Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

tin_kanw_sfentona

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
176
Κριτικές
17
Like
8
Πόντοι
11
Ειναι η πρωτη φορα που γραφω στο νεο forum οποτε καταρχην να ευχηθω καλη αρχη και καλα γαμησια σε ολους τους συναγωνιστες! :)

Επειδη τυχαινει να προτιμω τα στουντιο απο τα μπουρδελα-οπως πιστευω και αλλοι συναδελφοι-θεωρω οτι θα ναι χρησιμο να ανοιξει ενα νεο thread αναλογο με το αντιστοιχο για τα μπουρδελα,που να γινεται ενημερωση αποκλειστικα για τα στουντιο.Με αυτο τον τροπο θα αποφευγονται συγκεχυμενες και διασπαρτες πλήροφοριες που να αφορουν σουντιο μεσα σε ενα thread που αναφερεται κυριως στα μπουρδελα.

Θα ξεκινησω λοιπον αναφεροντας τι "υπεπεσε στην αντιληψη μου" κατα τη χθεσινη μου στουντιοτσαρκα!! :cheesy: :cheesy:

Καρεα 30
1η βαρδια-Ελληνιδα Θεσσαλονικα καινουρια ονοματι Χριστινα milf(δηλ καμια 35 ετων την εκοψα)Μετρια εμφανισιακα, συμπαθητικη πιπα, αδιαφορο γαμησι, καθολου συμμετοχη

2η βαρδια-Αλινα καινουρια 19χρονη μελαχρινη γεματουλα-ιδανικη για τους λατρεις των μικρων και αβγαλτων κορασιδων-ηταν η πεμπτη μερα της "στο επαγγελμα" απο οτι μου πε και οντως φαινοταν οτι δεν ηξερε που παν τα τεσσερα..Απο πιπα καλη στ οσεξ εντελως παθητικη μαλλον και λογω ντροπης..Να φανταστειτε οτι στην αρχη ντρεποταν να βγαλει το σουτιεν..Εμφανισιακα δεν λεει και πολλα πραγματα παντως..

Βουρβαχη 19
Αγαπη ρωσσιδα δειτε και το review αλλου συναδελφου-δεν τη δοκιμασα

Λεμπεση
Μια Ρωσιδα αρκετα ομορφη και με ωραιο σωματακι δεν συκρατησα ονομα..

Ιππωνακτος
Μελινα Ελληνιδα απο οτι ξερω ειναι γνωστη εγω που την ειδα παντως για πρωτη φορα για τραβελι την εκοψα..Ειχε τατουαζ στη μεση και εντονα βαμμενα χειλη

Φρανζη 47
Νατασσα Τσεχα συμφωνα με τον τσατσο Ξανθια με πλαστικο βυζι μεγαλουτσικη ψιλοαλληθωρη την ειχα δοκιμασει παλιοτερα μαπα το καρπουζι...

Ισμηνης 2
Ντανα γερμανιδα ψηλο λεπτο ξανθο με piercing σε στομα αφαλο κλειτοριδα αρκετα εντυπωσιακη την ειχα παρει παλιοτερα αρκετα καλο γαμησι με ωραια αλλαγη στασεων

Αυτα τα νεοτερα απο το καυτο "μετωπο" των στουντιο.. ;)
Η κινηση παντως παροτι Αυγουστος δεν μου φανηκε και πολυ πεσμενη..Μαλλον εχει καυλες ο κοσμος!! :grin: :grin:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Ειναι η πρωτη φορα που γραφω στο νεο forum οποτε καταρχην να ευχηθω καλη αρχη και καλα γαμησια σε ολους τους συναγωνιστες! :)

Επειδη τυχαινει να προτιμω τα στουντιο απο τα μπουρδελα-οπως πιστευω και αλλοι συναδελφοι-θεωρω οτι θα ναι χρησιμο να ανοιξει ενα νεο thread αναλογο με το αντιστοιχο για τα μπουρδελα,που να γινεται ενημερωση αποκλειστικα για τα στουντιο.Με αυτο τον τροπο θα αποφευγονται συγκεχυμενες και διασπαρτες πλήροφοριες που να αφορουν σουντιο μεσα σε ενα thread που αναφερεται κυριως στα μπουρδελα.

Θα ξεκινησω λοιπον αναφεροντας τι "υπεπεσε στην αντιληψη μου" κατα τη χθεσινη μου στουντιοτσαρκα!! :cheesy: :cheesy: 

Καρεα 30
1η βαρδια-Ελληνιδα Θεσσαλονικα καινουρια ονοματι Χριστινα milf(δηλ καμια 35 ετων την εκοψα)Μετρια εμφανισιακα, συμπαθητικη πιπα, αδιαφορο γαμησι, καθολου συμμετοχη

2η βαρδια-Αλινα καινουρια 19χρονη μελαχρινη γεματουλα-ιδανικη  για τους λατρεις των μικρων και αβγαλτων κορασιδων-ηταν η πεμπτη μερα της "στο επαγγελμα" απο οτι μου πε και οντως φαινοταν οτι δεν ηξερε που παν τα τεσσερα..Απο πιπα καλη στ οσεξ εντελως παθητικη μαλλον και λογω ντροπης..Να φανταστειτε οτι στην αρχη ντρεποταν να βγαλει το σουτιεν..Εμφανισιακα δεν λεει και πολλα πραγματα παντως..

Βουρβαχη 19
Αγαπη ρωσσιδα δειτε και το review αλλου συναδελφου-δεν τη δοκιμασα

Λεμπεση
Μια Ρωσιδα αρκετα ομορφη και με ωραιο σωματακι δεν συκρατησα ονομα..

Ιππωνακτος
Μελινα Ελληνιδα απο οτι ξερω ειναι γνωστη εγω που την ειδα παντως για πρωτη φορα για τραβελι την εκοψα..Ειχε τατουαζ στη μεση και εντονα βαμμενα χειλη

Φρανζη 47
Νατασσα Τσεχα συμφωνα με τον τσατσο Ξανθια με πλαστικο βυζι μεγαλουτσικη ψιλοαλληθωρη την ειχα δοκιμασει παλιοτερα μαπα το καρπουζι...

Ισμηνης 2
Ντανα γερμανιδα ψηλο λεπτο ξανθο με piercing σε στομα αφαλο κλειτοριδα αρκετα εντυπωσιακη την ειχα παρει παλιοτερα αρκετα καλο γαμησι με ωραια αλλαγη στασεων

Αυτα τα νεοτερα απο το καυτο "μετωπο" των στουντιο.. ;)
Η κινηση παντως παροτι Αυγουστος δεν μου φανηκε και πολυ πεσμενη..Μαλλον εχει καυλες ο κοσμος!! :grin: :grin:
να υποθεσω οτι αυτη η αλινα που λες ειναι και βυζαρου...?
 

Επισκέπτης
κινκθ τελικα η μελινα δουλευει στην ιππωνακτος! :grin: !μοι εχει ζητησει να της  φτιαξω τα ταττοο γιατι πηγε να τα σβησει και της εκαψαν το δερμα και θελει τωρα να τα φτιαξω!!τι λες? να τοκανω?
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Η μελίνα η γνωστή? Η ξανθιά βυζαρού που δούλευε παλιά στην Αριστοτέλους?
 
  • Like
Αντιδράσεις: GEOR38

Επισκέπτης
ναι αυτη!!που εχει ταττοο και ενα κοψιμο πανω απο το κωλο της!!!
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Φίλε θα με πιάσουν τα δάκρυα!!  :'(
Είναι η πρώτη γυναίκα που πήρα σε στούντιο.. ξέρεις ώρες?? Πρέπει να πάω να θυμηθώ τα παλιά!!
 

Επισκέπτης
δυστυχως δεν ξερω!!παρε ομως τηλ. και θα σου πουν!!!αμα πας πες να φερουν πισω την αντριανα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
T

tin_kanw_sfentona

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
176
Κριτικές
17
Like
8
Πόντοι
11
Μη φανταστεις κανα σοβαρο βυζι η Αλινα φιλε κινκυ..Δεν πιστευω οτι θα σε ενθουσιαζε..
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
ε αμα ειναι ετσι να μην τρεχω μεσα στην ζεστη μερες που ειναι...αφηστε που λεω να κανω αυριο ενα τεστ απο γραφεια...βλεπω να καθομαι κανενα 3ωρο και να ψαχνω....
 

billakos25

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Ας πει καποιος καποιο καλο studio για αυταρχικο που να παιζει τωρα στην αθηνα!
 

billakos25

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Eχω ψαξει αλλα δεν ξερω κατα ποσο ισχυουν διοτι ειναι παλιες δημοσιευσεις και σιγουρα πολλα απο αυτα θα εχουν αλλαξει!Γιαυτο οποιος ξερει περι του θεματος για το τι παιζει τωρα, ας ενημερωσει!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
βουλιαγμενης 83(αν θυμαμαι καλα τον αριθμο)...παιζει αυταρχικο,και αλλο ενα στην μαρνης,εχει αγγελια στην εφημεριδα...νομιζω οτι δεν υπαρχει στην λιστα με τα σπιτια...αυτα.
 
OP
OP
T

tin_kanw_sfentona

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
176
Κριτικές
17
Like
8
Πόντοι
11
Συναγωνιστες περασα χθες απο Καρεα 30 πρωινη βαρδια..Τρελη καινουρια αφιξη που ειναι must!Εχουμε και λεμε..Lucy Τσεχα 19χρονη ομορφο προσωπο πολυ ωραιο σωμα καταπληκτικο βυζι φυσικο σε ωραιο μεγεθος και πολυ σφιχτο..Στο δωματιο πολυ προσχαρη και χαμογελαστη γλειψιμο στα αρχιδια και πολυ καλη συμμετοχη..Παιζει ανετα σε επιπεδο Τερεζας (και καλυτερη)για οσους ξερουν το εν λογω στουντιο..
Η τσατσα μου πε οτι θα ναι μονο σε πρωινες βαρδιες..Σημερα νομιζω οτι χει ρεπο..Give it a try! ;)
 

dom

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
που είναι αυτή η οδός?
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
8
Πόντοι
1
Η συνέχεια της Ηλιουπόλεως (στο ρεύμα προς Αθήνα) στο ύψος του 1 νεκροταφείου αλλάζει όνομα και γίνεται καρέα
 

gampros

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
82
Πόντοι
1
Μολις γυρισα απο Νταρια στη Λελας. Και πεταξα 50Ε αφου η τυπισσα ειναι ξυνη με παραπανω πιασιματα για τα δικα μου γουστα. Καλο βυζι αλλα καλυτερα να μην το πιανουμε γιατι θα το χαλασουμε. Κατα τα αλλα πιπα ανευ δεν, λιγα γλυψιματα σκορπια και απο συμμετοχη μηδεν
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
..............εγω ημου να αριστομενους και πιπινου το απογευμα...στην αριστομενους ηταν μια γιαννα...μαπα το καρπουζι,τσαμπα το 50αρικο...πολυ βιαστικη και το μαγαζι δεν ειχε ουτε εναν...στιν πιπινου μια αλλη βλαμμενη που την ειχα πετυχει παλια στην δροσοπουλου 95...γενικα και τα δυο καλυτερα να κλεισουν!!!!
 

PRESIDENT

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Πήγα χθες το βράδυ στο Δροσοπούλου 95 , ήταν η Αλίνα από ρωσία, ήταν δεύτερη φορά που ξαναπήρα την συγκεκριμένη και ωφείλω να ομολόγήσω οτι και την πρώτη φορά πέρασα πολύ καλά, και την δεύτερη ακόμα καλύτερα, έχει τέλεια περιποίηση στην αρχή δεν βιάζεται καθόλου, η πίπα ξεκινάει απο τα αρχίδια μεχρι πάνω, και στο γαμήσι είναι πολύ απολαυστική.
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
''εγω ημου να αριστομενου ς και πιπινου το απογευμα... στην αριστομενου ς ηταν μια γιαννα...μα πα το καρπουζι,τσαμπα το 50αρικο...π ολυ βιαστικη και το μαγαζι δεν ειχε ουτε εναν''


Tην    εχω  πετυχει  την    Γιαννα    και  στην  Πιπινου  και  στην  Αριστομενους  .  Και  τις  2  φορες  η  εμπειρια  που  ειχα  ηταν  εντελως  αναντιστοιχη    με  την  δικη  σου  και  εφυγα  ευχαριστημενος . Θα  σου  ελεγα  να  μην  την  βαλεις  στην  black  list  και  να  της  δωσεις  αλλη  μια  ευκαιρια .
      Επισης    θα    σου  προτεινα  στην  Αριστομενους  τα  πρωινα  να  αποφυγεις  παση  θυσια    μια  ρωσιδα  μελαχροινη  Σοφια  η  οποια  ηδη  απο  το  χολ  φαινεται  βαριεστημενη . Την    συγκεκριμενη  την  πετυχα    και  στην  Καραγιαννη    και  ηταν  και  εκει  απογοητευση..... 
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
''εγω ημου να αριστομενου ς και πιπινου το απογευμα... στην αριστομενου ς ηταν μια γιαννα...μα πα το καρπουζι,τσαμπα το 50αρικο...π ολυ βιαστικη και το μαγαζι δεν ειχε ουτε εναν''


Tην    εχω   πετυχει   την    Γιαννα     και   στην  Πιπινου  και   στην   Αριστομενους  .  Και   τις   2   φορες   η   εμπειρια   που   ειχα   ηταν   εντελως   αναντιστοιχη    με   την   δικη   σου   και   εφυγα   ευχαριστημενος . Θα   σου   ελεγα   να   μην   την   βαλεις   στην   black  list   και   να   της   δωσεις   αλλη   μια   ευκαιρια .
       Επισης     θα     σου   προτεινα   στην   Αριστομενους   τα   πρωινα   να   αποφυγεις   παση  θυσια    μια   ρωσιδα   μελαχροινη  Σοφια   η   οποια   ηδη   απο   το   χολ   φαινεται   βαριεστημενη . Την     συγκεκριμενη   την  πετυχα    και   στην   Καραγιαννη    και   ηταν   και   εκει   απογοητευση..... 
μιλας για μια με σχετικα μεγαλο στηθος,μαυρο μαλλι ισιο μεχρι τους ωμους...?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom