Νέα

Σόνια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SPAWN
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 159K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 78 άτομα (8 μέλη και 70 επισκέπτες)

Να σταματήσει η Σόνια ή όχι ????

  • ναι να σταματησει

    Ψήφοι: 21 12,7%
  • οχι να μην σταματησει

    Ψήφοι: 36 21,7%
  • ναι να σταματησει, γιατι την βαρεθηκαμε

    Ψήφοι: 8 4,8%
  • οχι να μην σταματησει, γιατι δεν την χορταινουμε

    Ψήφοι: 58 34,9%
  • να παιρνει μονο απειρους πελατες για να τους μαθαινει τα κολπα

    Ψήφοι: 15 9,0%
  • δεν ξερω/δεν απαντω/δεν με ενδιαφερει

    Ψήφοι: 28 16,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    166

SPAWN

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
περιμενουμε ακομα τη Θεα.
 

cuturu

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
857
Like
543
Πόντοι
86
Ποια είναι η Σόνια?
 

kokopoco

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
97
Like
15
Πόντοι
0
η θεια μου απο το βελουχι......
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
........τελος αυγουστου.....αντε να την δουμε μαυρισμενη και ορεξατη...εγω θα της παω και γλυκα για το καλωσορισμα....χεχεχεχεχεχεχε!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
αντε να μας ερθει η κοπελαρα μας  :grin:
 

Επισκέπτης
ειχα παει λελας καραγιαννη την περασμενη πεμπτη κ μου ειπε η τσατσα οτι θα ερχοταν η σονια απο το σαββατο....
 

ALEXIS4U

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
που κανει παιχνιδι η σονια ρε παιδια για ριξτε λεπτομερειες και το πως ειναι.
 

gampros

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
82
Πόντοι
1
τελικα εμαθε κανεις εαν γυρισε και αν ναι σε ποιο σπιτι μπορουμε να την βρουμε?
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
ειχα παει λελας καραγιαννη την περασμενη πεμπτη κ μου ειπε η τσατσα οτι θα ερχοταν η σονια απο το σαββατο....
η γρια εκτος οτι ειναι βλαμμενη και γαμιεται,θελει και ενα χερι ξυλο...... >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
 

customer

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
160
Κριτικές
13
Like
201
Πόντοι
11
;)η Σόνια είναι πραγματικά θρύλος... ;)
Ομως το συγκεκριμένο μαγαζί είχε και άλλους όπως η Ντάρια -με τα γυαλιά- ή Λίνα -βλέπε Αγγελίνα ,η ρωσιδούλα η ξανθία και φυσικά η τρελιάρα η Λίντα πέρυσι το καλοκαίρι με το μαλλί rasta.[/font]
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
καλό βόλι συνάδερφε....:grin:
 

ultramarine

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
153
Κριτικές
31
Like
470
Πόντοι
291
Σύντροφοι,
Για μένα που δεν την ξέρω, μου λέτε τα ατου της Σόνιας που την κάνουν Θεά όπως λετε?
Δωστε καμιια περιγραφή και κάποιο tip για μας που δεν την ξέρουμε, κι αν ειναι να παμε τι να ζητήσουμε?
thanx
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Τώρα που επανηλθε στο θρονο της η Βασιλισσα Σόνια(και τί θρονος, στητος και κοφτερος :grin: :grin:) όποιος την επισκεφτει ας μας πει τις εντυπώσεις. Έχει αλλάξει προγραμμα? Οπτικα πώς εχει γίνει? Χρωμα μαλλιων ,επιδερμιδας? Δε φανταζομαι να εχει γινει ψυχρη και αποτομη. Απιθανο, αλλα εχω δει τοσα χρονια αλλαγες στη συμπεριφορα των κοριτσιων που σε κανουν να αναρωτιεσαι:"Είναι το ίδιο προσωπο?"
Επισης κατα το "ημερησια ενημερωση για μπουρδελα ,στουντιο κλπ" να υπαρχει και "ημερησια ενημερωση για Σόνια"δηλαδη σε ποιό σπιτι δουλευει και αν θα ειναι πρωινή ή απογευματινη... Μην ξεχνατε φευγοντας απο το δωματιο να τη ρωτατε για αυτες τις λεπτομερειες!!!
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Μόλις γύρισα απο Σόνια (Πιπίνου 118). Πρώτη φορά που την πήρα. Καλή αλλά λίγο βιαστική η πίπα (1 λεπτό). Καθώς περίμενα στο σαλόνι κοίταζα τους άλλους συναγωνιστές και ήθελα να τους ρωτήσω αν ήταν κάποιος απο το site. Τι λέτε να χρησιμοποιούμε κάποιο συνθηματικό στην εμφάνισή μας. Θα ήθελα να πετύχω κάποια από τις θρυλικές μορφές του site. 
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Πιπίνου τωρα δουλεύει? Εγω την είχα πάρει στο λέλας καραγιάννη και ήξερα οτι δουλεύει και Δροσοπούλου. Και πίπα μόνο 1 λεπτό? Μηπως τη μπέρδεψες με άλλη? Την έχεις ξαναπάρει τη Σόνια?

Από εδώ το διάβασα ότι δουλεύει εκεί και πήγα. Είναι εντυπωσιακή και όπως την περιγράφουν στο site. Μου είπε ότι τη λένε Σόνια. Δεν νομίζω να μην είναι αυτή. Έχει και σκουλαρίκι στη μύτη. Προσπαθεί να κάνει καλή περιποίηση αλλά πολλή βιαστική. Φαίνεται ότι παλαιότερα δούλευε αλλιώς. Δεν ξέρω αν σε παλιό πελάτη δεν είναι βιαστική αλλα σε εμένα ήταν. 
 

metallica1

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2006
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
τη σονια τη γαμησα και εγω πριν κανα μηνα...μεγαλη σε ηλικια (πανω απο 35) και βιαστικη. Απο εμφανιση λεει παντως. Περνει 7,8 στα 10.... Της αφησα και καρτα μου και  της ειπα οτι της δινω 2000ευρώ για ενα βραδυ,αλλα δε με πηρε τηλ/νο. Σε μια αλλη πουτανα,ειχα πει το ιδιο,τσιμπησε, βγηκαμε,τη γαμησα και δεν πληρωσα τπτ !!!
της ειπα μετα το γαμησι,παω να κανω μια αναληψη απο την τραπεζα και εξαφανιστηκα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom