Αναζήτηση

Ψηφοφορία
Ερώτηση: Σας αρεσε η μπαζοτσοντα?
Ναι - 287 (42.5%)
Οχι - 389 (57.5%)
Σύνολο ψηφοφόρων: 103

Σελίδες: 1 ... 128 129 130 131 132 133 [134] 135 136 137 138 139 140 ... 179   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: H Τσόντα της Ντούβλη  (Αναγνώστηκε 183986 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
xpapad
Μάλαμα
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

του φευγατου η μανα δεν εκλαψε ποτε

« Απάντηση #1995 στις: 15/05/10, 12:12 »

παρατηρηση 1η η ντουβλη δεν εμφανιζεται πουθενα ολογυμνη, φοραει αυτο το μαυρο ριχταρι κρυβωντας οτι μπορει να κρυψει... παρολο αυτα φαινονται οι πατσες και τα λιπη και ειναι ξερασμα....
παρατηρηση 2ητο σημαντικοτερο ρολο τον παιζει η κομπαρσα υπηρετρια.... καθως παιρνει πιπα στο γυμναστη (ο οποιος για μια κομη φορα ειναι ολα τα λεφτα με τις ατακες του) και μετα γαμαει την ντουβλη...πιθανολογω οτι δεν τον καβλωνε η ντουβλη καθως δεν ξερει να κανει πιπα και ειναι ψοφιο κρεας...
παρατηρηση 3ηοταν χυνουν ο γυμναστης με τον κυπριο εχει κοπει η σκηνη και μας εχει παει στο χυσιμο που καθονται και οι 2 στο κρεβατι.... κανεις δεν ξερει τι μεσολαβησε για να καταφερουν να χυσουν οι κακομοιρηδες
Καταγράφηκε

ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΤΕ......
Παιχτουρας
ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΝΙΩΘΩ ΑΘΑΝΑΤΟΣ.
Banned
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

''Η επιτυχια ειναι το τεκνο της τολμης''.

« Απάντηση #1996 στις: 15/05/10, 12:12 »

Μαπα το καρπουζι με το D.V.D, κλαιω ακομα τα 20 ευρω...την παρτιδα την σωζει το πηδημα της Βιβιαν!... ολα τα αλλα ειναι μαπα.....στην Ντουβλη το μονο που αξιζει ειναι που βαζει το πουρο στο μουνι της!!!!!
Καταγράφηκε

"ΠΛΕΙΣΤΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΚΟΙ".
kabalarhs
Banned
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #1997 στις: 15/05/10, 12:12 »

παρατηρηση 1η η ντουβλη δεν εμφανιζεται πουθενα ολογυμνη, φοραει αυτο το μαυρο ριχταρι κρυβωντας οτι μπορει να κρυψει... παρολο αυτα φαινονται οι πατσες και τα λιπη και ειναι ξερασμα....
παρατηρηση 2ητο σημαντικοτερο ρολο τον παιζει η κομπαρσα υπηρετρια.... καθως παιρνει πιπα στο γυμναστη (ο οποιος για μια κομη φορα ειναι ολα τα λεφτα με τις ατακες του) και μετα γαμαει την ντουβλη...πιθανολογω οτι δεν τον καβλωνε η ντουβλη καθως δεν ξερει να κανει πιπα και ειναι ψοφιο κρεας...
παρατηρηση 3ηοταν χυνουν ο γυμναστης με τον κυπριο εχει κοπει η σκηνη και μας εχει παει στο χυσιμο που καθονται και οι 2 στο κρεβατι.... κανεις δεν ξερει τι μεσολαβησε για να καταφερουν να χυσουν οι κακομοιρηδες

σωστος
αηδια σκετη απορω πως ασχολεισται με αυτην
Καταγράφηκε
i_am_back
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #1998 στις: 15/05/10, 12:12 »

Μαπα το καρπουζι με το D.V.D, κλαιω ακομα τα 20 ευρω...την παρτιδα την σωζει το πηδημα της Βιβιαν!... ολα τα αλλα ειναι μαπα.....στην Ντουβλη το μονο που αξιζει ειναι που βαζει το πουρο στο μουνι της!!!!!

Καλά ρε...πήγες και το αγόρασες???Γιατί δεν μου το ζήταγες και τα 20 € να τα τρώγαμε σουβλάκια με μπύρες??? Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall
Καταγράφηκε

Hello again....
dimk93
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #1999 στις: 15/05/10, 12:12 »

Προσωπικα η τσοντα δεν μου ειπε απολυτως τιποτα κ λογω της Ντουβλη αλλα κ γενικοτερα.
Αναρωτιεμαι ομως ποσοι απο εδω μεσα εχουν παρει κ πολυ χειροτερες απο την Ντουβλη ειτε σε μπουρδελο ειτε εξω?? Huh?
Καταγράφηκε
ΣΠΥΡΟΣ 177
Ανώτερος

« Απάντηση #2000 στις: 15/05/10, 12:12 »

Μουναρα η Μαριαννα Ντουβλη ειδα την τσοντα και μου αρεσε.

Καταγράφηκε

σκλαβος της Γυναικας.
Paralimnios
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #2001 στις: 15/05/10, 12:12 »

Παιχτουρα τωρα που ειδες την Ντουβλη πες και τι θα παιξουμε στο στοιχημα. Εχω καυλωσει με το dvd και θελω να ξεσκισω τον ΟΠΑΠ αυτο το Σ\Κ.
Καταγράφηκε

On the road again.
Crazy Ivan
Τιμημένος

« Απάντηση #2002 στις: 15/05/10, 12:12 »

Το αρνητικό:

Τσόντα χωρίς Λεσβιακά = Μάρτης χωρίς Σαρακοστή

Συμφωνώ και επαυξάνω...δεν μπορούσαν να βάλουν και την υπηρέτρια στη σκηνή να πέσεις κανένα πλακομούνι ;
Καταγράφηκε
trikardos
Ο παλιός, είν' αλλιώς

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΡΔΙΕΣ ΜΕ ΠΟΛΛΑ BY PASS

« Απάντηση #2003 στις: 15/05/10, 12:12 »

Πόλυ καλές οι παρατηρήσεις σου..................
Καταγράφηκε

ΕΔΩ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΦΑΣΙΣΜΟΣ
Παιχτουρας
ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΝΙΩΘΩ ΑΘΑΝΑΤΟΣ.
Banned
Ο παλιός, είν' αλλιώς

''Η επιτυχια ειναι το τεκνο της τολμης''.

« Απάντηση #2004 στις: 15/05/10, 12:12 »

Καλά ρε...πήγες και το αγόρασες???Γιατί δεν μου το ζήταγες και τα 20 € να τα τρώγαμε σουβλάκια με μπύρες??? Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall
Την αγορασα για να την προσθεσω συην συλλογη μου...μονο για το λογο αυτο....η Βιβιαν παντως αξιζε! Headbaning!
Καταγράφηκε

"ΠΛΕΙΣΤΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΚΟΙ".
i_am_back
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #2005 στις: 15/05/10, 12:12 »

Παιχτουρα τωρα που ειδες την Ντουβλη πες και τι θα παιξουμε στο στοιχημα. Εχω καυλωσει με το dvd και θελω να ξεσκισω τον ΟΠΑΠ αυτο το Σ\Κ.

Δεν ρωτάς την...Ντούβλη καλύτερα??? 2funny 2funny 2funny 2funny

Την αγορασα για να την προσθεσω συην συλλογη μου...μονο για το λογο αυτο....η Βιβιαν παντως αξιζε! Headbaning!

Έχεις μεγάλη συλλογή ρε??? Hmmm.... Hmmm.... Hmmm.... Hmmm....
Καταγράφηκε

Hello again....
fffanatic
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #2006 στις: 15/05/10, 12:12 »

Eλληνικες μπαζομαλακιες.............καταντια!

Καταγράφηκε
thessalos
Ο παλιός, είν' αλλιώς

μονο κοσνικ ρε μουνια

« Απάντηση #2007 στις: 15/05/10, 12:12 »

Δεν ρωτάς την...Ντούβλη καλύτερα??? 2funny 2funny 2funny 2funny

τωρα την αρχισε....εχει 2 ντιβιντια ηδη..... Grin Grin

επεται ομως και συνεχεια.....
Καταγράφηκε
pristine
Ο παλιός, είν' αλλιώς

You're sleeping with some hippie half-wit...

« Απάντηση #2008 στις: 15/05/10, 12:12 »

Μουναρα η Μαριαννα Ντουβλη ειδα την τσοντα και μου αρεσε.

2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny
Καταγράφηκε

But if the while I think on thee, dear friend, All losses are restored and sorrows end.

http://www.youtube.com/watch?v=qIF1o3sgoKE
baros
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #2009 στις: 15/05/10, 12:12 »

εγω παντως καυαλαβα πως δεν ξερει να γαμηθει η βιβιαν ναι μεν μουναρος αλλα ξενερωτα μιλαει και πηδιεται
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 128 129 130 131 132 133 [134] 135 136 137 138 139 140 ... 179   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: