Νέα

Θα χωρίζατε μουνάρα αν σας έλεγε ότι είναι Αλβανίδα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 876
  • Εμφανίσεις 86K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostas3d

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
733
Like
4
Πόντοι
6
εγω όχι αλλα ενα φίλος μου γνωρισε ενα τρελλο μουνι και τη χωρισε γιατι ηταν αλβανιδα :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.599
Κριτικές
41
Like
2.684
Πόντοι
3.237

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
μονο γ αυτο την χωρισε;;;;;;;;;;;;;δλδ μουναρα,ταιριαζανε κ μονο γ αυτο?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Το οτι την χωρισε πρυποθετει οτι τα ειχαν....δεν ηξερε οτι ειναι αλβανιδα οταν τα φτιαξαν; :think:
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
άλλο ένα χρησιμότατο Thread
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
εγω όχι αλλα ενα φίλος μου γνωρισε ενα τρελλο μουνι και τη χωρισε γιατι ηταν αλβανιδα :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Δώσε το τηλ του φίλου σου...πρώτον για να μου δώσει το τηλ της...δεύτερον για να του πώ ότι είναι μαλάκας!!!
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Ας πουμε οτι η κοπελα ειναι εξαιρετικη. Θα θελατε να υπαρχει περιπτωση να αποκτησετε συγγενεις ξαφνικα στα Τιρανα?
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.865
Κριτικές
5
Like
54
Πόντοι
16
1.τα μονια δεν τα γχτυπαμε ποτέσ,μονο να γκαμαμεν :knockinb:!
2,εξαρτατε ποτε θα μασ το ελεγε πριν η μετα τη συνοθσιαν! :think: :dancing:
 
OP
OP
kostas3d

kostas3d

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
733
Like
4
Πόντοι
6
Ας πουμε οτι η κοπελα ειναι εξαιρετικη. Θα θελατε να υπαρχει περιπτωση να αποκτησετε συγγενεις ξαφνικα στα Τιρανα?
ενω αν η γκομενα ήταν απο το περιστερι θα ηταν του πανεπ/μιου
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Ηθελε παπουτσι απο τον τοπο του.....που ειναι μπαλωμενο :rockon:
 

monkey_for_nothing

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.042
Like
23
Πόντοι
16
ασχετο αυτο ρε φιλε....δεν λεει για μορφωση ....
το σωστο ηταν να την πεισει να την παρει απο το κωλι (η να περιμενει να της ερθει περιοδος) να την ξεκωλιασει και μετα να την παρατησει
 

Επισκέπτης
Εχω ενα φιλο που τα εχει με Αλβανιδα και πανε για γαμο. Υπαρχουν πολλα τετοια ζευγαρια πλεον, ας μη γελιομαστε. Και τι εγινε που θα εχει συγγενεις στα Τιρανα? Δηλαδη οι αλλοι που εχουν συγγενεις - ξερω 'γω - στη Σοφια ή στο Κιεβο ειναι καλυτεροι? Τι κολληματα ρε γαμωτο!  :jerking:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
το σωστο ηταν να την πεισει να την παρει απο το κωλι (η να περιμενει να της ερθει περιοδος) να την ξεκωλιασει και μετα να την παρατησει
για γκωνλικον αρβανιτικον ερωτα νομιζω καταλληλος να μας πει ειναι ο γιασου.....αν ξερει κατι :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom