Νέα

ΚΙΝΟ-Ο.Π.Α.Π.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Καλο μεσημερι,ανοιγω ενα θρεντ για την πιο πετυχημενο παιχνιδι του Ο.Π.Α.Π ,το Κινο,καταφερνοντας να μαζευει τα χρηματα των ανθρωπων και ειδικα αυτες τις ημερες.Δεν ειναι τυγχαιο οτι ο Ο.Π.Α.Π, το αποκαλεσε Ναυαρχιδα του, εν σχεση με τα υπολοιπα παιχνιδια.Θα μου πειτε δινει και κατι.Αξιζει ο κοπος??? Ειμαστε σιγουροι, οτι ειναι καθαρο το παιχνιδι αυτο??????????????
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Καλο μεσημερι,ανοιγω ενα θρεντ για την πιο πετυχημενο παιχνιδι του Ο.Π.Α.Π ,το Κινο,καταφερνοντας να μαζευει τα χρηματα των ανθρωπων και ειδικα αυτες τις ημερες.Δεν ειναι τυγχαιο οτι ο Ο.Π.Α.Π, το αποκαλεσε Ναυαρχιδα του, εν σχεση με τα υπολοιπα παιχνιδια.Θα μου πειτε δινει και κατι.Αξιζει ο κοπος??? Ειμαστε σιγουροι, οτι ειναι καθαρο το παιχνιδι αυτο??????????????
καθαρο παιχνιδι και κουμαρτζιδικο δεν υπαρχει ειδικα αυτα που ελεγχοντε απο υπολογιστη εδω ακομα και οι ρουλετες στο καζινο στηνοντε
 

kkoostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
189
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
1
Φίλε και συναγωνιστή τα πράγματα είναι απλά την στιγμή που δίνει ΄λιγότερα απο οσα παίρνει παει να πει οτι μέσα δεν μπάινει , Σκέψου απλά οτι οι πιθανότητες σου να κερδίσεις είναι 70 κατά 30 υπερ σε βάθος χρόνου λοιπόν σου τα αρπάει κανονικά, αυτό είναι να πεις θα παιξω λίγο και αμα κατσει εχει καλώς. Ξέρω κόσμο πάντως που έχει καταστραφει αφού ειναι και άκρως εθιστικό παιχνίδι
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
ότι ελεγχεται απο υπολογιστη ειτε ειναι στημενο, ειτε μπορει να στηθει. Το ΚΙΝΟ ειναι πολυ πουστικο γιατι παιζεις με μικροποσα, κληρωνει συνεχεια και σου δημιουργει την ψευδαισθηση οτι μπορει να κερδισεις. Ετσι χανεις συνεχεια μικροποσα, παιρνεις καποια πισω, αλλα τελικα εισαι χαμενος. Υπαρχουν διαφορα sites που εχουν αναλυσεις. Εκει, υπαρχουν οι στατιστικες πιθανοτητες κερδους. Μπορει να ακουγεται ευκολο να πιασεις πχ 4 στα 4 απο 20 νουμερα, αλλα οι πιθανοτητες ειναι ελαχιστες. Το σιγουρο ειναι οτι το ΚΙΝΟ γυριζει το 40% στους παικτες και αυτο ελεγχεται απο υπολογιστη. 
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Μεγάλη απάτη!  :sunglasses:
 

KOUBANIS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
168
Like
33
Πόντοι
1
Να σας θυμισω οτι μιλατε για ΤΥΧΕΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ!!! το λεει η ιδια η λεξη τυχερα.. και επισεις ειναι παιχνιδι με ΠΡΟΚΑΘΟΡΙΣΜΕΝΟ ΚΕΡΔΟΣ αρα ελενχομενο με  λιγα λογια. Παντος εγω εχω δει να κερδιζου μεγαλα ποσα 15000ε 8 στα 8 αλλα σπανια
 

geomix

Μέγας
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
23
Like
0
Πόντοι
4.175
το κινο εχει γκανιοτα , δεν χρειαζεται να το ελενχει κανεις για να εχει ο οπαπ κερδος.
 

Επισκέπτης
Δεν υπαρχει μεγαλυτερη απατη απο το ΚΙΝΟ. Οποιος παιζει ειναι κοροιδο. Και σιγα μη δινει 30 με 40% πισω. Ουτε 20% δεν δινει. Μακρυα..... Μονο στοιχημα αντε και κανα στουκι αυτες τις μερες για το καλο.
 

fan_club_pitsi

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Το ΚΙΝΟ είχε πρωτοδοκιμαστεί στην επαρχία και μετά το έφεραν Αθήνα.
Στην αρχή είχε και ένα λάθος νομίζω που στην πορεία το έφτιαξαν.

Σαφώς και φιλτράρει τους αριθμούς και τους συνδυασμούς που πέχτηκαν και έπειτα δίνει το κατάλληλο ποσό.
Η μόνη λογική σε αυτό το παιχνίδι(και σε όλα θα έλεγα) είναι "πάω να χάσω" και αν μου κάτσει έχει καλώς.
Το ότι δεν ήρθε το 10 πχ σε 20 κληρώσεις δε σημαίνει πως θα έρθει στην 21η.
Και να έρθει,δεν θα έρθει με σε συνδυασμό με τους άλλους αριθμούς που έπαιξες.

Επίσης αν δείτε από πίσω τις αποδόσεις οι διαφορές είναι χαώδεις ανάμεσα πχ στα 5/7 που θεωρείται καλό ποσοστό και στο απόλυτο 7/7.
Οπότε όλα ή τίποτα.

Τέσπα επειδή έχω ψιλοκαεί αυτές τις μέρες καλύτερα στοίχημα :P

 

otto-3

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
τη λετε ρε παιδια το κινο ειναι γαμώ τα παιχνιδια ο κόσμος παίρνει λεφτα...............                                                                                                                                                                                                                                                                        λεμε και καμια μαλακια να περαση η ωρα.... :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom