Νέα

Με τί απ' τα δύο (τζόγο-διασκέδαση) θα υποδεχτούμε τον καινούργιο Χρόνο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 50
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Με τι απο τα δυο(τζογο-διασκεδαση),θα υποδεχτουμε το 2010?

  • θα τζογαρω για το καλο.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • θα διασκεδασω εξω.

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • τιποτα απο ολα αυτα..

    Ψήφοι: 1 25,0%
  • θα κανω σεξ.

    Ψήφοι: 1 25,0%
  • με την οικογενεια.

    Ψήφοι: 2 50,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    4

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αγιες ημερες ερχονται, και τον καινουργιο Χρονο ο καθε ανθρωπος τον υποδεχεται με διαφορετικο τροπο και εθιμο.Οτι γουσταρουμε γραφουμε,πως θελουμε και επιθυμουμε να υποδεχτουμε το 2010.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Πιθανως να ανεβω Παρνηθα.....
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
166
Xαρτια μεχρι πρωιας..
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Τι θα κανω????? Τι θα κανει ο Παιχτουρας????????......Ριξε μια ζαρια καλη........
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
οικογενειακα κ χαρτακι μεχρι 12 παρα κ μετα εξω για πολυ ποτο......μεχρι το πρωι
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.274
Κριτικές
3
Like
6.867
Πόντοι
1.486
Φίλοι Παίκτουρα,SPEED,κλπ τζογαδόροι..Αυτές τις μέρες οι "παίκτες" κάνουν "αγρανάπαυση".Αφήνουν τους πρωτάρηδες και τους άσχετους να πάνε να χάσουν τα λεφτα τους.Εμείς σταματάμε τον τζόγο στα καζίνο,λέσχες κλπ,στις 15-12 και ξαναρχίζουμε στις 15-1..Όσοι έχουν φράγκα βέβαια!Γι'αυτό,παίξτε καμια ποκίτσα με φίλους για το καλό και ξεκουταστείτε.Και με την ευκαιρία,προτείνω τη διεξαγωγή μιας ημερίδας πόκας αυτές τις μέρες μεταξύ μας.Τσόχα,Μάρκες και τράπουλες-ΚΕΜ σφραγισμένες-έχω,πάρτε και μερικά χρήματα-όσα μπορεί ο καθένας και πάμε σε ενα σπίτι κάποιου από μας-ελεύθερου κατά προτίμηση για να έχουμε και ησυχία-για να διασκεδάσουμε.Από εφόδους,μην ανησυχείτε,καθαρίζει ο Ναύαρχος! :thumbsup:Τί λέτε??
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Φίλοι Παίκτουρα,SPEED,κλπ τζογαδόροι..Αυτές τις μέρες οι "παίκτες" κάνουν "αγρανάπαυση".Αφήνουν τους πρωτάρηδες και τους άσχετους να πάνε να χάσουν τα λεφτα τους.Εμείς σταματάμε τον τζόγο στα καζίνο,λέσχες κλπ,στις 15-12 και ξαναρχίζουμε στις 15-1..Όσοι έχουν φράγκα βέβαια!Γι'αυτό,παίξτε καμια ποκίτσα με φίλους για το καλό και ξεκουταστείτε.Και με την ευκαιρία,προτείνω τη διεξαγωγή μιας ημερίδας πόκας αυτές τις μέρες μεταξύ μας.Τσόχα,Μάρκες και τράπουλες-ΚΕΜ σφραγισμένες-έχω,πάρτε και μερικά χρήματα-όσα μπορεί ο καθένας και πάμε σε ενα σπίτι κάποιου από μας-ελεύθερου κατά προτίμηση για να έχουμε και ησυχία-για να διασκεδάσουμε.Από εφόδους,μην ανησυχείτε,καθαρίζει ο Ναύαρχος! :thumbsup:Τί λέτε??
          Συγχαρητηρια καθολου ασχημη ιδεα,μονο που εγω αυτες τις μερες(για το καλο και μονο αυτες τις μερες) παιζω το αλλο το κοσμιο παιχνιδι.....το ταβλι διχως τα πουλια του(μονο με τα ζαρια).Αν ειναι και το παιζετε ειμαι μεσα.Με τραπουλα δεν εχω ασχοληθει ποτε μου.Εννοειτε παντα σε καποιο σπιτι και ο κερδισμενος βαζει ενα μπουκαλι στα μπουζουκια.
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.274
Κριτικές
3
Like
6.867
Πόντοι
1.486
Ποιο thread ρε συ?Ένας άσχετος  έγραψε ένα(!)ποστ πριν από τρία χρόνια!!!! :2funny: :2funny:
          Συγχαρητηρια καθολου ασχημη ιδεα,μονο που εγω αυτες τις μερες(για το καλο και μονο αυτες τις μερες) παιζω το αλλο το κοσμιο παιχνιδι.....το ταβλι διχως τα πουλια του(μονο με τα ζαρια).Αν ειναι και το παιζετε ειμαι μεσα.Με τραπουλα δεν εχω ασχοληθει ποτε μου.Εννοειτε παντα σε καποιο σπιτι και ο κερδισμενος βαζει ενα μπουκαλι στα μπουζουκια.
Κόκαλα ποτέ φίλε..Ποκίτσα που μπορείς και κουμαντάρεις το παιχνίδι σου.Ακόμα κι αν έχεις γκίνια μπορείς να κρατηθείς...
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ποιο thread ρε συ?Ένας άσχετος  έγραψε ένα(!)ποστ πριν από τρία χρόνια!!!! :2funny: :2funny:Κόκαλα ποτέ φίλε..Ποκίτσα που μπορείς και κουμαντάρεις το παιχνίδι σου.Ακόμα κι αν έχεις γκίνια μπορείς να κρατηθείς...
            Καθενας με τις επιλογες του, σεβαστες ολες.Το θεμα ειναι να το διασκεδασουμε αυτες τις μερες και να ξεφυγουμε απο την καθημερινοτητα.Προσωπικα το παιχνιδι αυτο το παιζω μονο στις εορτες για το καλο και παντα με γνωστους και οποιος κερδισει δεν τα βαζει στην τσεπη του ,παιρνει την παρεα για διασκεδαση εξω.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Θα κανονισουμε τιποτα??????????Να εχουμε και δυο-τρεις μουνιτσες στα διαλλειματα να μας το :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Λιγο ουισκι η βοτκα, και καπου μονος με το αμαξι  :rockon:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Σε λιγες ωρες θα υποδεχτουμε το 2010....εγω θα παιζω σε ενα σπιτι για το καλο και θα εχω πλαι μου, μια μουνιτσα να μου παιρνει :pipa2: :pipa2: :pipa2:Στουντιοκοριτσο ειναι, το εχω νοικιασει για δωδεκα ωρες, 1200 ευρω....θα  :fuck1: :fuck1: :fuck1: και οι κολλητοι μου.
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Φίλοι Παίκτουρα,SPEED,κλπ τζογαδόροι..Αυτές τις μέρες οι "παίκτες" κάνουν "αγρανάπαυση".Αφήνουν τους πρωτάρηδες και τους άσχετους να πάνε να χάσουν τα λεφτα τους.Εμείς σταματάμε τον τζόγο στα καζίνο,λέσχες κλπ,στις 15-12 και ξαναρχίζουμε στις 15-1..Όσοι έχουν φράγκα βέβαια!Γι'αυτό,παίξτε καμια ποκίτσα με φίλους για το καλό και ξεκουταστείτε.Και με την ευκαιρία,προτείνω τη διεξαγωγή μιας ημερίδας πόκας αυτές τις μέρες μεταξύ μας.Τσόχα,Μάρκες και τράπουλες-ΚΕΜ σφραγισμένες-έχω,πάρτε και μερικά χρήματα-όσα μπορεί ο καθένας και πάμε σε ενα σπίτι κάποιου από μας-ελεύθερου κατά προτίμηση για να έχουμε και ησυχία-για να διασκεδάσουμε.Από εφόδους,μην ανησυχείτε,καθαρίζει ο Ναύαρχος! :thumbsup:Τί λέτε??

πάλι για τζόγο μιλάς εσύ ρε μούτσο?????????????????????????????????
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Καλημερααα!!Χρονια πολλα ΜΠΙΣΜΠΙΚΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!Ξεμπαναριστίκαμαν?????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

προσοχή μούτσο γιατί θα σε αρχίσω στα μπινελίκια και θα με μπανάρουνε πάλι...

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αντε να σφουγγαρίσεις το κατάστρωμα τώρα ναύτη του γλυκού νερού...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom