Νέα

Να σου βάζει κωλοδάχτυλο η γυναίκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα eki10
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 344K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας αρέσει το... δάχτυλο ?

  • ΟΧΙ!

    Ψήφοι: 439 32,4%
  • Αν ξέρει πως να το κάνει η γκόμενα... ΝΑΙ!

    Ψήφοι: 658 48,6%
  • Μόνο δάχτυλο? Και κανένα δονητή αν έχει...

    Ψήφοι: 256 18,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.353

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
πια η αποψη σας? το εχεται δοκιμασει
σε άνδρες αναφέρεσαι? σε στρέιτ ή σε λούγκρες του σάιτ?

για να ξέρουμε ποιοι απαντάμε.......

για πες εσύ πρώτος? σ αρέσει? στρέιτ είσαι ή πας και μ αγοράκια πού και πού?
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.960
Πόντοι
14.565
Ένα ban και 3234 post σβησμένα. Είναι που το έχουμε πει τρία εκατομμύρια φορές: όποιον δεν τον αφορούν θέματα "ειδικού ενδιαφέροντος" απλά δεν συμμετέχει.
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.040
Κριτικές
41
Like
533
Πόντοι
2.137
χαίδεμα στην κωλοτρυπίδα και γλιφοκώλι σε συνδυασμό με μια καλή πίπα, είμαι μέσα :kissass:
Για την κωλοτρυπίδα μου είμαι καθετος δεν την αγγίζει κανείς! Μόνο ο γιατρός και αυτοί αχρείαστοι να ναι! Αλλα το γλύψιμο εκεί ανάμεσα και λίγο κάτω από τα καλαμπαλίκια είναι!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ετσι νιωθεις και μια δροσια,σου περνει λιγο την καψα
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Θελει προσοχη ομωs........Mπορει να μην εχει αφομοιωθει ακομα η τελευταια ποσοτητα απο γιγαντεs!!!!!!Προσοχη στα ...εξερχομενα αερια!!!!
Ασφαλισατε το δακτυλο σαs σε περιπτωση ...εκτοξευσεων...Δεν ευθυνομαστε για το αποτελεσμα!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Σε περιπτωση που υπαρχουν αιμοροιδεs συνισταται η χρηση λιπαντικου :grin: :grin:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Βρε παιδια κανετε σαν να μην το εχετε ακουσει ποτε. Αυτο ειναι και στα σερβις σε εξελιγμενα μωρα. Λεγεται και μασαζ του προστατη και σε κανει να εκτονοσεις σε ΔΤ. Δεν μιλαμε για δαχτυλο απο αντρα.......πιστευω!

Αρκει να βρεις μωρο με μικρα δακτυλα  :2funny: :2funny:
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.040
Κριτικές
41
Like
533
Πόντοι
2.137
Βρε παιδια κανετε σαν να μην το εχετε ακουσει ποτε. Αυτο ειναι και στα σερβις σε εξελιγμενα μωρα. Λεγεται και μασαζ του προστατη και σε κανει να εκτονοσεις σε ΔΤ. Δεν μιλαμε για δαχτυλο απο αντρα.......πιστευω!

Αρκει να βρεις μωρο με μικρα δακτυλα  :2funny: :2funny:
Αν και μικρός έχω κάνει εξέταση προστάτη και πίστεψέ είναι εμπειρία την οποία θέλω να βγάλω όσο τον δυνατόν γρηγορότερα από το μυαλό μου! :'( :'( :'( Και μιλάω για δάχτυλο από άντρα με το απαραίτητο αξεσουάρ!  Γαντάκι! :'( :'(
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Αν και μικρός έχω κάνει εξέταση προστάτη και πίστεψέ είναι εμπειρία την οποία θέλω να βγάλω όσο τον δυνατόν γρηγορότερα από το μυαλό μου! :'( :'( :'( Και μιλάω για δάχτυλο από άντρα με το απαραίτητο αξεσουάρ!  Γαντάκι! :'( :'(

Εχεις δικιο, αλλα αυτο ειναι εξειδικευμενο σερβις για αυτους που το γουσταρουν! Εδω στο φορουμ διαβαζω και για στραπ-ον αλλα δεν σημαινει οτι θα το δοκιμασω  :2funny:

Το δαχτυλο ομως ειναι κατι που διαβαζω συχνα σε Αγγλικα φορουμ απο γκομενα σε τυπο!
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Αστα να πάνε.

Έχω φάει κι εγώ κωλοδάχτυλο απο γιατρό για εξέταση αιμοροίδων. Είναι κάτι που δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι. Παράτησα την εξέταση στην μέση, άφησα τον γιατρό μαλάκα να με κοιτάει με απορία και σηκώθηκα και έφυγα τρέχοντας.

Πραγματικά λυπήθηκα τους πούστηδες...
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.040
Κριτικές
41
Like
533
Πόντοι
2.137
Εχεις δικιο, αλλα αυτο ειναι εξειδικευμενο σερβις για αυτους που το γουσταρουν! Εδω στο φορουμ διαβαζω και για στραπ-ον αλλα δεν σημαινει οτι θα το δοκιμασω  :2funny:

Το δαχτυλο ομως ειναι κατι που διαβαζω συχνα σε Αγγλικα φορουμ απο γκομενα σε τυπο!
Σαφώς και δεν είπα ότι θα το δοκιμάσεις! Έχω φίλο που το γουστάρει με τα χίλια! Όχι strap on και τέτοια απλό δαχτυλάκι κατα την διάρκεια της πίπας! Λέει ότι είναι και γαμώ! Εμένα πάντως τότε διαφορετικό μου φάνηκε!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.040
Κριτικές
41
Like
533
Πόντοι
2.137
Αστα να πάνε.

Έχω φάει κι εγώ κωλοδάχτυλο απο γιατρό για εξέταση αιμοροίδων. Είναι κάτι που δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι. Παράτησα την εξέταση στην μέση, άφησα τον γιατρό μαλάκα να με κοιτάει με απορία και σηκώθηκα και έφυγα τρέχοντας.

Πραγματικά λυπήθηκα τους πούστηδες...
Ναι φίλε και εγώ από τότε έχω ένα θέμα με τον πωπουδάκο μου! :2funny: :2funny: Δεν θέλω ούτε καν να τον ακουμπάνε!!! Τουλάχιστον τις αιμορρίδες τις έφτιαξες? Γαμάω το θέμα τώρα!
 

tim123

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
42
Like
2
Πόντοι
0
ε αλλο να σε δαχτυλωνει ο γιατρος με τα τριχωτα μπριζολοχερα του και αλλο μια μουναρα!
 

kwstakis21

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2009
Μηνύματα
69
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
ε αλλο να σε δαχτυλωνει ο γιατρος με τα τριχωτα μπριζολοχερα του και αλλο μια μουναρα!

με πετας ιδεες αδελφε βλεπω να ανοιγει θρεντ με τιτλο ''ψαχνω γιατρο με μεγαλα δαχτυλα,ξερει κανεις τιποτα? ''  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom