Νέα

Μπουρδέλα-τσατσάδες με χρονόμετρο:Άρξατε Πυυυρ...!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 228
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Και ενώ τους έχει πιάσει πανικός και βαράνε μύγες και σε κάποια μπουρδέλα τονίζουν ξεκάθαρα οτι "δεν βιαζόμαστε και δεν κτυπάμε πόρτες",ας αναφέρουμε και απαριθμήσουμε εδώ τα μπουρδέλα και τα στούντιο που οι τσατσάδες και οι κοπέλες κοιμούνται τον ύπνο του "ηλιθίως πλεονέκτη" και κρατάνε χρόνο:
1.Φυλής 200-Κατερίνα 30 ευρώ-πρωί.Η λεπτή μικροκαμωμένη -μεσήλικη και βάλε- τσατσά της Κατερίνας δυναμώνει απότομα την μουσική στα 8-10 λεπτά για να δηλώσει τέλος χρόνου!

2.Αλκιβιάδου 16Γ-Έυα,πρωί.Επί λέξει η Έυα μου είχε πει στον γνωστό νευρωτικό τόνο φωνής:"Σε μπουρδέλο βρίσκεσαι,μόνο 5 λεπτά είναι".Στο δωμάτιο μέσα, ήθελε να φύγει στα 6 λεπτά.
Στο ίδιο μπουρδέλο,πρωϊνή βάρδια, η τσατσά της Ραμόνας την φώναξε δυνατά,εκνευριστικά και θυμωμένα στα 8 λεπτά.Όταν βγήκα με κοίταζε με μισό μάτι.Η Ραμόνα δεν έδειχνε βιασύνες.
Πάλι στο ίδιο,απογευματινή βάρδια, η χαρά του πενταλέπτου!,Σόνια:"Πρέπει να χύσεις!".Σοβαρή επιτακτική δήλωση Σόνιας στα 5 λεπτά!.

3.Φώκαιας 17 άνω-Λάουρα.Στα 7 λεπτά την φωνάζει η τσατσά.Όλες οι τσατσάδες.Τα ίδια και σήμερα το πρωί με μία καινούργια λεπτή ψηλή μελαχροινή.Την φώναξε αλλά η καινούργια δεν βγήκε!.Άργησε 2 λεπτά.

4.Διδύμου 8 κάτω.Η λεπτή ξανθιά χαμογελαστή ψευτοευγενική τσατσά έρχεται κοντά στην πόρτα του δωματίου και βήχει για να καταλάβει η κοπέλα και να βγει στα 6-7 λεπτά.

5.Διδύμου 20-Ιβάννα,πρωϊνή βάρδια,ξινισμένα:" Μην ξεχνάς μωρό μου οτι πλήρωσες για 5-7 λεπτά"
Περσινά ξινά σταφύλια-περσινή ξινή Ιβάννα!.Τωωώρα; Έεεστρωσε η Ιβάννα! :2funny:
Στο ίδιο μπουρδέλο η Λόλα,απόγευμα,στα 2-3 λεπτά παραμονής στο δωμάτιο:"Δεν θα κάνουμε και 10 λεπτά".


 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.384
Κριτικές
31
Like
12.102
Πόντοι
5.097
ρε συ περπατημενε πλακα στην πλακα εχει πεσει τρελη αναδουλεια του κλαδου προχθες πηγα στον οικο στην χωματιανου11α και στο προγραμμα μου ανεφερε πως η κοπελα κανει και μασαζ και μαλιστα το ειπε 2 φορες εν το μεταξυ ψυχη στα σπιτια ψωνιζα μονος μου τι εχουμε αραγε εδω αναβαθμισμενες υπηρεσιες και στα σπιτια. :think:
 

ROUSSEAU

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
225
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
11
Και όχι μόνο. Σταδιακά εφαρμόζεται και ή ίδια τακτική στα Studio στο δεκαπεντάλεπτο με εικοσάλεπτο. Ειδικά στα της περιοχής Βοτανικού και Κωνσταντινουπόλεως και στην πέριξ περιοχή. Δέστε και πρόσφατη κριτική μου για στούντιο στην Σπύρου Πάτση.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Κηφισου 30 η ξανθια υπηρετρια με το punk μαλλι!Στο δεκαλεπτο αρχιζει και ξεροβηχει ακριβως εξω απο την πορτα!Παψε καλη μου..
Εννοειται απο μενα δεν ξαναπαιρνει σεντ οποια ταναπου και να χει!
Υ.Γ Ωραιο θρεντ jockerx :thumbsup:
 

Επισκέπτης
Piatsas,θυμήθηκα τώρα την Ιζαμπέλα-ξεπετοτριγγετοαλυσίδα που μου είχε πει:
"Στο Κηφισού 30 (όταν άνηκε στην ξεπετοτριγγετοαλυσίδα)  μην έρθεις,έχει πολλή κίνηση λόγω των ΚΤΕΛ και του κόμβου και δεν θα έχουμε χρόνο.Φυσικά καταλαβαίνεις οτι την Ιζαμπέλα την είχα τιμήσει δεόντως αλλού!
εν το μεταξυ ψυχη στα σπιτια ψωνιζα μονος μου τι εχουμε αραγε εδω αναβαθμισμενες υπηρεσιες και στα σπιτια. 
baros, και που είσαι ακόμα!!!
Τώρα μπαίνουμε με χέρια και με πόδια σε αδιευκρίνιστη περίοδο στασιμοπληθωρισμού.
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
αυτος ο τσατσος στο φ66 βαραει πορτες καμια φορα,ο πολυλογας...δεν ετυχε
σε μενα βεβαια αλλα ημουν παρων που το εκανε σε αλλον...
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Φυλής 71β: Η ίδια η κοπέλα Αντζελίνα σε ενημερώνει ότι κάθεται μόνο 5 λεπτά στο δωμάτιο.

 

condo

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.007
ούστ από κεινα τα μαγαζια με τα χρονόμετρα, εμ κάνουν τα πάντα για να σε βάλουν μέσα και μετά κάνουν τα πάντα για να μην τελιώνεις και να φύγεις αφήνωντας το δίολου ευκαταφρόντητο πόσο των 20 ευρώ. Ασχετα αν εμείς έχουμε απαξιώσει την αξία του
:s&m_2:
 

Επισκέπτης
ούστ από κεινα τα μαγαζια με τα χρονόμετρα, εμ κάνουν τα πάντα για να σε βάλουν μέσα και μετά κάνουν τα πάντα για να μην τελιώνεις και να φύγεις αφήνωντας το δίολου ευκαταφρόντητο πόσο των 20 ευρώ. Ασχετα αν εμείς έχουμε απαξιώσει την αξία του
:s&m_2:
Όλη η ουσία: "εμείς έχουμε απαξιώσει την αξία του"
Όλοι όσοι ανέχονται τις ξεπέτες και απαξιώνουν τα λεφτά που δίνουν.

Καλά,αντί να ρίξει την τιμή την ανέβασε;Κρίμα διότι κάνει πολύ καλό σεξ,αλλά και τα +10€ είναι καλά και δε βρίσκονται στο δρόμο
Ειδικά γι'αυτό το κορίτσι, την Κατερίνα, χαλάλι τα 30 ευρώ.Το πρόβλημα είναι η τσατσά της που είναι υποκριτικά ευγενική,κρατά αυστηρά χρόνο και ειρωνεύεται κιόλας η ηλίθια ψωροεγωίστρια για το θέμα της αύξησης!.Τα αποτελέσματα την καθιστούν ηλίθια κι αυτήν και την ιδιοκτησία:Η κίνηση πελατών μειώθηκε κατά 50% τουλάχιστον.
Φυλής 71β: Η ίδια η κοπέλα Αντζελίνα σε ενημερώνει ότι κάθεται μόνο 5 λεπτά στο δωμάτιο.
Τελικά αυτή είναι η Πολωνέζα Αντζελίνα που τον χειμώνα δούλευε Φ71κάτω-Φ67-Φ59άνω;
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
Η τσατσά έρχεται κοντά στην πόρτα του δωματίου και βήχει για να καταλάβει η κοπέλα και να βγει
......
αρχιζει και ξεροβηχει ακριβως εξω απο την πορτα!Παψε καλη μου..

Παίδες,
Δε καταλαβαίνουν αυτές από λόγια.
Την επόμενη φορά να τους πάτε ένα σιροπάκι για το βήχα να μη τις τρώει ο λαιμός τους...

 

Συνημμένα

  • SiropiVixa.jpg
    SiropiVixa.jpg
    40,7 KB · Εμφανίσεις: 100

karaflas1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
και αυτη η κολοτσατσα στην φωκαιας που δουλευε η τερεσσα μετα απο πεντε λεπτα που εμπενε στο δωματιο τερεσσα τελειονε α στο διαλο βλαμμενη :jerking:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.819
Πόντοι
9.295
να αναφερω με τη σειρα μου γαμιολες τσατσαδες,μεσα στην υποκρισια,την πουστια κ την χαζο-πουτανια :ak: :thefinge:
Φωκαιας 25 οροφος επιπλα η καργιολα(η εκαστοτε βαρδια ειναι καριολες εκει)πλησιαζει την πορτα κ βηχει..
Φυλης 59 επανω μια σκατογρια με ισιο μαλλι(ή μαλλον ολες οι βαρδιες)
Επισης παροτι δειχνει ευγενικη επι της ουσιας ειναι ενα καθαρμα κ η τσατσα του 69 επανω(χριστινακι βαρδια non stop)η οποια ανεβαζει την ενταση της μουσικης για να ''ριχνει συρμα''στην αλλη στο 10λεπτο.
Θα πεινασετε πουτανο-τσατσαδες αν συνεχισετε ετσι!
Καριολες του κερατα,μποξερ να σας ριχνει κροσε στη μαπα επρεπε να εχετε για lover να στρωσετε!
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
να αναφερω με τη σειρα μου γαμιολες τσατσαδες,μεσα στην υποκρισια,την πουστια κ την χαζο-πουτανια :ak: :thefinge:
Φωκαιας 25 οροφος επιπλα η καργιολα(η εκαστοτε βαρδια ειναι καριολες εκει)πλησιαζει την πορτα κ βηχει..
Φυλης 59 επανω μια σκατογρια με ισιο μαλλι(ή μαλλον ολες οι βαρδιες)
Επισης παροτι δειχνει ευγενικη επι της ουσιας ειναι ενα καθαρμα κ η τσατσα του 69 επανω(χριστινακι βαρδια non stop)η οποια ανεβαζει την ενταση της μουσικης για να ''ριχνει συρμα''στην αλλη στο 10λεπτο.
Θα πεινασετε πουτανο-τσατσαδες αν συνεχισετε ετσι!
Καριολες του κερατα,μποξερ να σας ριχνει κροσε στη μαπα επρεπε να εχετε για lover να στρωσετε!
:2funny: :2funny: :2funny:μαζι σου :uzi: :uzi:
 

Επισκέπτης
Επισης παροτι δειχνει ευγενικη επι της ουσιας ειναι ενα καθαρμα κ η τσατσα του 69 επανω(χριστινακι βαρδια non stop)η οποια ανεβαζει την ενταση της μουσικης για να ''ριχνει συρμα''στην αλλη στο 10λεπτο.
Αν δεν υπάρχει κάποιο άλλο πρόβλημα με την κυρία, αυτό καθ'αυτό το γεγονός του ηχητικού σήματος στο δεκάλεπτο, φυσικά δεν την καθιστά κάθαρμα.Το αφεντικό της (Χριστινάκι) είναι στο δωμάτιο και αυτήν την εντολή έχει πάρει.
Καταλαβαίνω το ξενέρωμα και το σπάσιμο νεύρων που υφίστασαι εκείνη την ώρα και αυτά εξηγούν τον υπερβολικό χαρακτηρισμό.

Επίσης στον κατάλογο προστίθεται η Άννα-Ιάσωνος 1Β άνω δεξιά από Φυλής 65 άνω.
Η ξανθιά μεσήλικη κυρία (όχι παχιά) με το κοντό μαλλί και τα γυαλιά βάζει χρονόμετρο και κτυπά πόρτα.
 

Επισκέπτης
Φώκαιας 17 άνω, τα πρωϊνά εργάζεται η Ρουμάνα μελαγχροινή Λάουρα με την τσατσά να την φωνάζει πάντα στα 7 λεπτά.Και η ίδια λέει οτι είναι για 7 λεπτά.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Αν δεν υπάρχει κάποιο άλλο πρόβλημα με την κυρία, αυτό καθ'αυτό το γεγονός του ηχητικού σήματος στο δεκάλεπτο, φυσικά δεν την καθιστά κάθαρμα.Το αφεντικό της (Χριστινάκι) είναι στο δωμάτιο και αυτήν την εντολή έχει πάρει.
Καταλαβαίνω το ξενέρωμα και το σπάσιμο νεύρων που υφίστασαι εκείνη την ώρα και αυτά εξηγούν τον υπερβολικό χαρακτηρισμό.

Επίσης στον κατάλογο προστίθεται η Άννα-Ιάσωνος 1Β άνω δεξιά από Φυλής 65 άνω.
Η ξανθιά μεσήλικη κυρία (όχι παχιά) με το κοντό μαλλί και τα γυαλιά βάζει χρονόμετρο και κτυπά πόρτα.

το κόλπο με το ράδιο είναι πιο διακρητικό με την πόρτα. Εγώ ποτέ δεν το πρόσεχα, όσπου μια μερα μου το είπε η Χριστίνα οτι το έχουν κανει έτσι για να μήν ξεχνιέται η κοπέλα μέσα. :fart-in-bed: :fart-in-bed: Πάλι καλά που το βάζουν στο δεκάλεπτο και όχι στο πεντάλεπτο.  :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2:
 

Επισκέπτης
το κόλπο με το ράδιο είναι πιο διακρητικό με την πόρτα. Εγώ ποτέ δεν το πρόσεχα, όσπου μια μερα μου το είπε η Χριστίνα οτι το έχουν κανει έτσι για να μήν ξεχνιέται η κοπέλα μέσα.Πάλι καλά που το βάζουν στο δεκάλεπτο και όχι στο πεντάλεπτο.
Αυτό τους έλειπε να δυνάμωναν την μουσική στο πεντάλεπτο! Θα βάραγαν μύγες..:uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom