Νέα

Θεσσαλονικιές vs Αθηναίες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Embrance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 177
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Embrance

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2006
Μηνύματα
481
Like
0
Πόντοι
1
Δεν μπορω να καταλαβω τι γινετε και μονιμος συγκρινεται αυτο το πραγμα.Ειναι μονοδρομος:
Η αθηνα εχει 5,5-6εκ. πληθησμο.Η Θεσσ. με το ζορι παμε στα 1,5.Στατιστικα και μονο εχω διπλασιο αριθμο απο γκομενακια εδω...Αρα παμε στις δπλασιες πιθανοτητες να "σκοραρεις".Μηπως τελικια εμεις κοταμε πολυ γιαυτο και δνε σταυρωνουμε τπτ?Μηπως κολαμε σε μυθοςυ πχ οι θεσσαλονικιε ςιεναι πιο καυλιαρε ςκια τετοια? :think:
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
66

Ηλιθιοι vs. πανηλιθιοι θα γινει συντομα το thread .
Το επομενο thread θα ειναι: "Που ειναι καλυτερη η μπουγατσα με τυρι, σε Αθηνα ή Τατζικισταν?"

Τι αλλη μαλακια θα "ανοιχτει"?
Οοοιμε, αλι και τρις αλι που ξεπεσε ο νεοΕλλην, και ταλιμπαν και ταλιμπαν...
 
OP
OP
Embrance

Embrance

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2006
Μηνύματα
481
Like
0
Πόντοι
1
Οι Θεσσαλονικιές ξέρουν να περιποιούνται και να πλασάρουν τον εαυτό τους, εν αντιθέσει με τις Αθηναίες.

Χαρακτηριστικά μου έλεγε φίλος που δούλευε καθηγητής στο Πανεπιστήμιο της Κρήτης στο Ηράκλειο, από όλες τις καθηγήτριες/βοηθούς η μόνη που πήγαινε στη δουλειά μακιγιαρισμένη και με ψηλοτάκουνα ήταν μια Σαλονικιά.
Κοιτα,δεν το πολυπιστευω.Ισως ετσι μας το εχουν περασει και γιαυτοκαι εχουμε αυτη την εντυπωση.Κατσε ενα τεταρτο σε καποιον πολυσυχναστο δρομο και πες μου ποσες γκομενακι θα επρασουν.Ε τι σκατα...το ενα τριτο πηδιεται χαλαρα,και το αλλο ενα τριτο βλεπετε.Αντε 1 τριο να ειναι καραμπαζα που να μην θε ςουτε να δεις.
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
Κάτι τέτοια thread τα ανοίγουν Θεσσαλονικείς..
Οι Αθηναίοι απλά δεν ασχολούνται με τέτοιου είδους συγκρίσεις..
 

tomkion

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Δεν μπορω να καταλαβω τι γινετε και μονιμος συγκρινεται αυτο το πραγμα.Ειναι μονοδρομος:
Η αθηνα εχει 5,5-6εκ. πληθησμο.Η Θεσσ. με το ζορι παμε στα 1,5.Στατιστικα και μονο εχω διπλασιο αριθμο απο γκομενακια εδω...Αρα παμε στις δπλασιες πιθανοτητες να "σκοραρεις".Μηπως τελικια εμεις κοταμε πολυ γιαυτο και δνε σταυρωνουμε τπτ?Μηπως κολαμε σε μυθοςυ πχ οι θεσσαλονικιε ςιεναι πιο καυλιαρε ςκια τετοια? :think:

φίλε η θεσ/νίκη είναι χωριό.και σε ένα χωριό οι χωριάτισες δύσκολα γαμιούνται με ντόπιους γιατί τους βγαίνει το όνομα.το δεύτερο είναι ότι έχουν ψωνιστεί πάρα πολύ.οι αθηναίες είναι πιο άνετες πια.και τρίτον τις έχετε χαλάσει γιατί το παίζετε πολύ ευγενικοί.και να φαντασθείς ότι όταν κατεβαίνουν αθήνα σας αποκαλούν φλώρους γιατί δεν την πέφτετε σε αντίθεση με τους αθηναίους που λένε ότι κάνουν καμάκι και είναι πιο ωραίοι.αυτά τα έχω ακούσει από 4-5 δικές σας.
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
φίλε η θεσ/νίκη είναι χωριό.και σε ένα χωριό οι χωριάτισες δύσκολα γαμιούνται με ντόπιους γιατί τους βγαίνει το όνομα.το δεύτερο είναι ότι έχουν ψωνιστεί πάρα πολύ.οι αθηναίες είναι πιο άνετες πια.και τρίτον τις έχετε χαλάσει γιατί το παίζετε πολύ ευγενικοί.και να φαντασθείς ότι όταν κατεβαίνουν αθήνα σας αποκαλούν φλώρους γιατί δεν την πέφτετε σε αντίθεση με τους αθηναίους που λένε ότι κάνουν καμάκι και είναι πιο ωραίοι.αυτά τα έχω ακούσει από 4-5 δικές σας.



Έ, κάτσε να μπουν και θεσσαλονικιές να μιλήσουν ... Σίγουρα είναι η λουκ , που όμως έχει πάει για ύπνο , νομίζω και η ροχάλα , δεν ξέρω και ποιά άλλη ...  :) 
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Λοιπόν, είμαι Σαλονικιός. έχω ζήσει όμως 2 χρόνια Αθήνα. Οι Αθηναίες είναι πιό ακομπλεξάριστες, πιό φιλελεύθερες και πιό ανοιχτές στο να προσεγγιστούν. Οι Θεσσαλονικιές έχουν δυστυχώς νοοτροπια χωριού, φοβούνται να μην τις πουν πουτάνες. Έχουν μια εμμονή με αυτό, ίσως επειδή μέσα τους είναι. Βλέπεις όντως κουκλάρες με ψηλοτάκουνα και σέξυ ρούχα λες και βγήκαν από το fashion tv αλλά συχνά-πυκνά είναι ψυχρές σαν τη Σιβηρία. Όσο έμενα Αθήνα έβλεπα ότι οι γκόμενες που με κοιτούσαν στο δρόμο ήταν σε δραματικά ποσοστά περισσότερες από αυτές στη Θεσσαλονίκη. Επίσης: ΚΟΨΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΜΕ ΤΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΥΡΙ. ΤΗΝ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΦΥΛΛΟ, ΟΧΙ Η ΓΕΜΙΣΗ ΡΕ!!!!!!!!!! Φιλικά.  ;)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Εγω παντως οταν ειχα παει θεσσαλονικη μου αρεσαν οι γυναικες εκει....Οι περισσοτερες ηταν καλοντυμενες και βαμμενες αλλα αυτο το εχω δει γενικτοερα στην επαρχια....εχετε παει λαρισα να δειτε πως πανε για καφε την κυριακη???και οχι μονο λαρισα αλλα σε πολλες επαρχιακες πολεις...μου χαν πεσει τα σαγονια....
στην αθηνα ισως λογω του ρυθμου ζωης ισως επειδη ειναι παρα πολλοι οι κατοικοι ακομα και οσες ειανι καλοντυμενες χανονται μεσα στην πλεμπα....
ωραιο πραγμα παντως να ειναι προσεγμενες οι γυναικες....εδω στας αθηνας πολυ λετσοκατασταση συναντω ενιοτε...
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
13
Like
199
Πόντοι
6.055
νιτσα ελα θεσσαλονικη σε χρειαζομαστε!
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
γιαννιωτισσες...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Ηλιθιοι vs. πανηλιθιοι θα γινει συντομα το thread .
Το επομενο thread θα ειναι: "Που ειναι καλυτερη η μπουγατσα με τυρι, σε Αθηνα ή Τατζικισταν?"

Τι αλλη μαλακια θα "ανοιχτει"?
Οοοιμε, αλι και τρις αλι που ξεπεσε ο νεοΕλλην, και ταλιμπαν και ταλιμπαν...
:thumbsup:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
τι πορκε κ πορκ? εδω ειναι ολες ελεεινιδες ελα εσυ σοφη σμυρνια να μας χορτασεις με σεξ κ σουτζουκακια γιαβρι μ!

δεν ειμαι smyrnia :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
σουτζουκακια φτιαχνω να στειλω ταπερακι τζανεμ??? :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom