Νέα

Μυλλέρου 33 πληροφορίες;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Asbette
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Asbette

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Δεν υπάρχουν και πολλά για το συγκεκριμένο σπίτι. Γνωρίζει κανείς ποιές κοπέλες είναι εκεί σήμερα αύριο και μεθαύριο; (βραδυνές ώρες)

Μήπως υπάρχει και κάποια φώτο των κοριτσιών πουθενά;
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
φιλε βραδυνες ωρες ειναι η χαρα μη εγχειρισμενη ψηλη καστανη 35+ πρεπει να ειναι και ειναι σιγουρα καθε τεταρτη κ σαββατο βραδυ
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
531
Πόντοι
7.125
Παρασκευή μεσημέρι ήταν κάποια μη εγχειρισμένη (δε ρώτησα όνομα) με βυζάρες, κοιλάρα όμως, βγήκε φορώντας μόνο το εσώρουχο (περι άσπρης βράκας επρόκειτο...).
Δε μου άρεσε (βυζάρες τουμπανο πάντως)!
Α! έμεινα άναυδος μπαίνοντας βλέποντας τη τσατσα ξαπλωμένη ανάσκελα στους καναπέδες υποδοχής!! να μην κουνιέται καν απο εκει, να μη μπαίνει καν στον κόπο να μου πει το πρόγραμμα, και να με ρωτάει απλά και νωχελικά αν κάνει κρύο έξω!!
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Παρασκευή μεσημέρι ήταν κάποια μη εγχειρισμένη (δε ρώτησα όνομα) με βυζάρες, κοιλάρα όμως, βγήκε φορώντας μόνο το εσώρουχο (περι άσπρης βράκας επρόκειτο...).
Δε μου άρεσε (βυζάρες τουμπανο πάντως)!
Α! έμεινα άναυδος μπαίνοντας βλέποντας τη τσατσα ξαπλωμένη ανάσκελα στους καναπέδες υποδοχής!! να μην κουνιέται καν απο εκει, να μη μπαίνει καν στον κόπο να μου πει το πρόγραμμα, και να με ρωτάει απλά και νωχελικά αν κάνει κρύο έξω!!

όλα τα λεφτά ήτανε η τσατσά τρομερή η περιγραφή σου τύπε :2funny: :2funny: :2funny:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Παρασκευή μεσημέρι ήταν κάποια μη εγχειρισμένη (δε ρώτησα όνομα) με βυζάρες, κοιλάρα όμως, βγήκε φορώντας μόνο το εσώρουχο (περι άσπρης βράκας επρόκειτο...).
Δε μου άρεσε (βυζάρες τουμπανο πάντως)!
Α! έμεινα άναυδος μπαίνοντας βλέποντας τη τσατσα ξαπλωμένη ανάσκελα στους καναπέδες υποδοχής!! να μην κουνιέται καν απο εκει, να μη μπαίνει καν στον κόπο να μου πει το πρόγραμμα, και να με ρωτάει απλά και νωχελικά αν κάνει κρύο έξω!!
Ελληνιδα ηταν η ξενη????    :2funny: :2funny:
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
531
Πόντοι
7.125
Ελληνίδα μάλλον..
Θα σας πω και ένα άλλο περιστατικο που έπαθα με αυτή την τσατσα στο συγκεκριμενο μαγαζι... πρόκειται περι πατσαβουρο-γριας..
Λιγό μετά τα Χριστούγεννα, Σάββατο βράδυ, πήγα να δοκιμασω αυτή τη Χαρά που άκουγα από το site..
Βγαίνει η τσατσα (φορούσε ένα αμάνικο μπουφάν σαν αυτά που φοράνε οι κομαντος) μου ρίχνει μια ματια, λέει θαρθει η κοπελα να σου πει το πρόγραμμα.. τέλος πάντων περνάω στο δωμάτιο....
Μπαίνει πρώτη η τσατσα, την πληρώνω και περίμενα να βγει..αμ δε!
Εκανε πως τακτοποιούσε το κρεβάτι, το χαρτί κλπ. στεκόμουν και την κοιτούσα, οπότε γυρνάει και μου λέει "αντε γδύσου, τι περιμένεις.. μη με ντρεπεσαι" !!! έμεινα ενεός (που έλεγαν οι αρχαίοι =άφωνος, άναυδος)..
Τέλος πάντων, σκέφτομαι έτσι είσαι μωρη κωλογρια, κατεβάζω το παντελόνι και το μποξεράκι μένω με το καυλι έξω.. παρέμεινε κανα λεπτο ακόμα μέσα και με ρωτούσε "τι νεα κλπ"... οπότε βγαίνει έξω..
Περίμενα και είχα σκάσει! ήταν αναμένη η σόμπα υγραεριου και ζεματουσε ο τοπος, δεν αντεξα ανοιγω την πόρτα και της λέω "μπορειτε να κλείσετε τη σομπα γιατι κάνει πολυ ζεστη"? και μου απανταει ξαπλωμενη στον καναπε "βγάλτη εξω γιατι δεν μπορώ εγώ"!!! μιλάμε τραγελαφικά γεγονοτα...
Οσο για τη Χαρά μετά.... μετρια πράγματα...
Αυτα...
 

warrel1985

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
174
Like
0
Πόντοι
1
αφου δε σε στειλε να πας να μαζεψεις ξυλα...
 

DickRambone

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2007
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Ελληνίδα μάλλον..
Θα σας πω και ένα άλλο περιστατικο που έπαθα με αυτή την τσατσα στο συγκεκριμενο μαγαζι... πρόκειται περι πατσαβουρο-γριας..
Λιγό μετά τα Χριστούγεννα, Σάββατο βράδυ, πήγα να δοκιμασω αυτή τη Χαρά που άκουγα από το site..
Βγαίνει η τσατσα (φορούσε ένα αμάνικο μπουφάν σαν αυτά που φοράνε οι κομαντος) μου ρίχνει μια ματια, λέει θαρθει η κοπελα να σου πει το πρόγραμμα.. τέλος πάντων περνάω στο δωμάτιο....
Μπαίνει πρώτη η τσατσα, την πληρώνω και περίμενα να βγει..αμ δε!
Εκανε πως τακτοποιούσε το κρεβάτι, το χαρτί κλπ. στεκόμουν και την κοιτούσα, οπότε γυρνάει και μου λέει "αντε γδύσου, τι περιμένεις.. μη με ντρεπεσαι" !!! έμεινα ενεός (που έλεγαν οι αρχαίοι =άφωνος, άναυδος)..
Τέλος πάντων, σκέφτομαι έτσι είσαι μωρη κωλογρια, κατεβάζω το παντελόνι και το μποξεράκι μένω με το καυλι έξω.. παρέμεινε κανα λεπτο ακόμα μέσα και με ρωτούσε "τι νεα κλπ"... οπότε βγαίνει έξω..
Περίμενα και είχα σκάσει! ήταν αναμένη η σόμπα υγραεριου και ζεματουσε ο τοπος, δεν αντεξα ανοιγω την πόρτα και της λέω "μπορειτε να κλείσετε τη σομπα γιατι κάνει πολυ ζεστη"? και μου απανταει ξαπλωμενη στον καναπε "βγάλτη εξω γιατι δεν μπορώ εγώ"!!! μιλάμε τραγελαφικά γεγονοτα...
Οσο για τη Χαρά μετά.... μετρια πράγματα...
Αυτα...
Εγώ λέω να αλλάξεις το nick σου σε Βukowskiman
 
OP
OP
A

Asbette

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Για άλλη μια φορά λοιπόν επιβεβαιώνεται το: Δανάη και πάλι Δανάη.
Η μόνη σταθερή αξία. Να απαντούσε και στα μυνήματα πιο γρήγορα καλά θα ήτανε........
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Ελληνίδα μάλλον..
Θα σας πω και ένα άλλο περιστατικο που έπαθα με αυτή την τσατσα στο συγκεκριμενο μαγαζι... πρόκειται περι πατσαβουρο-γριας..
Λιγό μετά τα Χριστούγεννα, Σάββατο βράδυ, πήγα να δοκιμασω αυτή τη Χαρά που άκουγα από το site..
Βγαίνει η τσατσα (φορούσε ένα αμάνικο μπουφάν σαν αυτά που φοράνε οι κομαντος) μου ρίχνει μια ματια, λέει θαρθει η κοπελα να σου πει το πρόγραμμα.. τέλος πάντων περνάω στο δωμάτιο....
Μπαίνει πρώτη η τσατσα, την πληρώνω και περίμενα να βγει..αμ δε!
Εκανε πως τακτοποιούσε το κρεβάτι, το χαρτί κλπ. στεκόμουν και την κοιτούσα, οπότε γυρνάει και μου λέει "αντε γδύσου, τι περιμένεις.. μη με ντρεπεσαι" !!! έμεινα ενεός (που έλεγαν οι αρχαίοι =άφωνος, άναυδος)..
Τέλος πάντων, σκέφτομαι έτσι είσαι μωρη κωλογρια, κατεβάζω το παντελόνι και το μποξεράκι μένω με το καυλι έξω.. παρέμεινε κανα λεπτο ακόμα μέσα και με ρωτούσε "τι νεα κλπ"... οπότε βγαίνει έξω..
Περίμενα και είχα σκάσει! ήταν αναμένη η σόμπα υγραεριου και ζεματουσε ο τοπος, δεν αντεξα ανοιγω την πόρτα και της λέω "μπορειτε να κλείσετε τη σομπα γιατι κάνει πολυ ζεστη"? και μου απανταει ξαπλωμενη στον καναπε "βγάλτη εξω γιατι δεν μπορώ εγώ"!!! μιλάμε τραγελαφικά γεγονοτα...
Οσο για τη Χαρά μετά.... μετρια πράγματα...
Αυτα...
Εσενα θελω να σε γνωρισω οπωςδηποτε... Δεν υπαρχης... μοναδικος εισαι... δεν το συζητω... εχω βγαλη το καπελο με σενα.. περιτο να σου πω οτι εχω ληθη στο γελιο... μονο στην Ελλαδα γινοντε αυτα... εχεις ενα δικο σου στηλ που μου αρεση.... περιγραφης σαν να το βλεπουμε να γινετε....  :2funny: :2funny:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Yπάρχει καμιά σχέση μεταξύ Χαράς Μυτιλήνης, Χαράς Παπαδοπούλου 2 και Χαράς Μυλλέρου ? Είναι το ίδιο πρόσωπο ?
Λογικά θα πρόκειται για το ίδιο νούμερο σε άλλον αριθμό και οδό!!!
 

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
κερδίζεις λουκούμι
 

kolokolo

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
49
Πόντοι
0
ξερει κανεις για την συγκεκριμενη κοπελα πληροφοριες ( ειναι εκει σαββατο και τεραρτη απογευμα με ενα 20)
εννοω  αν εχει παει κανεις μαζι της
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
844
Κριτικές
15
Like
1.715
Πόντοι
1.710

kolokolo

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
49
Πόντοι
0
εχεις κανεις αποψη για την χαρα?? απο εμφανιση ειναι σιγουρα αρκετα εντυπωσιακη για ενα 20αρικο!
εχει βυζαρες και ποδαρες αλλα δεν εχω παει μαζι της...
 

kolokolo

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
49
Πόντοι
0
εχεις κανεις αποψη για την χαρα?? απο εμφανιση ειναι σιγουρα αρκετα εντυπωσιακη για ενα 20αρικο!
εχει βυζαρες και ποδαρες αλλα δεν εχω παει μαζι της...
 

kolokolo

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
49
Πόντοι
0
τιποτα ρε παιδια??? κανεις καμια γνωμη?
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
531
Πόντοι
7.125
Αν λες για τη γνωστή παλια Χαρά της Μυλλέρου τότε...μακριά!
Επίσης ο χώρος είναι άθλιος...η δε συμπεριφορά τσατσας ακόμα πιο άθλια...όπως και της εργαζόμενης.
Αυτα έχω ακούσει...και απ'ότι θυμάμαι πριν πολυ καιρο που είχα περάσει.
Αλλά δεν νομίζω να άλλαξε τίποτε...
Μόνο με μια ναπαλμ μπορεί να αλλάξει και να καθαριστεί η περιοχή...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom