Νέα

Ιδού η Ρόδος... το πήδημα πού είναι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pappas(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 211
  • Εμφανίσεις 58K
  • Ετικέτες
    ρόδος
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pappas(1)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ρε μάγκες μήπως ξέρει κανεις για μπουρδέλα στην ρόδο?
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.267
Κριτικές
1
Like
683
Πόντοι
96
Μια και θα αλλαξει (ισως και να σβηστει) το thread προτεινω αλλο τιτλο

ΙΔΟΥ Η ΡΟΔΟΣ..... ΤΟ ΠΗΔΗΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ??

 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.961
Πόντοι
14.565

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Καλό moderation antistheni!!!! ;)
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
ρε αντε να σε δει ο ηλιος ρε...εκτος αν εισαι σε καμια παραλια η ταρατσα οπως εγω...χεχεχεχεε
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.914
Κριτικές
489
Like
36.267
Πόντοι
41.447
αυτό θα πεί το γαμίσαμε και ψόφησε! :o
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.961
Πόντοι
14.565
Λέτε να είναι κανα τοπικό έθιμο του νησιού;  :think:
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Λοιποω ειναι στην παλια πολη στον Αγιο Φανουριο
εκει  ειναι ολα μαζεμενα στη σειρα 6-7 σπιτακια (μια μαυρη 2 ρωσιδες 3 ελληνηδες και μια γρια ελληνηδα)μετρια πραγματα!
Αλλα ειναι μπουρδελακη που εχει καμερα και περιμενεις να σου ανοιξουν εκει ειναι η μια νταρντανα βυζαρου που κανει καλο γαμηση εκει δουλευε η τζενη!
Εγω εκει την ειχα πετυχει!
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
6
έκανε βίζιτες η Τζένυ (η γνωστή...) παλιότερα τώρα?!
 

pipinolatris12

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
549
Κριτικές
17
Like
12
Πόντοι
1.997
Σωστα στη παλαια τη πόλη.
Αχ Αχ Αχ...κάτι ξεμπαζοματα που ειχα ρίξει ως εθνοφύλακας!
 

hantok

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
οταν ιμουν εγο εκι στιν παλια πολι ιχε μονο τρανσεχουαλ τορα δεν εχι καθολου?
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Φίλε μόνο παλιά πόλη, προς τη μεριά του λιμανιού έχει ένα....

Αλλά υπάρχει το στριπτηζάδικο δίπλα απο το Κολοράντο το κλαμπ όπου εκεί έχω κάνει πολλά πριβέ με πίπα και μαλακία, 60 γιούρια βέβαια το μαλλί, αλλά έχει και κουρτίνα και πιπώνεις άνετα τα Ρωσιδάκια.

ΕΠι τη ευκαιρία, για Πάρο ξέρει κανείς κάτι?
 

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
297
Κριτικές
20
Like
119
Πόντοι
6.760
Ρόδος συμπολεμιστές μου....ʼλλη μια μίζερη επαρχιακή πόλη με τον ίδιο κακόμοιρο αέρα να πλανάται και στην μπουρδελοσκηνή της.Ήμουν για 3+ χρόνια εκεί μέχρι πέρσι το καλοκαίρι.Τα μπουρδέλα της είναι ίσως τα γραφικότερα της χώρας μαζί με αυτά της Καβάλας που εδώ και χρόνια είναι κλειστά.
Γύρω στα 6 με 7 μαγαζιά λοιπόν υπήρχαν στη Ρόδο.Προσοχή γιατί κυκλοφορούσε -και φαντάζομαι ακόμα κυκλοφορεί- πολύ τράβελ κατάσταση.Μια μαυρούλα σχετικά χαρούμενη αλλά πολύ βαρετή στο δωμάτιο , μια μεγαλούτσικη σε ηλικία αν και μικροκαμωμένη με άγρια φάτσα,όπως προείπα τουλάχιστον 3 τραβέλια -ίσως και παραπάνω- ενώ προς το καλοκαιράκι πέρυσι ήρθε και μια νεαρούλα και αδύνατη που ξεκινούσε όμως από 40 ευρώ και είχε και διάφορα προγράμματα.Τελείως εκτός των γούστων μου και αυτή οπότε δεν κατέθεσα.Μ'αυτήν όμως που είχα περάσει πολύ ωραία και αρκετές φορές μάλιστα ήταν μια αδυνατούλα ξανθιά σίγουρα σαραντάρα αλλά με κάτι πελώρια βυζιά!Γελαστή και ναζιάρα,πολύ φιλική και χαβαλεδιάρα με πολύ ωραία πίπα.Το μόνο μου πρόβλημα ήταν ότι δεν πετύχαινα πάντα ανοιχτό το μαγαζί που δούλευε....Ευχαρίστως την επισκεπτόμουν και πάλι αν πήγαινα ξανά στη Ρόδο
 

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6
καλημερα σε ολους τους φιλους.
ημουν προσφατα στην ροδο και γυρισα ολη την περιοχη γυρω απο τον αγιο φανουριο αλλα δεν βρηκα τιποτα.
αν καποιος απο τους φιλους ξερει λεπτομερειες...π.χ. οδο που βρισκονται τα σπιτια η καποια ακριβεστερη περιγραφη για το που ειναι, ας βοη8ησει παρακαλω.
ευχαριστω εκ προτερων!
 

Επισκέπτης
καλημερα σε ολους τους φιλους.
ημουν προσφατα στην ροδο και γυρισα ολη την περιοχη γυρω απο τον αγιο φανουριο αλλα δεν βρηκα τιποτα.
αν καποιος απο τους φιλους ξερει λεπτομερειες...π.χ. οδο που βρισκονται τα σπιτια η καποια ακριβεστερη περιγραφη για το που ειναι, ας βοη8ησει παρακαλω.
ευχαριστω εκ προτερων!
χαθηκε ο κοσμος να ρωτησεις καποιον τσαμπικο ρε φιλε???ντρεποσουν???
 

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
297
Κριτικές
20
Like
119
Πόντοι
6.760
Ρε μεγάλε gkas πήγες ,γύρισες και μπουρδέλα δε βρήκες?????Μάλλον δεν είχες και πολλή όρεξη...Τέλος πάντων,η περιοχή λέγεται Άγιος Φανούριος αλλά φυσικά τα μαγαζιά δεν μπορεί να ήταν δίπλα στην εκκλησία.Υπάρχει νόμος που το απαγορεύει άλλωστε.Πρόσεξε λοιπόν:Μπαίνεις στην παλιά πόλη από την πύλη του Αγ.Φραγκίσκου και προχωράς.Μόλις αρχίζει το πλακόστρωτο κόβεις δεξιά και πας παράλληλα με τα τείχη.Θα συναντήσεις δυο τρεις κάθετους δρόμους στα αριστερά σου.Ονόματα δεν θυμάμαι απ'όλους εκτός  απ΄τον ένα .Λέγεται Τιμαχίδα.Κάνε τις γυροβολιές σου , επένδυσε και ενημέρωσέ μας έτσι?Εγώ λείπω από τη Ρόδο εδώ και ενάμισο χρόνο οπότε θα'θελα να δω μια φρέσκια ενημέρωση.καλή διασκέδαση!
 

lionheart74

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2006
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Μάγκες υπάρχει ένα μαγαζί απ΄ότι ήξερα πριν 3 περίπου μήνες πριν το Φαληράκι απο το δρόμο της Καλλιθέας το οποίο λέγεται <<ΚΟΥΝΕΛΑΚΙΑ>> στο οποία με 80 γιούρια π....ς εντός του καταστήματος.Ρίξτε μια ματιά.Περιέχει μαυρούλες και ενίοτε κάποιες Ρωσίδες και Βουλγάρες.Απλά μην κεράσετε πολλά ποτά στο πρώτο ποτό προχωρήστε στο παρασύνθημα!!!
 

bilys

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Για σας κι από εμένα. Ήμουν Δωδεκάνησα πριν λίγες μέρες για δουλειές και πήγα να επισκεφτώ τα σπίτια που αναφέρονται στη σελίδα. Στο πρώτο σπίτι που πήγα, έμπαινες σε μια μικρή αυλή που βρομούσε στην κυριολεξία και μου άνοιξε ένα τραβέλι. Έφυγα με ελαφρά πηδηματάκια. Στο δεύτερο σπίτι που πήγα ήταν μια γύρο στα 35 με πολύ γαματο σώμα. Τι ρώτησα μεταξύ σοβαρού και αστείου αν είναι και του λόγου της  κανένα τραβέλι εγχειρισμένο και γελώντας μου είπε πως το τραβελι που πέτυχα ήταν η Χειλουδάκη απλά έχει πάρει κιλά και δεν την αναγνωρίζεις αμέσως. Η γκόμενα παίρνει 40 euro  και με πρωκτικό 70. Την δοκίμασα και μπορώ να πω ότι ήταν αρκετά καλή. Καλή πίπα, σφιχτό μουνάκι και κωλαράκι και λίγο λιπαντικό. Δυστυχώς είχα μέρες να το κάνω με αποτέλεσμα να με κάνει να τελειώσω γρήγορα. Την επόμενη μέρα πήγα στην Κω. Αν θέλετε να μάθετε για την Κω πάτε στο αντίστοιχο ερώτημα για την Κω.
 

Prho

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστες μου, επεστρεψα πλεον μονιμα στην Ροδο οποτε πολυ συντομα θα ενημερωσω τα σχετικα threads για το τι παιζεται στο νησι, παντως απο μια πρωτη ματια ειδα αρκετα μεγαλο αριθμο cg στις τοπικες εφημεριδες και σημερα θα ελεγξω μια πληροφορια για υπαρξη πιατσας με τραβελια...Ολα τα μερη θα ελεγχθουν πληρως   :boobies:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Για σας κι από εμένα. Ήμουν Δωδεκάνησα πριν λίγες μέρες για δουλειές και πήγα να επισκεφτώ τα σπίτια που αναφέρονται στη σελίδα. Στο πρώτο σπίτι που πήγα, έμπαινες σε μια μικρή αυλή που βρομούσε [/b] στην κυριολεξία και μου άνοιξε ένα τραβέλι. Έφυγα με ελαφρά πηδηματάκια. Στο δεύτερο σπίτι που πήγα ήταν μια γύρο στα 35 με πολύ γαματο σώμα. Τι ρώτησα μεταξύ σοβαρού και αστείου αν είναι και του λόγου της  κανένα τραβέλι εγχειρισμένο και γελώντας μου είπε πως το τραβελι που πέτυχα ήταν η Χειλουδάκη απλά έχει πάρει κιλά και δεν την αναγνωρίζεις αμέσως.
Πουσε κκ εισαγγελέα πάει η Τζένη η ωραία... :2funny: :badair:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom