Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 624K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

lado

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
75
Like
4
Πόντοι
0
περασα πριν δυο μερες απο το σπιτι που γραφει "Ελενη" πρωινες ωρες και ειδα μια  κοπελα. 25 ευρω χρεωνει. Μου ειπαν οτι η Ελενη σταματησε την δουλεια. εχει δοκιμασει κανεις την νέα κοπελα; το απογευμα ποια εχουν;
 

Επισκέπτης
Φίλε lado αυτή είναι η χειρότερη είδηση. Η Ελένη είναι πολύ καλή. Αν εγκατέλειψε την εργασία της, υπάρχει τεράστιο κενό στη Πάτρα. Τελευταία επίσκεψή μου πριν από δύο μήνες και όπως πάντα ήταν άψογη και πάντα έδινε κάτι παραπάνω: πιασίματα, γλυφομούνι, γλυφοκόλι κλπ. Μεγάλη εμπειρία... Κάτι ουκρανάκια που είχε τα απογεύματα - βράδια, δεν άξιζαν τίποτα μπροστά της. Δεν πιστεύω να εγκατέλειψε. Ίσως κάνει διάλειμα, ίσως δουλεύει αλλού. Θα ψάξω, θα ρωτήσω.   
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
που βρισκεται το σπιτι..?
 

Επισκέπτης
Το σπίτι της Ελένης είναι στην Όθωνος-Αμαλίας (παραλιακή) απέναντι από την Ιχθυόσκαλα (φάρο) προς τον Αγ. Ανδρέα. Εκεί είναι 2 μπουρδέλα, της Ελένης και 20 μέτρα πιό πέρα άλλο ένα. Το 3ο σπίτι της Πάτρας είναι το νέο στο Γλαύκο. Πήγα σήμερα το μεσημέρι στην Ελένη, ήταν εκεί και δούλευε κανονικά. Όμως μου είπε ότι θα δουλεύει μέχρι τέλος Οκτώβρη. Μετά σταματάει οριστικά!  Δεν ρώτησα το λόγο. (Μου φάνηκε ότι είχε λίγη κοιλίτσα... Μήπως θα γίνει μητέρα;;;!!! Ίσως κάνω λάθος). Μεγάλη απώλεια... 
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Η Ελένη λέει κάθε χρόνο ότι θα αποσυρθεί (τα τελευταία 4 χρόνια αυτό λέει). Κατά τα άλλα, το σπίτι είναι δικό της εδώ και 3μισι χρόνια. Είναι πραγματικά κορυφαία. Εγώ εκεί έχασα την παρθενιά μου πριν από πολλά χρόνια (στο άλλο, κοντά στο λιμάνι). Η κοιλίτσα οφείλεται αποκλειστικά και μόνο στην ηλικία. Ξέρεις πολλές που στα 47 τους (ναι, τόσο είναι) δεν έχουν; Έγκυος πάντως, όχι! Το διπλανό έχει ξαναφέρει τίποτα καλό; Τελευταία που πήρα ήταν μια (Κύπρια, έλεγε) Αφροδίτη, με κοντό μαλλί και κωλάρα (αρκετά γεμάτη)! Παλιότερα έφερνε φοβερές Ουκρανές.
 
OP
OP
L

lado

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
75
Like
4
Πόντοι
0
Summer και εμενα το ιδιο μου ειχε πει η Ελενη κατα την αρχη του Σπτεμβρη οτι κανει αυτη την δουλεια εδω και 4 χρονια και θα σταματησει την δουλεια σε κανα μηνα........ και τις προαλλες που περασα το πρωι η "τσατσα" μου ειπε οτι η Ελενη σταματησε και αφησε αυτη την κοπελα..........

στο σπιτι που ειναι λιγο ποιο κατω ειχα παει τις προαλλες ηταν μια κοπελα λεπτη με κοντα ξανθα μαλλια. ονομα δεν θυμαμαι 25 ευρω μου πηραν. με ρωτησε εαν μου αρεσει να τις κανω μασαζ και τις εκανα.
 
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
18
Like
6
Πόντοι
0
Πειτε περισοτερες λεπτομερειες για τα μπουρδελα τισ πατρας. με τισ φοιτητριεσ τι παιζει? οπιος ξερει κατι ας μ ου στειλει τηλ σε πριβε μηνημα
(τα γκρικλισ ειναι πολθ μπιο εθκολα αλακσε τοθσ κανονεσ του φορουμ ευχαριστω)
 

rep

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2006
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Η ελενη απο κυπρο ηταν σε αυτο το μαγαζι χθες. η τιμη σταθερη 25 ευρωπουλα. αν εχετε κατι για ψγ στην πατρα στειλτε μου pm. ευχαριστω
:helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
κωλο δινει η ελενη? περιγραψτε την καποιος? το μαγαζι αυτο ειναι διπλα απο μια ταβερνα?
 
OP
OP
L

lado

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
75
Like
4
Πόντοι
0
τελικά δεν σταματησε την δουλεια την Ελενη; δηλαδη δεν βλεπω να ερχετε νεο αιμα στην Πατρα. το απογευμα ποια δουλευει στο σπιτι της Ελενης;
 

rep

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2006
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
μαλλον με αυτες θα τη βγαλουμε. για cg ξερει κανεις τιποτα?
 

dytikos

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2005
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Δες στην Πελοπόννησο τις αγγελίες των Συνοικεσίων, εχω πάρει τηλ και παίζουν κάποιες , θα καταλάβεις ποιές. Επειδή κατεβαίνω Πάτρα σχεδον μιά φορά την εβδομάδα αλλά για επαγγελματικούς λόγους δεν έχω συνήθως το χρόνο - σε λογική ώρα- να δοκιμάσω. Αν έχεις νέα ενημέρωσε σχετικά
 

SADMAN

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
κι εγω απο πατρα ειμαι αλλα απ'οτι εχω ακουσει δεν λενε και πολλα πραγματα !!!! ειδικα οταν πας κανεις αυτα που δεν σου κανει το ετερον σου ημιση!!!!!!! αν παιζει ομως κατι καινουργιο και καλο να δωσετε στοιχεια.....
 

ITALIAN21

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καμια trans παιζει ρε παιδια εδω στη πατρα!!!
κανα καλο μωρο που να ερχεται σπιτι??/
 

ΒΕΝ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
παιδια καλησπερα δεν ξερω για την ελενη αλλα εκει πριν τα αστερια το μπαρ,υπαρχει ενα σπιτι με 2 πορτες ανοιχτες λευκο φως απεξω,εχει την μονικα καλο το μωρο,μολδαβια-ρουμανια δεν θυμαμαι τι μου ειπε 25 περνει και ειναι πρωτο,της ελενης δεν μπορεσα να το βρω
 
OP
OP
L

lado

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
75
Like
4
Πόντοι
0
ειχα παει ενα βραδακι σε αυτο με την ασπρη πορτα που εχει και το μπλε πανι απ'εξω. ηταν μια νεαρη ρουμανα. 25 ευρω περνει. μαλλον για την ιδια θα μιλαμε. μετρια θα ελεγα.
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Ξέρει κανείς καμιά καλή που να δίνει κωλούρι είτε Πάτρα ή Αθήνα; Ειδικά Αθήνα.
 

Επισκέπτης
συναδελφοι το καλοκαιρι που πηγα αρκετες φορες και στα δυο σπιτια  στο λιμανι  το ενα πανω απο το ουζερι και το αλλο λιγο ποιο κατω στο ενα ηταν η ελενη και στο αλλο μια ελληνιδα 45 μελαχρινη παντα πρωινες ωρες 25 ευρο καλες .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom