Νέα

Οίκος Εποχής Σούλα-Αμφιθέα Λάρισας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 154
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906

Ανοιγω σημερα αυτο το νεο θρεντ για να γραφουμε ενημερωση για βαρδιες και νεα απο το καινουριο σπιτακι που ανοιξε στην λαρισα και που λειτουργει απο σημερα πρωτη μερα..

οπως ηδη ειπωθηκε εγιναν χτες τα εγκαινια παρουσια της τζουλιας....

αντε καλα μουνια στον πουτσο μας να ευχηθω σε ολους τους θεσσαλους...

και τωρα οι πρωτες εντυπωσεις

τρια σπιτακια δυο δουλευαν απογευμα που πηγα με κοριτσια προς το παρον γνωστα απο το αλλο σπιτακι ιδιας ιδιοκτησιας στην τερψιθεα...

τζενη η θεσσαλονικια που δινει κωλαρακι και κανει και ακαποτη πιπα και χριστινα μια μελαχρινη ισπανιδουλα με καλο φυσικο βυζακι,ωραιο γενικα σωματακι πολυ καθαρη με μονο εξτρα ομως το 69

οι τιμες ειναι ιδιες οπως και στην βιλα εροτικα με 30 το απλο και προγραμματακια χρονου...

στο υπογειο φιλοξενειται τζακουζι αλλα ημαρτον ρε παιδια...400 ευρω για μια ωρα με συνοδεια και ποτου και καλα.... :priest: :priest:

θα επαιρνα αλλα οχι και τετοια λεφτα να δωσω...καλυτερα να παρω την εβα αντζελινα σε σιτυτουρ λονδινο....

τα σπιτακια αρκετα πολυτελη με ντουζιερα σε καθε δωματιο και απο τα απλα....


πολυ σκοταδι γενικα ομως μεσα και στο σαλονι και στα δωματια...μηπως για να μην βλεπουν οι συναγωνιστες καλα τα κοριτσια και τις τυχον ατελειες;

κατα τα αλλα υπηρχε ακομη ενας οργασμος κινητικοτητας,πολλοι νταβαδες στην αυλη,τα κοριτσια και αυτα μπαινοβγαιναν και εξω στην αυλη καλυμμενα με μπουρνουζι και γενικα επικρατουσε μια κατασταση που δεν μου επετρεψε να παρω κοντινες φωτο οπως σκοπευα...

τηλεφωνο ή καρτουλα το μαγαζι ακομα δεν διαθετει οποτε δεν εχω ουτε επ αυτου κατι...πιστευω σε μελλοντικη μου επισκεψη να εχουν οργανωθει καπως...

οτι νεοτερο ή διαφορετικο εχει να προσθεσει οποιος λαρισαιος συναγωνιστης πηγε  ας το γραφουμε σε αυτο το θρεντ για καλυτερη ενημερωση μελλοντικα...

πιστευω θα ανοιχτει και λινκ για κριτικες....αποψε


 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
οσον αφορα την χριστινα πολυ καλα γαμιεται αν και η πιπα της θελει βελτιωση απο πλευρας δοντιων(κλασικο προβλημα)..

Στο 69 που καναμε κανονικα και οχι μονο με εναλλαξ γλειψιμο πολυ καθαρη...δαχτυλακια δεν αφηνει μεσα ομως στο μουνακι....

συμμετοχη πολυ δυνατη,φιλαει και αυτη και γενικα κανει προκαταρκτικα με χαδια και γλειψιματακια....

στησιμο αψογο μεν αλλα πολυ κρεμα στο μουνι και κατι ασχετα κουνηματα σε αποσυντονιζουν λιγο απο τον στοχο....γενικα ομως την γαμας οπως θες και τελικα το φχαριστιεσαι πιστευω...

γυμνο τσιμπουκι ή πρωκτικο δεν κανει....
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.241
Κριτικές
31
Like
11.982
Πόντοι
5.097
με εψησες να ανεβω για ενα γρηγορο :2funny:
 

puaro

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
41
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
τελικα ανοιξε ε? αντε καλα  :knockinb:
 

kasaros

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2010
Μηνύματα
188
Like
0
Πόντοι
1
ρε μαγκεσ το απλο ειναι 30 η 40τελικα.
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ρε μαγκεσ το απλο ειναι 30 η 40τελικα.
30 νομιζω ακουσα ...απλα επειδη παιρνω συνηθως προγραμμα με γλειψιμο δεν παιρνω και ορκο...οταν ξαναπαω θα σου πω και σιγουρα αλλα λογικα ειναι τριανταρι οπως και στην βιλα...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.821
Κριτικές
379
Like
5.075
Πόντοι
10.647
Ωραιος gl.!  :thumbsup:
Ενας λογος παραπανω να κατεβαινουμε για καμια τσαρκα Λαρισσα συνολο 6 κοπελες σαν να πας σε 6 στουντια εδω περα, και απο οτι βλεπω στο χαρτη ειναι και μπροστα μπροστα...βγενεις απο την εθνικη, ριχνεις εναν  :knockinb: και ξαναφευγεις.! Τσακ μπαμ.! :2funny:

Με την πρωτη ευκαιρια θα κατεβω για μια εφοδο.! :knockinb:
 

kasaros

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2010
Μηνύματα
188
Like
0
Πόντοι
1
οχι ρε μαγκεσ και 40 το απλο περασα χθεσ και σαλταρα δεν κατεθεσα .δηλαδη το βυλλα στην τερψιθεα και ολα τα σπιτια μεσ στην πολη γιατι να εχουν 30.δεν βλεπω να γινομαι πελατησ κριμα γιατι μενω κοντα και θα σασ ενημερωνα πολυ συχνα....εκτοσ αν βαλουν μυαλλο και το πανε 30.
 

nikos519

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
311
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Το μυστικό του Οίκου Εποχής είναι η απόσταση απο την εθνική οδό Αθηνών-Θεσσαλονίκης. Σίγουρα ο ταξιδιώτης/οδηγός που θέλει να ρίξει μία on-the-road θα προτιμήσει τον Οίκο απ' την Villa γιατί δεν χάνει χρόνο. Για παράδειγμα στο επόμενο μου ταξίδι στα βόρεια θα κάνω ένα pit-stop  :boobies: στον Οίκο, για την Villa ούτε που το σκέφτηκα.

Θα ρίξουν τις τιμές μόνο αν ανοίξουν άλλα στην ίδια ευθεία. Πάντως η κίνηση για στούντιο επι της εθνικής είναι γαμάτη, θυμίζει τα puticlub στην Ισπανία και τα resorts στην Νεβάδα (π.χ. [URL unfurl="true"]http://thewildhorse.com/wh-home.php[/url]) που έχουν και πάρκινγκ για φορτηγά  :)
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
πρωινη βαρδια σημερα η ελληνιδα τζενη και η λευλα..... :rockon:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Ακομα ενας λογος να "πυκνωσω" τις επισκεψεις μου στην Βορεια Ελλάδα.........

:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Ακομα ενας λογος να "πυκνωσω" τις επισκεψεις μου στην Βορεια Ελλάδα.........

:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
διαβασε διπλα το αναλυτικο ρεπορταζ και σιγουρα θα ρθεις.....ακολουθει το δευτερο μερος
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
διαβασε διπλα το αναλυτικο ρεπορταζ και σιγουρα θα ρθεις.....ακολουθει το δευτερο μερος
Τα διαβασα....

Ειδικα αυτο με την Τουρκαλα με "συγκινησε" πολυ...........
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
στο θρεντ για την βιλα εροτικα....εκει κατεθεσα σημερα γιατι ειχε καινουριες αφιξεις....

στην ''σουλα'' δεν κατεθεσα απλα ενημερωτικα ειπα ποιες δουλευαν...ετσι κι αλλιως οι κοπελες στα δυο μαγαζια εναλλασονται αφου εχουν ιδια διευθυνση και αφεντικο.....οποτε εχω ξαναγραψει κριτικες για αυτες στο θρεντ των κριτικων
 

mkaposan

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
στο θρεντ για την βιλα εροτικα....εκει κατεθεσα σημερα γιατι ειχε καινουριες αφιξεις....

στην ''σουλα'' δεν κατεθεσα απλα ενημερωτικα ειπα ποιες δουλευαν...ετσι κι αλλιως οι κοπελες στα δυο μαγαζια εναλλασονται αφου εχουν ιδια διευθυνση και αφεντικο.....οποτε εχω ξαναγραψει κριτικες για αυτες στο θρεντ των κριτικων
Θενξ gl.
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Σημερα πρωινες απο τηλεφωνικο ρεπορταζ ενεκα η δουλεια ειναι η χριστινα που εγραψα και κριτικη και η τσεχα αννα γνωστη απο παλιοτερα απο το αλλο σπιτακι...
Βραδινες θα ειναι η πολυ καλη λαρίσα που αν και οχι τελεια εμφανισιακα στο κρεβατι δινει ρεστα,η τζενη με πρωκτικο στο μενου και η λευλα,,,αυριο ισως μπορεσω και λαιβ ρεπορτ,,,
 

prague5

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
εγω δεν έχω καταλάβει ακόμα πως πάμε εκεί αλλά που θα πάει με τον ηλεκτρονικό εξοπλισμό που έχουμε θα το βρω, αν κατάλαβα καλά δε χρειάζεται να βγούμε στη νέα εθνική, απλά ακολουθούμε πινακίδες για συκούριο ? κάνω λαθος ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom