Νέα

Συμβουλές από ΑΛΙΝΤΙΣΣΑ ! ! !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 69K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

να παρει πουλο/φαει μιουτ η αλιντισσα?

  • τι νουμερο ειναι αυτη η αλιντισσα!!χαχαχαχα

    Ψήφοι: 37 78,7%
  • σβηστε το θρεντ!!

    Ψήφοι: 6 12,8%
  • σβηστε το θρεντ!(νεα επιλογη)

    Ψήφοι: 4 8,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    47

Επισκέπτης
λεω εδω να μας γραφει η αλιντισσα τις πολυτιμες συμβουλες της

θα προσπαθησω να μαζεψω οσες μπορω απ αυτες που εχει πει ως τωρα
 

Επισκέπτης
απο αλιντισσα τα παρακατω

Πάμε να πούμε 2 λόγια για το squirting που λέγαμε το απόγευμα.Οδηγίες προς λουόμενους λοιπόν απο Αλίντισσα.


Δεν είναι προσόν ,πιστεύω οτι όλες μπορούν να κάνουν squirt,αρκει να είναι καυλιάρες και να αφήνουν τον εαυτό τους ελέυθερο χωρίς κόμπλεξ.Μια γυναίκα που ΔΕΝ είναι ανοργασμική με μπόλικο practice σκιρτάρει άνετα.Καλό είναι να έχει ουρήσει πριν και να έχει πιει μπόλικα υγρά.Επίσης οι ασκήσεις kegel παίζουν τον βασικότερο ρόλο γιατι βοηθούν στον έλεγχο της ουρήθρας και του μουνιού.Με λίγα λόγια θα πρέπει το μουνι να ελέγχει τους ηβοκοκκυγικους μυες για να κάνει squirting και όχι κατούρημα.Πάμε λοιπόν..
1)Προκαταρτικά κανονικότατα,φιλάκια ,χαδάκια,βυζάκια,γλυψειματάκια σε χαλαρούς ρυθμούς να αρχίσει η υγρασία στο μουνάκι..
2)Βαθιές πολύ βαθιές αναπνοές και μασαζάκι με τεχνική ταντρα.Αν δεν το κατέχετε δεν πειράζει πάμε παρακάτω..
3)Ξεκινάτε με γλυφομούνι βάζοντας όλη σας την τέχνη:)
4)Σταματάς το γλυφομούνι και ξεκινάς εργασία με τα χέρια ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ.Βάζεις λιπαντικό ακόμα κι αν είναι υγρή γιατί θα ακολουθήσει πολύ εργασια και θα το πονέσεις το μουνάκι ακόμα κι αν είναι υγρό.
5)Χώνεις το  μεσαίο δάχτυλο βαθιά μέσα στο μουνάκι ,τόσο βαθιά που να ακουμπάστον τράχηλο.Γάμα δυνατά με το δάχτυλο και κάνε κυκλικές κινήσεις.Πολύ δυνατά να χτυπάει συνεχώς το δάχτυλο στον τράχηλο και στα τοιχώματα του κόλπου.Κάνε και κινησεις μπρός πίσω λυγίζοντας τον καρπό.Βάλε και δευτερο δάχτυλο και γάμα πολύ δυνατά.Συνέχισε τις κυκλικές κινήσεις και κατέβα προς την είσοδο του κόλπου να εντοπίσεις το σημείο G.Βρίσκεται στην είσοδο του κόλπου και όχι πολύ βαθιά.2-3 εκατοστά απο την κλειτορίδα με τα δάχτυλα λυγισμένα με κίνηση" έλα εδώ" θα το εντοπίσεις.Αρκεί να λυγίσεις τα δάχτυλα και να κάνεις αυτή την κίνηση τραβώντας την προς το μερος σου.Παίξε δυνατά εδώ και με έντονη πίεση κάνε κυκλικές κινήσεις.Δωσε δύναμη αρκεί να έχεις κομμένα νυχάκια.
Με το άλλο χέρι πίεζε το σημείο κάτω απο τον αφαλό ,εκεί που βρίσκεται η μήτρα.Με το χέρι που της δουλεύεις το μουνάκι,βάλε τα 2 δάχτυλα όπως έλεγα πριν αλλα την παλάμη σου να την έχεις ανοιχτή και να καλύπτει μουνόχειλα και όλη την περιοχή.Είναι άκρως ερεθιστικό αυτό.

6)Παίζει με δύναμη το μουνάκι και κυκλικές κινήσεις.Κούνα το χέρι σου δυνατά μπρος πίσω,ξεμούνιασε το .Τα δάχτυλα λυγισμένα ακόμα.Το σημείο G  έχει διογκωθεί σαν κορόμηλο,μην μασάς κάνε παιχνίδι.Αυτό δείχνει οτι το μουνάκι μας έχει καυλώσει καλά.
7)Όταν είναι έτοιμη να χύσει εκεί πρέπει να είναι απόλυτα χαλαρή γιατί θα νιώσει ένα απίστευτο συναίσθημα πρωτόγνωρης καύλας .Αν πιεστεί σε αυτό το σημείο θα πετύχει οργασμό κολπικό στάνταρ.Αν αφεθεί εντελώς θα σκιρτάρει.Στην αρχή βγαίνει σα ένα ψεκασμα ,μετά μπορεί να χύσει 2 και 3 φορές σαν συντριβάνι.Σε αυτό το σημείο δεν σταματάς το έργο σου ,δουλεύεις σαν ακούραστος εργάτης γιατί έρχεται κι άλλοοοο...



Συνοπτικά.Δάχτυλα λυγισμένα,εντοπισμός του G,κυκλικές κινήσεις,γαμήσι δυνατό με τα δάχτυλα,χτυπήματα στον τράχηλο και με το άλλο χέρι πιέσεις κάτω απο τον αφαλό.Όταν εκπαιδευτεί τα παραπάνω θα είναι οδοντόκρεμες και θαν σκιρταρει με την πουτσα και μόνο.Αν φυσικά εξασκηθεί με τις kegel γιατί αλλιώς δεν το βλέπω.
Φιλιά πολλά και καλό squirting.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
λεω εδω να μας γραφει η αλιντισσα τις πολυτιμες συμβουλες της

θα προσπαθησω να μαζεψω οσες μπορω απ αυτες που εχει πει ως τωρα
Tι να τις κάνεις εσύ τις συμβουλές, οι πλαστικές κούκλες δεν έχουν τράχυλο
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
753
Κριτικές
11
Like
46
Πόντοι
4.165
πολλη ψαγμενη η δεσποινης.μπας και ειναι σεξολογος?
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.723
Like
55
Πόντοι
16
1)φρέσκα νέα :δεν υπάρχει σημείο G

2) σιγά μην κάθομαι να κάνω όλα αυτά για να με κατουρήσει η άλλη,δεν της τον δίνω μια πίπα καλύτερα;
 

Επισκέπτης
απο αλιντισσα

Λοιπόν ...
1)Το να ξερει να κανει καλό γλυφομούνι και γενικώς να περιποιείται την γυναίκα δεν έχει νακάνει με το αν γαμάει καλά.Είχα έναν τέτοιο.Έγλυφε απίστευτα αλλά ..απο γαμήσι χαλι!
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
1)φρέσκα νέα :δεν υπάρχει σημείο G

2) σιγά μην κάθομαι να κάνω όλα αυτά για να με κατουρήσει η άλλη,δεν της τον δίνω μια πίπα καλύτερα;

1) εεεε μαλλον κανεις λαθος εδω. Ειναι ο ατροφικός προστατης
 

Επισκέπτης
απο αλιντισσα

2)Σε έναν έμπειρο γαμιά λέμε ΝΑΙ.Ο έμπειρος γαμιάς διακρίνεται απο τα εξής:
α)πολλά μουνιά στο βιογραφικό
β)3 τουλάχιστον μακροχρόνιες σχέσεις
γ)Δεν παινεύεται για το α)(σαν μερικούς μερικούς ...Ερι συμφωνείς?)
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
Το θυμάμαι είχε βγει κι ο Τράγκας κι ωρυόταν
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
Μπραβο Νωντα!! Φοβερο το θεμα!


Υ.Γ. Παρακαλω μη σπαμαρετε μην το παμε 300 σελιδες το θεμα. Να μπορουμε να το κανουμε επαναληψη συχνα πυκνα  ;)
 

Επισκέπτης
απο αλιντισσα που πραγματικά δείχνει την γυναικεία σκέψη:

Κοίταξε τώρα τι ανωμαλάρα είμαι.Θα γυρίσω να κοιτάξω τον ωραίο γκόμενο με φέτες κοιλιακούς και όμορφο κατά κοινή ομολογία αλλά...
αυτός που θα με καυλώσει και θα με στείλει αδιάβαστη αποκλείεται να είναι τρελό μωρό.Συνήθως απο κάτι ψιλομπαζάκια την πατάω κι αυτό γιατί δεν κοιτάω εμφάνιση συνήθως..
Βασικά με τρελλαίνει όταν έχει αυτοπεποίθηση ο άντρας και είναι πολύ έξυπνος και με πολλές εμπειρίες στο σεξ..Άμα έχει και χιούμορ ,κολλάω περισσότερο.Επίσης μου αρέσει να βλέπω προσεγμένο και πολύ καθαρό ντύσιμο και θέλω να φοράει πάντα δροσερό άρωμα.Ένα τέτοιο αντρα θέλω λέμε..

Y.Γ.Συνεπώς πραγματικά:
Στις γυναίκες αρέσει αυτό που ακούν, στους άντρες αυτό που βλέπουν.
Marcel Achard,   1899-1974,   Γάλλος συγγραφέας  
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.723
Like
55
Πόντοι
16
Μπραβο Νωντα!! Φοβερο το θεμα!


Υ.Γ. Παρακαλω μη σπαμαρετε μην το παμε 300 σελιδες το θεμα. Να μπορουμε να το κανουμε επαναληψη συχνα πυκνα  ;)

μου τη σπάει η κυρία με το ύφος του ξερόλα που έχει,στο σεχ κάνει ο καθένας ό,τι τον ευχαριστεί δε θα μας βάλει αυτή κανόνες,αλλά δε θα σπαμάρω,θα είμαι ήσυχος.

εδιτ: ψήφισα στις αρχιδάρες μου
 

Επισκέπτης
Αν ξέρεις να γαμάς μουνί καλά στον κώλο θα έχεις διδακτορικό.

                                        αλιντισσα
 

Επισκέπτης
ποστ τυπου

κ εγω με την μικρη εμπειρια που εχω ακριβωσ το ιδιο συμβαινει.
μετα τον οργασμο δεν θελουν να τισ αγγιζεισ ειδικα στην κλειτοριδα..
κ πρεπει να περασει κ καποια ωρα για τον επομενο γυρο..
αυτο που δεν μου εχει τυχει εωσ τωρα ειναι κολπικη γυναικα οποτε δεν μπορω
να εκφερω γνωμη για την συγκεκριμενη περιπτωση

παραθεση αλιντισσας

Δοκίμασε να να την ερεθιζεις ξανά μετά απο κανένα 10λεπτο .Μπορείς να αρχίσεις να την γλύφεις απαλά εκεί κάτω και να εισχωρείς σιγά σιγά και με υπομονή το δαχτυλάκι σου στον κώλο της ενώ παράλληλα θα της γλύφεις το μουνί.Όταν αρχίσει να ερεθίζεται μην σταματάς και συνέχισε το γλύψιμο ακάθεκτος.Μπορείς να την γυρίσεις σε στάση 69 ωστε να σε τσιμπουκώνει κι αυτή παράλληλα.Θα δεις τι και πονάκια θα ξεχάσει και σε δεύτερο γύρο θα πάτε άμεσα.
Με λίγα λόγια όταν δυσανασχετεί το μουνί ασχολείσου με τον κώλο.
 

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16
για πολλες ....


tomatoes.jpg


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom