Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (5 μέλη και 31 επισκέπτες)

troll

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
81
Like
58
Πόντοι
0
γεια χαρα σε ολους...
στη χρυση ευκαιρια στα μασαζ υπαρχουν καποιες αγγελιες για μασαζ κατ οικον. εχει δοκιμασει ποτε κανενας κατι τετοιο; παιζει τιποτα η μονο μασαζ και μαπα το καρπουζι; οποιαδηποτε πληροφορια ευπροσδεκτη.........αντε και καλα γαμησια!! :)))
 

trelos21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
432
Like
12
Πόντοι
1
Λοιπον εγω την επαθα μια φορα πηρα μασαζ απο εφημεριδα και πετυχα πανω απο 50 βαμενη σαν τσατσα του 70..... λοιπον παιδια επειδη ακομη τρεχω απο την φαση που επαθα μακρια ενω εχω τυχη σε αγγελιες για κοπελες...  ΜΑΚΡΙΑ δεν μπορει να το ελεξεις και σου ερχεται πακετο
 

sexoxotatos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
26
Like
118
Πόντοι
0
Διαβαζω καιρο οτι γραφετε και σε γενικες γραμμες εχω να πω οτι ειστε κοροιδα.Εδω και καμποσο καιρο καλω στο σπιτι μασεζ σε παρα πολυ οικονομικες τιμες και απορω με ολους εσας που δινετε 70 και 100 ευρω για μασαζ ή πηδημα.
Εχω καλεσει πανω απο 10 διαφορετικες γκομενες μασεζ στο σπιτι μου.
Γενικα παιζει το εξης.
Τιμη απο 20 - 25 ευρω για μια ωρα -μονο μασαζ-ακρως απολαυστικο σε ολο το σωμα εκτος πουτσας.
Τιμη 30 για μια ωρα μασαζ και ΙΣΩς το τελευταιο 15λεπτο σου βαραει μαλακια και χυνεις στα χερια της.
Τιμη 40 ευρω για μια ωρα μασαζ και σιγουρα σου βαραει μαλακια και χυνεις στο χερι της ενω εσυ ταυτοχρονα τη χαμουρευεις.Ιως και πηδημα
Τιμη  50 ευρω εδω κανεις οτι θελεις-μασαζ μια ωρα και πηδημα σιγουρα-

Οπως ειπα εχω καλεσει περιπου 10 διαφορετικες κ εχω να πω οτι οι 8 ειτε με μαλακια ειτε με γαμησι ενεδωσαν.
Κατα εμε το να σου κανει καποια μασαζ με λαδια κανα 40λεπτο και μετα να σου βαρεσει μαλακια ειναι πιο απολαυστικο ακομη και απο πηδημα-οσοι εχουν δοκιμασει ξερουν.
Και υποψιν ολα αυτα στο χωρο σου.
Αυτο εχει πολλα πλεονεκτηματα -οπως βιντεοσκοπηση του ολου σκηνικου με κρυφη καμερα--εχω 4-5 κασετες βιντεο και με βλεπω σε δραση χεχε...

Γενικα οι μασεζ δεν ειναι επαγγελματιες 100% αλλα γυναικες που το κανουν ως εξτρα απασχοληση.
Εχω γνωρισει μια απ αυτες η οποια με 100 ευρω μου παρεχει το εξης.
Τον ευατο της 35 ετων βουλγαρα- μια φιλη της επισης βουλγαρα 50 ετων και μια ακομη φιλη τους 25 ετων-μουναρα για τριο.
Και παμε στο σπιτι της μιας οταν τελειωνουν τη δουλεια απο το σουβλατζιδικο που τελειωνουν.
Για να παρω αυτη μονη της μου λεει ''οτι εχεις 20-30 ευρω μπορεις?''
Και τη ξεσκιζω στη πουτσα....Δεν ειναι μουναρα που θα κανεις ουαου αλλα ειναι αδυνατη μελαχροινη....και τη κανεις οτι θελεις στο κρεβατι.

Μη γελατε αυτα ειναι η καυλα---τα στυλ ερασσιτεχνικα...και οχι οι ψυχρες επαγγελματιες πουτανες που εχουν πειρα και σου συμπεριφερονται περιεργα.
ΜΑΖΕΖ ΔΙΠΑΛΝΗΣ ΠΟΡΤΑΣ...
Το να τρεξω σε ενα στουντιο δε λει τιποτα...οπως και το να φωναξω ενα call girl με 90 ευρω και παλι δε μου λεει...
θελω μασαζ να μου κανει 40 λεπτα με λαδια να ξεκουρασω το..βασανισμενο μου κορμι....και το επομενο 20λεπτο να κουρασω το μεγαλο μου καυλι!!!

χαχα
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.092
Like
129
Πόντοι
16
Φιλαρακο αν είναι αληθινα αυτά που λες οντως μας εχουν πιασει κοτσύφια!
Οι τιμες που αναφερεις για κατοίκων εργασια  είναι εξευτελιστικές.
Το μεγα θεμα ομως ειναι ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΟΝΕ??? Ε?
για πες μας!!!
 

sexoxotatos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
26
Like
118
Πόντοι
0
με ρωτατε μεσω μηνυματων να σασ πω κατι παραπανω.
εχω τηλεφωνα απλα τωρα ειμαι γραφειο δε τα χω μαζι μου.
παντωσ να ξερετε οτι τισ βρηκα μεσω εφημεριδας χρυση ευκαιρια στη στηλη ''φυσιοθεραπευτες προσφορα''
θα τηλεφωνειτε μια-μια και θα λετε γεια σας τηλεφωνο για το μασαζ-χαλαρωτικο θελω.....εκεινη θα σας πει τα δικα της οτι κανει μια ωρα κτλ...εσεις θα τη ρωτησετε εκτονωση περιλαμβανει η τιμη?(εκτονωση=να σου βαρεσει μαλακια ή να παρει πιπα)οποια σας πει τιμη 50 ευρω σιγουρα θα πει ναι....οποτε κατα 80% πεφτει και γαμησι.
εγω οταν τηλεφωνω ρωταω τα παντα υψος κιλα ηλικια και απαντανε ολες.
επιλεγω αλλοδαπες οχι ελληνιδες ξενερωτες
τηλ θα σας δωσω οταν παω σπιτι
 

sexoxotatos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
26
Like
118
Πόντοι
0
αγαπητε nefilim αμα το δοκιμασεις ποτε αυτο που προτεινα θα δεις οτι θα παρεις πισω τα λογια σου και θα γινεις φαν του μασαζ..
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.092
Like
129
Πόντοι
16
με ρωτατε μεσω μηνυματων να σασ πω κατι παραπανω.
εχω τηλεφωνα απλα τωρα ειμαι γραφειο δε τα χω μαζι μου.
παντωσ να ξερετε οτι τισ βρηκα μεσω εφημεριδας χρυση ευκαιρια στη στηλη ''φυσιοθεραπευτες προσφορα''
θα τηλεφωνειτε μια-μια και θα λετε γεια σας τηλεφωνο για το μασαζ-χαλαρωτικο θελω.....εκεινη θα σας πει τα δικα της οτι κανει μια ωρα κτλ...εσεις θα τη ρωτησετε εκτονωση περιλαμβανει η τιμη?(εκτονωση=να σου βαρεσει μαλακια ή να παρει πιπα)οποια σας πει τιμη 50 ευρω σιγουρα θα πει ναι....οποτε κατα 80% πεφτει και γαμησι.
εγω οταν τηλεφωνω ρωταω τα παντα υψος κιλα ηλικια και απαντανε ολες.
επιλεγω αλλοδαπες οχι ελληνιδες ξενερωτες
τηλ θα σας δωσω οταν παω σπιτι

Ωραιος!!!
αντε για να δουμε... βουρ για χρυση ευκ.!!!!
αναμενουμε ομως και αυριο και τις πληροφοριες σου...
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
sexoxotatos μέσα στην παρτούζα που κάνατε με τις 3 βουλγάρες περιλαμβάνονταν και σουβλάκια απο το σουβλατζίδικο που δούλευαν ??
 

sexoxotatos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
26
Like
118
Πόντοι
0
sexoxotatos μέσα στην παρτούζα που κάνατε με τις 3 βουλγάρες περιλαμβάνονταν και σουβλάκια απο το σουβλατζίδικο που δούλευαν ??

το μενου περιαλαμβανε 3 ζεστες γλωσσες....6 βυζια και 3 καυτα μουνια...και ολα αυτα στη τιμη των 100 ευρω....οσο δηλαδη κανουν 100 σουβλακια χορινα σκετα με ψωμι....οποτε θα σου προτεινα να παραγγειλεις 10 σουβλακια...να βαρεσεις μια μαλακια....και να σου μεινουν τα 90 ευρω....

:jerking:
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
6
συνεχίζεις να είσαι εξυπνάκιας...το μετάλλιο δε θα το γλιτώσεις στο τέλος, θα παρασημοφορηθείς τρώγωντας σουβλάκια κι έχοντας γλώσσες μασέλες και βυζιά γύρω γύρω.
 

sexoxotatos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
26
Like
118
Πόντοι
0
περιγραφη ιστοριας του nefelim σε αλλο ποστ: Λοιπόν προ 8ετίας έκανα μια εγκατάσταση υδραυλικών συστημάτων σε ένα μεγάλο δικηγορικό γραφείο στο κέντρο Αθήνας.
Ο πατέρας δικηγόρος είχε πρόβλημα γιατί βούλωνε και χάλαγε η αντλία οπότε και ήθελε μία καινούρια.
Όταν είδαμε στην επισκευή το μηχάνημα, το βρήκαμε φουλ στην καπότα.
Τέλος πάντων δεν λέω σε πρώτη φάση τίποτε.


νεφελιμ....στο τελος ο δικηγορος σε κερασε κανενα σουβλακι ή εμεινες με τις καποτες στο χερι?
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
6
Κόπιαρε όλη την ιστορία μου εξυπνάκια να με κάνεις διάσημο μπορείς;;;


 

sexoxotatos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
26
Like
118
Πόντοι
0
μα ηδη εισαι μεγαλη φιρμα... :jerking:

χαχα....με χαμογελο σου απαντω παντα...

και υποψιν μιλας με εναν σεξοχοτατο...λιγος σεβασμος δε βλαπτει

σ ευχαριστω
 

Επισκέπτης
το ξερω φιλαρακι αλλα ο σεξοχοτατος εχει ανοιξει και αλλο thread με μια παρτουζα και τον κραζουν και απο κει.Απλα χασαμε τι μπαλα με τις παρτουζες,τα σουβλακια, τους υδραυλικους και τις καποτες!!! :badair: :ak: Αντι να ασχολουμαστε και να ενημερωνει ο ενας τον αλλον ποιες γκομενες αξιζει να πληρωσουμε για να μαμισουμε .... :jerking: :jerking: :jerking:

edit_antisthenis: Παρ' όλ' αυτά το μετέφερα το post σου.
 

sexoxotatos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2006
Μηνύματα
26
Like
118
Πόντοι
0
ναι με κραζουν γιατι τους προτεινα να γαμησουν τζαμπα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom