Νέα

Shemale Victoria Vogue

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα npap50
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 79
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

npap50

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2008
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Έχει κανείς πληροφορίες για την καινούρια ? Καλή φαίνεται.
 

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
την είδα και γω και είδα και στο youtube να το παίζει ρεπόρτερ στο gay pride. Ρώτησε κανείς πόσο ? έτσι για την περιέργεια, διότι θα είναι πολύ ψηλά (300).
 

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Εγώ δεν έχω τόσα, γενικά θεωρώ καλά τα 50, καλοπληρωμένα τα 70 και για 100 να είναι Βικτόρια και να κάνει παπάδες._
 

DickRambone

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2007
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Αύριο τελευταία μέρα. Δεν μπορεί να μην έχει πάει κανένας μέχρι τώρα...

Το λέω αυτό γιατί δεν είναι ούτε η πρώτη ούτε η τελευταία που έρχεται ξένη "boneca" στην Αθήνα. Και το ταξίδι και το ενοίκιο κοστίζουν... δε γίνεται να έρχονται η μια μετά την άλλη αν χτυπάνε μύγες...
Εν πάσει περιπτώσει, σχόλια:

Ταρίφα 200 ευρώ χωρίς ρολόι και "ατζέντα". Είναι μόνο ενεργητική (για διπλό ζητάει 300 και ακόμα και το γκόμενό της τον αφήνει να της το περάσει μόνο "χριστούγεννα και πάσχα").

Οι εντυπώσεις μου με μια λέξη: π α ρ α λ ή ρ η μ α!

Έχει μεγάλο σχετικά εργαλείο  :fuck1: αλλά το δουλεύει με πολύ υπομονή και παιχνίδι με τα μάτια... πολύ παιχνίδι με τα μάτια ρε παιδί μου!

Άψογη σε ρόλους  :lheel: (κάπνισμα με ύφος, και κρασί σε κολονάτο ποτήρι την ώρα που της το  :pipa1:). Και άψογη σε συμπεριφορά εν γένει, πριν, κατά τη διάρκεια και μετά.

Και κάτι τελευταίο: είναι μια Ντίβα ΚΟΥΚΛΑ, οι φωτό της στο ts-dating.com και στο vicesisters.com είναι 100% αληθινές. Το βλέμμα που σου ρίχνει σε κάνει να λιώνεις...  τα χείλια της σαν κεράσια... η αριστοκρατική της νωχέλεια στο ύφος το κάτι άλλο... και το στήθος της είναι για να πίνεις γάλα!

Καληνύχτα στο φόρουμ.
 

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
φαίνεται να ευχαριστήθηκες. Ευχαριστούμε και πάντα να περνάς καλά.
 

I_Love_Shemales

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Κρίμα που δεν έχει προφίλ στο ts-dating.com να την βλέπαμε, αλλά και μάθουμε κάποια πράγμματα για την εν λόγο TS !!!!
 

geoco4

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2009
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
σε ότι αφορά τη victoria της εστειλα 2 sms αλλα δεν απάντησε :headbang:
 

I_Love_Shemales

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Στα Αγγλικά τις το έστειλες  :huh:

Προσωπικά δεν θα περίμενα να μου απαντήσει. Αν είχες αναφορά παράδοσης, τουλάχιστον θα ήξερες αν έλαβε το sms σου.

Εύχομαι να σου απαντήσει, και ακόμα καλύτερα να είναι ακόμα Ελλάδα / Αθήνα!
 

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1

I_Love_Shemales

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Ναι αλλά.... Το ts-dating.com αν δεν έχεις Premiux λογαριασμό, να πληρώνεις δηλαδή, δεν μπορής να στήλεις πάνω απο ένα μήνυμα την ημέρα.  :( >:(
Σήμερα είδα και εγώ το λογαριασμό τις στο ts-dating.com. Δεν το είχα δη ποιό πριν.
 

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
1_ είπες : "Κρίμα που δεν έχει προφίλ στο ts-dating.com να την βλέπαμε..." και σου έστειλα το λινκ για να την δεις. Μετά απαντάς "ναι αλλά, να στέλναμε μηνύματα...." anyway. Πηγαίνεις με τρανς ή πολύ μπλα μπλα και ουσία τίποτα?
2_ to blog σου δουλεύει με εξπλορερ ? προσπάθησα αλλά δεν με έβαζε μέσα.
φιλικά
 

I_Love_Shemales

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Για το link με πρόλαβες!!!  :) :) :)
Φυσικά και πάω με transs και ΜΟΝΟΝ με transs!!! Αν μου το επιτρέπουν τα οικονομικά μου πάω και αρκετά συχνά.  :) :) :) :)ΑΝ και προτειμώ να κάνω φιλίες με transs!!

Το blog μου μπαίνεις μιά χαρά και με ΙΕ, και Firefox. Το τσέκαρα τώρα.
 

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
φίλε, στο blog σου μόνο με mozzila κατάφερα και μπήκα. Επίσης, σε ρώτησα αν πηγαίνεις με τρανς διότι μετά την εγγραφή σου ποστάρεις με μεγάλη συχνότητα χωρίς να δίνεις καμιά πληροφορία από τρανς που να έχεις επισκεφτεί και αναλώνεσαι σε σχόλια όπως κάνουν άλλοι με χιλιάδες, στην κυριολεξία, ποσταρίσματα. Σου εύχομαι να εμπλουτίσεις το μπλογκ και να γράφεις καμιά ουσιαστική και συγκεκριμένη info.
 

I_Love_Shemales

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Το Blog μου είναι προς ο παρόν σαν Profile. Θα το φτιάξω σιγά σιγά. Απο ελλάδα έχω μία δύο φορές με transs αλλά δεν έμεινα ευχαριστημένος. Aποφεύγω να πηγαίνω με Ελληνίδες transs διότι δεν τυρούν αυτά που λένε.
Hμουν στο εξωτερικό για καιρό, (UK, Αγγλία/Λονδίνο δεν πήγα με καμία, και USA California με την Mia Fever μια φορά όταν την γνώρεισα σε ένα club), και με λίγες εμπειρίες.

Αυτά!!!
 

pontikia

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
616
Κριτικές
2
Like
49
Πόντοι
6
Το Blog μου είναι προς ο παρόν σαν Profile. Θα το φτιάξω σιγά σιγά. Απο ελλάδα έχω μία δύο φορές με transs αλλά δεν έμεινα ευχαριστημένος. Aποφεύγω να πηγαίνω με Ελληνίδες transs διότι δεν τυρούν αυτά που λένε.
Hμουν στο εξωτερικό για καιρό, (UK, Αγγλία/Λονδίνο δεν πήγα με καμία, και USA California με την Mia Fever μια φορά όταν την γνώρεισα σε ένα club), και με λίγες εμπειρίες.

Αυτά!!!

Ρε μεγάλε πας καλά? Τη μια λες ότι πας μόνο με τρανς και αρκετά συχνά και την άλλη ότι έχει πάει λίγες φορές μόνο!
:headbang: :headbang: :headbang:
 

geoco4

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2009
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
συγνωμη ρε συναδελφοι, αλλα αν ειναι να μην απαντα σε sms πως κανονιζεισ συνάντηση? :huh:
 

I_Love_Shemales

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μεγάλε πας καλά? Τη μια λες ότι πας μόνο με τρανς και αρκετά συχνά και την άλλη ότι έχει πάει λίγες φορές μόνο!
:headbang: :headbang: :headbang:

Διάβασε ξανά αυτά που γράφω διότι δεν τα κατάλαβες καλά.  :idiot:  :idiot:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom