Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Θα θέλατε να γαμήσετε την κουνιάδα σας?  (Αναγνώστηκε 30497 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
bordelman
Μάλαμα
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #195 στις: 16/05/10, 01:01 »

δεν θα ηθελα εκεινη ηθελε
Καταγράφηκε

H τελευταια γκόμενα που ειχα ηθελε 1000 ευρω τον μήνα! Μετα την αφησα και επενδυσα στα σπίτια!!!
magiaros
Προχωρημένος
**

Φύλο: Άντρας

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ

« Απάντηση #196 στις: 16/05/10, 07:07 »

Παιδες καλημερα.Εγω θα ηθελα να γαμισω και τις δυο τις κουνιαδες μου ειδικα την μικρη που πρεπει να ειναι και πολυ στενη.Οσο για την κουμπαρα αφηστε το ειναι σκετη κολαση το κορμη της
Καταγράφηκε
Upogeios
MalakasNot
Ειδήμων

Enjoy the ride... let them show you!

« Απάντηση #197 στις: 16/05/10, 07:07 »

Παιδες καλημερα.Εγω θα ηθελα να γαμισω και τις δυο τις κουνιαδες μου ειδικα την μικρη που πρεπει να ειναι και πολυ στενη.Οσο για την κουμπαρα αφηστε το ειναι σκετη κολαση το κορμη της

Δε δινεις κανα τηλεφωνο? θα γαμησουμε εμεις και θα σου πουμε πως ηταν... για σωσουμε το γαμο σου το λεμε!!
Καταγράφηκε

Upogeios
magiaros
Προχωρημένος
**

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΗΝ ΒΡΗΚΑ

« Απάντηση #198 στις: 16/05/10, 07:07 »

Δε δινεις κανα τηλεφωνο? θα γαμησουμε εμεις και θα σου πουμε πως ηταν... για σωσουμε το γαμο σου το λεμε!!
Thumbsup Thumbsup Thumbsup Thumbsup Thumbsup Thumbsup
Καταγράφηκε
Upogeios
MalakasNot
Ειδήμων

Enjoy the ride... let them show you!

« Απάντηση #199 στις: 16/05/10, 07:07 »

Thumbsup Thumbsup Thumbsup Thumbsup Thumbsup Thumbsup

Εχω pm???
Καταγράφηκε

Upogeios
divine2u2000
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #200 στις: 27/05/10, 10:10 »

Η δικιά μου η κουνιάδα δεν είναι αντικειμενικά γαμίσηιμη. Είναι χοντρή και μάλλον ογκώδης. Παρ'όλα αυτά έχει πολύ όμορφο πρόσωπο και μάτια κλπ και επειδή την γνώριζα φιλικά πριν γίνει κουνιάδα μου, εγώ προσωπικά θα την πηδούσα.Για την ακρίβεια έχω δει τουλάχιστον 5 όνειρα ότι κάνω έκτροπα μαζί της και για να πώ την αλήθεια με τρελαίνει η σκέψη της. Συχνά αυνανίζομαι μυρίζοντας τα βρώμικα  εσώρουχά της κλπ. Η εξήγηση για όλα αυτά όμως είναι απλή. Υπάρχει  καταγεγραμμένο στην ψυχολογία φετίχ της κουνιάδας. Παρηγοριέμαι στη σκέψη ότι ίσως οφείλεται στην αγάπη που έχει κάποιος στη γυναίκα του έτσι ώστε υποσυνδείδητα να θέλει να γαμήσει και την αδελφή της ακόμα. Στην πραγματικότητα βέβαια είναι αδύναον να πηδήξει κανέις την κουνιάδα του χρίς να διαλύσει 2 οικογένειες.  Είτε οι αδελφές είναι κολητές οπότε αδύνατον να γίνει κρυφά, είτε (και συχντότερο) είναι πολύ ανταγνωνισιτκές η μία με την άλλη οπότε υπάρχει πάντα ο κίνδυνος να το ξεστομίσει η κουνιάδα στη σύζυγο ότι μωρί καριόλα ακόμα και ο άνδρας σου εμένα θέλει για να την πληγώσει. Συμπέρασμα : Η μόνη ασφαλής λύση έιναι αυνανισμός και φαντιασίωση και κοντά τα χέρια. Δυστυχώς κύριοι !
Καταγράφηκε
pristine
Ο παλιός, είν' αλλιώς

You're sleeping with some hippie half-wit...

« Απάντηση #201 στις: 27/05/10, 10:10 »

Πως το κατάλαβες αυτό ρε παίχτη? Μοιάζει για παρθενοπιπίτσα? Boobies
Καταγράφηκε

But if the while I think on thee, dear friend, All losses are restored and sorrows end.

http://www.youtube.com/watch?v=qIF1o3sgoKE
arisk
Ειδήμων

« Απάντηση #202 στις: 27/05/10, 10:10 »

Χαλαρά...!!
Καταγράφηκε
nixermanie
Ανώτερος

« Απάντηση #203 στις: 27/05/10, 10:10 »

Η δικιά μου η κουνιάδα δεν είναι αντικειμενικά γαμίσηιμη. Είναι χοντρή και μάλλον ογκώδης. Παρ'όλα αυτά έχει πολύ όμορφο πρόσωπο και μάτια κλπ και επειδή την γνώριζα φιλικά πριν γίνει κουνιάδα μου, εγώ προσωπικά θα την πηδούσα.Για την ακρίβεια έχω δει τουλάχιστον 5 όνειρα ότι κάνω έκτροπα μαζί της και για να πώ την αλήθεια με τρελαίνει η σκέψη της. Συχνά αυνανίζομαι μυρίζοντας τα βρώμικα  εσώρουχά της κλπ. Η εξήγηση για όλα αυτά όμως είναι απλή. Υπάρχει  καταγεγραμμένο στην ψυχολογία φετίχ της κουνιάδας. Παρηγοριέμαι στη σκέψη ότι ίσως οφείλεται στην αγάπη που έχει κάποιος στη γυναίκα του έτσι ώστε υποσυνδείδητα να θέλει να γαμήσει και την αδελφή της ακόμα. Στην πραγματικότητα βέβαια είναι αδύναον να πηδήξει κανέις την κουνιάδα του χρίς να διαλύσει 2 οικογένειες.  Είτε οι αδελφές είναι κολητές οπότε αδύνατον να γίνει κρυφά, είτε (και συχντότερο) είναι πολύ ανταγνωνισιτκές η μία με την άλλη οπότε υπάρχει πάντα ο κίνδυνος να το ξεστομίσει η κουνιάδα στη σύζυγο ότι μωρί καριόλα ακόμα και ο άνδρας σου εμένα θέλει για να την πληγώσει. Συμπέρασμα : Η μόνη ασφαλής λύση έιναι αυνανισμός και φαντιασίωση και κοντά τα χέρια. Δυστυχώς κύριοι !

Πολυ σωστο και ευστοχο σε βρισκω!Η δικια μου κουνιαδα ειναι μαλλον σα τη δικη σου ομως ειλικρινα δε με ελκυει καθολου! Ειναι και ο χαρακτηρισμος τετοιος ομως αν σκεφτει κανεις οτι σε πλυχρονη σχεση που ειμαι δεν εχω ξενοκοιταξει ποτε(ξενοπηδηξει θελω να πω, ενταξει λιγο ματι ολοι κανουμε)!
Καταγράφηκε
k-king
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #204 στις: 27/05/10, 11:11 »

εγω οχι απλα να την γαμησω αλλα να την πλακωσω στα χαστουκια
και μονο απο κωλο s&m_1 s&m_1 :s&m_1:σκισημο

δωσε πονο
Καταγράφηκε
hitman21
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #205 στις: 27/05/10, 11:11 »

λαθος γυναικα παντρευτηκες μου φαινεται...
κανε διερευνητικες επαφες..μην τ'αφησεις ετσι..
Καταγράφηκε
boomb
Ο παλιός, είν' αλλιώς

wanna party? ai ai ai caramba!

« Απάντηση #206 στις: 27/05/10, 11:11 »

Παρηγοριέμαι στη σκέψη ότι ίσως οφείλεται στην αγάπη που έχει κάποιος στη γυναίκα του έτσι ώστε υποσυνδείδητα να θέλει να γαμήσει και την αδελφή της ακόμα.

ααααααααααααχαχχαχαχαχχαχαχααχχαχααααα τι άτομο είσαιιιι
(γλυκούλιιι  Smitten )
Καταγράφηκε

I like my men as I like my coffee
gusmx5
Ειμαι μες στην καύλα
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Δυνατος πεοφορος...

« Απάντηση #207 στις: 27/05/10, 11:11 »

Η αδερφη της γυναικας του αδερφου μου πιανει?Κ αυτη το ιδιο ειναι σχεδον...πιανει δεν πιανει την εχω πηδηξει παντως......
Καταγράφηκε

Σας γαμάω όλους
agiana
I DON'T NEED SEX! The Government fucks me every day!
Ο παλιός, είν' αλλιώς

....είμαστε μία ωραία ατμόσφαιρα!

« Απάντηση #208 στις: 27/05/10, 11:11 »

Η αδερφη της γυναικας του αδερφου μου πιανει?Κ αυτη το ιδιο ειναι σχεδον...πιανει δεν πιανει την εχω πηδηξει παντως......

Έτσι, έτσι.....να μένει και στην οικογένεια! Cheesy Cheesy Cheesy
Καταγράφηκε

"Είναι ευκολότερο να πεθάνεις για μια γυναίκα παρά να ζήσεις μαζί της."
Λόρδος Βύρων, 1788-1824.
gusmx5
Ειμαι μες στην καύλα
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Δυνατος πεοφορος...

« Απάντηση #209 στις: 27/05/10, 11:11 »

ε βεβαια!!!Να μας την πησηξουν αλλοι?Κριμα ειναι,αφου ειναι διαθεσιμη....
Καταγράφηκε

Σας γαμάω όλους
Σελίδες: 1 ... 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: