Αναζήτηση

Σελίδες: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 ... 349   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Μασάζ κατ' οίκον  (Αναγνώστηκε 521021 φορές)
11 μέλη και 16 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
ZAPATA
Ανώτερος
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #75 στις: 14/10/07, 19:07 »

Παιδια ειχα γραψει για αυτο το θεμα καιρο πριν μολις ειχα πρωτομπει στο site. Εχει υπαρξει πολυ αμφισβητηση κατα ποσον καποια πραγματα που γραφτηκαν απο ορισμενους ηταν αληθινα και εχει πεσει και το σχετικο δουλεμα. Δεν παρεμβηκα καθολου τοτε σεβομενος τους παλιοτερους , οχι με την λογικη του στρατου αλλα ηδη υπηρχε μια νοοτροπια που αν δεν μου αρεσε  εφευγα και δεν εκανα τον ξυπνιο. Αφου εκανα ηδη τη βασικη, στο site εννοω γιατι στη ζωη ειμαι ηδη παλιοσειρα πανω απο τα 40, ειπα να γραψω μερικα επι του θεματος. Στην ηλικια μου εχω κοψει τις βολτες στα μπουρδελα και στις πιατσες. Σπανια πια. Προτιμω τηλεφωνακι και βιζιτα στο σπιτι. Καποια στιγμη απογοητευμενος απο την ξεπετα των γραφειων αρχισα να την ψαχνω για ανεξαρτητες. Ανακαλυψα λοιπον οτι αρκετες κρυβονται στην κατηγορια ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΕΣ της ΧΕ. Εχουν δικηο καποιοι φιλοι οτι υπηρχαν πολλα μπαζα. Με λιγο ψαξιμο ομως και αφου θα ειχα πεταξει καποια 50ευρα σε θειτσες βρηκα καλες περιπτωσεις. 2-3 βεβαια μην φανταστειτε τιποτα υπερβολικο. Ολες παντως με 50-60 ευρω εμεναν για μια ωρα και παραπανω και τα εκαναν σχεδον ολα. Ξαφνικα την ανοιξη η στηλη με τις αγγελιες αδειασε. Απο τις 70-80 εμειναν γυρω στις 10. Οπως εμαθα η εφημεριδα αρχισε να ζηταει πτυχιο φυσιοθεραπευτριας και φυσικα που να το βρουνε οι γυναικες. Εμειναν μονον οι αγγελιες για οσους εχουν αυχενικο. Ευτυχως παντως σε εμενα εμειναν τα τηλεφωνα που εξακολουθω και χρησιμοποιω. Και κατι που μου γεννησε αποριες μαζι με των γυναικων μειωθηκαν οι αγγελιες  και των ανδρων φυσιοθεραπευτων. Λετε να επαιζε φαση ανδρικης πορνειας;
« Τελευταία τροποποίηση: 14/10/07, 20:08 από ZAPATA » Καταγράφηκε
xusas28
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #76 στις: 22/11/07, 13:01 »

Διαβαζω καιρο οτι γραφετε και σε γενικες γραμμες εχω να πω οτι ειστε κοροιδα.Εδω και καμποσο καιρο καλω στο σπιτι μασεζ σε παρα πολυ οικονομικες τιμες και απορω με ολους εσας που δινετε 70 και 100 ευρω για μασαζ ή πηδημα.
Εχω καλεσει πανω απο 10 διαφορετικες γκομενες μασεζ στο σπιτι μου.
Γενικα παιζει το εξης.
Τιμη απο 20 - 25 ευρω για μια ωρα -μονο μασαζ-ακρως απολαυστικο σε ολο το σωμα εκτος πουτσας.
Τιμη 30 για μια ωρα μασαζ και ΙΣΩς το τελευταιο 15λεπτο σου βαραει μαλακια και χυνεις στα χερια της.
Τιμη 40 ευρω για μια ωρα μασαζ και σιγουρα σου βαραει μαλακια και χυνεις στο χερι της ενω εσυ ταυτοχρονα τη χαμουρευεις.Ιως και πηδημα
Τιμη  50 ευρω εδω κανεις οτι θελεις-μασαζ μια ωρα και πηδημα σιγουρα-

Οπως ειπα εχω καλεσει περιπου 10 διαφορετικες κ εχω να πω οτι οι 8 ειτε με μαλακια ειτε με γαμησι ενεδωσαν.
Κατα εμε το να σου κανει καποια μασαζ με λαδια κανα 40λεπτο και μετα να σου βαρεσει μαλακια ειναι πιο απολαυστικο ακομη και απο πηδημα-οσοι εχουν δοκιμασει ξερουν.
Και υποψιν ολα αυτα στο χωρο σου.
Αυτο εχει πολλα πλεονεκτηματα -οπως βιντεοσκοπηση του ολου σκηνικου με κρυφη καμερα--εχω 4-5 κασετες βιντεο και με βλεπω σε δραση χεχε...

Γενικα οι μασεζ δεν ειναι επαγγελματιες 100% αλλα γυναικες που το κανουν ως εξτρα απασχοληση.
Εχω γνωρισει μια απ αυτες η οποια με 100 ευρω μου παρεχει το εξης.
Τον ευατο της 35 ετων βουλγαρα- μια φιλη της επισης βουλγαρα 50 ετων και μια ακομη φιλη τους 25 ετων-μουναρα για τριο.
Και παμε στο σπιτι της μιας οταν τελειωνουν τη δουλεια απο το σουβλατζιδικο που τελειωνουν.
Για να παρω αυτη μονη της μου λεει ''οτι εχεις 20-30 ευρω μπορεις?''
Και τη ξεσκιζω στη πουτσα....Δεν ειναι μουναρα που θα κανεις ουαου αλλα ειναι αδυνατη μελαχροινη....και τη κανεις οτι θελεις στο κρεβατι.

Μη γελατε αυτα ειναι η καυλα---τα στυλ ερασσιτεχνικα...και οχι οι ψυχρες επαγγελματιες πουτανες που εχουν πειρα και σου συμπεριφερονται περιεργα.
ΜΑΖΕΖ ΔΙΠΑΛΝΗΣ ΠΟΡΤΑΣ...
Το να τρεξω σε ενα στουντιο δε λει τιποτα...οπως και το να φωναξω ενα call girl με 90 ευρω και παλι δε μου λεει...
θελω μασαζ να μου κανει 40 λεπτα με λαδια να ξεκουρασω το..βασανισμενο μου κορμι....και το επομενο 20λεπτο να κουρασω το μεγαλο μου καυλι!!!

χαχα

Πραγματικά αηδίασα! τριο με μια 35αρα-25αρα-50αρα...  20ευρα 30ευρα 50ευρα... Μα καλα ρε φίλε μου με ολο το σεβασμο δηλαδη μας εχεις ολους για βλακες??? Ειναι ποτε δυνατον να "βλεπονται" εστω να βλεπονται σου λεω εγω οχι μουναρες οπως αναφερεις και να πεζουν σε τετοιες τιμες κατοικον????  Καταρχην το ταξι μονο για να ερθουν θελει κανα 5-10 ευρω... Αρα τους μενει 10-15 ευρο για να σου ρθουν εσενα σπιτι και να σοθ κανουν ολα αυτα τα κολπακια????? Μαλον εισαι πολυ εμφανισιμος.... Αργησα να απαντησω αλλα τωρα ειδα το μυνημα σου!
Καταγράφηκε
HeIISex
Ειδήμων

Dura Lex Sed Lex

« Απάντηση #77 στις: 20/03/08, 11:11 »

Παιδια ως γνωστον η χρυση ευκαιρια πλεον φιλοξενει μονο επαγγελματιες μασερ...το θεμα ειναι τι παιζεται με τις αγγελιες σε εσπρεσσο και συναφη εφημεριδες?
Καταγράφηκε

Το καλο ειναι οτι οι Ελληνιδες ειναι πλεον πολυ ομορφες!!<br />Το κακο ειναι οτι το ξερουν!!
Andreas_Messara
Νέος
*

« Απάντηση #78 στις: 04/04/08, 18:06 »

Παίδες, θα ανέβω κατά τις 16 για δουλειές στην Αθήνα. Αν έχει κανείς κανα τηλεφωνάκι καμιάς εμφανίσιμης κοπέλας ας μου το στείλει έστω και με π.μ..
Καταγράφηκε
guru13
CG GURU
Global Moderator

When Hell is Full,Dead Will Walk The Earth.

« Απάντηση #79 στις: 04/04/08, 18:06 »

Παιδια ως γνωστον η χρυση ευκαιρια πλεον φιλοξενει μονο επαγγελματιες μασερ...το θεμα ειναι τι παιζεται με τις αγγελιες σε εσπρεσσο και συναφη εφημεριδες?
...εισαι σιγουρος οτι 'ολες' ειναι 'επαγγελματιες' μασερ....?...για κανε μια καλυτερη αναζητηση...
Καταγράφηκε

"Tu Fui, Ego Eris"
vasos
Master frap-adar

ΦΡΑΠΕΣ=ΑΠΩΛΕΙΑ ΜΗΝΙΑΤΙΚΟΥ

« Απάντηση #80 στις: 04/04/08, 18:06 »

...εισαι σιγουρος οτι 'ολες' ειναι 'επαγγελματιες' μασερ....?...για κανε μια καλυτερη αναζητηση...

εγω παλι ειμαι σιγουρος οτι προσφερεις πολυ καλο μασαζ κατ'οικον ανευ καλαμακιου στην περιοχη αλιμου-καλαμακιου. 2funny
Καταγράφηκε

ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΤΕ ΠΟΥ ΤΑ ΞΕΡΩ ΟΛΑ ΑΠΕΞΩ!ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΚΑΥΛΟΥΜΠΙΑΚΗΣ ΜΝΗΜΗΣ!
~Buddha
Μάλαμα

♫ ♫ In The Mouth Of Madness ♫ ♫

« Απάντηση #81 στις: 06/04/08, 08:08 »

απο τις αγγελιες που παιζουν εδω ποια/ες ειναι "σιγουρακια"?
[ κατηγορια φυσιοθεραπεια-αισθητικη ]
ο νοων νοειτω
Καταγράφηκε
Lastmoican
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Είμαι προπονητής του καναπέ

« Απάντηση #82 στις: 06/04/08, 09:09 »

Buddha....
όπως στα περισσότερα θέματα....αν δεν πληρώσεις δεν μαθαίνεις.
Πριν κανά χρόνο, όταν αποφάσισα να δοκιμάσω το μασαζάκι, αποφάσισα να δοκιμάσω και το κατ'οίκον. Πήρα λοιπόν τηλ. καμιά 20ριά.

Από όλα αυτά μόνο μία μου είπε πως στον παίζει με το χερι στο τέλος. όλες ζητούσαν παραπανω από 40-50 για να έρθουνε σε ξενοδοχείο. (αυτό δεν το κατάλαβα ποτέ, το γιατίστο ξενοδοχείο πρέει να πληρώσεις παραπάνω). Και επιπλέον οι ηλικίες που παίζανε....ήταν μεγάλες, άνω των 35.
Δεν έκανα τον κόπο να δοκιμάσω....αλλά η τηλεφωνική μου εμπειρία ήταν αυτή.
Καταγράφηκε

σκα-σκα-σκα, είμαι ένας σκατζόχοιρος, γε-γε-γε γελάει όλη μέρα
~Buddha
Μάλαμα

♫ ♫ In The Mouth Of Madness ♫ ♫

« Απάντηση #83 στις: 06/04/08, 09:09 »

σκα σκα σκα εισαι ενας σκατζοχοιρος
γε γε γε γελαει ολη μερα
τι τι τι τις αγγελιες τις κοιταξες?
α α α αυτα που λες τα ξερω
Καταγράφηκε
giorgospapa
Τιμημένος

λα λα λα....

« Απάντηση #84 στις: 06/04/08, 14:02 »

σκα σκα σκα εισαι ενας σκατζοχοιρος
γε γε γε γελαει ολη μερα
τι τι τι τις αγγελιες τις κοιταξες?
α α α αυτα που λες τα ξερω
εχεις πηξει στη μαλακία..
Καταγράφηκε

Εδώ παπάς.. εκεί παπάς....!!!! Tooth Tooth Tooth
Apatsi
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #85 στις: 29/05/08, 19:07 »

παιδια αν γνωριζει κανεις κατι ασ βοηθησει...
πηρα τηλ(σημερα κατα τισ 17:30) απο εφημεριδα να δοκιμασω την τυχη μου σε μασαζ κατ'οικον..
στην εφημεριδα χ-ε..υπαρχει ενα τηλ ποθ τελειωνει σε 71..δεν ειναι πολλες οι αγγελιες για μασαζ στον χωρο σας..μετα απο τηλεφωνημα μου...μιλησα με μια κοπελα που μου ειπε για 70 ευρω και οτι παιζει 45 λεπτα μασαζ με φραπε στο τελος...αν δωσεις κατι παραπανω απο οτι μου ειπε παιζει και...η κοπελα ειπε οτι ειναι 25 χρονων ξανθια με αρκετα καλο σωμα(καλα τι θα ελεγε ....!!!)λοιπον της ειπα αν μπορουμε να κανονησοθμε κατα τις 20:00 με 20:30 σημερα το βραδακυ...και μου ειπε οκ...οταν την  πηρα πριν λιγα λεπτα..μου ειπε οτι δυστηχως εχει κανονισει αρκετα ραντεβου(απο την ωαρ της πρωτης τηλ επαφης..)και αν θελω να ξαναπαρω κατα τις 00:00 με 00:30 το βραδυ...ηθελα να ρωτησω αν ξερει κανεις κατι για την συγεκριμενη κοπελα και αν αξιζει..παντως δουλεια εχει αρκετη για να μου πει αυτα..και μου φαινεται περιεργο οτι δεν υπαρχουν πολλες ενημερωσεις για τις συγκεκριμενες αγγελιες..εστς και αρνητικες κρητικες....για να προσεχουν ολοι οι "συνεδελφοι"..
εκτος αν υποαρχει θεμα να μην "καει" κατι που αξιζει....
τελος θα ηθελα να σημιωσω οτι πηρα και αλλα τηλ απο αντιστοιχες αγγελιες(που δεν ειναι και πολλες)αλλα τα περισσοτερα δεν το σηκωναν..και ενα νομιζω το σηκωσε μια αρκετα μεγαλη..απο την φωνη....και μιλαγε και σπασμενα ελληνικα...οποτε δεν ψηθηκα,,,,,
thanks
Καταγράφηκε
SATYROS
Ανώτερος

« Απάντηση #86 στις: 29/05/08, 20:08 »

δεν υπάρχουν ανταποκρίσεις από το συγκεκριμένο μέτωπο γιατί είτε οι πιο πολλές είναι πατσαβούρες είτε είναι γραφεία call girl οπότε δεν πιάνεται. Εγώ μια φορά έχω πάρει και η συγκεκριμένη θα μπορούσε να είχε βγει πρώτη σε διαγωνισμό πατσαβούρας. Φυσικά την έδιωξα. Αυτό που κατάλαβα από τη συμπεριφορά της είναι ότι ήταν σίγουρη ότι θα την διώξω και ότι πάει στα σπίτια, τη διώχνουν και μαζεύει 5ευρα ή και περισσότερα. Ωραία δουλεία αυτή...
Φίλε ελπίζω να είσαι ο πρώτος που θα δώσει μια καλή αναφορά για το θέμα.
Καταγράφηκε
nitrowwe
Νέος
*

« Απάντηση #87 στις: 28/07/08, 12:12 »

παιδια καλημερα μηπωσ ξερετε σε ποιεσ καθημερινεσ εφημεριδεσ παιζουν αγγελειεσ για μασαζ κατ'οικον???
Καταγράφηκε
nigiras1
Νέος
*

« Απάντηση #88 στις: 02/10/08, 18:06 »

ρε παιδια τι γινεται στον πειραια .υπαρχει κανενα καλο ΜΑΣΑΖ?
Καταγράφηκε
master.ioannis
Μάλαμα

« Απάντηση #89 στις: 02/10/08, 18:06 »

ρε παιδια τι γινεται στον πειραια .υπαρχει κανενα καλο ΜΑΣΑΖ?
κατι εχει παρει το αυτι μου για απεναντι απο σεφ.
Καταγράφηκε

ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ. ΘΑ ΚΟΝΟΜΗΣΩ ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΩ ΣΤΙΣ ΒΙΖΙΤΕΣ
Σελίδες: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 ... 349   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: