Νέα

Κωλόμπαρο Σέρρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 273
  • Εμφανίσεις 65K
  • Ετικέτες
    σέρρες
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Είμαι Προμαχώνα για δουλειά και θα μείνω για μερικές μέρες..... Ξέρει κάποιος αν υπάρχει κάτι καλό σε Σέρρες ή εδω γύρω για να περάσει η ώρα? Μην μου πείτε για σαντάνσκι, έχω πάει πολλές φορές και έχει χαλάσει πολύ. Ευχαριστώ για την βοήθεια....
 

karaitas

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2007
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Σέρρες έχει το Queen πολύ δυνατό αλλά και πολύ ακριβό. Ίσως γιατί είναι το μοναδικό στην πόλη, έξω από τον Λεύκωνα.
 

labros_joker

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2007
Μηνύματα
147
Like
3
Πόντοι
1
Λοιπον εχουμε και λεμε
Σημερα κατα τις 9 και καθως πηγαινα σπιτι συνανταω μπροστα μου 4 απιστευτα καυλακια γυρω στα 18 με 22.
Ολα με μινι και ψηλες μποτες..η μια μαλιστα μεχρι το γονατο.Η μια καστανη και οι αλλες τρεις ξανθες.
Περασα απο αναμεσα τους καθως περπατουσαν σιγα και μιλουσανε μαλλον βουλγαρικα.
Συνεχισα προσ το σπιτι και καθως περιμενα στην εισοδο το ασανσερ τα ειδα να περναν απο μπροστα.Δν αντεξα και βγηκα ξανα να δω που πανε.
Περιττο να πω πως στο δρομο σταματουσε ο κοσμος και κοιτουσε και απο τα καφενεια βγαιναν να δουν :2funny:
Για να μη τα πολυλογω μπηκαν σε ενα μαγαζι επι της Δ. Θρακης ονοματι
Lady Zone
και επισης μετα απο 5-10 δευτερολεπτα μπηκε ακομα μια μελαχροινη την οποια δεν μπορεσα να δω καλα γιατι ημουν ψιλομακρια
Το μαγαζι αυτο υπηρχε και ηταν μαλλον κωλομπαρο και παλιοτερα αλλα πρεπει να ξαναανοιξε αρκετα προσφατα
Εχει κανεις πληροφοριες για το μαγαζι αυτο?
Υ.Γ.  Ξεχασα να πω το μαγαζι βρισκεται απεναντι απο το 4ο δημοτικο.....απεναντι απο τα πρωην ΕΛΤΑ

 

kampia

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Κανένα  νέο από Σέρρες?  Δεν υπάρχει φως στον ορίζοντα?
 

kampia

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
κανείς δεν ξέρει κάτι για σέρρες??
 

not-kos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
86
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Καποιοι φιλοι μου ειπαν πως ηταν σ,ενα καφε ,μιλησαν σε δυο κοριτσια με μποτες  που ταιριαζουν στην παραπανω  περιγραφη,και τους εδωσαν μια καρτα.
Πηγαν στο μαγαζι στο Νο 5 ,που εχει 8 κομματια ,πηραν απο μια και...
του ενος αφου του εκανε μαζαζ για κανενα μισαωρο ,ζητησε κοκο και του ειπε οτι θελει ο πελατης....Εδωσαν απο 30 ευρω.
Αυτα μου ειπε αξιοπιστος φιλος...
Για δειτε τι γινετε και ενημερωστε.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Το θέμα στις Σέρρες είναι να πας με Σερραία!

Πιστεύω ότι οι Σέρρες παράγουν τις πιο όμορφες γυναίκες της Ελλάδος. Δύο φορές έχω κάνει σχέση με Σερραία και δεν πρόκειται να τις ξεχάσω με τίποτα.
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
Σωστός ο συνάδελφος. Επίσης τα μωρά προσφέρουν και φωτό με τηλέφωνο για delivery εκτός μαγαζιού. :dancing: :dancing: :uglystupid:
 

labros_joker

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2007
Μηνύματα
147
Like
3
Πόντοι
1
Καποιοι φιλοι μου ειπαν πως ηταν σ,ενα καφε ,μιλησαν σε δυο κοριτσια με μποτες  που ταιριαζουν στην παραπανω  περιγραφη,και τους εδωσαν μια καρτα.
Πηγαν στο μαγαζι στο Νο 5 ,που εχει 8 κομματια ,πηραν απο μια και...
του ενος αφου του εκανε μαζαζ για κανενα μισαωρο ,ζητησε κοκο και του ειπε οτι θελει ο πελατης....Εδωσαν απο 30 ευρω.
Αυτα μου ειπε αξιοπιστος φιλος...
Για δειτε τι γινετε και ενημερωστε.

Και γω νομιζω τις εχω δει να μπαινουν στο Cameo.
Αλλα δεν ειδα καλα και δεν ειμαι σιγουρος.
Παντως 2-3 φορες που τις εχω πετυχει καθως πηγαινουν για δουλεια,γιατι μενω στη γειτονια,νομιζω μονο οι 2 ηταν οι ιδιες.
Πιθανον να τις αλλαζουν για να μην βαριουνται οι πελατες :grin:
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
Λοιπόν παίδες , έπειτα από επιτόπια αυτοψία και κάτω από δύσκολες και ανθυγεινές συνθήκες περιβάλλοντος λόγω καπνού και χαμηλού φωτισμού ατμόσφαιρας καθώς και αγνώστου προελεύσεως αρώματα που αναδύονταν στον εξαιρετικά περιορισμένο τούτο χώρο διαπαιδαγώγησης νεοέλληνων σερραίων και λίγω older anyway , όντως τα τεμάχια αρτια αφιχθείν όλα απο σλοβακία και όχι βουλγαρία όπως μετέφερε σε προγούμενα post κάποιος συνάδελφος , ξεχειμουνιάζουν σε οίκο ανάλογης αισθητικής και υπηρεσιών στην παραλία βρασνών.Μέχρι το ζεστό καλοκαιράκι όμως θα προσπαθούνε να πλήξουν τον ανούσιο χρόνο τους ανάμεσα σε cameo με galea και βραδάκι ραντεβού όπως και φεγγάρια μιας και είναι φανατικές της ελληνικής ραψωδίας  :2funny:...και όχι μόνο. Στο ενδιάμεσο χρόνο βεβαίως βεβαίως δείνχουν πρόθυμες να μάθουν ότι έχει σχέση με την ελληνική γλώσσα του σώματος , βεβαίως βεβαίως. :2funny: :2funny: :2funny:
 

labros_joker

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2007
Μηνύματα
147
Like
3
Πόντοι
1
Τα περαιτερω δηλ γινονται μεσω του μαγαζιου η κανονιζεις αποκλειστικα με τις κοπελες;
Ισχυει αυτο με τα 30;
Πολυ λιγα ακουγονται για κωλομπαρο.Συνηθως θελει να φας μια περιουσια εκει και παλι αν σου κατσει φαση.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Λόγω τακτικών επισκέψεων στας Σέρρας για δουλειά,έχω κάνει κανα δυο γύρες around town και δεν έχω δει τίποτα σχετικό σε κολομπαρο (πλην ενός τραγικού στο Λευκώνα και ενός στρηπτιζάδικου QUEENS(?)) και μου φαίνεται δύσκολο να το πιστέψω ότι δεν πάιζει τίποτα σε πόλη 80.000+ δίπλα στην "πηγή" Βουλγαρία...

Τα φώτα ντόπιου περπατημένου πληζ... ;)
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Ανοίγει έμαθα καινούργιο μαγαζι
Κραγιόν θα λέγετε...
2 χλμ Σερρών-Νιγρίτας
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Λοιπόν παίδες , έπειτα από επιτόπια αυτοψία και κάτω από δύσκολες και ανθυγεινές συνθήκες περιβάλλοντος λόγω καπνού και χαμηλού φωτισμού ατμόσφαιρας καθώς και αγνώστου προελεύσεως αρώματα που αναδύονταν στον εξαιρετικά περιορισμένο τούτο χώρο διαπαιδαγώγησης νεοέλληνων σερραίων και λίγω older anyway , όντως τα τεμάχια αρτια αφιχθείν όλα απο σλοβακία και όχι βουλγαρία όπως μετέφερε σε προγούμενα post κάποιος συνάδελφος , ξεχειμουνιάζουν σε οίκο ανάλογης αισθητικής και υπηρεσιών στην παραλία βρασνών.Μέχρι το ζεστό καλοκαιράκι όμως θα προσπαθούνε να πλήξουν τον ανούσιο χρόνο τους ανάμεσα σε cameo με galea και βραδάκι ραντεβού όπως και φεγγάρια μιας και είναι φανατικές της ελληνικής ραψωδίας  :2funny:...και όχι μόνο. Στο ενδιάμεσο χρόνο βεβαίως βεβαίως δείνχουν πρόθυμες να μάθουν ότι έχει σχέση με την ελληνική γλώσσα του σώματος , βεβαίως βεβαίως. :2funny: :2funny: :2funny:
αυτα τα μαγαζια που ειναι ρε παιδια???
 

labros_joker

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2007
Μηνύματα
147
Like
3
Πόντοι
1
Το cameo και το Galea η το κωλομπαρο?
Αυτα τα 2 ειναι κανονικα μπαρ-καφε.
Το κωλομπαρο ειναι στη Δ. Θρακης απεναντι απο εκει που ηταν παλια το ταχυδρομειο.
Λεπτομερειες μη ρωτησεις,δεν πηγα.
 

BORJA

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Ρε μάγκες , εγώ το FAMOUS ήξερα , έχει φέρει κατά καιρούς καλά κομμάτια , και μαύρες καλές αν θυμάμαι καλά .
Στο τέλος είχε κάτι τραγικές από ότι μου είπαν , δεν είμαι σίγουρος όμως .
Τις γκόμενες μπορούσες να τις σπρώξεις πάντως .
Κωλόμπαρο πρέπει να είναι . Είναι κοντά στη πλ. Δημοκρατίας κάτω από τα Nik (=γυράδικο) .
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
YPARXOUN TA DOLCE VITA APENANTI APO TO DIMOTIKO POY LETE
KAI TO DIEKSODOS DIPLA SE ENA SOUVLATZIDIKO :headbang:
 

moulgio

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ... ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΖΩΝΤΑΝΟ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΑ ΚΩΛΟΜΠΑΡΑ Η ΟΛΗ Η ΚΙΝΗΣΗ ΕΧΕΙ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕ ΠΡΟΣ ΣΑΝΤΑΝΣΚΙ .... ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΟΥ ...
 

Anacreo4

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2012
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν επειδή βλέπω έχει καιρό να ανανεωθεί το σχετικό θέμα ας κάνουμε ένα review με τα ο Θεός να τα κάνει μπάρ του κώλου εν Σέρραις.Πάμε στο πρώτο που είναι το Lady Leon απέναντι απ'το παλιό ταχυδρομείο(το μαγαζί όπως και οι κοπέλες έχουν fb για όποιον ενδιαφερόμενο.Είναι όλες Σλοβάκες και οι ίδιες κοπέλες και ζήτημα ν'αλλάζουν 1 με 2.Επόμενο είναι το Μπανάλ.Είναι στην οδό Φιλώτα εκεί που είναι ο σύνδεσμος του ΠΑΟΚ.Έχει 3 βουλγάρες μία καλή,ένα μιλφάκι και μιά άσχημη που βρωμάει η ανάσα της και μια Ελληνίδα που σου τάζει ραντεβού και σε στήνει για να'ρθεις να της τα ξανακουμπήσεις σε ποτά.Επόμενο είναι το Famous,μόλις βγαίνει από το Μπανάλ πηγαίνεις αριστερά.Κάποτε έφερνε καλές τώρα δεν...Έχει κι άλλα δύο ένα στη Ρωμανού που είναι βουλγαροφωλιά και ένα άλλο επ'ονόματι Gala(τρισάθλιο).Όλα τα κωλόμπαρα εκτός του τελευταίου χρεώνουν 20 ευρώ το γυναικείο ποτό.Κοπέλες και αφεντικά ζούμε σε περίοδο κρίσεως και κάντε και καμιά μείωση γιατί το μεροκάματο δεν φτάνει.Αλλά όσο υπάρχουν βλάκες και χωριάταροι που τις τ'ακουμπάνε...
 

paoki198818

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2011
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
στο famous φιλε ξερεις τι παιζει?(εχει καλες μεσα γιατι ειδα μια που εμπαινε μεσα και ηταν τουμπανο!!!)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom