Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 ... 67   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Κύπρος  (Αναγνώστηκε 123160 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
cooljohn
Ανώτερος
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #330 στις: 18/08/09, 02:02 »

Αγαπητοί φίλοι , επειδή σκοπευώ να πάω διακοπές στη Μεγαλόνησο φέτος θα ήθελα μερικές πληροφορίες.
Βασικά θα διανυκτερεύσω Αγία Νάπα , Λάρνακα και Πάφο.Θα είμαστε αντροπαρέα (5 -6 άτομα) και θέλουμε να κάνουμε ένα παρτάκι... Στη Λάρνακα θα έχουμε και δικό μας διαμέρισμα.... Υπάρχει περίπτωση να βρουμε σε Καμπαρέ αντίστοιχες(5-6)  γυναίκες για 3-4 ώρες? Από αυτά που διάβασα το ωράριο είναι λίγο περίεργο αλλα δεν μας πειράζει. 
Αν πάλι δεν καθίσει αυτό... σε ποια από τις τρεις πόλεις θα ήταν καλύτερα να κάνουμε παιχνίδι ένας ενας?

Αγια Ναπα, ούτε να το σκέφτεσαι! Τα τιμολογια ειναι πανάκριβα, γιατί γδέρνουν τους άγγλους...
Αφού έχετε σπίτι Λάρνακα, ειναι θεικά. Πήγαινε στο Dantella (πολύ καλό μαγαζί) και ζήτα τον Κώστα και βρείτε τα. Ή από την απέναντι πλευρά στο Chiquito (κλείσε μύτη πριν μπεις Undecided ) ένας θηριώδης τύπος με μουσάκι, δε θυμάμαι όνομα, είναι πολύ οκ άτομο. Τα μαγαζιά είναι στην πλατεία, πάνω από την είσοδο του λιμανιού που είναι όλα μαζεμένα. Οι τιμές γνωστές! 170 για βραδυ (από 3 και μετά, μέχρι το πρωί) 140 για μερα, χοντρικά για 2ωράκι... Αγία Νάπα παίζουν τα διπλά και παραπάνω...
Καταγράφηκε

οι καιροί είναι πονηροί. εσύ;
alex0444
Νέος
*

« Απάντηση #331 στις: 08/09/09, 19:07 »

Λευκωσια τι εχετε να μου συστήσεται????οχι χασιμο χρόνου....καταλαβαίνεται τι εννοω
καποιο καλο bar η strip show...καπου βρε παιδι μου γιατι ειναι σαν νεκρη πολη απο τον Αυγουστο.....
Ευχαριστώ
Καταγράφηκε
inz
Νέος
*

« Απάντηση #332 στις: 20/09/09, 17:05 »

για κατι κινεζες εχω ακουσει που τις παιρνεις απο το δρομο αλλα δεν ξερω απο που
Καταγράφηκε
tal2
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #333 στις: 20/09/09, 17:05 »

Λευκωσια τι εχετε να μου συστήσεται????οχι χασιμο χρόνου....καταλαβαίνεται τι εννοω
καποιο καλο bar η strip show...καπου βρε παιδι μου γιατι ειναι σαν νεκρη πολη απο τον Αυγουστο.....
Ευχαριστώ

miami , trocadero και roxy.......κλασσικές αξίες !!!!!!
Καταγράφηκε
p900
Ειδήμων

« Απάντηση #334 στις: 29/09/09, 02:02 »

για κατι κινεζες εχω ακουσει που τις παιρνεις απο το δρομο αλλα δεν ξερω απο που
νομιζω πως η δημαρχoς θα σε βοηθησει. διαβασε
http://www.sigmalive.com/simerini/news/social/180327
Καταγράφηκε
analover
Νέος
*

« Απάντηση #335 στις: 30/09/09, 13:01 »

kanena tilefono vre e paidia kai gia mas pou de polikikloforoume?
Καταγράφηκε
leledonis2
Νέος
*

« Απάντηση #336 στις: 04/10/09, 01:01 »

αν εχει κανεις τα τηλεφωνα για λευκωσια σας κανει την καλη Smiley
Καταγράφηκε
leledonis2
Νέος
*

« Απάντηση #337 στις: 07/10/09, 20:08 »

συναδελφοι μπουρδελιαριδες κανεις??
Καταγράφηκε
ΤΣΟΛΑΡΟΣ
Νέος
*

« Απάντηση #338 στις: 15/10/09, 13:01 »

συναγονιστες εγω περασα απο το μπουρδελο Επτανησου 36 και οντως φερνουν πολλα ωραια κοπελουθκια  μουναροι δημετρες , την προηγουμενη βδομαδα πηρα μια κατια πολλα καλη! και χθες πηρα ενα ξανξο Αγγελο , δυο μετρα, τρελαθηκα
Καταγράφηκε
p900
Ειδήμων

« Απάντηση #339 στις: 15/10/09, 20:08 »

συναγονιστες εγω περασα απο το μπουρδελο Επτανησου 36 και οντως φερνουν πολλα ωραια κοπελουθκια  μουναροι δημετρες , την προηγουμενη βδομαδα πηρα μια κατια πολλα καλη! και χθες πηρα ενα ξανξο Αγγελο , δυο μετρα, τρελαθηκα
για ατομο που εκανες εγγραφη σημερα και μπηκες κατευθείαν εδω και εκανες ποστ 5 λεπτα αργότερα γραφοντας αυτα,  εχω κάθε λόγο να μην σε πιστεύω. απλα εκανες εγγραφη γιατι προσπαθείς να προωθήσεις την κατάσταση οπως γινεται και στην ελλάδα που μπαινουν άτομα σε forums με μοναδικό σκοπο να ψαρεψουν πελάτες. παλιο το κολπο.
Όνομα:     ΤΣΟΛΑΡΟΣ
Ημερομηνία εγγραφής:    σήμερα στις 13:14
Τελευταία σύνδεση:    σήμερα στις 13:21
Καταγράφηκε
ΤΣΟΛΑΡΟΣ
Νέος
*

« Απάντηση #340 στις: 16/10/09, 12:12 »

για ατομο που εκανες εγγραφη σημερα και μπηκες κατευθείαν εδω και εκανες ποστ 5 λεπτα αργότερα γραφοντας αυτα,  εχω κάθε λόγο να μην σε πιστεύω. απλα εκανες εγγραφη γιατι προσπαθείς να προωθήσεις την κατάσταση οπως γινεται και στην ελλάδα που μπαινουν άτομα σε forums με μοναδικό σκοπο να ψαρεψουν πελάτες. παλιο το κολπο.
Όνομα:     ΤΣΟΛΑΡΟΣ
Ημερομηνία εγγραφής:    σήμερα στις 13:14
Τελευταία σύνδεση:    σήμερα στις 13:21

Συγνωμη εσυ το πρωτο σου μηνυμα κ η εγραφη σου ηταν για να διαφιμισεις οπως λες  κ ετσι κανουν οι αλλοι... νεος ειμαι και οτι ειδα εγραψα, πολυ καχυποψια εχεις , δεν κανουν ολοι οτι κανεις εσυ εδω μεσα ,οπως καρφωθηκες... υπαρχουν και οι νεοι φιλε που μπορουν να πουν την γνωμη τους..
Καταγράφηκε
aolini
Νέος
*

« Απάντηση #341 στις: 16/10/09, 13:01 »

Ξερει κανενενας πως παει το πραμα στα μπουρδελα στην Κυπρο; Κεγω Κυπριος είμαι, πέρασα χθες έξω από Επτανήσου 36 και μέσα ήταν όντως μια δίμετρη θεά. Κυκλοφορούν όμως φήμες ότι τα μπουρδέλα στην περιοχή είναι βρώμικα. Ξέρει κανείς αν τις ελέγχουν για αρρώστιες; Από τιμές επίσης θα ήταν καλά να μας διαφωτίσει κάποιος!

Καταγράφηκε
p900
Ειδήμων

« Απάντηση #342 στις: 16/10/09, 16:04 »

Συγνωμη εσυ το πρωτο σου μηνυμα κ η εγραφη σου ηταν για να διαφιμισεις οπως λες  κ ετσι κανουν οι αλλοι... νεος ειμαι και οτι ειδα εγραψα, πολυ καχυποψια εχεις , δεν κανουν ολοι οτι κανεις εσυ εδω μεσα ,οπως καρφωθηκες... υπαρχουν και οι νεοι φιλε που μπορουν να πουν την γνωμη τους..
και ειδες να διαφημιζω κατι συγκεκριμένο και μοναδικό στο πρωτο μου ποστ; ηταν τα αποτελεσματα της λεγόμενης μπουρδελότσαρκας που καναμε στη θεσσαλονίκη. κι οπως βλέπεις ζητουσα και πληροφορίες για καποια άλλη. ειναι δυνατόν  να διαφημιζα ενω παράλληλα ζητουσα καποια άλλη; δεν παμε καθόλου καλά μου φαίνεται.
Απλα μου φάνηκε το ποστ σου λες και φερνεις εσυ τις κοπελες και ψαχνεις πελάτες. ετυχε να το δουμε κι αυτο στη θεσσαλονίκη οπου ατομα εμπαιναν εδω και εστελναν κόσμο σε συγκεκριμένες κοπελες. ετυχε επίσης και φορα οπου μπηκε και η ιδια η κοπελα, το επαιζε ανδρας εδω στο φορουμ και ελεγε ποσο ωραία περασε και ελεγε να παμε κι εμεις.
απλα το λεω γιατι ειμαι κοματάκι ποιο παλιος εγω και ειδα αρκετα.
Καταγράφηκε
allantalon
Ο παλιός, είν' αλλιώς

ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΔΥΟ ΔΥΟ - ΤΡΕΙΣ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΤΕΞΕΙ

« Απάντηση #343 στις: 16/10/09, 16:04 »

Ξερει κανενενας πως παει το πραμα στα μπουρδελα στην Κυπρο; Κεγω Κυπριος είμαι, πέρασα χθες έξω από Επτανήσου 36 και μέσα ήταν όντως μια δίμετρη θεά. Κυκλοφορούν όμως φήμες ότι τα μπουρδέλα στην περιοχή είναι βρώμικα. Ξέρει κανείς αν τις ελέγχουν για αρρώστιες; Από τιμές επίσης θα ήταν καλά να μας διαφωτίσει κάποιος!

Αφού πέρασες ρε φίλε και είδες την δίμετρη γιατί δεν ρώτησες να μας ενημερώσης και εμάς ?????
 Hmmm.... Hmmm.... Hmmm.... Hmmm.... Hmmm.... Hmmm.... Hmmm.... Hmmm.... Hmmm.... Hmmm.... Hmmm....
« Τελευταία τροποποίηση: 16/10/09, 17:05 από allantalon » Καταγράφηκε
Ακόρεστος
Τιμημένος

Ειμαι Παπαρα-τσι του μεταξουργειου!!

« Απάντηση #344 στις: 16/10/09, 16:04 »

και ειδες να διαφημιζω κατι συγκεκριμένο και μοναδικό στο πρωτο μου ποστ; ηταν τα αποτελεσματα της λεγόμενης μπουρδελότσαρκας που καναμε στη θεσσαλονίκη. κι οπως βλέπεις ζητουσα και πληροφορίες για καποια άλλη. ειναι δυνατόν  να διαφημιζα ενω παράλληλα ζητουσα καποια άλλη; δεν παμε καθόλου καλά μου φαίνεται.
Απλα μου φάνηκε το ποστ σου λες και φερνεις εσυ τις κοπελες και ψαχνεις πελάτες. ετυχε να το δουμε κι αυτο στη θεσσαλονίκη οπου ατομα εμπαιναν εδω και εστελναν κόσμο σε συγκεκριμένες κοπελες. ετυχε επίσης και φορα οπου μπηκε και η ιδια η κοπελα, το επαιζε ανδρας εδω στο φορουμ και ελεγε ποσο ωραία περασε και ελεγε να παμε κι εμεις.
απλα το λεω γιατι ειμαι κοματάκι ποιο παλιος εγω και ειδα αρκετα.
Το μαγαζι ειναι δικο του,μην ψαρωνεις...
Απλα σε αλλο κλωνο που ειχε κανει με παρομοια ποσταρισματα,ειχε πει πως θα βαλει και φωτογραφιες απο τις εργαζομενες του...
Που ειναι οι φωτο??Μονο αερολογιες επτανησιε??
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 ... 67   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: