Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (12 μέλη και 27 επισκέπτες)

TSONTAKIAS

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2006
Μηνύματα
20
Like
12
Πόντοι
0
Συνάδελφοι από Θεσσαλονίκη σας εχω νέα ...
Επίσκεψη απόψε γύρω στις 21:00 την ωρα που αρχισε η μπορα... πηγαινα για Βασ.ολγας πανω απο video club αλλά λόγω βροχής είπα να δοκιμάσω Βασ. γεωργίου πανω απο ford και εχουμε και λεμε. 3 κοπελες η νυχτερινη βαρδια full full προγραμμα με κοπελα επιλογης σου και με οση ανεση χρονου γουσταρεις. ΑΑΑξιζει η καταθεση και ειδικα η Μελινα νταρντανα μελαχροινη μακρυ μαλλι - νινι και βυζομπαλα super ABS ... ΓΙΑ ΤΟΥς λατρεις των super
 
OP
OP
T

TSONTAKIAS

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2006
Μηνύματα
20
Like
12
Πόντοι
0
Τώρα που τελειωσε και η εκθεση και εφηγε η σαβουρα μηπως ειναι΄καλυτερα να κανουμε νεο καταλογο μασσαζιδικων για θεσσαλονικη

Στην κατηγορια μασσαζιδικα που γαμας οι συναδελφοι αναφερουν μασσασιδικα μονο απο Αθηνα - Πειραια .
Καιρος να φροντισουμε και για καταλογο της θεσσαλονικης

Αντε καρντασια ////
 

Gamolas

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
102
Like
6
Πόντοι
1
Ενδιαφέρον φίλε με! Όταν λες full full εννοείς κάργα full full ή στα κλασικά επίπεδα? Και πόσο πάει το μαλλί??
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Για δώσε καμιά λεπτομέρεια ρε φίλε γιατί βασ γεωργίου φημιζόταν για τα μπάζα της,μια χοντρή ιδίως δεν βλεπότανε....και κατι άλλες μετριότατες....τι εγινε?βελτιώθηκε?
 
OP
OP
T

TSONTAKIAS

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2006
Μηνύματα
20
Like
12
Πόντοι
0
Στην βραδινη βαρδυα μετα τισ 9 που πηγα ηταν 3 καλουτσικες στην εμφανιση . Η μια ηταν ψηλη γυρω στο 1,80 με μακρυ μαλλι μελαχροινη και super βυζους που τους ειχε και χυμα .... :cheesy: :cheesy: :o/
Αλλα το service ειναι που μετραει...
Εμαθα λοιπον πως αυτη η τριαδα ειναι καθε μερα απο τις 6 το απογευμα μεχρι το κλεισιμο γυρω στις 10. Το πρωι εχει κατι πιπινια που ειναι μεν πιο εμφανισιμα αλλα δεν παιζει full προγραμμα εκτος απο απλη εκτονωση .
Μεχρι να συνιθησουν τα μωρακια...
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
Παιδιά εγώ χθές το απόγευμα ήμουν στην Β.Γεωργίου (ήμουν παλιός πελάτης εκεί και είχα αρκετό καιρό να πάω γιατί δεν λέγανε και πολλά οι τότε κοπέλλες - Τζοάννα και Μάγκυ-) και πήγα με την Μελίνα. Όντως είναι πολύ δυνατή στο πρόγραμμά της, νταρντάνα με όλη την σημασία της λέξεως, ψηλή, μελαχροινή με μπάσα φωνή. Πάντως χθές απόγευμα, είχε πολύ κίνηση το μαγαζί, βαρούσε το κουδούνι συνέχεια και δεν μου έκανε πολύ ώρα πρόγραμμα, αλλά ήτανε λογικό. Μια άλλη κοπέλλα που συνιστώ ανεπιφύλακτα παιδία, είναι η Αφροδίτη, επί της Ν.Εγνατίας λίγο μετά την Π.Συνδίκα (το τηλέφωνο είναι στον Αγγελιοφόρο και τελειώνει σε...066), ναζιάρα, υπομονετική και αν σε συμπαθήσει κάνει πολύ καλό πρόγραμμα. Αυτά για την ώρα.
 

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
Συνάδελφοι από Θεσσαλονίκη σας εχω νέα ...
Επίσκεψη απόψε γύρω στις 21:00 την ωρα που αρχισε η μπορα... πηγαινα για Βασ.ολγας πανω απο video club αλλά λόγω βροχής είπα να δοκιμάσω Βασ. γεωργίου πανω απο ford και εχουμε και λεμε. 3 κοπελες η νυχτερινη βαρδια full full προγραμμα με κοπελα επιλογης σου και με οση ανεση χρονου γουσταρεις. ΑΑΑξιζει η καταθεση και ειδικα η Μελινα νταρντανα μελαχροινη μακρυ μαλλι - νινι και βυζομπαλα super ABS ... ΓΙΑ ΤΟΥς λατρεις των super

Φίλε μου δεν έχεις άδικο ίσως πρέπει να επανεκτημήσουμε την κατασταση με τα μασατζίδικα και καλώς ανοιγεις τέτοιο θέμα....Οσον αφορά την εμπειρία σου αν μπορείς προσδιόρηδησε καποια πράγματα...ποιο ακριβώς είναι το μασατζίδικό, που είναι, τι περιπου προσφέρει αναλυτικότερα και σε ποιές τιμες...και φυσικά την γνώμη σου που απο οτι καταλαβαινω είναι θετικότατη......
 

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
Δυστυχως καποιοι συναγωνιστες δεν κανουν τον κοπο να δίνουν περισσοτερη ενημέρωση και οταν ακομη του ζητηθει....αυτο δεν βοηθα κανενα διοτι απλα ετσι καποια στιγμη θα κολήσει το θεμα. Ειναι κριμα διοτι Θεσσαλονικη και γενικά η επαρχία έχει λιγες επιλογές κι οταν δεν δινουμε ενημέρωση κινδυνευουμε να πεσουμε σε μουφες....Καντε μια προσπαθεια όλοι οσοι εχετε εμποιρίες να τις μοιράζεστε σε όλα τα θεματα....Ευχαριστω!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Νομιζω οτι κατα καιρους εχουμε γραψει αρκετα πραγματα εδω μεσα..και για μασατζιδικα και για "γραφεια"κανε ενα κοπο να τα ξαναδαιβασεις..Δεν ξερω τι αλλο μπορουμε να γραψουμε?!
 

band

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
76
Like
2
Πόντοι
0
Φιλε μου αυτο που εννοω είναι οτι οταν καποιος κανει μια αναφορα σε οποιοδήποτε μασατζιδικο ή στουντιο κτλ να αναφέρει και καποια στανταρ πραγματα οπως διευθυνση, περιγραφη χορου, τιμες και ίσως για τις κοπέλες...ξερεις πολυ καλα πως το τοπιο είναι ρευστο και τα πραγματα αλλαζουν ή υπαρχουν καινουργια....μην θεωρεις τιποτε δεδομενο!!!...κι αν δεις απο την συμμετοχη μου στο φορουμ, δεν είμαι καποιος περαστικος....συμμετέχω και παρεχω πληροφόρηση....οποτε το ιδιο περιμενω κι απο τους υπολοιπους....
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Γειά σας παιδιά, είμαι νέος στο site αλλα παλιός στο χόμπι.  Η αγαπημένη μου γκόμενα ήταν η Δήμητρα, μία ψηλή 40άρα, απο το μασατζίδικο στη Β. Όλγας, πάνω απο το video club. Δυστυχώς μετά τον 15Αυγουστο την έχασα, μου είπαν οτι σταμάτησε.  Μήπως την έχει δεί κανένας;  Ξέρετε που δουλεύει;
 

Giorgakis

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
H Δήμητρα δουλέυει στο studio που βρίσκεται στην Αργοναυτών στην Καλαμαριά. Είναι το μοναδικό studio που έχει αγγελία στον Αγγελιοφόρο και αναφέρεται η λεξη "Καλαμαριά".
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Eκει δουλευει.
 

qook

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
209
Like
1
Πόντοι
1
εχει κανενας το τιλεφονο απω αθτο το μασαζαδικο? χριαζομε ενα καλο μασαζ.
 

plouton

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2006
Μηνύματα
246
Κριτικές
1
Like
88
Πόντοι
1
Την Καλησπέρα μου συναγωνιστέ ς ..
Εμπειρία Νο 3 Μασαζιδικο Βασ.Γεωργίου 2η Επίσκεψη

Εχουμε και λέμε πριν μια βδομαδα κατά τις 8 μμ επισκέφτηκα ξανά το εν λόγω μασσαγκιδικο .
Με κέρασαν καφεδάκι και μέσα εντόπισα 2-3 πολύ καλά γκομενάκια.Με ρώτησαν 2- 3 φορές εάν έχω ξαναπάει και στην συνέχεια πέρασα στο δωμάτιο. Οχι οπως την πρώτη φορά αλλά σε καλύτερο όπως μπαίνεις αριστερα δίπλα στην κουζίνα. Μπείκε μέσα μια μουναρος γύρω στα 25 και αυτήν τη φορα μου ξ ηγήθηκαν μασαζ κανονικό και αισθησιακό, έγινα ντούρος. Με το που γύρισα ανάσκελα συνέχισε το μασαζ και στην συνέχεια μου έκανε εναν απο τους καλύτερους φραπέδες της ζωής μου. Μιλάμε δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου. 
Ορισμένοι συνάδελφοι έχουν πει οτι στο συγκεκριμένο μαγαζί παίζει και full προγραμμα τί εννοούν . Να γίνω τακτικός θαμώνας ή όχι ; Εκτός απο Frapé παίζει και τιποτις άλλο ;
Συνεχίζεται...............................
 

dig

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
42
Like
36
Πόντοι
0
φουλ προγραμα μου ετυχε μονο στην καφησια παλιοτερα.τωρα εχει κλεισει.νομιζω οτι εχει μεταφερθει στην συνδικα αλλα δεν εχω παει.πανω απο το βιντεο κλαμπ παιζει φραπες.για παραπανω δεν ξερω.στην φορντ μου ετυχε μια νταρντανα με τα βυζια χυμα.δεν ειδα αλλες κοπελες.αν καποιος ξερει καποια αλλη και αν παιζει φουλ προγραμα περιμενω πληροφοριες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 10728

Επισκέπτης
Στην Συνδικα παιζει φουλ προγραμμα.Απο εκει και περα φραπεδακι και πουρακι σε επιλεγμενα..επισεις φουλ προγραμμα παιζει και στο "ελευθερο σωμα" ;)αλλα οι τιμες ειναι για να γελας..φυσικα αν υπηρχε η ΑΝΝΑ οκ..αλλα δεν υπαρχει..
Στην Β.Γεωργιου δεν εχω παει ..στην Β.Ολγας εχει μια καλη και μονο μια.
 

qook

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
209
Like
1
Πόντοι
1
που ρε μεγαλε καινουριο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom