Νέα

Συναδελφικά και εχέμυθα γαμήσια!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nightwish1975
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nightwish1975

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
192
Like
1
Πόντοι
1
Αγαπητοί συναγωνιστές θα ήθελα να ανταλλάξουμε εμπειρίες/προτάσεις/τρελές καταστάσεις από γαμήσια  :fuck1: (όχι σχέσεις) που προέκυψαν στο χώρο εργασίας.Στην Υπηρεσία που βρίσκομαι τα 2/3 είναι γυναίκες, αν και οι ελεύθερες που είναι αξιόλογες δεν είναι πλέον πολλές!Έχω ένα συνάδελφο που κόβω τον πούτσο μου ότι έχει γαμήσει τουλάχιστον 2-3 από εδώ μέσα.Όλη μέρα κάνουν παρέλαση από το γραφείο του  :tits:  :tits:.Εργάζεται "σκληρά" το άτομο. Σε μια φάση πάντως μου είχε εξομολογηθεί "σου δίνω ευχή και κατάρα μην πηδήξεις γκόμενα από εδώ μέσα!".....λέτε να το είχε μετανιώσει???
Για ρίχτε καμιά εμπειρία και αν αυτό είχε συνέπειες......
 

Επισκέπτης
είτε γαμήσεις συνάδελφο, είτε γαμήσεις γυναίκα-αφεντικό, είτε γαμήσεις γυναίκα-υπάλληλο...

απλά τη γάμησες....αργά ή γρήγορα δεν έχει σημασία...
 
OP
OP
N

nightwish1975

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
192
Like
1
Πόντοι
1
ωχχχχχχ........"καμμένος" μου ακούγεσαι!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
είτε γαμήσεις συνάδελφο, είτε γαμήσεις γυναίκα-αφεντικό, είτε γαμήσεις γυναίκα-υπάλληλο...

απλά τη γάμησες....αργά ή γρήγορα δεν έχει σημασία...
αγκρί !

ωχχχχχχ........"καμμένος" μου ακούγεσαι!!!
εσυ μου ακουγεσαι πεινασμενος..
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.712
Πόντοι
1.306
I never get meat where I get bread....  :woldman: :woldman: :woldman: :woldman: :woldman:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.712
Πόντοι
1.306
αυτο ισχυει στον ιδιοτικο τομεα. απο οτι καταλαβα, ο συναδελφος δουλευει στο δημοσιο (μιλησε για υπηρεσια). αρα ας γαμησει κατα βουληση.

σαφώς.. ψωμί τρώς στον ιδιωτικό τομέα... στον δημόσιο είναι παντεσπάνι ή ψωμί με μέλι...
 
OP
OP
N

nightwish1975

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
192
Like
1
Πόντοι
1
Πάει πλέον το μέλι......με 30 % μείωση στις ετήσιες αποδοχές μου (και έπεται συνέχεια με το μαλάκα τον ΓΑΠ) αλλά μην γίνουμε off topic.
Πριν κάποια χρόνια είχε γίνει χαμός με μια σέξυ τρελιάρα συνάδελφο για κανά εξάμηνο (ήρθες 2-3 φορές χωρίς εσώρουχο και έπινε τον πρωινό της καφέ ανοίγοντας τα πόδια της ώστε να τα βλέπω όλα  :cum:, πίπες στο κουζινάκι, χουφτώματα στα κρυφά  :kissass:κλπ κλπ)....φυσικά ΟΛΟΙ το πήραν χαμπαρι γρήγορα και αφού χωρίσαμε η πουτάνα διευθύντρια φρόντισε να μας βάλει ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ώστε να βλέπομαστε όλη μέρα!!!!!  :headbang: :headbang: :headbang:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.712
Πόντοι
1.306
Πάει πλέον το μέλι......με 30 % μείωση στις ετήσιες αποδοχές μου (και έπεται συνέχεια με το μαλάκα τον ΓΑΠ) αλλά μην γίνουμε off topic.
Πριν κάποια χρόνια είχε γίνει χαμός με μια σέξυ τρελιάρα συνάδελφο για κανά εξάμηνο (ήρθες 2-3 φορές χωρίς εσώρουχο και έπινε τον πρωινό της καφέ ανοίγοντας τα πόδια της ώστε να τα βλέπω όλα  :cum:, πίπες στο κουζινάκι, χουφτώματα στα κρυφά  :kissass:κλπ κλπ)....φυσικά ΟΛΟΙ το πήραν χαμπαρι γρήγορα και αφού χωρίσαμε η πουτάνα διευθύντρια φρόντισε να μας βάλει ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ώστε να βλέπομαστε όλη μέρα!!!!!  :headbang: :headbang: :headbang:

να γιατί και εγώ λέω...

I never get meat where i get bread...

ΥΓ το μέλι πήγαινε στο ποιοτικόν της υπόθεσης και όχι στο ποσοτικόν...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αυτο ισχυει στον ιδιοτικο τομεα. απο οτι καταλαβα, ο συναδελφος δουλευει στο δημοσιο (μιλησε για υπηρεσια). αρα ας γαμησει κατα βουληση.
δημοσιος εισαι και τα ξερεις ετσι καλα ??  :P
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Πάει πλέον το μέλι......με 30 % μείωση στις ετήσιες αποδοχές μου (και έπεται συνέχεια με το μαλάκα τον ΓΑΠ) αλλά μην γίνουμε off topic.
Πριν κάποια χρόνια είχε γίνει χαμός με μια σέξυ τρελιάρα συνάδελφο για κανά εξάμηνο (ήρθες 2-3 φορές χωρίς εσώρουχο και έπινε τον πρωινό της καφέ ανοίγοντας τα πόδια της ώστε να τα βλέπω όλα  :cum:, πίπες στο κουζινάκι, χουφτώματα στα κρυφά  :kissass:κλπ κλπ)....φυσικά ΟΛΟΙ το πήραν χαμπαρι γρήγορα και αφού χωρίσαμε η πουτάνα διευθύντρια φρόντισε να μας βάλει ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ώστε να βλέπομαστε όλη μέρα!!!!!  :headbang: :headbang: :headbang:

σκτωνεστε στη δουλεια παρατηρω... :2funny:
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.320
Κριτικές
6
Like
529
Πόντοι
96
Η φτώχεια θέλει γαμοπέραση
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.320
Κριτικές
6
Like
529
Πόντοι
96
Ή απόδοση μου έχει πέσει συνακόλουθα με το εισόδημά μου αφού δεν έχω εναλλακτικούς  τρόπους εισροής φράγκων!!!

Η εκροή σπέρματος είναι συνύθως αντιστρόφος ανάλογη με την αποταμίευση. Επομένως καλά κάνεις και γαμάς το τσάμπα στο γραφείο την ώρα της δουλειάς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom