Νέα

Άνοιγμα λογαριασμού για ενίσχυση ορφανών παιδιών!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 140
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Τι θα λεγατε να ανοιγαμε ενα λογαριασμο σε μια τραπεζα και σιγα-σιγα να βαζαμε χρηματακια και οταν φουσκωσει απο χρηματα..... μαζι απο κοινου να αποφασισουμε να βοηθησουμε καποια ορφανα παιδια?Μην το αναλυσω παραπανω...αποφασιστε ρεμαλια!!!!!Αν το αποφασισουμε...... μετα προγραμματιζουμε τις ασφαλιστικες δικλιδες προς αποφυγη λαμογιας απο αυτους που θα το ανοιξουν!!!!!!Πειτε μου την αποψη σας?
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
Τι θα λεγατε να ανοιγαμε ενα λογαριασμο σε μια τραπεζα και σιγα-σιγα να βαζαμε χρηματακια και οταν φουσκωσει απο χρηματα..... μαζι απο κοινου να αποφασισουμε να βοηθησουμε καποια ορφανα παιδια?Μην το αναλυσω παραπανω...αποφασιστε ρεμαλια!!!!!Αν το αποφασισουμε...... μετα προγραμματιζουμε τις ασφαλιστικες δικλιδες προς αποφυγη λαμογιας απο αυτους που θα το ανοιξουν!!!!!!Πειτε μου την αποψη σας?


αστο και δεν θα πιασει και δουλεμα θα φας...σβηστο οσο ειναι καιρος!
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
και γιατι αυτα παρακαλω?  τα ιδια τα ιδρυματα δεν εχουν τραπεζικους λογαριασμους?

η μηπως πρεπει να μαζεψουμε αρκετα λεφτα και να παει ο αντισθενης με μια επιταγη στο ιδρυμα και θα τον τραβανε οι καμερες?

ποιος κλωνος εισαι εσυ δεν μπορω να καταλαβω  :cheesy:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
και γιατι αυτα παρακαλω?  τα ιδια τα ιδρυματα δεν εχουν τραπεζικους λογαριασμους?

η μηπως πρεπει να μαζεψουμε αρκετα λεφτα και να παει ο αντισθενης με μια επιταγη στο ιδρυμα και θα τον τραβανε οι καμερες?

ποιος κλωνος εισαι εσυ δεν μπορω να καταλαβω  :cheesy:
Μπορει ο καθενας απο μας στην Περιοχη που μενει να γνωριζει παιδια που εχουν αναγκη...δεν εννοω για ιδρυματα και ορφανοτροφεια.............. αλλα για μεμονομενες περιπτωσεις!!!!!!!!!! Το τελευταιο σου το αντιστρεφω...το να ριξεις μια γνωμη για δημοσια συζητηση..... σημαινει οτι εισαι κλωνος???
 

Επισκέπτης
Τι θα λεγατε να ανοιγαμε ενα λογαριασμο σε μια τραπεζα και σιγα-σιγα να βαζαμε χρηματακια και οταν φουσκωσει απο χρηματα..... μαζι απο κοινου να αποφασισουμε να βοηθησουμε καποια ορφανα παιδια?Μην το αναλυσω παραπανω...αποφασιστε ρεμαλια!!!!!Αν το αποφασισουμε...... μετα προγραμματιζουμε τις ασφαλιστικες δικλιδες προς αποφυγη λαμογιας απο αυτους που θα το ανοιξουν!!!!!!Πειτε μου την αποψη σας?
δεν ειναι καθολου κακη ιδεα αλλα το θεμα ειναι η λαμογια και μετα... ως τι θα δωσουμε τα λευτα? ως bourdela.tv?
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
δεν ειναι καθολου κακη ιδεα αλλα το θεμα ειναι η λαμογια και μετα... ως τι θα δωσουμε τα λευτα? ως bourdela.tv?
Λογο οτι μεχρι σημερα δεν εχω δικα μου παιδια....εχω αδυναμια στα παιδια γιατι αυτα ειναι αθωα και αγγελουδια!!!!Υπαρχουν παιδια γυρω μας που γνωριζουμε ολοι...μενουν με καποιο συγγενη...εχουν χασει τους γονεις τους..κ.λ.π...Ας συμφωνησουμε πρωτα....και τα υπολοιπα κανονιζονται...τα λεφτα θα δοθουν, αν γινει αυτο.... με ενα  ανωνυμο τροπο, ωστε να μην αυτοπροβληθει κανεις μας....και να προκαλεσουμε το ξυπνημα της ανθρωπιας και στους υπολοιπους συνανθρωπους μας!!!!!!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Θα μου πειτε πως το σκεφτηκα ετσι???? Ειμαστε 90.000 μελη...βγαλε τους κλωνους μενουμε 50.000(πιστευω στον αριθμο των κλωνων να μην κανω λαθος στην πιθανη εκτιμηση μου). Απο ενα ευρω να δωσει ο καθενας ειναι 50.000 ευρω.Μπορουμε να δωσουμε το χαμογελο σε 50 ορφανα παιδακια, δινοντας το συμβολικο ποσο των 1000 ευρω!!!!!!!!
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Τι θα λεγατε να ανοιγαμε ενα λογαριασμο σε μια τραπεζα και σιγα-σιγα να βαζαμε χρηματακια και οταν φουσκωσει απο χρηματα..... μαζι απο κοινου να αποφασισουμε να βοηθησουμε καποια ορφανα παιδια?Μην το αναλυσω παραπανω...αποφασιστε ρεμαλια!!!!!Αν το αποφασισουμε...... μετα προγραμματιζουμε τις ασφαλιστικες δικλιδες προς αποφυγη λαμογιας απο αυτους που θα το ανοιξουν!!!!!!Πειτε μου την αποψη σας?

Και γιατι να βοηθησουμε καποιο ορφανοτροφειο και να μην βοηθησουμε την GREENPEACE???
Την WWF, την εταιρια προστασιας νυχτεριδας, τον Αρκτουρο, ....... ενα σωρο εταιριες που τρωνε λεφτα υπαρχουν...... εεεε..... συγνωμη...... που κανουν δουλεια ηθελα να πω.....
 

Επισκέπτης
Αν περισεψει κατι, δωστε και σε μενα που εχω κατι χρεη και θελω να παω κι ενα ταξιδακι προς Κινα Ταιλανδη. Κι αν ποτε κονομισω θα σας τα επιστρεψω.
 

Επισκέπτης
Λογο οτι μεχρι σημερα δεν εχω δικα μου παιδια....εχω αδυναμια στα παιδια γιατι αυτα ειναι αθωα και αγγελουδια!!!!Υπαρχουν παιδια γυρω μας που γνωριζουμε ολοι...μενουν με καποιο συγγενη...εχουν χασει τους γονεις τους..κ.λ.π...Ας συμφωνησουμε πρωτα....και τα υπολοιπα κανονιζονται...τα λεφτα θα δοθουν, αν γινει αυτο.... με ενα   ανωνυμο τροπο, ωστε να μην αυτοπροβληθει κανεις μας....και να προκαλεσουμε το ξυπνημα της ανθρωπιας και στους υπολοιπους συνανθρωπους μας!!!!!!!!
εγω ειμαι μεσα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ας ανοιξει ο αντισθενης και θα βαλω ενα ποσο.... :sunglasses:

 

Επισκέπτης
εμενα ολο αυτο μου φαινεται τελειως υποκριτικο. υπαρχουν απειροι ανθρωποι να βοηθησεις αν οντως το θελεις, διχως να το μαθει και κανεις ξεμπαρκος. Υπαρχουν τοσa φιλανθρωπικα ιδρυματα-τσεκαρε ποιο θεωρεις εσυ αξιοπιστο, και κανε τα κουμαντα σου. :)
 

Επισκέπτης
εμενα ολο αυτο μου φαινεται τελειως υποκριτικο. υπαρχουν απειροι ανθρωποι να βοηθησεις αν οντως το θελεις, διχως να το μαθει και κανεις ξεμπαρκος. Υπαρχουν τοσa φιλανθρωπικα ιδρυματα-τσεκαρε ποιο θεωρεις εσυ αξιοπιστο, και κανε τα κουμαντα σου. :)
υποκριτικο ειναι να λες οτι υπαρχουν τοσa φιλανθρωπικα ιδρυματα και να μην κανεις τιποτα
 

Επισκέπτης
πώς το συμπερανες αν κανω ή οχι κατι?
δε λεω οτι κανω, απλα θελω να μου εξηγησεις ολο το συλλογισμο σου.
δεν το λεω για σενα συγκεκριμενα αλλα για το κλασικο "υπαρχουν πολλα" το θεμα ειναι να κανουμε κατι, οποιος δεν θελει οκ αλλα μην ξενερωνουμε και τους αλλους
 

Επισκέπτης
δεν το λεω για σενα συγκεκριμενα αλλα για το κλασικο "υπαρχουν πολλα" το θεμα ειναι να κανουμε κατι, οποιος δεν θελει οκ αλλα μην ξενερωνουμε και τους αλλους

οταν ομως απομονωνεις φρασεις, τετοιες παρανοησεις ειναι αναποφευκτες. ξαναλεω λοιπον: υπαρχουν πολλα φιλανθρωπικα ιδρυματα, τσεκαρε ποιο θεωρεις εσυ αξιοπιστο και κανε τα κουμαντα σου.
καλυτερα τωρα?
 

Επισκέπτης
οταν ομως απομονωνεις φρασεις, τετοιες παρανοησεις ειναι αναποφευκτες. ξαναλεω λοιπον: υπαρχουν πολλα φιλανθρωπικα ιδρυματα, τσεκαρε ποιο θεωρεις εσυ αξιοπιστο και κανε τα κουμαντα σου.
καλυτερα τωρα?
ναι αλλα μια συντονισμενη κινηση απο 80000 ατομα νομιζω οτι θα εχει καλυτερο αποτελεσμα
 

Επισκέπτης
Λογο οτι μεχρι σημερα δεν εχω δικα μου παιδια....εχω αδυναμια στα παιδια γιατι αυτα ειναι αθωα και αγγελουδια!!!!Υπαρχουν παιδια γυρω μας που γνωριζουμε ολοι...μενουν με καποιο συγγενη...εχουν χασει τους γονεις τους..κ.λ.π...Ας συμφωνησουμε πρωτα....και τα υπολοιπα κανονιζονται...τα λεφτα θα δοθουν, αν γινει αυτο.... με ενα   ανωνυμο τροπο, ωστε να μην αυτοπροβληθει κανεις μας....και να προκαλεσουμε το ξυπνημα της ανθρωπιας και στους υπολοιπους συνανθρωπους μας!!!!!!!!

Παιχτουρα..

Ωραία το σκέφτεσαι,αλλά στην πράξη είναι αδύνατο.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Παιχτουρα..

Ωραία το σκέφτεσαι,αλλά στην πράξη είναι αδύνατο.
Kαι τους δυο σας σημειωνω οπως και τον "gl" που καταλαβα οτι θελει..μαζι με εμενα ειμαστε τεσσερις και συνεχιζουμε...ας μαζευτουμε κι αλλοι...και τα υπολοιπα οταν μαζευτουμε, ικανοποιητικος αριθμος.... θα παω ΑΝΕΠΙΣΗΜΑ σε δικηγορο να τον συμβουλευτω πως να το ανοιξουμε το λογαριασμο...σας το ξαναγραφω δεν το ανοιξα το θρεντ για να περασουμε την ωρα μας....το εννοω και χαιρομαι που υπαρχουν κι αλλοι εδω μεσα με την ιδια αποψη...δεν ειναι τιποτα ο καθενας ενα ελαχιστο ποσο να δωσει...τοσα και τοσα δινουμε στις πουτανες!!!!!!!!!!!
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Ενα ποσο ,απο αυτο που θα μαζευτει ,να δοθει για να
πληρωθει ο ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ ,που θα βοηθησει τον ΠΟΡΝΟΠΑΠΟ
να μπορεσει να ενταχθει στην κοινωνια.
Εκτος απο τα ορφανα παιδακια ,και τα παιδακια με
προβληματα συμπεριφορας ,οπως ο πορνοπαπος ,πρεπει να βοηθηθουν.
Ο πορνοπαπος βριζει αυτους που διαφωνουν μαζι του ,και αυτους που συμφωνουν ...τους βριζει και αυτους!Να δοθει λοιπον το ποσον στο ψυχολογο και οταν θεραπευτει ο πορνοπαπος και μπορεσει
να δουλεψει ,θα επιστρεψει τα λεφτα και θα παρασχει εθελοντικη εργασια στο
"χαμογελο του παιδου ".
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom