Νέα

Ίος.....το νησί των σεξο-περιπτύξεων?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nightwish1975
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nightwish1975

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
192
Like
1
Πόντοι
1
Γεία σας!
Μιας και ο υδράργυρος έχει χτηπήσει κόκκινο θα ήθελα να ανταλλάξουμε καβλο-πληροφορίες  :rockon: για την Ίο που θα την επισκεφτώ τέλος Ιουλίου με ένα φιλαράκι μου μετά από 12 χρόνια!!Είχα περάσει φοβερές στιγμές στο παρελθόν.Άπειρα μπαράκια, καλές τιμές ποτών (βενζίνη σκέτη), μεθυσμένες τουρίστριες (κυρίως Ιταλίδες και Ισραηλινές)παντού κλπ κλπ. Μιας και έχουν περάσει χρόνια από τότε μπορείται να μου πείτε γενικώς τι παίζει τώρα, σε ποιά μέρη γίνεται παιχνίδι καλό  :pipa1:, τι να αποφύγουμε  :S κλπ???
Σας ευχαριστώ πολύ
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.806
Like
142
Πόντοι
16
Φιλε,ειχα παει τελευταια φορα πριν 4 χρονια 15Αυγουστο και ορκιστηκα να μη ξαναπατησω το ποδι μου.
Αναλογια αντρων-γυναικων,10 αντρες προς ΜΙΑ γυναικα...Ψωλαρια-ψωλαρο...
Περισσοτερο ΚΨΜ του στρατου μου εμοιαζε,παρα νησι για σεξο-περιπτηξεις...
Εκτος και αν εισαι πουστης...Εκει θα βρεις το παραδεισο σου... :grin:

Μακρια...[size=10pt][size=10pt][size=10pt]ΜΑΚΡΙΑ ΛΟΙΠΟΝ[/size][/size][/size]... :headbang: :headbang: :headbang:
 

nautipu$$

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2010
Μηνύματα
567
Like
0
Πόντοι
6
Περασμενα μεγαλεια και διηγωντας τα να κλαις........
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
ααα θυμαμαι στο καμπινγκ στο χαπυ αουρ ειχε κοκταιηλ στη μιση τιμη. πωωω ειχα πιει τα αντερα μου και εκανα βουτιες μετα :S
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
ααα θυμαμαι στο καμπινγκ στο χαπυ αουρ ειχε κοκταιηλ στη μιση τιμη. πωωω ειχα πιει τα αντερα μου και εκανα βουτιες μετα :S

οι φελλοι, και μεθυσμενοι, ειπλέουν  :2funny:
 

Επισκέπτης
Φιλε εχουμε και λεμε καλοκαιρι, ηλιος, θαλασσα και ξυδια
Αν δεν εισαι ναυαγος σε κανενα ερημονησι στο χερι σου ειναι οι σεξοπεριπτυξεις
Αν παλι καθεσαι και περιμενεις το γλυκο στο πιατο τοτε και στην ιμπιζα να πας  :jerking: θα τραβας
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
για να κανεις ώμους ειναι καλο το νησι  ;)
 
OP
OP
N

nightwish1975

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
192
Like
1
Πόντοι
1
Πλάκα μου κάνετε?????Τόσο σκατα έχει γίνει???Τα γυναικεία κωλαράκια με ενδιαφέρουν μόνο....όχι τα ΚΨΜ  :headbang: :headbang:.Εκείνο το club 69 υπάρχει ακόμη??
Φάση:
Γυρνάμε το πρωί μετά το ξενύχτι και στο δρόμο είναι 3 Ισραηλινές που κάνουν 8αρια από το ποτό.Ο φιλος μου ανοίγει το παράθυρο και λέει "Hello girls!Where are u going?"......."We dont know" λέει η μια και ο φίλος μου απαντάει "Lets go for a ride"! :rockon: τις παίρνουμε στο αυτοκίνητο, πάμε σε μια παραλία και η μια σωριάζεται με το που βγαίνει στο έδαφος.Γλύψαμε τις άλλες 2 λόγω έλλειψης σκούφου  :tickedoff:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
πανε χρονια, ουτε καν θυμαμαι ονοματα :(
ενα επαιζε τρανς παντως και ηταν θεικο :rolleyes:
 

Επισκέπτης
Πλάκα μου κάνετε?????Τόσο σκατα έχει γίνει???Τα γυναικεία κωλαράκια με ενδιαφέρουν μόνο....όχι τα ΚΨΜ  :headbang: :headbang:.Εκείνο το club 69 υπάρχει ακόμη??
Φάση:
Γυρνάμε το πρωί μετά το ξενύχτι και στο δρόμο είναι 3 Ισραηλινές που κάνουν 8αρια από το ποτό.Ο φιλος μου ανοίγει το παράθυρο και λέει "Hello girls!Where are u going?"......."We dont know" λέει η μια και ο φίλος μου απαντάει "Lets go for a ride"! :rockon: τις παίρνουμε στο αυτοκίνητο, πάμε σε μια παραλία και η μια σωριάζεται με το που βγαίνει στο έδαφος.Γλύψαμε τις άλλες 2 λόγω [glow=red,2,300]έλλειψης σκούφου[/glow]  :tickedoff:
ελεος :jerking: :jerking:
 

Επισκέπτης
Πλάκα μου κάνετε?????Τόσο σκατα έχει γίνει???Τα γυναικεία κωλαράκια με ενδιαφέρουν μόνο....όχι τα ΚΨΜ  :headbang: :headbang:.Εκείνο το club 69 υπάρχει ακόμη??
Φάση:
Γυρνάμε το πρωί μετά το ξενύχτι και στο δρόμο είναι 3 Ισραηλινές που κάνουν 8αρια από το ποτό.Ο φιλος μου ανοίγει το παράθυρο και λέει "Hello girls!Where are u going?"......."We dont know" λέει η μια και ο φίλος μου απαντάει "Lets go for a ride"! :rockon: τις παίρνουμε στο αυτοκίνητο, πάμε σε μια παραλία και η μια σωριάζεται με το που βγαίνει στο έδαφος.Γλύψαμε τις άλλες 2 λόγω έλλειψης σκούφου  :tickedoff:
Μαγκα οι εμπιριες του καθενως ειναι προσωπικες μπορει καποιος που σου λεει ΚΨΜ και ετσι να ηταν στην ιο την ιδια περιοδο με εσενα και να μην βρηκε τις εβραιες ;)
Η εσυ που τις βρηκες να επεσες σε κεντα :tits2:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.806
Like
142
Πόντοι
16
Παρτε και ενα σκηνικο που συνεβαινε τα παλια χρονια στην Ιο...
Τωρα βεβαια ΓΙΟΚ.. :grin:
Αααααχ περασμενα μεγαλεια...
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.320
Κριτικές
6
Like
529
Πόντοι
96
δε νομιζω :-
παντως μου ειχαν δωσει κι αυτοκολλητα με την επωνυμια, αν βοηθαει :2fuuny:

πάνε χρόνια απο τότε που πήγα. Νομίζω 10.
Φαντάζομαι αμα ξαναπήγενα σήμερα θα ήταν σα να μην είχα πάει ποτε
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
Για τετοιες φασεις η Ιος αξιζει αρχες Ιουλιου. Μετα μαζευονται πολλοι ψωλαρεοι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom