Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 418K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Ray

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
63
Κριτικές
79
Like
538
Πόντοι
360
Παιδιά πέρασα χθες βράδυ πίσω απο το Δημαρχείο του Δημου Αθήνας, στο ύψος της κεντρικής αγοράς. Έχει κάτι μαύρες που κανουν πεζοδρόμιο εκεί. Σε καλή ηλικία (18-25) και ορισμένες είναι πολύ καλές. Ζητάνε 30 ευρω για πήδημα και φαίνονται πολύ προθυμες και φιλικες κι αν παζαρεψεις ριχνουν την τιμη στα 20. Εχει κανεις καμια ιδεα, εμπειρία , ή εχει ακουσει κατι γι αυτες. Αξίζουν, είναι ασφαλες να μπεις στα κολωξενοδοχεια τους ή θα βρούμε κανενα μπελά και θα βγει το γαμησει πολυ ακριβότερο.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Παιδιά πέρασα χθες βράδυ πίσω απο το Δημαρχείο του Δημου Αθήνας, στο ύψος της κεντρικής αγοράς. Έχει κάτι μαύρες που κανουν πεζοδρόμιο εκεί. Σε καλή ηλικία (18-25) και ορισμένες είναι πολύ καλές. Ζητάνε 30 ευρω για πήδημα και φαίνονται πολύ προθυμες και φιλικες κι αν παζαρεψεις ριχνουν την τιμη στα 20. Εχει κανεις καμια ιδεα, εμπειρία , ή εχει ακουσει κατι γι αυτες. Αξίζουν, είναι ασφαλες να μπεις στα κολωξενοδοχεια τους ή θα βρούμε κανενα μπελά και θα βγει το γαμησει πολυ ακριβότερο.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
φιλαρακι μεινε μακρια...οχι δεν κανουν απολυτως τιποτα απο αυτα που λενε..αλλα θα σου βγει σε ξινο...γενικα παντως οτι κινειται στο πεζοδρομιο και ειναι μαυρη απεφυγε το....υπαρχει παντως και αντιστοιχο θεμα και στο παλιο forum...με πολλα παιδια που εχουν παει και γενικα τι παιζει....
 

Επισκέπτης
Μακριά απο μαύρες της Αθηνάς είναι σκέτη βρώμα. Άσε που στα ξενοδοχεία η μικρότερη κατσαρίδα σέρνει τρακτερ!
 

Akis30

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουλ 2006
Μηνύματα
749
Κριτικές
66
Like
6
Πόντοι
2.067
Οι χειρότερες στο sex είναι οι μαύρες ανά τον κόσμο.Εγγυημένα.
 
OP
OP
R

Ray

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
63
Κριτικές
79
Like
538
Πόντοι
360
Παιδιά ευχαριστώ για την άμεση απάντηση στο θέμα. Ψηνόμουν πολύ να πάω τις τελευταίες μέρες αλλά κάτι με κράταγε μακρυά κι από ότι βλέπω οι ανησυχία μου ήταν σωστή.

Ακόμη μια ερώτηση. Όταν λέτε "θα μου βγει ξινό" τι εννοείτε? Ότι θα με κλέβαν, ότι θα με κόλλαγαν τίποτα, ότι δε θα γαμούσα? Γενικά είμαι περίεργος να μάθω τι παιζει με αυτή τη φάση. Πως κυκλοφορούν έτσι ελεύθερες και μάλιστα μες στα μάτια της αστυνομίας?  Όταν πέρασα είχε περιπολικό στο δρόμο εκείνο που έκανε ελέγχους, και στα 30 μέτρα τις μάυρες

Επίσης μπορείτε να μου πείτε το link με το θέμα συζήτησης που έχει απασχοληθεί με αυτές όλες στο site. Η έστω την ονομασία του για να το ψάξω.

Προς το παρόν θα πάω στο αγαπημένο μου στούντιο Βουλιαγμένης 83.

Ευχαριστώ σε όλους όσους απαντήσαν καθώς και σε όλους όσους απαντήσουν.
 

kasper

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
17
Like
16
Πόντοι
0
εχω παρει πολλες φορες μαυρες απο κατω και παιζει τρελη απατη!οταν τις ρωτησεις αν παιζει πρωκτικο σου λενε ναι και οταν πας πανω ψημενος για κολο σου λενε οτι πονανε και οτι την εχεις μεγακη για να το αποφυγουν.γιαυτο μακρια συναγωνιστες! >:( >:(
 

Επισκέπτης
Ακόμη μια ερώτηση. Όταν λέτε "θα μου βγει ξινό" τι εννοείτε? Ότι θα με κλέβαν, ότι θα με κόλλαγαν τίποτα, ότι δε θα γαμούσα? Γενικά είμαι περίεργος να μάθω τι παιζει με αυτή τη φάση.
Όλα αυτά μαζί.Αν θες να το διαπιστώσεις πήγενε.Αν σε κλέψουν μόνο κάτι τρώγεται (να σού φάνε 10?) αν κολήσεις όμως ασθένειες-πολύ πιθανό-η δοκιμή δε θα σού βγεί μόνο ξυνή...

Πως κυκλοφορούν έτσι ελεύθερες και μάλιστα μες στα μάτια της αστυνομίας?  Όταν πέρασα είχε περιπολικό στο δρόμο εκείνο που έκανε ελέγχους, και στα 30 μέτρα τις μάυρες
Όταν κυκλοφορούν στο δρόμο δε διαπράτουν κάποιο έγκλημα.Όταν πέρνουν πελάτη διαπράτουν.Ίσως το περιπολικό να περίμενε κάποιον πελάτη να πάρει μία και να τον μπουζουριάσουν.Και αυτό μπορείς να το διαπιστώσεις.


 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
παρόλο που άκουγα διάφορα άσχημα ειπα να δοκιμάσω με εναν φίλο πριν κανένα μήνα.
καταρχάς τα δωμάτια είναι πίκρα, οτι και να πω λίγο είναι. παρακμή!
στο πεζοδρόμιο είναι με το χαμόγελο, τα λένε ωραία, κι πίπες κάνω και κώλο δίνω και ότι θες. μόλις βουτήξουν τα 30 (+10 στο ξενοδοχείο) οτι άκουσες να το ξεχάσεις.
σε κοιτάνε με εκείνο το αγελαδίσιο βλέμμα, μουτζούφλες δεν μπορω το ενα δεν μπορώ το άλλο. δεν μου σηκωνόταν ούτε το βλέφαρο. σηκώθηκα και έφυγα. ο φίλος μου με την άλλη που πήρε μια απο τα ίδια, στο τέλος την έπαιξε μην πάνε χαμένα τα 30.
έχεις που  έχεις το άνχος για αρρώστιες είναι και μούφα οι γκόμενες, μακρυά λοιπόν
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Παιδιά ευχαριστώ για την άμεση απάντηση στο θέμα. Ψηνόμουν πολύ να πάω τις τελευταίες μέρες αλλά κάτι με κράταγε μακρυά κι από ότι βλέπω οι ανησυχία μου ήταν σωστή.

Ακόμη μια ερώτηση. Όταν λέτε "θα μου βγει ξινό" τι εννοείτε? Ότι θα με κλέβαν, ότι θα με κόλλαγαν τίποτα, ότι δε θα γαμούσα? Γενικά είμαι περίεργος να μάθω τι παιζει με αυτή τη φάση. Πως κυκλοφορούν έτσι ελεύθερες και μάλιστα μες στα μάτια της αστυνομίας?  Όταν πέρασα είχε περιπολικό στο δρόμο εκείνο που έκανε ελέγχους, και στα 30 μέτρα τις μάυρες

Επίσης μπορείτε να μου πείτε το link με το θέμα συζήτησης που έχει απασχοληθεί με αυτές όλες στο site. Η έστω την ονομασία του για να το ψάξω.

Προς το παρόν θα πάω στο αγαπημένο μου στούντιο Βουλιαγμένης 83.

Ευχαριστώ σε όλους όσους απαντήσαν καθώς και σε όλους όσους απαντήσουν.
για μενα προσωπικα ουτε στην βουλιαγμανεης ειναι το καλυτερο μου...πηγαινε σε καποιο απο τα υπολοιπα...καλυτερες γυναικες και ποιο καλες υπηρεσιες....
 

assfucker21

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Mακρυά φίλε-εκτόs απο τιs απαράδεχτεs συνθήκεs υγειηνήs,άλλα υπόσχονται οι γκόμενεs στο πρώτα μπλα μπλα και άλλεs υπηρεσίεs προσφέρουν όταν ανέβουν στο δωμάτιο.
Παιδιά πέρασα χθες βράδυ πίσω απο το Δημαρχείο του Δημου Αθήνας, στο ύψος της κεντρικής αγοράς. Έχει κάτι μαύρες που κανουν πεζοδρόμιο εκεί. Σε καλή ηλικία (18-25) και ορισμένες είναι πολύ καλές. Ζητάνε 30 ευρω για πήδημα και φαίνονται πολύ προθυμες και φιλικες κι αν παζαρεψεις ριχνουν την τιμη στα 20. Εχει κανεις καμια ιδεα, εμπειρία , ή εχει ακουσει κατι γι αυτες. Αξίζουν, είναι ασφαλες να μπεις στα κολωξενοδοχεια τους ή θα βρούμε κανενα μπελά και θα βγει το γαμησει πολυ ακριβότερο.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

φιλαρακι μεινε μακρια...οχι δεν κανουν απολυτως τιποτα απο αυτα που λενε..αλλα θα σου βγει σε ξινο...γενικα παντως οτι κινειται στο πεζοδρομιο και ειναι μαυρη απεφυγε το....υπαρχει παντως και αντιστοιχο θεμα και στο παλιο forum...με πολλα παιδια που εχουν παει και γενικα τι παιζει....
 

glute

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Περσι πηδηξα μια μεσα στο ξενοδοχειο πισω απο το Δημαρχειο.Δωματιο αισχρο οπως ολα τα μπορντελα.Η ταριφα 30, αλλα στο δωματιο αρχισε να παρακαλα για αλλα 10.Τις τα εδωσα γιατι την λυπηθηκα και ειχα καυλωσει με τον κωλο της.Καποτα απο την αρχη.Τσιμπουκι, πισωκολητο ,αλλα με δικες μου διαταγες ! Δεν ειχα καμια επαφη εκτος απο την επιδερμιδα μας.Δεναρπαξα τιποτα.

Περσι ενας φιλος πηδηξε μια αλλη και της πηρε το τηλεφωνο.Εκτοτε την συναντα αργα απογευματα κοντα στο σπιτι της [Πατησια] και την παει
στον Πριαμο.Μια φορα τους συναντησα στον Πριαμο και την πηρα κι'εγω
μετα απ'αυτον.Της εδωσα απο μονος μου [μετα το γαμισι] 40,ανευ σχολιου!
Οτι ηθελα το εκανα -δεν ζητησα κουλουρι- και ηταν πολυ καλη κι'εξυπηρετικη ! Οπωσδηποτε θα επεξε ρολο το οτι ηταν εκτος περιβαλλοντος της και μαλιστα σε πολιτισμενο,καθως και οτι ημουνα φιλος του παλιου πελατη της.Ανετα την κυκλοφορω.Ονομαζεται Alia 1,76 το ωραιωτερο προσωπο και σωμα
απο οσες εχω δει εκει και πιανει δουλεια στο ξενοδοχειο κατα τις 11-12 ως το πρωϊ.Οταν ρωτησεις οποιαδηποτε για την Αλια θα στην υποδειξουν προθυμα.
Οσο για τους κινδυνους , δεν φοβαμαι την εγκληματικωτητα γιατι οι ιδιες και οι αορατοι νταβατζηδες τους φοβουνται πιο πολυ απο εμενα -την αστυνομια που ολο τριγυρνα.Γι'αυτους μια στραβοτιονια σημαινει απελαση.Γι'αυτο ελεγχουν τα πραγματα.Βεβαια δεν θα παω με πορτοφολι και πιστωτικες .
Οσο για τις αρωστιες , αυτες ειναι παντου, γι'αυτο παντα με "πανοπλια".
Αυτη με εσωσε, διοτι επι μια πενταετια πριν βγει το aids πηδουσα αβερτα στα Eros Centers της Φρανκφουρτης αμαζονες Γερμανιδες και μαυρες.

 

THANASIS(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
οι πουτανες ειναι ιδιες παντου ...παντα θελουν να τα τσεπωσουν και βοθρ για τον επομενο..ελαχιστες ειναι αυτες που το εχουν δει επαγγελματικα και προσεχουν τωρα για τις μαυρες στη βαρβακειο το μονο καλο ειναι οτι ειναι πιτσιρικες απο κει και περα η βρωμα βρωμα και εγω το ειχα σκεφτει για αλλο ξενοδοχειο το βασιλικον σε προδιαθετει αρνητικα...
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Aφιερωμένη σ' όσους τούς αρέσουν οι μαυρούλες...  :o

 

Συνημμένα

  • mavroula.jpg
    mavroula.jpg
    33,7 KB · Εμφανίσεις: 186

livermak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
277
Κριτικές
8
Like
420
Πόντοι
281
Οταν ελεγε ο Ντικενς για μαυρες τρυπες μαλλον κατι τετιο εννοουσε
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
;) Βάθος αμέτρητον το μαυράκι...  :o 
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Ενας φιλαρακος μ πηγαινει με τις μαυρουλες εκει...ειναι λιγο σαπιος παντως, ειχε πετυχει μια αθλια μαυρη κ του στοιχισε η ολη δουλεια 12 euro...

ειχε παρει αδεια απο τον στρατο...

Μια φορα ειχε πετυχει μια 19χρονη απιστευτη μαυρουλα π με 50 euro Την εσκισε 2 φορες.

Προσωπικα δε θα δοκιμαζα. Οι περισσοτερες ειναι νιγηριανες , αν δε κανω λαθος μεγαλο μερος του πληθυσμου νοσει απο HIV...
 
OP
OP
R

Ray

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
63
Κριτικές
79
Like
538
Πόντοι
360
Παιδιά ευχαριστώ για τις συμβουλές.

Υπάρχει κάποιος άλλος φίλος που να έχει κάποια εμπειρία από τις εν λόγω κοπέλες?

Ευχαριστώ πολύ
Ray
 

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
Εγώ .. και δεν έχω να πώ κάτι παραπάνω.
Με καλύψανε οι υπόλοιποι. Μακρυά και απο εκεί... :-X
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom