Σεξ με 5.000 άντρες μέχρι τα 25 της!

<< < (10/17) > >>

TERMINATOR_1983:
ας ερθει μια απο δω που την εχω αναγκη.

vlachodeutsch:
οταν στο γηπεδο λενε γαμα τα μουνια, ή γαμιστε τους κτλ κτλ
δεν εννοουν αγκαλιες και φιλια και γουτσου γουτσου
εννοουν να τους βιασουν δλδ να τους εξευτελισουν

thanoss:
Πολυς ντορος για το τιποτα!! πιανομαστε απο περιπτωσεις!! Ποσες κοπελιτσες ξερουμε ολλοι λιγο πολυ που πηδιουνται αβερτα-κουβερτα.....(οκ με 5.000 μπορει να μην εχουν παει) αλλα απο τα 16 μεχρι τα26-27 σε μια 10ετια .....ε καπου χανεις την μπαλα!!
μπορει απο ανεκαθεν να πηδιοντουσαν (αλλα στα κρυφα),απλα τωρα ΟΛΛΑ ειναι χυμα....!
οι καιροι αλλαζουν,τα δεδομενα,ο κοσμος,αλλωτε προς το καλυτερο και αλλωτε οχι!
ενταξει και γω εχω πει οτι ειμαστε κομπλεξικοι....αλλα δεν θα πω οπως και ενας φιλος παραπανω οτι για να μαι και open mind να γινει η κορη μου πουτανα!!! ελεος!
συκρινουμε αλλους λαους! καλο ειναι να μπορουμε να αποκομησουμε τα καλυτερα και ΟΧΙ τα χειροτερα! οποτε μας βολευει μιλαμε για δυτικους λαους που ειναι πιο προοδευτικοι και οποτε μας συμφερει μιλαμε για ανατολικους λαους Ασια και βαλε....που ζουνε σε σπιτια απο λασπη!!
οποιος θελει ανοιγει τα φτερα του και φευγει....!
δηλαδη για να μην ειμαστε κομπλξικοι και χωριατακοι θα πρεπει να φτασουμε στο αλλο ακρο???(να παηδηξουμε και να πηδηχτουμε με 3.000)????
να γινουμε και bisexual....(σιγα μωρε οτι φας οτι πιεις κι οτι αρπαξει ο κωλος μας).....δεν παει ετσι!
και γιατι να κοιταξω αυτη την τυπισσα που αυριο μεθαυριο μπορει να χει και ψυχολογικα προβληματα....και να μην κοιταξω κατι πιο νορμαλ...!
ταμαμ για να ανοιξεις σπιτι και να σου κανει γλυκα και φαγητα!!!αντε αυτη να την κανεις μανα των παιδιων σου!!!
ο καθενας κανει ΟΤΙ θελει! απλα να ειναι ετοιμος να υποστει τις συνεπειες!

Stardust_73:
Παράθεση από: thanoss στις 15/08/10, 17:05

Πολυς ντορος για το τιποτα!! πιανομαστε απο περιπτωσεις!! Ποσες κοπελιτσες ξερουμε ολλοι λιγο πολυ που πηδιουνται αβερτα-κουβερτα.....(οκ με 5.000 μπορει να μην εχουν παει) αλλα απο τα 16 μεχρι τα26-27 σε μια 10ετια .....ε καπου χανεις την μπαλα!!
μπορει απο ανεκαθεν να πηδιοντουσαν (αλλα στα κρυφα),απλα τωρα ΟΛΛΑ ειναι χυμα....!
οι καιροι αλλαζουν,τα δεδομενα,ο κοσμος,αλλωτε προς το καλυτερο και αλλωτε οχι!
ενταξει και γω εχω πει οτι ειμαστε κομπλεξικοι....αλλα δεν θα πω οπως και ενας φιλος παραπανω οτι για να μαι και open mind να γινει η κορη μου πουτανα!!! ελεος!
συκρινουμε αλλους λαους! καλο ειναι να μπορουμε να αποκομησουμε τα καλυτερα και ΟΧΙ τα χειροτερα! οποτε μας βολευει μιλαμε για δυτικους λαους που ειναι πιο προοδευτικοι και οποτε μας συμφερει μιλαμε για ανατολικους λαους Ασια και βαλε....που ζουνε σε σπιτια απο λασπη!!
οποιος θελει ανοιγει τα φτερα του και φευγει....!
δηλαδη για να μην ειμαστε κομπλξικοι και χωριατακοι θα πρεπει να φτασουμε στο αλλο ακρο???(να παηδηξουμε και να πηδηχτουμε με 3.000)????
να γινουμε και bisexual....(σιγα μωρε οτι φας οτι πιεις κι οτι αρπαξει ο κωλος μας).....δεν παει ετσι!
και γιατι να κοιταξω αυτη την τυπισσα που αυριο μεθαυριο μπορει να χει και ψυχολογικα προβληματα....και να μην κοιταξω κατι πιο νορμαλ...!
ταμαμ για να ανοιξεις σπιτι και να σου κανει γλυκα και φαγητα!!!αντε αυτη να την κανεις μανα των παιδιων σου!!!
ο καθενας κανει ΟΤΙ θελει! απλα να ειναι ετοιμος να υποστει τις συνεπειες!

Πεστα γιατι θα ξεχασουμε κι αυτα που ξερουμε

thanoss:
στα @@@@@@@@ μου αν με πουνε καποιοι οπισθοδρομικο! το τι θα πουνε καποιοι δεν σημαινει οτι ισχυει!
ο καθενας απο μας ξερει ποιος ειναι! δεν θα περιμενουνε να μας πουνε οι αλλοι!!
ας γινουμε πρεζοι κοκακιδες ........οτι χειροτερο......τουλαχιστον να παμε χορτατοι!
να κατι τετοιες μαλακιες βλεπω και στις ειδησεις και μου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι!
ανθροπους που διαπρεπουν και βγαζουν πατεντες για να γινει η ζωη μας πιο ευκολη....στην αφανεια!! ενω οι πουτανες στην επιφανεια!
σαν τα προβατα! οτι μας δινουν και οτι μας παιρναν το τρωμε! ακριβως σαν τα ζωα!

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα