εβγαλα φωτο :)Προχτες ειχα την Κακασχημη αλλα δεν καθεται να τη φωτογραφισω 2funny
Καταγράφηκε

mimikos2000
★★☆☆☆☆☆☆☆☆★★ the doctor !!!!
Ο παλιός, είν' αλλιώς

✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰

« Απάντηση #1952 στις: 08/01/14, 01:01 »

Ελα σας εχω δωρακι φουκαραδες φτωχομπινεδες Πιρφοιροι για να  Jerking Off Σημερα θα εχετε μια ευχαριστη νυχτα  2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny

ααα ωραιες φωτο !!!!

ευγε αξιαγαπητε πορνομεταναστη .... πολυ κοσμος θα ηθελε να ειναι εκει που εισαι .....

στους π"ι"ρφορους μην δινεις σημασια ......

απλα ειναι παγκοσμιοι  kissass2
Καταγράφηκε
mimikos2000
Ο παλιός, είν' αλλιώς

✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰

« Απάντηση #1953 στις: 08/01/14, 01:01 »

αααα να διαμαρτυρηθεις εντονα στο σταρ που δεν σε βαλαν μεσα στο ρεπορταζ τουσ !!!!

ειναι αδικια αυτο
Καταγράφηκε
Terrell Brown
Επισκέπτης
« Απάντηση #1954 στις: 08/01/14, 02:02 »

O Δημητράκης είναι ο πρεσβευτής του ελληνικού κάλλους και πέους επάνω στις ράγες του Υπερσιβηρικού Headbaning! Headbaning! Headbaning!.

Παράλληλα, αποτελεί και τη μόνη εθνική ελπίδα, μέσω του κινήτατος του εθνικογαμισμού, για μία ανεξάρτητη, εθνικά υπερήφανη και έγκαυλη πατρίδα.

ααα ωραιες φωτο !!!!

ευγε αξιαγαπητε πορνομεταναστη .... πολυ κοσμος θα ηθελε να ειναι εκει που εισαι .....

Καταγράφηκε
mimikos2000
Ο παλιός, είν' αλλιώς

✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰✰

« Απάντηση #1955 στις: 08/01/14, 02:02 »

Καλα της καινουργιες γκομενιτσες στην προηγουμενη σελιδα δεν της ειδες?ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΜΑΞΙ ΕΙΜΑΙ ΤΩΡΑ!Απλος εμεινε εδω χτες και την εβγαλα φωτο :)Προχτες ειχα την Κακασχημη αλλα δεν καθεται να τη φωτογραφισω 2funny

και η αλλη σε περιμενει μεσα στο κρυο ? και εσυ εισαι χωρις αμαξι ...... ρε την ξανθια

* 1470200_227482184090956_175633240_n.jpg (40.02 KB, 486x692 - εμφανίστηκε 12 φορές.)
Καταγράφηκε
Terrell Brown
Επισκέπτης
« Απάντηση #1956 στις: 08/01/14, 02:02 »

Τσάρε μου,

Ο κλώνος toefl666 δεν είναι παρά ο εκπεσών Ουκρανολόγος Ιωσήφ Μπλάσκος, ο οποίος επιδίδεται καθημερινά σε συκοφαντίες εναντίον σου. Φίδι κολοβό έτρεφες στον κόρφο σου, Μεγάλε Δημήτριε της Ρωσίας.

Ακριβώς ίδιος τρόπος γραφής, ίδια συντακτικά και ορθογραφικά λάθη, μέχρι και ,,, αντί για αποσιωπητικά χρησιμοποιεί, ακριβώς όπως ο έκπτωτος καθηγητής Μπλάσκος

Καταγράφηκε
KYR MEDIOS
Ο παλιός, είν' αλλιώς

The answer to life the universe and everything

« Απάντηση #1957 στις: 08/01/14, 02:02 »

Τις είδα αλλα αυτές είναι ντυμένες , δεν μετράνε.
Και στον γάμο μου φωτογραφήθηκα με όλους τους καλεσμένους , δεν σημαίνει ότι τους πήδηξα κιόλας  2funny
Μονο η Πριντσέζα είναι γυμνή , μονο αυτή μετράει.

Το άλογο τι έπαθε ρε συ? Σου έβγαλε προβλήματα?
Τα VW τα έχουν αυτά ...
Καταγράφηκε

Το πιο ειλικρινές nick στο Μπου Angel
periklis novas
Ειδήμων

« Απάντηση #1958 στις: 08/01/14, 02:02 »

Και στον γάμο μου φωτογραφήθηκα με όλους τους καλεσμένους , δεν σημαίνει ότι τους πήδηξα κιόλας  2funny
Σωστος   2funny  2funny  2funny
Καταγράφηκε
dimitrakis29
Τιμημένος

ΠΟΡΝΟΜΕΤΑΝΑΣΤΗς! http://ethnikogamismos.cu.cc/

« Απάντηση #1959 στις: 08/01/14, 02:02 »

Το άλογο τι έπαθε ρε συ? Σου έβγαλε προβλήματα?
Τα VW τα έχουν αυτά ...
ολο  :jerking:Ποιους γαμους?Ποιους καλεσμενους? :2funny:ραντεβου βγηκαμε!Το αμαξι εχει προβλημα με τα ηλεκτρονικα του καποια καλωδια ειχαν πιασει σκουρια σε καποιες ενωσεις.Το φτιαχνουνε αλλα ηταν οι γιορτες.Τωρα εχω της μιας γιδας μου τ'αμαξι αλλα δεν ειναι φτιαγμενο για τη Ρωσσια θα γραψω σχετικα αν εχω χρονο στο Thread της Ρωσσιας.΄

ααα ωραιες φωτο !!!!

Για να γελας καλοι ειναι  :2funny:Στη Μολδαβια ειχα πεθανει στα  2funny με τους μεγαλους γαμιαδες που ολο στο ΟΠΑ καθοντουσαν  :2funny:και παιζαν ταβλι και χαρτιά 2funny

* IMG_1034a.jpg (191.41 KB, 922x692 - εμφανίστηκε 16 φορές.)

* IMG_1036a.jpg (212.64 KB, 922x692 - εμφανίστηκε 22 φορές.)
Καταγράφηκε

spougenas
Ο παλιός, είν' αλλιώς

ΕΙΣΑΙ ΕΝΑ ΞΕΦΤΙΛΗΣΜΕΝΟ ΤΙΠΟΤΑ

« Απάντηση #1960 στις: 08/01/14, 02:02 »

Τσάρε μου,

Ο κλώνος toefl666 δεν είναι παρά ο εκπεσών Ουκρανολόγος Ιωσήφ Μπλάσκος, ο οποίος επιδίδεται καθημερινά σε συκοφαντίες εναντίον σου. Φίδι κολοβό έτρεφες στον κόρφο σου, Μεγάλε Δημήτριε της Ρωσίας.

Ακριβώς ίδιος τρόπος γραφής, ίδια συντακτικά και ορθογραφικά λάθη, μέχρι και ,,, αντί για αποσιωπητικά χρησιμοποιεί, ακριβώς όπως ο έκπτωτος καθηγητής Μπλάσκος

2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny
Καταγράφηκε

ΨΥΧΟΠΑΘΗ,,ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΕ, ΤΟ ΔΑΦΝΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ, ΟΥΤΕ ΓΕΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΛΛΙΩΣ Ο ΜΑΧΑΙΡΙΤΣΑΣ ΘΑ ΒΓΕΙ
redmanftw
Ο παλιός, είν' αλλιώς

cult or trash?

« Απάντηση #1961 στις: 08/01/14, 02:02 »

ολο  :jerking:Ποιους γαμους?Ποιους καλεσμενους? :2funny:ραντεβου βγηκαμε!Το αμαξι εχει προβλημα με τα ηλεκτρονικα του καποια καλωδια ειχαν πιασει σκουρια σε καποιες ενωσεις.Το φτιαχνουνε αλλα ηταν οι γιορτες.Τωρα εχω της μιας γιδας μου τ'αμαξι αλλα δεν ειναι φτιαγμενο για τη Ρωσσια θα γραψω σχετικα αν εχω χρονο στο Thread της Ρωσσιας.΄
Για να γελας καλοι ειναι  :2funny:Στη Μολδαβια ειχα πεθανει στα  2funny με τους μεγαλους γαμιαδες που ολο στο ΟΠΑ καθοντουσαν  :2funny:και παιζαν ταβλι και χαρτιά 2funny
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=B-tXW-EgYVw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=B-tXW-EgYVw</a>

Headbaning!
Καταγράφηκε
bdsm1988
Ανώτερος

« Απάντηση #1962 στις: 08/01/14, 14:02 »

Παντος Ρωσσια με τετοια Τουρκοφατσα και Μαυριδερος το πιθανοτερο ειναι ο καθε μπατσος να σου ζηταει τα χαρτια σου.Εννοειται οτι εκτος απο το Ρόσσι δεν προκειται να σε βαλουνε σε καμια αλλη ντισκο 2funny.Πριν απο μερικα χρονια αν ερχοσουνα μπορει να ετρωγες και ξυλο απο τιποτα νεοναζι που θα σε περναγαν για Τουρκο  2funny

με ποιον μιαζι με πιον μιαζει?
κσανθος αγκελος ο πορνομεταναστις
ο γαμιας τον απανταχου κατσικιων  2funny

ομοιοτης ε???
ειδικα το χαζο βλεμα τισ αγελαδας  2funny

ξανθε αγγελε...εχετε ακομα και τιν ιδια καραφλα
τουρκοσπερμα μαλλον ισε  2funny
Καταγράφηκε

ερωτας και τρακτερ

bdsm1988
Ανώτερος

« Απάντηση #1963 στις: 08/01/14, 14:02 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=B-tXW-EgYVw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=B-tXW-EgYVw</a>

Headbaning!
ρε χαζο τρολ?
το ιδαλαμα σου ειναι
κι εσι κατσικιες γαμας και σε χεζουν?
Καταγράφηκε

ερωτας και τρακτερ

bdsm1988
Ανώτερος

« Απάντηση #1964 στις: 08/01/14, 14:02 »

Ελα σας εχω δωρακι φουκαραδες φτωχομπινεδες Πιρφοιροι για να  Jerking Off Σημερα θα εχετε μια ευχαριστη νυχτα  2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΩΒΕΙς ΤΙς ΦΑΤΣΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ
ΑΘΛΙΕ ΚΑΡΑΦΛΗ ΤΟΥΡΚΟΦΑΤΣΑ

Ποια ξενοδοχεια ρε ηλιθιε  :2funny:ναι να βαζω γκομενες σε δωματια ξενοδοχειων  2funny κομμενες,ραμμενες και με 'εμενα να μη φενομαι καθολου και να λεω να 2 γκομενες που  Knockin' Boots στην Οδησσο  2funny.Γελαω με'σας τους Φουκαραδες  2funny.Εγω βαζω της γκομενες μαζι μου φωτογραφια χωρις να της κωβω και να της ραβω μη δουνε οτι ειμαι μουτζουρης και αθλιος  2funny .Απλος δεν μου πολυαρεσει να βγαζω φωτογραφιες γιατι νομιζω οτι δεν εχω φωτογενεια.Εσεις καθιστε Ελλαδα να  Jerking Off φουκαραδες  2funny
    Και ειμαι και χωρις αυτοκινητο αυτες της μερες Smiley

2funny 2funny ΓΕΛΟΙΕ
ΒΑΛΕ ΡΕ ΦΑΤΣΑ ΑΝ ΕΧΙΣ ΑΝΤΕΡΑ 2funny 2funny

Δηλαδη εγω που θα ετοιμαζομαι να παω για το στριπτιζ στη Γερμανια και θελω να κτηνοβατισω στην πιστα για να μην κολισω παλι κονδυλωματα πρεπει να πινω καθε μερα καφεδες?

ΤΟΡΑ ΓΑΜΑΜΕ ΚΑΙ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΚΑΤΣΙΚΙΑ  2funny
Καταγράφηκε

ερωτας και τρακτερ

Σελίδες: 1 ... 125 126 127 128 129 130 [131] 132 133 134 135 136 137 ... 211   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: