Νέα

Καβάλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NOTNot
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 368
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
297
Κριτικές
20
Like
119
Πόντοι
6.760
Μερακλήδες συναθλητές μήπως έχει κανείς υπόψη του τι παίζει στην Καβάλα???Για 2-3 χρόνια όλα τα μπουρδέλα ήταν κλειστά.Σήμερα δεν ξέρω πια τι παίζεται...Άνοιξε κανλενα κι αν ναι σε ποια περιοχή?Είναι κρίμα πάντως γιατί ήταν πολύ γραφικά εκεί κάτω στους ταρσανάδες και τα περισσότερα είχαν κοπέλες ανατολίτισσες με πλούσια (ως πολύ πλούσια!!!) τα ελέη!Αν έπεσε κάτι στην αντίληψη των συναγωνιστών ας ενημερώσει
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Τα έχουμε πει για Καβάλα δεν έχει μπουρδέλα. Μπορείς όμως να γαμήσεις αν είσαι λίγο περπατημένος!Αυτό που μπορώ να πω είναι ότι η Δράμα είναι μόνο 20 λεπτά ;) ;) ;)
 

tsompanoskulo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια καλες ολες αυτες οι πορνες , αλλα εγο που μενο καβαλα και σας ακουο μου τρεχουν τα σαλια , μονο κατι σαπιεσ εχο συναντησει μεχρι τωρα  :headbang:. Μηπως ξερετε κανα καλο μπουρδελακη με ωραια πιπινια στην καβαλα να παω να ξερχαμανιασω και εγω ?
Βαλτε τα δυνατα σας για εναν συναγωνιστη .

edit_antisthenis: To thread συγχωνεύτηκε μ' αυτό εδώ.
 

tsompanoskulo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστή NOTNot και εγω το ξαχνω το θεμα τις καβαλας αλλα τίποτα. Αν και τωρα τελευταια επεσε στην αντιληξη μου ενα κοκκινο σπιτάκι καπου στην ομονεια (αν ξερεις που ειναι αυτη) μεσα στα στενα τις , θα το ερευνίσω το θεμα πιο προσεκτικα και θα επιστρεξω με περισσοτερες πληροφορίες. :dancing:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Όταν είχα ανέβει πρίν απο 4 χρόνια είχε κάτι σπίτια με φωτάκια. Ένα παλλικάρι μάλιστα μου είπε οτι είχε πάει και η πουτάνα ήταν σούπερ. Εγώ δέν πήγα ποτε, και μετά απο λίγο έκλεισαν...
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Λοιπόν να το ξαναπώ δεν έχει μπουρδέλα η Καβάλα. Παίζουν άλλες φάσεις μόνο για τους γνώστες και θέλει χρήμα.
 

aapostolos

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
ε ασ μας πει καποιος εστω και τις ακριβες φασεις
 

Βουρτσαρας

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
αν μπορεί καποιος να μου πει που εχει στην Καβάλα

edit_antisthenis: το θέμα συγχωνεύτηκε.
 

xxxtester

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
30
Like
1
Πόντοι
0
δυστυχος ακομη η καβαλα ειναι χωρις μπουρδελα κι αν δε κανω λαθος ειναι παρανομο να απαγορεφτη απο το δημο η υδριση τους(ειναι παρακσενο που απο τον αυγουστο το 2004 εκλισαν με σκοπο ταχα να μεταφερθουν σε αλλο χωρο να φυγουν απο τησ καμαρες που ειναι αρχεολογικος χορος)απο τοτε τιποτε δεν εγινε δε πιστεβω οτι δε βρεθηκαν καπιες να κανουν 2-3 σπιτακια αλλα πιστεβω οτι ο δημος δε τουσ επιτρεπει {γνοριζει καπιος αν ο δημοσ εχει τετιο δικεομα.ειχα ακουσει οτι υπαρχει ενασ νομοσ που δικεολογει 1 σπιτακι ανα 10.000 κατοικους)να στηλουμε μαιλ στη νομαρχια και το δημο να μαθουμε για πιο λογο εδο και 3 χρονηα δεν υπαρχουν μπουρδελα στην καβαλα ?ακουσα για το dolls(κολομπαροστριπ) που ειναι πριν το καρναγιο οτι εχει καβαντζες αλλα ειναι 70+ευρο.δεν πηγα ο ιδιος απο γνοστους εμαθα.και κατι λυπιρο μαλλον εκλισε το κενουργιο μπουρδελο τησ δραμας στο δοξατο.απο πριν το πασχα ειναι κλειστό,εως και σημερα που επεστρεφα απο αθηνα και κοιταξα. :helpplea:
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
297
Κριτικές
20
Like
119
Πόντοι
6.760
Είναι πραγματικά κρίμα φιλαράκο σε μια πόλη να μην υπάρχει χώρος εκτόνωσης και μάλιστας εντελώς ακίνδυνης προς τρίτους....Όσο για το μαγαζί στο δρόμο ΑΚβάλας-Δράμας κι εγώ συνέχεια κλειστό το έβλεπα τελευταία.Δοκίμασε πάντως και μια επίσκεψη στη Δράμα....Πάντως ό,τι και να λέμε η κατάσταση είναι πια ελεεινή.Δράμα και Καβάλα μαζί να έχουν 4 μαγαζιά!!!!!Μόνο ο στρατός και οι περαστικοί από τις πόλεις θα τα στήριζαν με δύναμη!
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
Ρε μαγκες κανενα κωλομπαρο δεν παιζει εκει πανω??? Συνηθως σε αυτα συχναζουν καποια καλα κοριτσια που το δινουν :knockinb:..... αλλα βεβαια δεν το φωναζουν κι ολας.
Παντως εγω σε προσφατη επισκεψη στην Καβαλα ειδα οτι απο νυχτερινη ζωη παει καλα το πραμα (καφετεριες,μπαρακια,μπουζουκια)Για ψαξτε το λιγο παραπανω
 

loudowikos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
190
Like
2
Πόντοι
1
Κοίτα να δεις, πήγα πρόσφατα Καβάλα και οι ντόπιες φίλες μου, μου λέγαν ότι υπάρχουν στις καμάρες. Μάλλον δεν πήραν χαμπάρι ότι τα ξύλωσαν.  Δεν είδα ο ίδιος. Κρίμα πάντως...
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
297
Κριτικές
20
Like
119
Πόντοι
6.760
Συναγωνιστές τι να τα κάνει ο επαγγελματίας μπουρδελιάρης τα κωλόμπαρα ή τα μπουζούκια ή τα ωραία κορμάκια που κυκλοφορούν????Εδώ μιλάμε για ακίνδυνες και γρήγορες φάσεις.Πολλοί πια δεν έχουμε την πολυτέλεια του χρόνου για να αναλωθούμε σε παιχνιδάκια και ψαξίματα δεξιά κι αριστερά σε όποια πόλη βρισκόμαστε.Γι αυτό το μπουρδελάκι είναι η σταθερή και σίγουρη λύση
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
και κατι λυπιρο μαλλον εκλισε το κενουργιο μπουρδελο τησ δραμας στο δοξατο.απο πριν το πασχα ειναι κλειστό,εως και σημερα που επεστρεφα απο αθηνα και κοιταξα. :helpplea:
Σιγα ρε φιλε... θα κλαψουμε στο τελος
 

Fiasco

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2006
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
Για ποιά μπουρδέλα μιλάτε ρε παιδιά στην Καβάλα?
Αυτά που ανέβαινες και μπορεί να έπεφτε η σκάλα λόγω παλαιότητας με αποτέλεσμα να σε βγάζει η πυροσβεστική απ το παράθυρο και όλοι να σε υποδέχονται σαν τον Μεσσία του πιτσιλίσματος?
Μπουρδέλα στην Καβάλα δεν υπάρχουν απ τον καιρό που ο Σαλπιγγίδης έπαιζε δανεικός στην Γ εθνική και γαμούσε μια φίλη μου που της αρέσουν οι αθλητές.(ασχετο)



 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
4
Πόντοι
16
?ακουσα για το dolls(κολομπαροστριπ) που ειναι πριν το καρναγιο οτι εχει καβαντζες αλλα ειναι 70+ευρο.δεν πηγα ο ιδιος απο γνοστους εμαθα.
Οντως το dolls απέναντι από τα καρνάγια έχει κάποιες κοπέλλες που μπορείς να τις πάρεις μετά στο ξενοδοχείο, αλλά ο λογαριασμός θάρθει πάνω από 300?. Όταν πήγα εγώ είχε μόνο 4 κοπέλλες και πήρα μια από την Αυστρία !! μικροκαμωμένη με ωραίο κορμάκι και με μακρά θητεία στην Ελλάδα. 
 

TRELOS76

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
αυτό με το ερώτημα στον Δήμο μου άρεσε πολύ .  Εγώ είμαι μέσα . Με έχουν φάει τα ταξίδια για πάω σε μπουρδέλο .
ΥΓ. αυτό στο Δοξάτο είναι πάνω στον δρόμο , μαζί με τις αντιπροσωπίες, δεξιά πηγένοντας για Δράμα ή κανένα που δεν πήρα χαμπάρι  ;;;
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Οντως το dolls απέναντι από τα καρνάγια έχει κάποιες κοπέλλες που μπορείς να τις πάρεις μετά στο ξενοδοχείο, αλλά ο λογαριασμός θάρθει πάνω από 300?. Όταν πήγα εγώ είχε μόνο 4 κοπέλλες και πήρα μια από την Αυστρία !! μικροκαμωμένη με ωραίο κορμάκι και με μακρά θητεία στην Ελλάδα. 

Λες για την Claudia, σωστά; Έχει οργώσει την μισή Ελλάδα αυτή η κοπέλα.
 

xxxtester

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
30
Like
1
Πόντοι
0
αυτό με το ερώτημα στον Δήμο μου άρεσε πολύ .  Εγώ είμαι μέσα . Με έχουν φάει τα ταξίδια για πάω σε μπουρδέλο .
ΥΓ. αυτό στο Δοξάτο είναι πάνω στον δρόμο , μαζί με τις αντιπροσωπίες, δεξιά πηγένοντας για Δράμα ή κανένα που δεν πήρα χαμπάρι  ;;;
ναι αυτο ειναι συναγωνιστη στο δεξι σου χερι στο τελος της κατηφορας οπως ερχεσε για δραμα.ειναι 2οροφη βιλιτσα εχει απο εξω φωτακια(οπως αυτα που βαζουμε την πρωτοχρονια)οι σκαλες ειναι απο δεξια οπως το κοιταμε στον επανω οροφο.συνιθος ανοιγει αργα το απογευμα και ειναι ανοιχτο μεχρι της 12-1 δεν ξερω αν της υποληπες ωρες παιζει κανα σπεσιαλ προγραμα,πριβε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom