Νέα

Lviv the best

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα davarits
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 613
  • Εμφανίσεις 53K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ το τελευταιο καλο καλοκαιρη !!!!!
 

Συνημμένα

  • 2010-05-31_145142.png
    2010-05-31_145142.png
    197,3 KB · Εμφανίσεις: 106
  • 2010-05-31_134342.png
    2010-05-31_134342.png
    77,7 KB · Εμφανίσεις: 84
OP
OP
davarits

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
[video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=-3PuF1I_S-U[/video] [/video]  [video] [video]http://www.youtube.com/watch#!v=YNJUdWqZRIo&feature=related [/video] [/video]
 

Συνημμένα

  • map-lviv-zhovkva-bibrka.gif
    map-lviv-zhovkva-bibrka.gif
    144,1 KB · Εμφανίσεις: 84
OP
OP
davarits

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
το καλητερο κλαμπ της πολης  fashion club!!!!!!!!!                                                                              ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ  το καλύτερο μέρος για γούστα  στην Ουκρανία είναι το λβοβ στα πωλονικα  λβιβ στα  ρωσικά……. λιοντάρι στα ελληνικά είναι  η πιο αναπτυγμένη πόλη της Ουκρανίας  στα σύνορα με Πολωνία   άμεσο αποτέλεσμα  φτηνά  και άλφα εθνική γυναίκες    πρόσβασημες  άνετα !!!!!!!!!! τιμές λογικότατες  για  Ουκρανία  και  με πολλά  χωριά γύρω γύρω  με ξεκολα έτοιμα για όλα!!!!!!!  Ρεντ  ντακότας  τα ξέρει  πολύ καλά!!  Μετά  το λβοβ   όλες οι άλλες πόλεις  θα σας  φανούν  λίγες  !! τι  να λέμε τώρα  !!!!!!!!!  έχω  γυρίσει  όλη την  Ουκρανία  αλλά  σαν το λβοβ πουθενά!!!!!!!!!! Είναι  οι πόλη  των αρκετά  σχετικών  με  το άθλημα  !!!!!!!!  λάσπη  αδέρφια   άλφα εθνική  όπως  παλιά!!!!   Όποτε φεύγω  από εκεί  είμαι 2 μήνες  νεκρός!!!! Σωματικά και ψυχικά  το μόνο πρόβλημα είναι ο κολοδρομος για εκεί  αν  πας  από Ουκρανία  από πολώνια όμως  είναι οκ  και  επίσης  μην μπλέξεις  εκεί  είναι λίγο  άγριοι  αλλά όταν ακούν  Έλληνας  γουστάρουν!!!  Και πίνεις  μέχρι σκασμού μαζί τους  !!!!!  αυτιά  που λέει  και ο δάσκαλος[video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=ylxfyT3WEvg [/video] [/video]      Y.Γ  ΑΔΕΡΦΙΑ ΤΩΡΑ ΣΑΣ τα εγραψα ολα !!!!! καλο καλοκαιρη   !!!!!!!!!   μου τελειωσε η χωρτιτσα ρε γαματο και η αψολουτ  δεν πινεται με τιποτα!!!!!!
 
OP
OP
davarits

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Τον Ιούνιο του 2009, το ουκρανικό περιοδικό Focus ανακήρυξε τη Λβιβ ως την καλύτερη ουκρανική πόλη για διαβίωση !!!!!καμια σχεση με την υπολιπη υκρανια  τα καλα κλαμπ ειναι το fashion  sto κεντρο  το μιλενιουμ  και το metro  για πιο φοιτικοπιτσιρικες υπαρχει και το παλιο καργιολαδικο mistro αλλα αφιστετο καλητερα εκτος αν παΤΕ ΜΕ ΝΤΟΠΙΟΥΣ επισης υπαρχει ακομα ενα αλλα ειναι μαφιοζικο και ειναι τινγα στην καργιολα αλλα δεν θα το προτεινα για απλους πεχταις μην παρω και κανεναν στο λαιμο μου !!!ειπαμε εδω ειναι west θελει λιγο προσοχη !!!!  για καμακι θα προτεινα το κεντρο της πολης στα καφε και στο lviv mall στο δρομο για το αεροδρομιο αρεε  λουντμιλα και χαρα !!!!!! ποτε μα ποτε δεν εχω περασει μαπα στο λβοβ μαγκες  μου !!!!!!επισης  στης γηρο πολεις απο το λβοβ εχει πολυ μα πολυ καργιολε ολε τζαμπα  μιλαμε  αλλα θελει αμαξι και ετοιμοτητα για καθε ενδεχομενο!! μαπες μπατσοι μπαστουνοβλαχοι!! πιπες στα γρηγορα στα αμαξι και οτι δεν μπορεις να φανταστεις!! παρτε και τον χαρτη του νομου να γουσταρεται και τον υπεροχο ουκρανικο κεντρικο δρομο ετσι ειναι απο το ιβανοφραγκοφ και μετα ... επισης το αγαλμα του ποσειδωνα οταν το ειδα την προτη φορα λεω μεσα μου εδω ειμαστε !!!!!!!! δικος μας ο θεως της πολης  !!!!!!!αλλα θαλασσα πουθενα ειναι μουρλοι οι ουκρανοι!!!!!!!!!οπως και οι ρωμιοι :rockon: :rockon:


 

Συνημμένα

  • 2010-05-31_173524.png
    2010-05-31_173524.png
    137,8 KB · Εμφανίσεις: 96
  • DSC00734.png
    DSC00734.png
    178,9 KB · Εμφανίσεις: 112
  • DSCOO741.png
    DSCOO741.png
    193,5 KB · Εμφανίσεις: 132

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
οτε μα ποτε δεν εχω περασει μαπα στο λβοβ μαγκες  μου !!!!!!επισης  στης γηρο πολεις απο το λβοβ εχει πολυ μα πολυ καργιολε ολε τζαμπα  μιλαμε  αλλα θελει αμαξι και ετοιμοτητα για καθε ενδεχομενο!! μαπες μπατσοι μπαστουνοβλαχοι!! πιπες στα γρηγορα στα αμαξι και οτι δεν μπορεις να φανταστεις!! αλλα θαλασσα πουθενα ειναι μουρλοι οι ουκρανοι!!!!!!!!!οπως και οι ρωμιοι :rockon: :rockon:
:new_shocked: :new_shocked: :rockon: :rockon:
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Έχω πάει Λβωφ αρκετές φορές.Καλή περίπτωση.Οι γκόμενες μοιάζουν πολύ με Πολωνέζες(είναι ίδιες με τις Πολωνέζες στο Κράκοβ).Πολύ τίμιος κόσμος σε σχέση με την υπόλοιπη Ουκρανία,πολύ εξευρωπαισμένη κουλτούρα.Παίζει να γαμήσεις τζάμπα αλλά μπορεί να μπλέξεις όπως με τις Πολωνέζες.
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Τον Ιούνιο του 2009, το ουκρανικό περιοδικό Focus ανακήρυξε τη Λβιβ ως την καλύτερη ουκρανική πόλη για διαβίωση !!!!!καμια σχεση με την υπολιπη υκρανια  τα καλα κλαμπ ειναι το fashion  sto κεντρο  το μιλενιουμ  και το metro  για πιο φοιτικοπιτσιρικες υπαρχει και το παλιο καργιολαδικο mistro αλλα αφιστετο καλητερα εκτος αν παΤΕ ΜΕ ΝΤΟΠΙΟΥΣ επισης υπαρχει ακομα ενα αλλα ειναι μαφιοζικο και ειναι τινγα στην καργιολα αλλα δεν θα το προτεινα για απλους πεχταις μην παρω και κανεναν στο λαιμο μου !!!ειπαμε εδω ειναι west θελει λιγο προσοχη !!!!  για καμακι θα προτεινα το κεντρο της πολης στα καφε και στο lviv mall στο δρομο για το αεροδρομιο αρεε  λουντμιλα και χαρα !!!!!! ποτε μα ποτε δεν εχω περασει μαπα στο λβοβ μαγκες  μου !!!!!!επισης  στης γηρο πολεις απο το λβοβ εχει πολυ μα πολυ καργιολε ολε τζαμπα  μιλαμε  αλλα θελει αμαξι και ετοιμοτητα για καθε ενδεχομενο!! μαπες μπατσοι μπαστουνοβλαχοι!! πιπες στα γρηγορα στα αμαξι και οτι δεν μπορεις να φανταστεις!! παρτε και τον χαρτη του νομου να γουσταρεται και τον υπεροχο ουκρανικο κεντρικο δρομο ετσι ειναι απο το ιβανοφραγκοφ και μετα ... επισης το αγαλμα του ποσειδωνα οταν το ειδα την προτη φορα λεω μεσα μου εδω ειμαστε !!!!!!!! δικος μας ο θεως της πολης  !!!!!!!αλλα θαλασσα πουθενα ειναι μουρλοι οι ουκρανοι!!!!!!!!!οπως και οι ρωμιοι :rockon: :rockon:
Ποιους μηνες ειναι καλα να πας?
 
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.818
Like
5
Πόντοι
66
Καμια πρσφατη πληροφορια για την ΛΕΟΝΤΟΠΟΛΙΣ (ΛΒΙΒ)?
 

ypostratigos

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2015
Μηνύματα
342
Like
0
Πόντοι
1
Παιδες γεια σας! τους τελευταιους 10 μηνες εχω επισκευτει το λβοφ 2 φορες... λογω καταγωγης κατα το ημιση εχω σπιτι εκει...
ειναι οντως η πιο ανεπτυγμενη πολη της ουκρανιας λογω του ιστορικου της κεντρου,συνεπως της προσελευσης τουριστων[ τουρκων περισσοτερο] 
οι οποιοι εχουν ανοιξει πολλα μαγαζια [εστιατορια.καφετεριες]... μοιαζει πολυ με την κρακοβια της Πολωνιας, το ιδιο και οι γκομενες...
εχουν μεγαλυτερο τουπε σε σχεση με τις υπολοιπες ουκρανεζες... κατα τα αλλα πολυ φθηνη η ζωη σχετικα καλοι ανθρωποι....  :)
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Να πω μια καλημέρα από το Λβίβ..
Μετά από 7ωρο ταξίδι από το Chernivcy στους τραγικούς Ουκρανικούς δρόμους, αφίχθηκα στο Hotel όπου με περίμενε το πρώτο και σχεδόν εντελώς ασχεδίαστο ραντεβού, σε σχέση με το πως συνήθως εκδράμω. Αγκαλίτσες, φιλιά γνωριμίας ακόμη, και τσιρίδες καθώς πιστεύει πως ήρθα από την Ελλάδα μόνο για αυτήν. Η αλήθεια είναι πως νιώθω ακόμη έξω από τα νερά μου καθώς είχα μια διήμερη διαμονή στην πόλη του Λβίβ το 2012.. αλλά ήμουν με παρέα ένα φίλο και με ξενάγηση από Ουκρανο-Ελληνίδα που τότε είχαμε φoρτώσει από το Truskavets. Τι Θυμήθηκα τώρα.. η πρώτη Πορνοεκδρομή, λέμε τώρα, ακόμη άβγαλτος με το άθλημα των ταξιδιών.. και τότε πρώτη είσοδος από Uzgorod και σπάσιμο παρθενιάς στα ταξίδια στην Ουκρανία... Αλλά όπως είπα με παρέα ένα φίλο. Καμία σχέση τότε.. με τώρα. Εντελώς άβγαλτος σε αυτά σε σχέση με σήμερα.. Τη συνάντησα στο ****4άστερο Ξεδονοδοχείο με το γνωστό σχέδιο, ποίημα, αν σου αρέσω μου δίνεις το πιο παθιασμένο σου φιλί και αν δεν σου αρέσω μου δίνεις το χέρι και μου συστήνεσαι..
 

slaviani

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.423
Κριτικές
5
Like
382
Πόντοι
36
Να πω μια καλημέρα από το Λβίβ..
Μετά από 7ωρο ταξίδι από το Chernivcy στους τραγικούς Ουκρανικούς δρόμους, αφίχθηκα στο Hotel όπου με περίμενε το πρώτο και σχεδόν εντελώς ασχεδίαστο ραντεβού, σε σχέση με το πως συνήθως εκδράμω. Αγκαλίτσες, φιλιά γνωριμίας ακόμη, και τσιρίδες καθώς πιστεύει πως ήρθα από την Ελλάδα μόνο για αυτήν. Η αλήθεια είναι πως νιώθω ακόμη έξω από τα νερά μου καθώς είχα μια διήμερη διαμονή στην πόλη του Λβίβ το 2012.. αλλά ήμουν με παρέα ένα φίλο και με ξενάγηση από Ουκρανο-Ελληνίδα που τότε είχαμε φoρτώσει από το Truskavets. Τι Θυμήθηκα τώρα.. η πρώτη Πορνοεκδρομή, λέμε τώρα, ακόμη άβγαλτος με το άθλημα των ταξιδιών.. και τότε πρώτη είσοδος από Uzgorod και σπάσιμο παρθενιάς στα ταξίδια στην Ουκρανία... Αλλά όπως είπα με παρέα ένα φίλο. Καμία σχέση τότε.. με τώρα. Εντελώς άβγαλτος σε αυτά σε σχέση με σήμερα.. Τη συνάντησα στο ****4άστερο Ξεδονοδοχείο με το γνωστό σχέδιο, ποίημα, αν σου αρέσω μου δίνεις το πιο παθιασμένο σου φιλί και αν δεν σου αρέσω μου δίνεις το χέρι και μου συστήνεσαι..
αυτος εισαι αγορι μου
γαμα ολη την ουκρανικη επαρχια

α και που σαι
τραβα δες και τσαμπιονς λιγκ σημερα γιατι στη σαλλλλλλονικη ουτε προκριματικα δεν υπαρχουν
βγαλε και μερικες φωτο απο χοτελ, πολη και το γηπεδακι (αν πας)
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Να πω μια καλημέρα από το Λβίβ..
Μετά από 7ωρο ταξίδι από το Chernivcy στους τραγικούς Ουκρανικούς δρόμους, αφίχθηκα στο Hotel όπου με περίμενε το πρώτο και σχεδόν εντελώς ασχεδίαστο ραντεβού, σε σχέση με το πως συνήθως εκδράμω. Αγκαλίτσες, φιλιά γνωριμίας ακόμη, και τσιρίδες καθώς πιστεύει πως ήρθα από την Ελλάδα μόνο για αυτήν. Η αλήθεια είναι πως νιώθω ακόμη έξω από τα νερά μου καθώς είχα μια διήμερη διαμονή στην πόλη του Λβίβ το 2012.. αλλά ήμουν με παρέα ένα φίλο και με ξενάγηση από Ουκρανο-Ελληνίδα που τότε είχαμε φoρτώσει από το Truskavets. Τι Θυμήθηκα τώρα.. η πρώτη Πορνοεκδρομή, λέμε τώρα, ακόμη άβγαλτος με το άθλημα των ταξιδιών.. και τότε πρώτη είσοδος από Uzgorod και σπάσιμο παρθενιάς στα ταξίδια στην Ουκρανία... Αλλά όπως είπα με παρέα ένα φίλο. Καμία σχέση τότε.. με τώρα. Εντελώς άβγαλτος σε αυτά σε σχέση με σήμερα.. Τη συνάντησα στο ****4άστερο Ξεδονοδοχείο με το γνωστό σχέδιο, ποίημα, αν σου αρέσω μου δίνεις το πιο παθιασμένο σου φιλί και αν δεν σου αρέσω μου δίνεις το χέρι και μου συστήνεσαι..
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
ειμαι σιγουρος μαζι σου διαλεξε αμεσως το παθιασμενο φιλη και σε 3 λεπτα αρχισε τσιμπουκια.χαχαχαχ αντε σταματω αλλο να σε πειραζω.με ενδιαφερει πιο πολυ πως ειναι οι περιοχες και το ουζγοραντ που εχω συγγενεις εκει.απο εκει κοντα ειναι και σλοβακια κοσιτσε νομιζω,30 λεπτα απο ουζγοραντ,αξιζει εκει να πας,σπουδασαν 2 γνωστοι εκει.η σε καπειο αλλο ταξιδι.σε ζηλευω παντως γιατι παντα ηθελα να περιγηθω στις περιοχες αυτες και καρπαθια.μονο εκει αξιζει να πας,μπλεξαμε στα κιεβα-οδυσσους,μονο πουτανια εχει.πολυ καλος κοσμος στης  περιοχες εκει.μου αρεσει να ταξιδευω και σαν τουριστας οχι μονο πορνοεκδρομες.
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Λοιπόν το Lviv είναι μια πολύ ζωντανή πόλη.. Όλος ο κόσμος έξω, πολλοί τουρίστες.. δεν θυμίζει σε τίποτα τις υπόλοιπες Ουκρανικές πόλεις που έχω επισκεφθεί. Μουνιά παντού τριγυρνάνε και οι ευκαιρίες γιοα φλερτ και πέσιμο είναι ατελείωτες. Το βράδυ τα bar κλείνουν και όμως αυτό δεν φαίνεται να δημιουργεί πρόβλημα. Τα μουνιά τριγυρνάνε σε παρέες στην κεντρική πλατεία, πίνουν μπύρες, την πέφτουν σε παγκάκια και είναι διαθέσιμες για κάποιον έξυπνο που το έχει να κάνει παιχνίδι και γαμήσει. Τώρα αν πάτε σαν ηλίθιοι και λέτε βλακείες δεν θα γαμήσετε ούτε τη χούφτα σας. Όπως το είπα και σε προηγούμενο ποστάρισμά μου αυτός που γαμάει μια γκόμενα στην Ελλάδα ή στην Κύπρο εδώ θα γαμήσει 1*5 ή 1*10, είναι θέμα πολλαπλασιαστικό.. Όποιος δεν γαμάει Ελλάδα ή Κύπρο και εδώ θα μείνει σαν χάνος να βλέπει τους άλλους να γαμάνε.
Οι Τούρκοι χθες παρεπιπτώντος σαν μαλάκες τριγυρνούσανε με τις μπλούζες της Fener αντί να καμακώσουν και να τρελαθούν στο γαμήσι.. αυτοί προτίμησαν να βολοδέρνουν σαν ηλίθιοι σε παρέες των 5-10 ατόμων, σαν καθυστερημένοι, να πίνουν μπύρες και να τους βλέπουμε με τη δικιά μου και να γελάμε.
 

Συνημμένα

  • DSC02574_opt.jpg
    DSC02574_opt.jpg
    81,6 KB · Εμφανίσεις: 109
  • DSC02576_opt.jpg
    DSC02576_opt.jpg
    78,2 KB · Εμφανίσεις: 116
D

dude901123

Επισκέπτης
Τελικά η δικιά μου αν και δεν είχε πάει ποτέ σε γήπεδο αποφάσισε να μου κάνει τη χάρη, μετά από μερικούς βαρβάτους πούτσους που έλεγε όλο ουάου και ουάου, αφού ξεπεράστηκαν οι αρχικές της αμφιβολίες. Αρχικά ήταν απολύτως αρνητική καθώς μου είπε πως στο γήπεδο είχε πάει μόνο για να δει Consert. Αν μια γκόμενα περνάει καλά μαζί σας σε αυτές τις χώρες θα σας κάνει όλα τα χατήρια. Εγώ όπως είπα δεν κηνυγάω κακομαθημένα κοριτσάκια να μου σπάνε τα αρχίδια με απαιτήσεις για να τις γαμήσω και να μου συμπεριφέρονται όμορφα. Κυνηγάω γυναίκες γύρω στα 30, που έχουν προσγειωθεί στην πραγματικότητα και που έχουν λίγη εμπειρία στο πως να συμπεριφερθούν σε έναν άντρα. Άλλωστε για 1,2 ημέρες και χωρίς να μιλάμε την ίδια μητρική γλώσσα δεν υπάρχει χρόνος για παιδαγωγικές θεωρίες και αναλύσεις.. και εγώ ο παιδαγωγός τους δεν ένδιαφέρομαι να γίνω. Και να γιατί είναι επίσης σημαντικό σε αυτές τις χώρες να έχεις τη γκόμενα αν δεν ξέρεις τη γλώσσα? Δεν υπήρχαν εισιτήρια.. μονο με 600 Hryvnia. Μίλησε Ουκρανικά, έκανε τα κουμάντα της και αγόρασε 2 με 50 Hryvnia από κάτι μαυραγορίτες που τα πουλούσαν στους Τούρκους για 400.
Είσοδος λοιπόν στο παιχνίδι στο 20' καθώς καθυστερήσαμε λίγο.. Είχαμε το δικό ματσ στο σπίτι και μετά μιλούσα και με συναγωνιστή Skype  για τις Ουκρανικές εμπειρίες μέχρι τις 21.10
 

Συνημμένα

  • DSC02577_opt.jpg
    DSC02577_opt.jpg
    77,1 KB · Εμφανίσεις: 125
  • DSC02584_opt.jpg
    DSC02584_opt.jpg
    61,3 KB · Εμφανίσεις: 111
D

dude901123

Επισκέπτης
Φυσικά εγώ τιμώ οπαδικά τις χώρες οι οποίες με φιλοξενούν και μου προσφέρουν τα κορίτσια τους.. Τα συνθήματα τραγικά.. (Ουκραίνα, εθνικός ύμνος κ.α. μαλακίες) καμία σχέση με Ελληνικά παιχνίδια.. μέχρι και στην ακριβή θέση του εισιτηρίου καθήσαμε. Αλλά το ματσ απίστευτο. Χαιρόσουν να βλέπεις θέαμα.. ειδικά η Shahtor τους γάμησε τους Τούρκους. Και εκεί που στο δεύτερο ημίχρονο οι Τούρκοι μπήκαν δυνατά και έχαναν τη μία ευκαιρία πίσω από την άλλη και ήταν σίγουρο πως θα το γυρίσουν το ματσ, ο πανηλίθιος ο Fereira (καλά που τον διώξαμε τον πανίβλακα) πάει και κάνει μια μικροφασαρία με τον Srna αν θυμάμαι καλά. Αποβολή του Fereira, αλλαγή ψυχολογίας του ματσ, οι Τούρκοι πάγωσαν και έτσι ήρθαν άλλα 2 τεμάχια και η μικρή τελετή έλαβε τέλος.
Η φωτογραφία βγήκε γαμάτη.. στο πέναλτι ε? Ούτε Φωτορεπόρτερ να ήμουν..
 

Συνημμένα

  • DSC02607_opt.jpg
    DSC02607_opt.jpg
    72,4 KB · Εμφανίσεις: 106
  • DSC02590_opt.jpg
    DSC02590_opt.jpg
    56,2 KB · Εμφανίσεις: 108
D

dude901123

Επισκέπτης
Μετά τον αγώνα πήγαμε στο κέντρο και οι Τούρκοι για ύπνο καθώς δεν κυκλοφορούσε κανένας. Μόνο κάτι παρέες φοιτητών και εναλλακτικά κορίτσια, τα πιο εύκολα θύματα του πορνοτουρίστα. Καθόντουσαν σε παγκάκια 2,3 μαζί και κοιτούσαν ψάχνοντας κάποιον να τους της την πέσει. Να τους την πέσει είπα.. όχι να πάει και να αρχίσει να λέει μαλακίες. Με μια μέτρια εμφάνιση, καλούς τρόπους και λίγο μυαλο το Λβιβ είναι η πόλη που το γαμήσι μπορεί να ρέει άφθονο. Μην πάτε με σαλάχια, φίδια, cameres και γελάτε σαν χεσμένοι ηλίθιοι όπως προτείνουν εδώ μέσα κάτι γραφικοί τύποι γιατί τότε θα πάρετε ότι παίρνετε σε όλες τις χώρες με τέτοια συμπεριφορά. Μια πουτάνα σε ένα Sallon που θα σας ανεχτεί για 20 λεπτά το πολύ. Και την ίδια ώρα όλοι οι υπόλοιποι θα γαμάνε δωρεάν γκομενάκια.
 

Συνημμένα

  • DSC02586_opt.jpg
    DSC02586_opt.jpg
    82 KB · Εμφανίσεις: 105
  • DSC02610_opt.jpg
    DSC02610_opt.jpg
    71,9 KB · Εμφανίσεις: 115
D

dude901123

Επισκέπτης
Όσο για το ξενοδοχείο με ένα 40άρι πήρα τετράστερο ξενοδοχείο 5 λεπτά από το κέντρο, με εσωτερικό πάρκινκ, πρωινό, πισίνα, spa, καλούς χώρους, μπάνιο για γαμήσια και όλα αυτά λειτουργούν θετικά στην συνολική εικόνα σας αν θέλετε να ρίξετε μια γκόμενα. Αν την πάτε σε καμιά τρώγλη.. λογικό είναι να ξενερώσει και να φύγει. Άλλώστε πουλάμε διήμερο παραμυθάκι.. πρέπει να φτιάξουμε το σκηνικό της τανίας για να την προωθήσουμε σωστά και να πουλησουμε εισιτήρια.
 

Συνημμένα

  • DSC02615_opt.jpg
    DSC02615_opt.jpg
    63 KB · Εμφανίσεις: 118
  • DSC02617_opt.jpg
    DSC02617_opt.jpg
    63,9 KB · Εμφανίσεις: 111
D

dude901123

Επισκέπτης
ειμαι σιγουρος μαζι σου διαλεξε αμεσως το παθιασμενο φιλη και σε 3 λεπτα αρχισε τσιμπουκια.χαχαχαχ αντε σταματω αλλο να σε πειραζω.με ενδιαφερει πιο πολυ πως ειναι οι περιοχες και το ουζγοραντ που εχω συγγενεις εκει.απο εκει κοντα ειναι και σλοβακια κοσιτσε νομιζω,30 λεπτα απο ουζγοραντ,αξιζει εκει να πας,σπουδασαν 2 γνωστοι εκει.η σε καπειο αλλο ταξιδι.σε ζηλευω παντως γιατι παντα ηθελα να περιγηθω στις περιοχες αυτες και καρπαθια.μονο εκει αξιζει να πας,μπλεξαμε στα κιεβα-οδυσσους,μονο πουτανια εχει.πολυ καλος κοσμος στης  περιοχες εκει.μου αρεσει να ταξιδευω και σαν τουριστας οχι μονο πορνοεκδρομες.

Για να είμαι ειλικρινής όταν τη συνάντησα στην αρχή αγκαλίτσες μου έκανε και με άρχισε στις εκφράσεις σε στυλ.. δεν το πιστεύω πως ήρθες για εμένα, είσαι τρελός, ουάου, είμαι συγκλονισμένη.. αλλά παθιασμένα φιλιά στην αρχή τουλάχιστον δεν πήρα όπως το είχα σχεδιάσει. Αλλά μετά το μεσημεριανό δείπνο όταν γυρίσαμε ξενοδοχείο πήρα φιλιά, τσιμπούκια, ήπιε τα χύσια μου και το πρωί πήρα και λίγο κώλο αλλά πονούσε και σταμάτησα γιατί ήταν πολύ καλή και τη λυπήθηκα. Άλλωστε μετά από τόσους πούτσους ένιωθα τόσο χορτασμένος που δεν είχα τρελή διάθεση να συνεχίσω. Είναι πολύ καλό κορίτσι.. Τατιάνα, 31 χρ. 172, 65κιλά, κοκκινομάλλα με κοντα μαλλιά.
Χάρη το ταξίδι με το αυτοκίνητο δεν συγκρίνεται.. όσα είδα στο δρόμο, μέρη, κόσμο, συμπεριφορές, πόλεις.. δεν θα τα δεις ποτέ με το αεροπλάνο στο Κίεβο ή στην Οδησσό. Επίσης η ελευθερία που έχεις.. μιλάς στο ιντερνετ και είσαι ελεύθερος να πας όπου θέλεις και να κυνηγήσεις την τύχη σου. Και τίποτα να μη συμβεί, που σχεδόν πάντα συμβαίνει, εγώ είμαι εδώ για τη φάση του ταξιδιού. Και για γαμήσια προφανώς.. αλλά και στη Θεσσαλονίκη γαμάω, δεν είμαι πεινασμένος. Αν ξεκινάς με αυτοσκοπό να γαμήσεις θα καταλήγεις στις περισσότερες περιπτώσεις να συμπεριφέρεσαι σαν απελπισμένος, το μάτι σου θα γυαλίζει και οι γκόμενες θα τρέχουν να φύγουν γιατί αυτό να ξέρεις μια γκόμενα το αντιλαμβάνεται αμέσως. Θα καταλήγεις μετά να τριγυρνάς στα πάρκα σαν το βλάκα τον Πεπόνια και να πίνεις καφέδες με παππούδες στα καφενεία και να τραβάς βιντεάκια για την ασημαντότητά σου. Και μόλις φύγεις θα λες για χρυσά δόντια, μιζέρια, άσχημες γκόμενες, πουτάνες, φτώχεια.. Νομίζω έχω αρκετά χιλιόμετρα πλέον στο άθλημα να ξέρω τι λέω. Και τα χιλιόμετρα είναι πραγματικά, όχι εικονικά.
Φιλάκια..
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
Για να είμαι ειλικρινής όταν τη συνάντησα στην αρχή αγκαλίτσες μου έκανε με άρχισε με εκφράσεις.. δεν το πιστεύω πως ήρθες για εμένα, είσαι τρελός, ουάου, είμαι συγκλονισμένη.. αλλά παθιασμένα φιλιά στην αρχή δεν πήρα. Αλλά μετά το μεσημεριανό δείπνο όταν γυρίσαμε ξενοδοχείο πήρα φιλιά, τσιμπούκια, ήπιε τα χύσια μου και το πρωί πήρα και λίγο κώλο αλλά πονούσε και σταμάτησα γιατί ήταν πολύ καλή και τη λυπήθηκα. Άλλωστε μετά από τόσους πούτσους ένιωθα τόσο χορτασμένος που δεν είχα τρελή διάθεση να συνεχίσω. Είναι πολύ καλό κορίτσι.. Τατιάνα, 31 χρ. 172, 65κιλά, κοκκινομάλλα με κοντα μαλλιά.
Χάρη το ταξίδι με το αυτοκίνητο δεν συγκρίνεται.. όσα είδα στο δρόμο, μέρη, κόσμο, συμπεριφορές, πόλεις.. δεν θα τα δεις ποτέ με το αεροπλάνο στο Κίεβο ή στην Οδησσό. Επίσης η ελευθερία που έχεις.. μιλάς στο ιντερντ και έχεις ανταπόκριση από κάποια 70, 100χλμ από το Λβιβ? Παίρνεις το αυτοκίνητο και πας μια βόλτα. Και τίποτα να μη συμβεί, που σχεδόν πάντα συμβαίνει, εγώ είμαι εδώ για τη φάση του ταξιδιού. Και για γαμήσια προφανώς.. αλλά και στη Θεσσαλονίκη γαμάω, δεν είμαι πεινασμένος. Αν ξεκινάς με αυτοσκοπό να γαμήσεις θα καταλήγεις στις περισσότερες περιπτώσεις να συμπεριφέρεσαι σαν απελπισμένος, το μάτι σου θα γυαλίζει και οι γκόμενες θα τρέχουν να φύγουν γιατί αυτό να ξέρεις μια γκόμενα το αντιλαμβάνεται αμέσως. Θα καταλήγεις μετά να τριγυρνάς στα πάρκα σαν το βλάκα τον Πεπόνια και να πίνεις καφέδες με παππούδες στα καφενεία και να τραβάς βιντεάκια για την ασημαντότητά σου. Και μόλις φύγεις θα λες για χρυσά δόντια, μιζέρια, άσχημες γκόμενες, πουτάνες, φτώχεια.. Νομίζω έχω αρκετά χιλιόμετρα πλέον στο άθλημα να ξέρω τι λέω. Και τα χιλιόμετρα είναι πραγματικά, όχι εικονικά.
Φιλάκια..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom