Νέα

γαμιουνται οι κοπελεσ για τα λεφτα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα milfslover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 302
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
αγαπητοι συναγωνιστεσ και αγαπητεσ συναγωνιστριεσ οι κοινεσ κοπελεσ γαμιουνται για τα λεφτα;στην σημερινη κοινωνια που ζουμε πιστευετε οτι οι κοπελεσ για να καλυψουν τα εξοδα τουσ καλλυντικα μπλουζακια κλπ θα γαμιοντουσαν για τα φραγκα μια πιπα ρε παιδι μου κατιβασει προσωπικησ εμπειριασ πιο παλια βεβαια επι δραχμησ σε ερωτησεισ που ειχα κανει σε φιλεσ μου 3 στισ 5 μου απαντησαν ναι γιατι οχι.ακουσατε κυριοι και κυριε 3 στισ 5 ειπαν ναι τοτε!!φυσικα εγω δεν εχασα ευκαιρια και ειχα γαμησει μια που τα ειχε με ενα γνωστο μου για 500 δρχ και κατι μπαφπουσ.θα παρακαλουσα να γραφτουνε αληθειεσ και εμπειριεσ αν υπαρχουν
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
9
Πόντοι
231
ρε φιλε εισαι σοβαρος; γυναικες να γαμιουνται για λεφτα; που ακουστηκε αυτο τη σημερον ημερα. σε μια πολιτισμενη κοινωνια.
που νομιζεις οτι βρισκεσαι; σε παρακαλω πολυ. για σοβαρεψου λιγο. τι αλλο θα ακουσουμε;
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
οχι ολες φιλε.οχι ολες. προσωπικα θα εκτιμησω και θα <<κυνηγησω>> μια κοπελα που λεει τα πραγματα με το όνομά τους παρά μια σεμνοτυφη και γενικά δυσκοίλιο άνθρωπο.
μπορεί πάντως αλλά όχι με την έννοια πόσα-τόσα.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
δεν χρειάζεται να ανακαλυψουμε το τροχο. η επιστήμη εχει αποφανθεί :2funny:

συμφωνα με την πυραμιδα αξιών του Μάσλοου - προσαρμοσμένη στα γαμησια- οι κοπελες γαμιωνται με αντρες που εχουν:
1. Εξουσία
2. Χρήματα
3. Αυτοεκτίμηση/αυτοπεπιθεση.
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
αγαπητοι συναγωνιστεσ και αγαπητεσ συναγωνιστριεσ οι κοινεσ κοπελεσ γαμιουνται για τα λεφτα;στην σημερινη κοινωνια που ζουμε πιστευετε οτι οι κοπελεσ για να καλυψουν τα εξοδα τουσ καλλυντικα μπλουζακια κλπ θα γαμιοντουσαν για τα φραγκα μια πιπα ρε παιδι μου κατιβασει προσωπικησ εμπειριασ πιο παλια βεβαια επι δραχμησ σε ερωτησεισ που ειχα κανει σε φιλεσ μου 3 στισ 5 μου απαντησαν ναι γιατι οχι.ακουσατε κυριοι και κυριε 3 στισ 5 ειπαν ναι τοτε!!φυσικα εγω δεν εχασα ευκαιρια και ειχα γαμησει μια που τα ειχε με ενα γνωστο μου για 500 δρχ και κατι μπαφπουσ.θα παρακαλουσα να γραφτουνε αληθειεσ και εμπειριεσ αν υπαρχουν
σημερα οι 4 στις 5 το κανουν και πολυ χαλαρα μαλιστα...
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
αγαπητοι συναγωνιστεσ και αγαπητεσ συναγωνιστριεσ οι κοινεσ κοπελεσ γαμιουνται για τα λεφτα;στην σημερινη κοινωνια που ζουμε πιστευετε οτι οι κοπελεσ για να καλυψουν τα εξοδα τουσ καλλυντικα μπλουζακια κλπ θα γαμιοντουσαν για τα φραγκα μια πιπα ρε παιδι μου κατιβασει προσωπικησ εμπειριασ πιο παλια βεβαια επι δραχμησ σε ερωτησεισ που ειχα κανει σε φιλεσ μου 3 στισ 5 μου απαντησαν ναι γιατι οχι.ακουσατε κυριοι και κυριε 3 στισ 5 ειπαν ναι τοτε!!φυσικα εγω δεν εχασα ευκαιρια και ειχα γαμησει μια που τα ειχε με ενα γνωστο μου για 500 δρχ και κατι μπαφπουσ.θα παρακαλουσα να γραφτουνε αληθειεσ και εμπειριεσ αν υπαρχουν
Με τιποτα, αν τα λεφτα ειναι λιγα!!!!!!!! :2funny: :2funny:.Γιατι τις περασες?????? Για να μην κανω πλακα υπαρχουν παντως και κοπελες με αξιοπρεπεια, αλλα δεν ξερω το ποσοστο...ας μου το πουν, αλλοι μαγκες!!!!!!!!!!!
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Πλάκα πλάκα είχα ένα φίλο που τις πότιζε μπαφπουσ και μετά τις πηδούσε.
Το χε κάνει με πολλές.
Εγώ δεν μπορούσα να το κάνω γιατί δεν γούσταρα ποτέ μπαφπουσ.
Για λεφτά δεν μου είχε πει κάτι...  :grin:
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
9
Πόντοι
231
ρε πως γαματε με τους μπαφους; εγω καμια πιπα και αν και μετα νανακια. γιαυτο και δεν κανω.
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Εγω μετα το γαμησι με τους μπαφους παιζω και κανα προ  :2funny:
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
αγαπητοι συναγωνιστεσ και αγαπητεσ συναγωνιστριεσ οι κοινεσ κοπελεσ γαμιουνται για τα λεφτα;στην σημερινη κοινωνια που ζουμε πιστευετε οτι οι κοπελεσ για να καλυψουν τα εξοδα τουσ καλλυντικα μπλουζακια κλπ θα γαμιοντουσαν για τα φραγκα μια πιπα ρε παιδι μου κατιβασει προσωπικησ εμπειριασ πιο παλια βεβαια επι δραχμησ σε ερωτησεισ που ειχα κανει σε φιλεσ μου 3 στισ 5 μου απαντησαν ναι γιατι οχι.ακουσατε κυριοι και κυριε 3 στισ 5 ειπαν ναι τοτε!!φυσικα εγω δεν εχασα ευκαιρια και ειχα γαμησει μια που τα ειχε με ενα γνωστο μου για 500 δρχ και κατι μπαφπουσ.θα παρακαλουσα να γραφτουνε αληθειεσ και εμπειριεσ αν υπαρχουν

αυτο ειναι το θεμα που ετοιμαζες που θα κανε παταγο?  :think:
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
9
Πόντοι
231
αυτο ειναι το θεμα που ετοιμαζες που θα κανε παταγο?  :think:

ρε εδω σου λεει υπαρχουν γυναικες που γαμιουνται για λεφτα!!

εγω επεσα απο τα συννεφα οταν το εμαθα. η πιστη μου στο γυναικειο φυλο εχει κλονιστει. δε μπορω να ξανααντικρυσω γυναικα μετα απο αυτο.

σε λιγο θα ακουσουμε οτι υπαρχουν και αντρες που πληρωνουν για να γαμησουν! μιλαμε η ξεφτιλα.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Με γνωστεs φιλε μου ....να τα παιρνουν εναντι πηδηματοs δεν......αλλα με αγνωστεs ενα σωρο
Το χρημα μαs φερνει πιο κοντα :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom