Γυναικες με Strap-on

<< < (9/14) > >>

petros petros:
Φιλε επειδη τα ειχα καιρο με μια κοπελα που καναμε και τετοιες ιστοριες να σου πω απλα πως ξεκινησε...
Ειναι αυτο που λενε οποιος ανακατευεται με τα πιτουρα...τον τρωνε οι κοτες...
και οποιος παιζει με τους δονητες...τους τρωει κιολας...

:)
Καπως ετσι...

thanos530:
Παράθεση από: petros petros στις 30/05/12, 23:11

Φιλε επειδη τα ειχα καιρο με μια κοπελα που καναμε και τετοιες ιστοριες να σου πω απλα πως ξεκινησε...
Ειναι αυτο που λενε οποιος ανακατευεται με τα πιτουρα...τον τρωνε οι κοτες...
και οποιος παιζει με τους δονητες...τους τρωει κιολας...

:)
Καπως ετσι...

Ειχα βρει παλια ενα ζευγαρι που επεζε και strapon. Τωρα υπαρχει ενα που βαζει αγγελιες στα σχετικά σαιτ.

sexybay:
το στραπον ειναι τεχνη και τεχνικη! Δεν ειναι απλα παω σε ενα μπουρδελο η σε ενα στουντιο στηνομαι στα 4 και τον τρωω...

Εχει τυχει να εχω σχεση παλαιωτερα ως φοιτητης σχεση με κοπελα που τις αρεσε να σκιζει αγορακια και πανω στην καβλα της στιγμης με ειχε παρει αρκετες φορες και ναι μου αρεσε αλλα ειναι κατι που γινοταν με τρομερη τεχνη, και ναι το πρωκτικο σεξ για τον ανδρα ειναι πολυ ποιο σημαντικο απο την γυναικα. Στην γυναικα ειναι απλα η υποταγη στον ανδρα ειναι και κατι αλλο.... ο προστατης που εαν καταφεει και τον πετυχει σε "αδειαζει" με εναν μοναδικο τροπο και εχεις την καλυτε3ρη εκσπερματιση της ζωης σου....

Για να μπει βεβαια θελει ηρεμια , δουλεια και τεχνη εαν τα εχετε ολα αυτα απλα καντε το αν οχι απλα θα πονεσεται οποτε απλα αποφασιστε!

thanos530:
Παράθεση από: sexybay στις 11/07/12, 08:08

το στραπον ειναι τεχνη και τεχνικη! Δεν ειναι απλα παω σε ενα μπουρδελο η σε ενα στουντιο στηνομαι στα 4 και τον τρωω...

Εχει τυχει να εχω σχεση παλαιωτερα ως φοιτητης σχεση με κοπελα που τις αρεσε να σκιζει αγορακια και πανω στην καβλα της στιγμης με ειχε παρει αρκετες φορες και ναι μου αρεσε αλλα ειναι κατι που γινοταν με τρομερη τεχνη, και ναι το πρωκτικο σεξ για τον ανδρα ειναι πολυ ποιο σημαντικο απο την γυναικα. Στην γυναικα ειναι απλα η υποταγη στον ανδρα ειναι και κατι αλλο.... ο προστατης που εαν καταφεει και τον πετυχει σε "αδειαζει" με εναν μοναδικο τροπο και εχεις την καλυτε3ρη εκσπερματιση της ζωης σου....

Για να μπει βεβαια θελει ηρεμια , δουλεια και τεχνη εαν τα εχετε ολα αυτα απλα καντε το αν οχι απλα θα πονεσεται οποτε απλα αποφασιστε!

Και εγώ έχω δοκιμάσει και συμφωνώ μαζί σου, μου αρεσει επίσης να της σκίζω και εγώ το δικό της.

Το μόνο δύσκολα βρίσκεις.

ariadnos:
Παράθεση από: sexybay στις 11/07/12, 08:08

εσυ εισαι ΩΡΑΙΟΣΣΣΣΣΣΣ KAI MEΡΑΚΛΗΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα