Νέα

Βυζοπούλες γειτόνισσες (και γύρω περιοχών)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kukjim
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 766
  • Εμφανίσεις 286K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
487
Κριτικές
7
Like
231
Πόντοι
281
Μαγκες καλησπερα!Ειπα ν δγημιουργησω αυτο το νεο θεμα κ να γραφουμε ιστοριες οσοι ειναι λατρες του βυζου η κ οσοι εχουν καποια πληροφορια για βυζους που εχουν δει στη γειτονια τους η σε γυρω περιοχες.ειχα παραθεσει κανα δυο τετοιες στο''βυζοπουλες στα μπουρδελα''οπως κ ενας αλλος συναγωνιστης κ ειπα γ ν μην μπλεκουμε με αυτες στα μπουρδελα ν κανουμε ξεχωριστο θεμα!Ελπιζω να συμμετασχουν αρκετοι γιατι οι βυζοπουλες στα στουντιο κ στα ρδελα εξαλυφονται!!!
 

redandwhite

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2008
Μηνύματα
357
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Μαγκες καλησπερα!Ειπα ν δγημιουργησω αυτο το νεο θεμα κ να γραφουμε ιστοριες οσοι ειναι λατρες του βυζου η κ οσοι εχουν καποια πληροφορια για βυζους που εχουν δει στη γειτονια τους η σε γυρω περιοχες.ειχα παραθεσει κανα δυο τετοιες στο''βυζοπουλες στα μπουρδελα''οπως κ ενας αλλος συναγωνιστης κ ειπα γ ν μην μπλεκουμε με αυτες στα μπουρδελα ν κανουμε ξεχωριστο θεμα!Ελπιζω να συμμετασχουν αρκετοι γιατι οι βυζοπουλες στα στουντιο κ στα ρδελα εξαλυφονται!!!
Πως εξαλείφονται δηλαδη? Βγήκε νομος που απαγορεύει σε βυζαρούδες απο D και ανω να γινονται ιερόδουλες? Ρε συ, σοβαρα τωρα, θα γράφουμε για τις βυζαρούδες της γειτονιάς μας? Ημαρτον
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Πως εξαλείφονται δηλαδη? Βγήκε νομος που απαγορεύει σε βυζαρούδες απο D και ανω να γινονται ιερόδουλες? Ρε συ, σοβαρα τωρα, θα γράφουμε για τις βυζαρούδες της γειτονιάς μας? Ημαρτον
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.959
Πόντοι
4.375
Ετσι , ετσι--   και με ονοματα μήπως  ?  :headbang:
κατι  για ιδιωτικο απόρρητο -- και για προσβολη  προβολη προσωπικότητας .. αν ακούσατε... :)
Εννοώ .... αν αυτή   που δίνετε  = να πάμε  να την   δουμε
ειναι  η αδελφή η κόρη  η η μάνα καποιου  απο  εδώ μεσα  ?
ή ήταν η δικιά σας ?   χμμμμ  .... ;)
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
Μαγκες καλησπερα!Ειπα ν δγημιουργησω αυτο το νεο θεμα κ να γραφουμε ιστοριες οσοι ειναι λατρες του βυζου η κ οσοι εχουν καποια πληροφορια για βυζους που εχουν δει στη γειτονια τους η σε γυρω περιοχες.ειχα παραθεσει κανα δυο τετοιες στο''βυζοπουλες στα μπουρδελα''οπως κ ενας αλλος συναγωνιστης κ ειπα γ ν μην μπλεκουμε με αυτες στα μπουρδελα ν κανουμε ξεχωριστο θεμα!Ελπιζω να συμμετασχουν αρκετοι γιατι οι βυζοπουλες στα στουντιο κ στα ρδελα εξαλυφονται!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τι  :jerking: θα χεις ρίξει kukjim για τις βυζαρούδες τις γειτόνισσες σου ε? :tits: :tits: :tits: :tits: :tits:
πρέπει να χει πέσει πολύ μάτι λέμε :tits2::cool2:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

MaximusChris

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
143
Κριτικές
13
Like
331
Πόντοι
31
παιδια εγω μενω σε μια μονοκατοικια στα βορεια προαστια και το μονο που φαινεται απο το μπαλκονι μου ειναι η Παρνηθα,και οι φοινικες του γειτονα μου...
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
χχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχ τι θρεντ παλι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ο ρε τι προκαλουν τα μεγαλα βυζομπαλα  :tits: :tits2:
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
Μαγκες καλησπερα!Ειπα ν δγημιουργησω αυτο το νεο θεμα κ να γραφουμε ιστοριες οσοι ειναι λατρες του βυζου η κ οσοι εχουν καποια πληροφορια για βυζους που εχουν δει στη γειτονια τους η σε γυρω περιοχες.ειχα παραθεσει κανα δυο τετοιες στο''βυζοπουλες στα μπουρδελα''οπως κ ενας αλλος συναγωνιστης κ ειπα γ ν μην μπλεκουμε με αυτες στα μπουρδελα ν κανουμε ξεχωριστο θεμα!Ελπιζω να συμμετασχουν αρκετοι γιατι οι βυζοπουλες στα στουντιο κ στα ρδελα εξαλυφονται!!!
ρε φιλε!!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:
το διαβάζω και το ξαναδιαβάζω και έχω κλάσει στα γέλια!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τι τύπος είσαι :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny:
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
παιδια εγω μενω σε μια μονοκατοικια στα βορεια προαστια και το μονο που φαινεται απο το μπαλκονι μου ειναι η Παρνηθα,και οι φοινικες του γειτονα μου...
πιάνουν κι οι γύρω περιοχές φιλε! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
δε διάβασες καλά το post!!!!!! :2funny: :2funny:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.961
Πόντοι
14.565
Το thread δε σβήστηκε - μετονομάστηκε σε Βυζοπούλες γειτόνισσες (και γύρω περιοχών). :grin:
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
430
Like
5
Πόντοι
1
χαχα :grin:
ωραιο θεμα...θα χει ενδιαφερον αν ποσταρουμε ολοι!!

λοιπον .... μαρινοπουλος carrefour στα βριλησσια, οδος αναπαυσεως...

ταμιας, αρκετα κοντη, μετριο εως πολυ μετριο προσωπο..αλλα με τουλαχιστον 6αρια
που οποτε ψωνιζω ακομα και να εχει κοσμο παω σε αυτο το ταμειο (καρφωμα ε?)
και χαζευω την μπλουζα της που ειναι ετοιμη να σκασει κυριολεκτικα!!

:tits:
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
430
Like
5
Πόντοι
1
:huh:
κανεις αλλος? κ εγω που νομιζα πως θα χε ενδιαφερον οντως το θεμα!!... :think:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.743
Πόντοι
5.035
Ελπιζω να συμμετασχουν αρκετοι γιατι οι βυζοπουλες στα στουντιο κ στα ρδελα εξαλυφονται!!!

Μπράβο ρε μόρτη γαμιστερό βυζοθρέντ. Γιατί όπως πάει το πράμα πιο εύκολο είναι να μειωθεί το δημόσιο έλλειμμα παρά να βρίσκουμε βυζοπούλες στα μπουρδέλα. :helpplea:
Το λοιπόν, ως γνωστός ηδονοβλεψίας φυλάω καραούλι να βγει καμιά γειτόνισσα ν'απλώσει μπουγάδα. Εκεί όταν σκύβουν παίρνω μάτι τη βυζοχωρίστρα. Αλλά και όταν ακούω τακούνια βγαίνω σφαίρα στο μπαλκόνι να δω κάνα βυζάκι. Αλλά δυστυχώς δεν περνάνε τόσο δυνατά τεμάχια για να μου φύγει η μασέλα. :sunglasses:
Μια καλή ιδέα για οφθαλμόλουτρο θα'ταν να κάναμε εφόδους σε λαϊκές και σούπερ-μάρκετ που μαζεύονται οι βυζοθείτσες. :bigdick:
Αλλά ρε τύποι ακούστε πως με μούτζωσαν πάλι. Παλιά έμενε δίπλα μου ένα ψιλομπαζάκι τούμπανο. Στα γούστα μου δηλαδή.
Η σιχαμένη όμως είχε γκόμενο και όλη την ώρα πηδιόντουσαν. Μεσοτοιχία τώρα τα υπνοδωμάτια καταλαβαίνετε τι πηχτές είχα τραβήξει. Ρε τον τζιτζιφιόγκο μου την έφαγε μέσα απ'τα χέρια... :tickedoff:

λοιπον .... μαρινοπουλος carrefour στα βριλησσια, οδος αναπαυσεως...

Ω ρε τύπε βυζομακριά είναι... :(
 

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
έχω βύζοκλάσει στο βύζογέλιο βύζολέμε
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.743
Πόντοι
5.035
να βύζοπιούμε λίγο βύζοβλάχας βύζοβαρελίσιο ε? :tits: :tits: :tits:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Έτσι!!!
respect-039.gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom