Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 182 183 184 185 186 187 [188] 189 190 191 192 193 194 ... 276   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Δήμητρα Αλεξανδράκη  (Αναγνώστηκε 358776 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Lavio
Moderated
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #2805 στις: 08/08/13, 03:03 »

Παίκτες αποφασίστε, ο ένας λέει για τα σφυροδρέπανά μου ο άλλος για τα χρυσά αυγά μου. Αποφασίστε να ξέρω κι εγώ τι θα κάνω.

Για να επανέλθουμε στο θέμα μας. Cool

Καταγράφηκε
Nipple_Lover78
Γαμάω νωντομοντ
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Φύλο: Άντρας

Γαμάω νωντοπαρέες

« Απάντηση #2806 στις: 08/08/13, 04:04 »

ρε Νιπλ ακομα με το τσολι ασχολουμαστε; Grin

Αδυναμιες ρε φιλαρακο μου ,,,, Cool
Καταγράφηκε

Cool nick07 = Λονδινο-Πατήσια-Λονδινο-Πατήσια-Λονδινο-Πατήσια-Λονδινο-Πατήσια-Λονδινο-Πατήσια-Λονδινο-Πατήσια  Smiley
διομήδης
Τιμημένος

Λίγοι αλλά ΑΜΕΤΡΗΤΟΙ

« Απάντηση #2807 στις: 08/08/13, 12:12 »

Δήμητρα Αλεξανδράκη: Η εικόνα απο σκάφος εφοπλιστή που έφερε τον επεισοδιακό χωρισμό με τον Andrew

Ο Ανδρέας Λάζαρης είναι ένα παλικάρι που έτυχε να γνωρίσω πριν δυο καλοκαίρια στην Κύπρο όταν συνέπεσε χρονικά ένα ταξίδι μου για επαγγελματικούς λόγους με μια επένδυσή του νεαρού Ελληνο-Αυστραλού στο νησί.

Πρόκειται για έναν πολύ δυναμικό νέο επιχειρηματία που μπορεί το παρουσιαστικό του να τρομάζει εντούτοις είναι πολυμήχανος και μάγκας. Ότι χρειαζόταν δηλαδή να έχει ένας άντρας για να καταφέρει να χαλιναγωγήσει το άτακτο Κρητικό άτι που ακούει στο όνομα Δήμητρα Αλεξανδράκη.

Οι δυο τους ήταν μαζί καιρό. Μάλιστα η Δήμητρα χτύπησε μέχρι και τατουάζ με τ΄όνομά του συντρόφου της στο χέρι. Τι συνέβη κι αυτοί οι δυο χώρισαν;

Οι διακοπές τους ξεκίνησαν επεισοδιακά από το σκηνικό στη συναυλία του Ρέμου στην Πάρο που πρώτοι διαβάσατε απο εμάς. Κατόπιν το ζευγάρι έσκασε μύτη στη Μύκονο όπως σχεδόν κάθε χρόνο. Ο Andrew είχε την Δήμητρα αρχόντισσα. Με την σουϊτα της στα γούστα στις ανέσεις.

Προχθές όμως έγινε η απόλυτη ανατροπή. Το κορίτσι έφυγε απο το δωμάτιο του ξενοδοχείου και επέστρεψε την επόμενη μέρα το πρωϊ στις οκτώ. Είχε κλειστό κινητό όλη νύχτα με αποτέλεσμα ο σύντροφός της να φτάσει στα όρια του. Όταν τελικώς γύρισε στο δωμάτιο και σύμφωνα με μαρτυρίες το νεαρό μοντέλο επικαλέστηκε πονοκέφαλο και πώς είχε την ανάγκη να μέινει μόνη της.

Έλα όμως που λίγες ώρες πριν είχε ποστάρει φωτογραφία στο instagram ν΄απολαμβάνει σαμπάνια μέσα σε jakuzzi εν πλώ;

Τι είχε συμβεί; Το κορίτσι για άγνωστό μέχρι τώρα λόγο βρήκε καραβίσια στέγη σε σκάφος πολύ γνωστού νεαρού εφοπλιστή όπου και έμεινε όλη νύχτα.

Ο σύντροφός της δεν άντεξε το παραμύθι και την έδιωξε. Μάλιστα ο τρόπος δεν ήταν και ο καλύτερος δυνατός καθώς οι φωνές τους ακόμη αντηχούν στ΄αυτιά των εργαζομένων στο ξενοδοχείο αλλά και των άλλων πελατών…

Τι να πώ…Αμετροέπεια της ηλικίας…ή κάτι άλλο; Θα δούμε απο αύριο  Tooth
http://blogs.gossip-tv.gr/nassos/apopsi/dhmhtra-alexandrakh-h-eikona-apo-skafos-efoplisth-poy-efere-ton-epeisodiaki-xwrismo-me-ton-andrew/
Καταγράφηκε

Τίποτα πλέον δεν θα είναι όπως παλιά.
διομήδης
Τιμημένος

Λίγοι αλλά ΑΜΕΤΡΗΤΟΙ

« Απάντηση #2808 στις: 08/08/13, 12:12 »

Παίκτες αποφασίστε, ο ένας λέει για τα σφυροδρέπανά μου ο άλλος για τα χρυσά αυγά μου. Αποφασίστε να ξέρω κι εγώ τι θα κάνω.

Καταγράφηκε

cplinlove
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #2809 στις: 08/08/13, 12:12 »

+1 Thumbsup
Καταγράφηκε

We have sex, like we fucking invented it!
Nipple_Lover78
Γαμάω νωντομοντ
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Γαμάω νωντοπαρέες

« Απάντηση #2810 στις: 08/08/13, 12:12 »

Δήμητρα Αλεξανδράκη: Η εικόνα απο σκάφος εφοπλιστή που έφερε τον επεισοδιακό χωρισμό με τον Andrew

Ο Ανδρέας Λάζαρης είναι ένα παλικάρι που έτυχε να γνωρίσω πριν δυο καλοκαίρια στην Κύπρο όταν συνέπεσε χρονικά ένα ταξίδι μου για επαγγελματικούς λόγους με μια επένδυσή του νεαρού Ελληνο-Αυστραλού στο νησί.

Πρόκειται για έναν πολύ δυναμικό νέο επιχειρηματία που μπορεί το παρουσιαστικό του να τρομάζει εντούτοις είναι πολυμήχανος και μάγκας. Ότι χρειαζόταν δηλαδή να έχει ένας άντρας για να καταφέρει να χαλιναγωγήσει το άτακτο Κρητικό άτι που ακούει στο όνομα Δήμητρα Αλεξανδράκη.

Οι δυο τους ήταν μαζί καιρό. Μάλιστα η Δήμητρα χτύπησε μέχρι και τατουάζ με τ΄όνομά του συντρόφου της στο χέρι. Τι συνέβη κι αυτοί οι δυο χώρισαν;

Οι διακοπές τους ξεκίνησαν επεισοδιακά από το σκηνικό στη συναυλία του Ρέμου στην Πάρο που πρώτοι διαβάσατε απο εμάς. Κατόπιν το ζευγάρι έσκασε μύτη στη Μύκονο όπως σχεδόν κάθε χρόνο. Ο Andrew είχε την Δήμητρα αρχόντισσα. Με την σουϊτα της στα γούστα στις ανέσεις.

Προχθές όμως έγινε η απόλυτη ανατροπή. Το κορίτσι έφυγε απο το δωμάτιο του ξενοδοχείου και επέστρεψε την επόμενη μέρα το πρωϊ στις οκτώ. Είχε κλειστό κινητό όλη νύχτα με αποτέλεσμα ο σύντροφός της να φτάσει στα όρια του. Όταν τελικώς γύρισε στο δωμάτιο και σύμφωνα με μαρτυρίες το νεαρό μοντέλο επικαλέστηκε πονοκέφαλο και πώς είχε την ανάγκη να μέινει μόνη της.

Έλα όμως που λίγες ώρες πριν είχε ποστάρει φωτογραφία στο instagram ν΄απολαμβάνει σαμπάνια μέσα σε jakuzzi εν πλώ;

Τι είχε συμβεί; Το κορίτσι για άγνωστό μέχρι τώρα λόγο βρήκε καραβίσια στέγη σε σκάφος πολύ γνωστού νεαρού εφοπλιστή όπου και έμεινε όλη νύχτα.

Ο σύντροφός της δεν άντεξε το παραμύθι και την έδιωξε. Μάλιστα ο τρόπος δεν ήταν και ο καλύτερος δυνατός καθώς οι φωνές τους ακόμη αντηχούν στ΄αυτιά των εργαζομένων στο ξενοδοχείο αλλά και των άλλων πελατών…

http://blogs.gossip-tv.gr/nassos/apopsi/dhmhtra-alexandrakh-h-eikona-apo-skafos-efoplisth-poy-efere-ton-epeisodiaki-xwrismo-me-ton-andrew/

αφου το λεει το τερας της δημοσιογραφιας ο Νασος , δεν μπορουμε να μην του πουμε ευχαριστω για την ενημερωση και να ευχαριστουμε τον Θεο που τον εφερε σε μας για να μας ανοιγει τα ματια ...

Καταγράφηκε

Cool nick07 = Λονδινο-Πατήσια-Λονδινο-Πατήσια-Λονδινο-Πατήσια-Λονδινο-Πατήσια-Λονδινο-Πατήσια-Λονδινο-Πατήσια  Smiley
ΦΑΛΛΟΚΡΑΤΗΣ
Ο παλιός, είν' αλλιώς

" ΓΝΩΘΙ ΩΣ ΘΑΝΕΕΙΝ ΠΕΠΡΩΤΑΙ ΑΠΑΣΙΝ "

« Απάντηση #2811 στις: 08/08/13, 12:12 »

Headbaning! Headbaning! Headbaning!
Καταγράφηκε

" Ο ΚΑΝΟΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΝΟΝΕΣ "
               ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΩΝΑΣΗΣ  /  1906-1975
moutsos21
Ο παλιός, είν' αλλιώς

selfie απο αυτες που βγηκαν καλες

« Απάντηση #2812 στις: 08/08/13, 12:12 »

ελατε ρε τυποι τωρα,η δημητρα ουτε κατα διανοια δεν ειναι ξεκωλιαρα 
Καταγράφηκε
cplinlove
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #2813 στις: 08/08/13, 12:12 »

Χαχααα...Καλό.  2funny 2funny
Καταγράφηκε

We have sex, like we fucking invented it!
Nipple_Lover78
Γαμάω νωντομοντ
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Γαμάω νωντοπαρέες

« Απάντηση #2814 στις: 08/08/13, 12:12 »

Αυτο το μουνι ο Νασος παει να της χαλασει την εικονα , παλι καλα που ειμαστε και εμεις που ξερουμε τι καλο και Αγιο κοριτσι ειναι και κραταμε τα μποσικα
Καταγράφηκε

διομήδης
Τιμημένος

Λίγοι αλλά ΑΜΕΤΡΗΤΟΙ

« Απάντηση #2815 στις: 08/08/13, 12:12 »

Ετσι,είναι μικρή και άβγαλτη και οι αλήτες οι πλούσιοι την εκμεταλλεύονται.
Καταγράφηκε

moutsos21
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #2816 στις: 08/08/13, 12:12 »

Αυτο το μουνι ο Νασος παει να της χαλασει την εικονα , παλι καλα που ειμαστε και εμεις που ξερουμε τι καλο και Αγιο κοριτσι ειναι και κραταμε τα μποσικα

τυπε ειναι συγκρουση επιχειρηματικων συμφεροντων,του πλουσιου νασου,και των αλλων.και στην μεση η δημητρα  2on1
Καταγράφηκε
ΦΑΛΛΟΚΡΑΤΗΣ
Ο παλιός, είν' αλλιώς

" ΓΝΩΘΙ ΩΣ ΘΑΝΕΕΙΝ ΠΕΠΡΩΤΑΙ ΑΠΑΣΙΝ "

« Απάντηση #2817 στις: 08/08/13, 12:12 »

2funny 2funny 2funny
Καταγράφηκε

" Ο ΚΑΝΟΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΝΟΝΕΣ "
               ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΩΝΑΣΗΣ  /  1906-1975
Gun Club
Ο παλιός, είν' αλλιώς

οι αποδοσεις στο στοιχημα και οι γκομενες 1.70+

« Απάντηση #2818 στις: 08/08/13, 12:12 »

αφου το λεει το τερας της δημοσιογραφιας ο Νασος , δεν μπορουμε να μην του πουμε ευχαριστω για την ενημερωση και να ευχαριστουμε τον Θεο που τον εφερε σε μας για να μας ανοιγει τα ματια ...

ρε μην τον βλεπεις ετσι το παλικαρι για πουλιτζερ ειναι....η ατιμη καινωνια φταιει που ξεπεσε να ασχολειται με το στρινγκ της Αλεξανδρακη  2funny 2funny 2funny
Καταγράφηκε
moutsos21
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #2819 στις: 08/08/13, 12:12 »

τυπε σας τα ελεγε χρονια η συντροφισσα αλεκα,αλλα εσεις δεν την πιστευατε.στο τελος την φαγατε κι ολας  

* aleka.jpg (92.48 KB, 1172x768 - εμφανίστηκε 3 φορές.)

* aleka1.jpg (23.75 KB, 610x457 - εμφανίστηκε 2 φορές.)
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 182 183 184 185 186 187 [188] 189 190 191 192 193 194 ... 276   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: