Νέα

Μου κανουν προξενιο! Αξιζει ο κοπος???

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 141
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Να ζητησω συγνωμη απο ολους σας, αλλα σεβομενος τις αποψεις καποιων μελων εδω μεσα θα ηθελα να με συμβουλευσουν σε ενα θεμα που μου παρουσιαστηκε πριν λιγο....Ενας πολυ καλος φιλος μου, που μενει στον Ωρωπο Αττικης, ξεροντας οτι δεν θα κοιμαμαι αυτη την ωρα...μου τηλεφωνησε και μου ανεφερε μια αξιολογη περιπτωση... τριανταρας γυναικας, να μου γνωρισει για να αποκατασταθω(με τα δεσμα του Γαμου)και να σταματησω να τριγυρναω απο εδω και απο εκει... εχοντας κανει πλουσια ολα τα σεβαστα μαγαζια.Χωρις να σας βασανισω αλλο... σας ρωτω ευθεως.... αξιζει ο κοπος(οσο καλη περιπτωση να ειναι απο ολες τις αποψεις η γυναικα που μου ανεφερε) να χασω την Ελευθερια μου???????????
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Να ζητησω συγνωμη απο ολους σας, αλλα σεβομενος τις αποψεις καποιων μελων εδω μεσα θα ηθελα να με συμβουλευσουν σε ενα θεμα που μου παρουσιαστηκε πριν λιγο....Ενας πολυ καλος φιλος μου, που μενει στον Ωρωπο Αττικης, ξεροντας οτι δεν θα κοιμαμαι αυτη την ωρα...μου τηλεφωνησε και μου ανεφερε μια αξιολογη περιπτωση... τριανταρας γυναικας, να μου γνωρισει για να αποκατασταθω(με τα δεσμα του Γαμου)και να σταματησω να τριγυρναω απο εδω και απο εκει... εχοντας κανει πλουσια ολα τα σεβαστα μαγαζια.Χωρις να σας βασανισω αλλο... σας ρωτω ευθεως.... αξιζει ο κοπος(οσο καλη περιπτωση να ειναι απο ολες τις αποψεις η γυναικα που μου ανεφερε) να χασω την Ελευθερια μου???????????
47 χρονων δεν εισαι;
 

bill the dick

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
401
Κριτικές
2
Like
34
Πόντοι
1
Να ζητησω συγνωμη απο ολους σας, αλλα σεβομενος τις αποψεις καποιων μελων εδω μεσα θα ηθελα να με συμβουλευσουν σε ενα θεμα που μου παρουσιαστηκε πριν λιγο....Ενας πολυ καλος φιλος μου, που μενει στον Ωρωπο Αττικης, ξεροντας οτι δεν θα κοιμαμαι αυτη την ωρα...μου τηλεφωνησε και μου ανεφερε μια αξιολογη περιπτωση... τριανταρας γυναικας, να μου γνωρισει για να αποκατασταθω(με τα δεσμα του Γαμου)και να σταματησω να τριγυρναω απο εδω και απο εκει... εχοντας κανει πλουσια ολα τα σεβαστα μαγαζια.Χωρις να σας βασανισω αλλο... σας ρωτω ευθεως.... αξιζει ο κοπος(οσο καλη περιπτωση να ειναι απο ολες τις αποψεις η γυναικα που μου ανεφερε) να χασω την Ελευθερια μου???????????
Γιατι οχι αν δεις οτι ταιριαζεις και σου κανει η κοπελα???
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Να ζητησω συγνωμη απο ολους σας, αλλα σεβομενος τις αποψεις καποιων μελων εδω μεσα θα ηθελα να με συμβουλευσουν σε ενα θεμα που μου παρουσιαστηκε πριν λιγο....Ενας πολυ καλος φιλος μου, που μενει στον Ωρωπο Αττικης, ξεροντας οτι δεν θα κοιμαμαι αυτη την ωρα...μου τηλεφωνησε και μου ανεφερε μια αξιολογη περιπτωση... τριανταρας γυναικας, να μου γνωρισει για να αποκατασταθω(με τα δεσμα του Γαμου)και να σταματησω να τριγυρναω απο εδω και απο εκει... εχοντας κανει πλουσια ολα τα σεβαστα μαγαζια.Χωρις να σας βασανισω αλλο... σας ρωτω ευθεως.... αξιζει ο κοπος(οσο καλη περιπτωση να ειναι απο ολες τις αποψεις η γυναικα που μου ανεφερε) να χασω την Ελευθερια μου???????????

όρμα παίχτη! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

(να την δοκιμάσεις όμως πρώτα ε?) ;)
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.743
Πόντοι
5.035
Χωρις να σας βασανισω αλλο... σας ρωτω ευθεως.... αξιζει ο κοπος(οσο καλη περιπτωση να ειναι απο ολες τις αποψεις η γυναικα που μου ανεφερε) να χασω την Ελευθερια μου???????????

Αν έχει μεγάλα βυζιά δεν αξίζει τον κόπο αρχηγέ. Κάντη προξενιό σε άλλο μέλος του σάιτ. :rolleyes:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
:rockon:

ηρθε η ωρα σου δασκαλε εργολαβε τελαμωνιε :rockon:

απ το πως ρωτας και επειδη σ'εχω γεννησει και σε νιωθω και το ξερεις :rockon: ...εχω να πω...
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.743
Πόντοι
5.035
Πίσω ρε εγώ την είδα πρώτος!!!
swords-046.gif
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
όρμα παίχτη! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

(να την δοκιμάσεις όμως πρώτα ε?) ;)
  Οτι θα την δοκιμασω ειναι σιγουρο μετα  ομως τι να κανω??? Να την εχω στο περιμενε μεχρι που να αποφασισω??Αξιζει ο κοπος????Γιατι ο φιλος μου, για να με ψαρωσει καθοτι ξερει τι μαλακας ειμαι,μου ανεφερε οτι ειναι οικογενειας και σοβαρη κοπελα...φυσικα εγω του απαντησα θα την  :fuck1: :fuck1: :fuck1: στα σοβαρα και εγω και μετα θα δω αν αξιζει ο κοπος? Εκανα καλα?
 

bbq

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2008
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Για ένα μπορώ να σε διαβεβαιώσω. Οταν (με το καλό) παντρευτείς θα γμάς περισσότερες και ακόμη καλύτερα... Το γιατί, σε επόμενο επεισόδιο.
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
ναι ρε γιατι οχι.αμα ειναι και καλη κοπελα,ομορφη,ξερει να μαγειρεύει,εχει λεφτα,δεν σε ζαλιζει,γαμιέται καλα,κανει τριο με φιλες της και σενα,ειναι νοικοκυρά,σε νοιάζεται και πολλα αλλα,ναι ορμα  :rockon:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αν έχει μεγάλα βυζιά δεν αξίζει τον κόπο αρχηγέ. Κάντη προξενιό σε άλλο μέλος του σάιτ. :rolleyes:
 Δεν κανω πλακα το σκεφτηκα αυτο αμεσως....δηλαδη μολις την ευλογησω :priest: να της πω οτι δεν τις αξιζω εγω και να την γνωρισω σε καποιο σεβαστο μελος εδω μεσα που επιθυμει αποκατασταση...θα αξιζει ομως και παλι ο κοπος?????
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.617
Κριτικές
1
Like
1.847
Πόντοι
366
  Δεν κανω πλακα το σκεφτηκα αυτο αμεσως....δηλαδη μολις την ευλογησω :priest: να της πω οτι δεν τις αξιζω εγω και να την γνωρισω σε καποιο σεβαστο μελος εδω μεσα που επιθυμει αποκατασταση...θα αξιζει ομως και παλι ο κοπος?????
κοντρα οχι :cool2:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Για ένα μπορώ να σε διαβεβαιώσω. Οταν (με το καλό) παντρευτείς θα γμάς περισσότερες και ακόμη καλύτερα... Το γιατί, σε επόμενο επεισόδιο.
Μου δινεις θαρρος γιατι στο πρωτο μου γαμο με πεταγε απο τις σκαλες η πρωην μου μολις με εκανε τσακωτο απο καμια τριχα στο σακακι μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom