Αναζήτηση

Σελίδες: 1 2 [3] 4 5   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Γυναικες με Strap-on  (Αναγνώστηκε 21313 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
ring
Προχωρημένος
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #30 στις: 14/08/11, 18:06 »

Πολυ δυσκολα βα βρεις κοπελα εξω...κανα ζευγαρι βρισκεις - κατα καιρους βρισκω κανενα!!!μονη κοπελα αν δεν κατσει να γνωρισεις καμοια ή να ξερεις καμοια χρονια με bi γουστα ...ποιο πολυ οι gay που συχναζουν γκαζι σε κλαμπ κλπ αυτοι θα ξερουν και γενικα εκει αν εισαι δυκτιομενος στους εκει χωρους!!!Το ιδιο ψαχνω κ εγω γιαυτο απαντησα...γνωμη μου φυσικα!
Καταγράφηκε

MOY AΡΕΣΕΙ ΤΟ STRAPON & ΤΟ ΔΑΚΤΥΛΟ ΑΠΟ ΓΥΝΑΙΚΕΣ !!!ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΑΒΕΣΤΙ...
bear74
Ανώτερος

« Απάντηση #31 στις: 14/08/11, 18:06 »

η πρωτη επιλογη ειναι ιδανικη

φίλε μου , πολλές γυναίκες είναι ανοιχτόμυαλες και προφανώς με ένα προσεκτικό ψάξιμο ίσως , λέω ίσως να βρεις αλλά και πάλι δεν είναι σίγουρο εκτός κι αν μπλέξεις σε τίποτα περιεργους κύκλους..μια άλλη λύση είναι στο κύκλο σου μήπως παίζει τίποτα..

εδω γκόμενα βρίσκεις και πάνω στο ξεκίνημα της σχέσης σου λέει "μωρό μου θέλω να τα κάνουμε όλα στο κρεββάτι χωρίς αναστολές , να δοκιμάσουμε τα πάντα !" και μόλις εμφανίσεις κανά μαστίγιο  Bad Air Bad Air δεν μου έχει τύχει αλλά ξέρω μερικές περιπτώσεις  2funny πόσο μάλλον να της πεις "μωρό μου πάρε με μ' αυτό εδώ το στραπόν"  2funny

πρέπει να σταματήσω το απογευτματινό καρπούζι , με πιάνει η  Jerking Off  Grin
Καταγράφηκε
KELAKY
Ιερόδουλη
Warned

Φύλο: Γυναίκα

ΤΙ ΚΟΙΤΑΣ ΕΤΣΙ?ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΞΑΝΑΔΕΙ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ?

« Απάντηση #32 στις: 14/08/11, 18:06 »

Δηλαδη εσενα κελυ σου αρεσει πραγματικα να περνεις αντρες με στραπ-ον?

γουσταρω τρελα.....
Καταγράφηκε

"Ο Χριστος πεθανε, ο Αινσταιν πεθανε, και ΕΓΩ δεν αισθανομαι καλα τελευταια"
"Δεν εχω τιποτα να δηλωσω, εκτος απο την μεγαλοφυια μου" ΚΕΛΛΥ"
anonuser
Ανώτερος

« Απάντηση #33 στις: 14/08/11, 18:06 »

Πολυ δυσκολα βα βρεις κοπελα εξω...κανα ζευγαρι βρισκεις - κατα καιρους βρισκω κανενα!!!μονη κοπελα αν δεν κατσει να γνωρισεις καμοια ή να ξερεις καμοια χρονια με bi γουστα ...ποιο πολυ οι gay που συχναζουν γκαζι σε κλαμπ κλπ αυτοι θα ξερουν και γενικα εκει αν εισαι δυκτιομενος στους εκει χωρους!!!Το ιδιο ψαχνω κ εγω γιαυτο απαντησα...γνωμη μου φυσικα!

ok thnx

δεν ειμαι δυκτιομενος ουτε μου εχει τυχει ζευγαρι (πιστευω θα ηταν ιδανικο)
Καταγράφηκε
strapon-woman
Νέος
*

« Απάντηση #34 στις: 29/09/11, 12:12 »

καλως σας βρηκα  Grin fuck2
« Τελευταία τροποποίηση: 29/09/11, 13:01 από strapon-woman » Καταγράφηκε
arturo
Ανώτερος

« Απάντηση #35 στις: 29/09/11, 12:12 »

Να γραφεις Ελληνικα. Καλως ηρθες. Εχεις πμ
Καταγράφηκε
anonuser
Ανώτερος

« Απάντηση #36 στις: 29/09/11, 13:01 »

καλως σας βρηκα  Grin fuck2
γεια σου. τι κανεις?
Καταγράφηκε
tednet21
Επισκέπτης
« Απάντηση #37 στις: 29/09/11, 15:03 »

Ιστοριεσ να βρειτε την γιωτα την γυναικα του λιλα.εχει οτι χρειαζεται Smiley
Καταγράφηκε
jim28
Ανώτερος

« Απάντηση #38 στις: 02/03/12, 23:11 »

Εγώ έχω τύχει σε γυναίκα που τις άρεσε να ξεσκίζει άνδρες με το strap on εγώ όμως δεν της έκατσα.
Καταγράφηκε
d3m
Ειδήμων

« Απάντηση #39 στις: 02/03/12, 23:11 »

H κοπελα μου εχει μια φιλη που με τον αραβωνιαστικο τις κανουν τετοια παιχνιδια ανταλαγη ρολων ετσι οπως την εχω τσεκαρη τι φιλη τις πρεπει να τον ξεκωλιαζει το τυπακο  s&m_1 2funny 2funny
Για να βρεις τυχαια κοπελα για μια μερα να σε κανει κοριτσακι λιγο δυσκολο. Grin
Καταγράφηκε

ΑΡΗΣ ΡΕ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ.
petros petros
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #40 στις: 31/05/12, 00:12 »

Φιλε επειδη τα ειχα καιρο με μια κοπελα που καναμε και τετοιες ιστοριες να σου πω απλα πως ξεκινησε...
Ειναι αυτο που λενε οποιος ανακατευεται με τα πιτουρα...τον τρωνε οι κοτες...
και οποιος παιζει με τους δονητες...τους τρωει κιολας...

Smiley
Καπως ετσι...
Καταγράφηκε
thanos530
Νέος
*

« Απάντηση #41 στις: 11/07/12, 09:09 »

Φιλε επειδη τα ειχα καιρο με μια κοπελα που καναμε και τετοιες ιστοριες να σου πω απλα πως ξεκινησε...
Ειναι αυτο που λενε οποιος ανακατευεται με τα πιτουρα...τον τρωνε οι κοτες...
και οποιος παιζει με τους δονητες...τους τρωει κιολας...

Smiley
Καπως ετσι...

Ειχα βρει παλια ενα ζευγαρι που επεζε και strapon. Τωρα υπαρχει ενα που βαζει αγγελιες στα σχετικά σαιτ.

Καταγράφηκε
sexybay
Ειδήμων

« Απάντηση #42 στις: 11/07/12, 09:09 »

το στραπον ειναι τεχνη και τεχνικη! Δεν ειναι απλα παω σε ενα μπουρδελο η σε ενα στουντιο στηνομαι στα 4 και τον τρωω...

Εχει τυχει να εχω σχεση παλαιωτερα ως φοιτητης σχεση με κοπελα που τις αρεσε να σκιζει αγορακια και πανω στην καβλα της στιγμης με ειχε παρει αρκετες φορες και ναι μου αρεσε αλλα ειναι κατι που γινοταν με τρομερη τεχνη, και ναι το πρωκτικο σεξ για τον ανδρα ειναι πολυ ποιο σημαντικο απο την γυναικα. Στην γυναικα ειναι απλα η υποταγη στον ανδρα ειναι και κατι αλλο.... ο προστατης που εαν καταφεει και τον πετυχει σε "αδειαζει" με εναν μοναδικο τροπο και εχεις την καλυτε3ρη εκσπερματιση της ζωης σου....

Για να μπει βεβαια θελει ηρεμια , δουλεια και τεχνη εαν τα εχετε ολα αυτα απλα καντε το αν οχι απλα θα πονεσεται οποτε απλα αποφασιστε!
Καταγράφηκε
thanos530
Νέος
*

« Απάντηση #43 στις: 11/07/12, 14:02 »

το στραπον ειναι τεχνη και τεχνικη! Δεν ειναι απλα παω σε ενα μπουρδελο η σε ενα στουντιο στηνομαι στα 4 και τον τρωω...

Εχει τυχει να εχω σχεση παλαιωτερα ως φοιτητης σχεση με κοπελα που τις αρεσε να σκιζει αγορακια και πανω στην καβλα της στιγμης με ειχε παρει αρκετες φορες και ναι μου αρεσε αλλα ειναι κατι που γινοταν με τρομερη τεχνη, και ναι το πρωκτικο σεξ για τον ανδρα ειναι πολυ ποιο σημαντικο απο την γυναικα. Στην γυναικα ειναι απλα η υποταγη στον ανδρα ειναι και κατι αλλο.... ο προστατης που εαν καταφεει και τον πετυχει σε "αδειαζει" με εναν μοναδικο τροπο και εχεις την καλυτε3ρη εκσπερματιση της ζωης σου....

Για να μπει βεβαια θελει ηρεμια , δουλεια και τεχνη εαν τα εχετε ολα αυτα απλα καντε το αν οχι απλα θα πονεσεται οποτε απλα αποφασιστε!

Και εγώ έχω δοκιμάσει και συμφωνώ μαζί σου, μου αρεσει επίσης να της σκίζω και εγώ το δικό της.

Το μόνο δύσκολα βρίσκεις.
Καταγράφηκε
ariadnos
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #44 στις: 31/07/12, 02:02 »

εσυ εισαι ΩΡΑΙΟΣΣΣΣΣΣΣ KAI MEΡΑΚΛΗΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: