Νέα

Baby O Original

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scorpioking
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 122K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
www.bourdela.tv/content/view/546/222/]Το thread αυτό αναφέρεται στην καταχώρηση του μαγαζιού στον κατάλογο[/url]

Συναγωνιστές.. ξέρει κανείς τι παίζει στο baby O στη Πειραιώς????      ::)
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Τόσος κόσμος πάει, τίγκα είναι Παρασκευή-Σαβ. για να δούμε, θα μας δώσουν μάνιουαλ? Τι, όλο οι κλασσικοί θα τα χώνουμε για έρευνα, και μετά θα τα λέμε...? Για να δούμε φως και απο νέους.
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
*Εννοείται ότι γνωριζουμε τα πάντα όμως, χε,χε  ;) Έτσι panos?
 

Επισκέπτης
ειχα παει οταν ειχε πρωτοανοιξει και δεν μου πολυαρεσε!!ουτε σαν χωρος,ουτε οι κοπελλες ηταν κατι το ιδιαιτερο!ενα απλο μαγαζι σαν ολα τα υπολοιπα!δεν χανει κανεις τιποτα αν δεν παει!
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Warhol! Σσσσσσσσσ.....θα στείλω τον Eye-gor!  ;) Είπαμε! Τόπο στα νιάτα.
 

Συνημμένα

  • Marty.jpg
    Marty.jpg
    21 KB · Εμφανίσεις: 46

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
ειχα παει οταν ειχε πρωτοανοιξει και δεν μου πολυαρεσε!!ουτε σαν χωρος,ουτε οι κοπελλες ηταν κατι το ιδιαιτερο!ενα απλο μαγαζι σαν ολα τα υπολοιπα!δεν χανει κανεις τιποτα αν δεν παει!

συμφωνω,αλλα οποιος παει μην ξεχασει να παρει την νατασσα(πρωην ναντια),λατρευει το manual!!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
καλα και εγω τι ειμαι?νεος δεν ειμαι ? :grin:
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
ʼσε Warhol. Εσύ, ο Cptn Mac, ο Panosmpos, o Vasos, o Studian, και εγώ, θα είχαμε μια μάντρα με BMW αν τα μαζεύαμε όσα έχουμε χώσει όλοι μαζί τόσα χρόνια. Τί νέος?
 

Επισκέπτης
Καλουτσικο μαγαζακι....μια χαρα για after μετα τα κεντρα που ειναι εκει διπλα....Σιγουρα δν γινεται στεκι....Τπτ ιδιαιτερο απο κοπελες...3 κανουν τη διαφορα (σωμα + προσωπο)...Απο φραπεδες που αναζητουν οι περισσοτεροι εδω γινεται χαμος....απλά προσοχη στα εξτρα φραγκα (μερικες φορες δν πληρωνεις καν στο σερβιτορο πανω απο 2 χορους...αλλα στην γκομενα)...Μεγαλη ποικιλια κοσμου μεσα οπως στο Gold (απο αλβανακια/ους μεχρι μερικα ματσο πουρα)....
Οι κοπελες ειναι αρκετες 10+....πολλες η καλυτερα οι περισσοτερες ειναι σταρχιδιστριες (ενα πραγμα σαν τους ελληνες) κ δν στα πολυ ζαλιζουν για χορους εκτος απ τις μαυρες που ειναι τσιμπουρια κ 2-3 εξαιρεσεις!!!
Ο χορος 5+ λεπτα....χωρις βιασυνες....
Δυστηχως ακομα ενα μαγαζι που δν θυμαμαι ονοματα...αλλα μονο προσωπα....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
ʼσε Warhol. Εσύ, ο Cptn Mac, ο Panosmpos, o Vasos, o Studian, και εγώ, θα είχαμε μια μάντρα με BMW αν τα μαζεύαμε όσα έχουμε χώσει όλοι μαζί τόσα χρόνια. Τί νέος?

παιδια εγω δεν εχω χαλασει πολλα λεφτα στα μαγαζια αυτα,που να δειτε τι εχω χαλασει στο baby gold,lido palace,afrodith palas,lolita,princess,anatoli και καποια αλλα που δεν θυμαμαι......... :))) :))) :))) :))) :))) :jerking: :jerking: :jerking:
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
λες να κανουμε κλικα οι παλιοι? :grouphug:

Όχι, αλλά θέλω να τονίσω ότι δεν είναι δυνατόν να έχει 20.000 μέλη το φόρουμ, να είναι τίγκα τα στριπ, και να γράφουμε μόνο εμείς και εμείς στην ουσία. ʼσε που άμα ψάξουν τα νήματα του παλιού και του καινούργιου φόρουμ, και για Πειραιώς έχουμε πει αρκετά.
 

Επισκέπτης
παντως εχω τις καλυτερες των αναμνησεων απο baby ο!!ροπαλοφορος και πανος καταλαβαινουν τι εννοω!!και απο αμαζων εχω να λεω για κατι απιστευτα σκηνικα!ΥΓ.ροπαλοφορε δεν πειραζει,τι να κανουμε?καποιος πρεπει να δινει πληροφοριες!
 

Επισκέπτης
ποσα?????????????? 50 ευρω ???????? χαχααχχαχααχαχχαχαχααχαχχα!!!!!!
Με τα λεφτα που εχω χαλασει σε 2 + κατι χρονια θα ειχα αλλη μια porche....(το φτηνο μοντελο....)!!!!
 

Επισκέπτης
καλα αν ψαχνεις για σεβασμο αστο καλυτερα!εδω στη λενε κιολας!!αλλα γενικα πρεπει να ξερουν οτι οι στριπτητζουδες μπορουν και εχουν κλεισει σπιτια και δουλειες!εχει τυχει σκηνικο να δω παιδι να πουλαει το κινητο του,τελευταιο μοντελο τοτε ,για 50 ευρω,μονο και μονο για να παρει και αλλους χορους μια γκομενα!ειναι αυτο που λεγαμε στα πμ πανο!θελει εμπειρια στον χειρισμο,τυχη και να εχεις παει πολλες φορες για να μπορεις να κινησαι με ανεση και να κανεις παιχνιδι!και βεβαια τυχη!αλλα πρεπει να ανεβεις πολλες φορες πανω στο τραπεζι ,για να πεις οτι ξερεις να χορευεις  ;)!!
 

Επισκέπτης
υγεια να χουμε κ λεφτα....στα φραγκα κ στις στριπτιτζουδες καλα παμε....στα αλλα να δουμε....

Γιατι ρε πανο με πυροβολεις νεο παιδι ??????????? :):):):):):):)
 

Επισκέπτης
οσοι χρεωνονται ειναι μαλακες ρε παιδια....ειναι αυτονοητο οτι το παιχνιδι ειναι σκληρο κ αν θελεις παιζεις...δν καταλαβαινω γιατι ν'ασχοληθουμε κ να λυπηθουμε ατομα που δν εχουν οικονομικη ανεση κ μπαινουν στο παιχνιδι........κανενα ιχνος ελεημοσυνης...ουτε καν μπαινω στη διαδικασια να πω κατι παραπανω εκτος του οτι ειναι βλακας....
Οποιος εχει--> παιζει....οι υπολοιποι στην ακρη...
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
.
 

Συνημμένα

  • Vasos Car.jpg
    Vasos Car.jpg
    62,7 KB · Εμφανίσεις: 51

Επισκέπτης
εχει τυχει και σκηνικο που μεθυσμενος να εχει ορεξη για καυγα μαζι μου,επειδη καταλαθος του εριξα το ποτο και ενω ημουν ετοιμος να του σπασω το κεφαλι,μπηκαν στη μεση οι μπραβοι του μαγαζιου,τον βγαλαν εξω και τον τουλουμιασαν στο ξυλο!μετα μου ζητησαν συγγνωμη που μου χαλασε τη βραδυα ενας θαμωνας και με κερασαν ενα μπουκαλι τζακ απο οτι θυμαμαι!!ρωταω λοιπον την κοπελλα που λεγαμε πανο στο πμ,γιατι το κανα ν αυτο και μου ειπε οτι πρωτον ειμαι θαμωνας εδω και με εχουν μαθει,δευτερον συμπεριφερομαι σωστα σε ολες και τριτον δεν φερνω σε δυσκολη θεση καμια απο τις χορευτριες!θελω να πω πανο με αυτο το παραδειγμα οτι οταν εχεις παει αρκετες φορες σε ενα μαγαζι και ξερεις πως πρεπει να συμπεριφερθεις,τοτε ειναι σιγουρο οτι θα σε περιποιηθουν και στο μαγαζι!!αν πας και νομιζεις οτι θα γαμησεις με 50 ευρω,αστο καλυτερα!!!η οτι πειδη σου χορευουν,θα γαμησεις κιολας!
 

Επισκέπτης
συμφωνω απολυτα war....ομως υπαρχουν μαγαζια τυπου Gold + Rasputin που δν εχεις πολλες ελπιδες για πολυ καλη συμπεριφορα εκτος κ αν εχεις χαλασει 100.000 ευρω σε πολυ τακτα χρονικα διαστηματα!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom