Νέα

Νυχτερινή ζωή και σεξ στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostas3d

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
733
Like
4
Πόντοι
6
Αν και οι περισσοτερες ειστε μπουρδελιαρηδες και της ευκολης λυσης εμενα μου αρεσει το καμακι.Αλλά επειδη είμαι απο επαρχια εδω δυστυχώς στην Πατρα τα πραγματα ειναι ψοφια.Αν δεν εισαι φοιτητης σε παρεα με φοιτητριες δεν βρισκεις αλλού ενω στα μπαρ εχουν ολες συνοδεια και οι μονες τους βγαίνουν εξω για να ρίξουν χυλοπιτα.Κομπλεξ και μικροαστισμός απο τις ελευθερες μέχρι να κάτσει κανα καλό προξενιο.Αθηνα παιζει να βρεις γκομενες απο μπαρ και να κανεις κονέ?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
Αν και οι περισσοτερες ειστε μπουρδελιαρηδες και της ευκολης λυσης εμενα μου αρεσει το καμακι.Αλλά επειδη είμαι απο επαρχια εδω δυστυχώς στην Πατρα τα πραγματα ειναι ψοφια.Αν δεν εισαι φοιτητης σε παρεα με φοιτητριες δεν βρισκεις αλλού ενω στα μπαρ εχουν ολες συνοδεια και οι μονες τους βγαίνουν εξω για να ρίξουν χυλοπιτα.Κομπλεξ και μικροαστισμός απο τις ελευθερες μέχρι να κάτσει κανα καλό προξενιο.Αθηνα παιζει να βρεις γκομενες απο μπαρ και να κανεις κονέ?
ρε τυπε μας δουλευεις?
στην πατρα δεν πεφτουν γαμησια?
εδω εχετε τα μπουρμπουλια ρε :2funny:
οι πατρινες εχουν καλη φημη στα  :fuck2:
 
OP
OP
kostas3d

kostas3d

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
733
Like
4
Πόντοι
6
άν περιμενουμε 1 φορα το χρονο να  :fuck1: σωθηκαμε....επι της ουσιας αθηνα τι γινεται?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
άν περιμενουμε 1 φορα το χρονο να  :fuck1: σωθηκαμε....επι της ουσιας αθηνα τι γινεται?
μαλακιες δικε μου
αθηναιες ελλεεινιδες
την βγαζουμε στα μπουρδελα η αν βρουμε καμια ψωφια για να σπρωξουμε
πορνομεταναστευση τωρα τυπε!
 
OP
OP
kostas3d

kostas3d

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
733
Like
4
Πόντοι
6
Μη νομίζεις οτι δεν εχω πορνομεταναστευσει...εχω παει δύο φορές μόσχα και πήδηξα από την 1η βραδυα σε κλαμπ χωρις φραγκα.Αν και στη ρωσσια γενικα υπαρχει πολύ φτωχια και οι γκομενες κοιτανε πως θα φύγουνε.Είναι σαν κολαση γι'αυτες η ζωη εκει.αλλα ρε φίλε καποιες φορες που εχω βγει αθηνα μου εχει κατσει κονε.εδω στην πατρα ΠΟΤΕ!!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
Μη νομίζεις οτι δεν εχω πορνομεταναστευσει...εχω παει δύο φορές μόσχα και πήδηξα από την 1η βραδυα σε κλαμπ χωρις φραγκα.Αν και στη ρωσσια γενικα υπαρχει πολύ φτωχια και οι γκομενες κοιτανε πως θα φύγουνε.Είναι σαν κολαση γι'αυτες η ζωη εκει.αλλα ρε φίλε καποιες φορες που εχω βγει αθηνα μου εχει κατσει κονε.εδω στην πατρα ΠΟΤΕ!!!
αθηναια?καμια φοιτητρια θαταν τυπε
η απτο αλεπουδων :2funny:
ακου τι επαθα με μια τις προαλλες δικε μου
γιατι λες για τις ελλεεινιδες
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
γνωριζω μια
την ψηνω να βγουμε και μου λεει
θα παμε πρωτα για καφε,μετα ποτο,μετα φαι,μετα σινεμα,μετα παλι φωτο και μετα στο ξενοδοχειο
και της λεω ποτε θα παω σπιτι μου εγω μωρη χαμουρα
ειδες τι τραβαμε ρε τυπε
:2funny:
 
OP
OP
kostas3d

kostas3d

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
733
Like
4
Πόντοι
6
αθηναια?καμια φοιτητρια θαταν τυπε
η απτο αλεπουδων :2funny:
ακου τι επαθα με μια τις προαλλες δικε μου
γιατι λες για τις ελλεεινιδες
φοιτητρια κυπρια μουναρα ηταν :tits: !!!αλλά ρε φιλε εδω στην πατρα χαλανε και οι φοιτητριες!!!
 
OP
OP
kostas3d

kostas3d

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
733
Like
4
Πόντοι
6
γνωριζω μια
την ψηνω να βγουμε και μου λεει
θα παμε πρωτα για καφε,μετα ποτο,μετα φαι,μετα σινεμα,μετα παλι φωτο και μετα στο ξενοδοχειο
και της λεω ποτε θα παω σπιτι μου εγω μωρη χαμουρα
ειδες τι τραβαμε ρε τυπε
:2funny:
τουλαχιστον μιλησες με ενα θυληκο...εμεις δεν εχουμε καν  την ευκαιρια να ακουσουμε γυναικειο ψιθυρο :headbang: :headbang:
 
OP
OP
kostas3d

kostas3d

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
733
Like
4
Πόντοι
6
ποτε θα παω σπιτι μου εγω μωρη χαμουρα
ειδες τι τραβαμε ρε τυπε
:2funny:
[/quote]
στην τελική ας γνωριζα μουνι και ας μην πηγαινα σπιτι μου  :rockon: :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
ποτε θα παω σπιτι μου εγω μωρη χαμουρα
ειδες τι τραβαμε ρε τυπε
:2funny:

στην τελική ας γνωριζα μουνι και ας μην πηγαινα σπιτι μου  :rockon: :rockon:
ρε τυπε τοσο χαλια ειναι εκει?
προτιμας να πεσεις στον ζυγο των βρωμερων ελλεεινιδων με τα πατσοκοιλια και τις ξινισμενες μουρες,που λεει και ο δημιτρακης,παρα να πας σε κανα μπουρδελακι να στρωσεις?
εχετε εκει τιποτα ρε?
 
OP
OP
kostas3d

kostas3d

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
733
Like
4
Πόντοι
6
ρε τυπε τοσο χαλια ειναι εκει?
προτιμας να πεσεις στον ζυγο των βρωμερων ελλεεινιδων με τα πατσοκοιλια και τις ξινισμενες μουρες,που λεει και ο δημιτρακης,παρα να πας σε κανα μπουρδελακι να στρωσεις?
εχετε εκει τιποτα ρε?
ουτε πουτανες δεν εχουμε.Τις εχουν μαζεψει ολες.κατι παλιομπουρδελα που πανε ολοι οι αφγανοι με φυματιωση να πηδηξουν
 

Επισκέπτης

Πήγες Μόσχα φίλε;  ;) Είδες τι εστί Ρωσίδι...  :lheel::rockon: Λοιπόν φίλε επειδή έχω γνωρίσει και τη Πάτρα ως φοιτητής και μένω Αθήνα...όντως εσείς έχετε το χειρότερο είδος ελεηνίδας που υπάρχει..χυλόπιτες με μίσος υποκρισία ξακατίνιασμα κιτσαρία και γενικά πολύ low level.. Αλλά και Αθήνα δε παίζει τίποτα το καμάκι έχει πεθάνει...βαριέσαι και στα κλαμπ τα ίδια και τα ίδια...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
Πήγες Μόσχα φίλε;  ;) Είδες τι εστί Ρωσίδι...  :lheel::rockon: Λοιπόν φίλε επειδή έχω γνωρίσει και τη Πάτρα ως φοιτητής και μένω Αθήνα...όντως εσείς έχετε το χειρότερο είδος ελεηνίδας που υπάρχει..χυλόπιτες με μίσος υποκρισία ξακατίνιασμα κιτσαρία και γενικά πολύ low level.. Αλλά και Αθήνα δε παίζει τίποτα το καμάκι έχει πεθάνει...βαριέσαι και στα κλαμπ τα ίδια και τα ίδια...
σωστος εισαι τυπε :rockon:
 

vip.gallivant

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
11
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
Ολοι στην νυχτα οπως και στην σημερινη ζωη βεβαια σε εχτιμουν οταν εχεις λεφτα αισθηματα  και στην επαρχια αλλα και πολυ περισσοτερο στην αθηνα .
 

Knight Rider

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2009
Μηνύματα
145
Like
0
Πόντοι
1
Πήγες Μόσχα φίλε;  ;) Είδες τι εστί Ρωσίδι...  :lheel::rockon: Λοιπόν φίλε επειδή έχω γνωρίσει και τη Πάτρα ως φοιτητής και μένω Αθήνα...όντως εσείς έχετε το χειρότερο είδος ελεηνίδας που υπάρχει..χυλόπιτες με μίσος υποκρισία ξακατίνιασμα κιτσαρία και γενικά πολύ low level.. [glow=red,2,300]Αλλά και Αθήνα δε παίζει τίποτα το καμάκι έχει πεθάνει...βαριέσαι και στα κλαμπ τα ίδια και τα ίδια...[/glow]


ΣΩΣΤΟΤΑΤΟΣ Ο ΤΥΠΟΣ !!!
 

Επισκέπτης
Πήγες Μόσχα φίλε;  ;) Είδες τι εστί Ρωσίδι...  :lheel::rockon: Λοιπόν φίλε επειδή έχω γνωρίσει και τη Πάτρα ως φοιτητής και μένω Αθήνα...όντως εσείς έχετε το χειρότερο είδος ελεηνίδας που υπάρχει..χυλόπιτες με μίσος υποκρισία ξακατίνιασμα κιτσαρία και γενικά πολύ low level.. Αλλά και Αθήνα δε παίζει τίποτα το καμάκι έχει πεθάνει...βαριέσαι και στα κλαμπ τα ίδια και τα ίδια...
Εννώ Θεσσαλονίκη πας σε μαγαζί και 100% φεύγεις με γκόμενα!!! :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom