Νέα

Σχετικά με το «χιούμορ» και την έλλειψη σεβασμού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Κο(ί)τα!
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 359
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Κο(ί)τα!

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2009
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Ελπίζω να δέχεστε και κριτική, απλά ήθελα να σας πω οτι δεν μ' αρέσει η έλλειψη σεβασμού που υπάρχει προς τις γυναίκες συνομιλήτριες (έτσι το ένιωσα εγώ) και το "χιούμορ" που κάνουν κάποιοι εδώ μέσα. Να ξέρετε οτι το χιουμορ, πάυει να είναι πετυχημένο, όταν γίνεται εις βάρος κάποιου ή όταν είναι προσβλητικό. Αυτά από μένα.  ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Ελπίζω να δέχεστε και κριτική, απλά ήθελα να σας πω οτι δεν μ' αρέσει η έλλειψη σεβασμού που υπάρχει προς τις γυναίκες συνομιλήτριες (έτσι το ένιωσα εγώ) και το "χιούμορ" που κάνουν κάποιοι εδώ μέσα. Να ξέρετε οτι το χιουμορ, πάυει να είναι πετυχημένο, όταν γίνεται εις βάρος κάποιου ή όταν είναι προσβλητικό. Αυτά από μένα.  ;)
μην αγχωνεσαι...για να επιβιωσεις εδω μιλα πολυ θηλυκα και προκλητικα....και δες το σαν πλακα....ή γινε χυμα σαν νταλικιερης...


 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
κοίταξε όπως σε κάθε χώρο, έτσι και δώ υπάρχουν κάποιοι εγνωσμένοι  :jerking: :jerking: οι οποίοι έχουν μία στάση ειρωνική και υβριστική απέναντι σε όλους.. .απλά γράψε τους στα παλαιότερα των υποδημάτων σου και μην τους δίνεις σημασία...


τ'ακούς πλέζουρα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
Κ

Κο(ί)τα!

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2009
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
μην αγχωνεσαι...για να επιβιωσεις εδω μιλα πολυ θηλυκα και προκλητικα....και δες το σαν πλακα....ή γινε χυμα σαν νταλικιερης...

Ρε συ, γιατί να πρέπει να μπορώ "να επιβιώσω" σ' ένα φόρουμ; Έλεος... Εγώ μπαίνω για να περάσω λίγο ευχάριστα την ώρα μου μετά τη δουλειά που είμαι κουρασμένη και το κεφάλι μου βράζει. Δεν έχω καμία όρεξη ν' ακούω τον κάθε κάφρο εδώ μέσα. Αλλά θα μου πεις, στο μπουρδέλο μπήκα, τί περίμενα δηλαδή; Πολιτισμένη συμπεριφορά και σεβασμό στις γυναίκες;  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Ρε συ, γιατί να πρέπει να μπορώ "να επιβιώσω" σ' ένα φόρουμ; Έλεος... Εγώ μπαίνω για να περάσω λίγο ευχάριστα την ώρα μου μετά τη δουλειά που είμαι κουρασμένη και το κεφάλι μου βράζει. Δεν έχω καμία όρεξη ν' ακούω τον κάθε κάφρο εδώ μέσα. Αλλά θα μου πεις, στο μπουρδέλο μπήκα, τί περίμενα δηλαδή; Πολιτισμένη συμπεριφορά και σεβασμό στις γυναίκες;  :2funny:  :2funny:  :2funny:

αααα κοπελλιά όλα κι όλα εγώ τουλάχιστον στα μπουρδέλα τα σέβομαι τα κορίτσια...
 

Επισκέπτης
Ρε συ, γιατί να πρέπει να μπορώ "να επιβιώσω" σ' ένα φόρουμ; Έλεος... Εγώ μπαίνω για να περάσω λίγο ευχάριστα την ώρα μου μετά τη δουλειά που είμαι κουρασμένη και το κεφάλι μου βράζει. Δεν έχω καμία όρεξη ν' ακούω τον κάθε κάφρο εδώ μέσα. Αλλά θα μου πεις, στο μπουρδέλο μπήκα, τί περίμενα δηλαδή; Πολιτισμένη συμπεριφορά και σεβασμό στις γυναίκες;  :2funny:  :2funny:  :2funny:

Ακου να δεις λιγο...αυτα τα "σεβασμο στις γυναικες" και τις διαφορες φεμινιστικοπαπαριες που σου μαθε η μανα σου παρτης και βαλτης στον κωλο σου και πισω στο κοσμοπολιταν.
Εδω ειναι μπουρδελιαρικο φορουμ.Και δεν χρηζει ιδιαιετερης αποδοχης η καθε πατσαβουρα που ηρθε να κωλοτριφτει απο το κοσμοπολιταν.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Ρε συ, γιατί να πρέπει να μπορώ "να επιβιώσω" σ' ένα φόρουμ; Έλεος... Εγώ μπαίνω για να περάσω λίγο ευχάριστα την ώρα μου μετά τη δουλειά που είμαι κουρασμένη και το κεφάλι μου βράζει. Δεν έχω καμία όρεξη ν' ακούω τον κάθε κάφρο εδώ μέσα. Αλλά θα μου πεις, στο μπουρδέλο μπήκα, τί περίμενα δηλαδή; Πολιτισμένη συμπεριφορά και σεβασμό στις γυναίκες;  :2funny:  :2funny:  :2funny:
καλα τα λες αλλα εδω λογω πολλων αντρων ειναι σαν τον στρατο...και επειδη δεν πηγες δεν ξερεις...εχει κανονες αγραφους,καψωνια,τσατσους,γλειφτρονια,μαλακες,αδιαφορους,βυσματα των αξιωματικων-Μοντς κλπ...
 
OP
OP
Κ

Κο(ί)τα!

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2009
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Ακου να δεις λιγο...αυτα τα "σεβασμο στις γυναικες" και τις διαφορες φεμινιστικοπαπαριες που σου μαθε η μανα σου παρτης και βαλτης στον κωλο σου και πισω στο κοσμοπολιταν.
Εδω ειναι μπουρδελιαρικο φορουμ.Και δεν χρηζει ιδιαιετερης αποδοχης η καθε πατσαβουρα που ηρθε να κωλοτριφτει απο το κοσμοπολιταν.

Δεν νομίζω πως είναι φεμινισμός να θέλεις το σεβασμό απ' το συνομιλητή σου, ανεξαρτήτου φύλου. Είδες εσύ να έβρισα πουθενά; Εσύ γιατί μιλάς κατ' αυτόν τον τρόπο; Έχεις απωθημένα;  :huh:
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
ο ασπρούλης είναι ο έτερος καπαδόκης.. μεγάλη μορφή ...
 
OP
OP
Κ

Κο(ί)τα!

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2009
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
καλα τα λες αλλα εδω λογω πολλων αντρων ειναι σαν τον στρατο...και επειδη δεν πηγες δεν ξερεις...εχει κανονες αγραφους,καψωνια,τσατσους,γλειφτρονια,μαλακες,αδιαφορους,βυσματα των αξιωματικων-Μοντς κλπ...

Δε γουστάρω το στρατό.
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Δεν νομίζω πως είναι φεμινισμός να θέλεις το σεβασμό απ' το συνομιλητή σου, ανεξαρτήτου φύλου. Είδες εσύ να έβρισα πουθενά; Εσύ γιατί μιλάς κατ' αυτόν τον τρόπο; Έχεις απωθημένα;  :huh:

να είσαι σίγουρη ότι έχει...
 

Επισκέπτης
Ελπίζω να δέχεστε και κριτική, απλά ήθελα να σας πω οτι δεν μ' αρέσει η έλλειψη σεβασμού που υπάρχει προς τις γυναίκες συνομιλήτριες (έτσι το ένιωσα εγώ) και το "χιούμορ" που κάνουν κάποιοι εδώ μέσα. Να ξέρετε οτι το χιουμορ, πάυει να είναι πετυχημένο, όταν γίνεται εις βάρος κάποιου ή όταν είναι προσβλητικό. Αυτά από μένα.  ;)

Ελα καϊμενη που τα περνεις ολα στα σοβαρα. Λιγο χαβαλες δεν βλαπτει.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.252
Πόντοι
7.045

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
Ελα καϊμενη που τα περνεις ολα στα σοβαρα. Λιγο χαβαλες δεν βλαπτει.

ρε παραθαλάσιε έχεις δίκιο.. λίγος χαβαλές δεν βλάφτει.. αλλά από τον χαβαλέ μέχρι την συμπεριφορά ορισμένων υπάρχει πίστεψε με μεγάλη απόσταση...
 

Επισκέπτης
Δεν νομίζω πως είναι φεμινισμός να θέλεις το σεβασμό απ' το συνομιλητή σου, ανεξαρτήτου φύλου. Είδες εσύ να έβρισα πουθενά; Εσύ γιατί μιλάς κατ' αυτόν τον τρόπο; Έχεις απωθημένα;  :huh:

τοτε τι αναφερεσαι σε "Σεβασμο στις γυναικες?"Γιατι τι ειναι οι γυναικες δηλαδη που χρηζεται σεβασμο?
Να ελεγες "σεβασμο στον συνομιλιτη σου"
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom