Αναζήτηση

Σελίδες: 1 ... 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 ... 56   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Σκουφά 10 ,Κολωνάκι.Νέο μασάζ  (Αναγνώστηκε 85359 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Kebaaap
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

cheers

« Απάντηση #210 στις: 07/01/11, 14:02 »

εχει παει στην οδο φαληρου στο 8 νομιζω,
Φαληρου 15

αλλα γιατι δε μας λες και αυτα που ξερεις??
Καταγράφηκε

Cool2
gusmx5
Ειμαι μες στην καύλα
Μάλαμα

Δυνατος πεοφορος...

« Απάντηση #211 στις: 07/01/11, 15:03 »

Γιατι υπαρχει το απορρητο μεταξυ πελατη-εργολαβου....Ηταν πελατες μου κ εχω παει παρα πολλες φορες εκει για διαφορες εργασιες κ τα χω δει ολα τα μωρα που παιζουν κ ξερω κ τα αφεντικα πολυ καλα....Εστειλα κ ενα φιλο μου για δοκιμη στη συγγρου γιατι δεν ημουν σιγουρος τι παιζει κ ηθελα να το διασταυρωσω κ επεσα μεσα...Αυτος εδωσε 100 για μασαζ κ πιπα με καποτα στη σαντρα αν δεν κανω λαθος...
Καταγράφηκε

Σας γαμάω όλους
House of Fun
Ο παλιός, είν' αλλιώς

So Fuck You Anyway

« Απάντηση #212 στις: 07/01/11, 15:03 »

καλα ρε παιδιά,συγγνώμη κιόλας..αλλά ασχολείστε με αυτά τα χαμετυπεία ακόμη...ρε ξυπνήστε επιτέλους απο τον λήθαργο!δώστε τους την χαριστική βολή...ΟΛΟΕΝΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΕΥΡΩ στην τσέπη των ιδιοκτητών των ιδρυμάτων που "μπορεί και να πάρεις φραπεδιά με καλαμάκι την πρώτη φορά" ή που "μπορεί να γαμήσεις αλλά όποιο μπάζο σου δείξουμε εμείς και σου επιβάλλουμε να γαμήσεις και άμα γουστάρεις" ή "που το δίδυμο επειδή είναι εντυπωσιακή προσφορά του ιδρύματος το χρεώνουμε με αντικειμενικά κριτήρια λόγω σκουφά 200 ευρώ.."

υ.γ.βρε άει σιχτήρ!!!
Pathos  Smiley
Καταγράφηκε

Της πρότεινα να βγούμε.Καλού κακού έβαλα να κατεβαίνει και μια τσόντα.
tarzan22
The king of...PushyJungle
Νέος
*

« Απάντηση #213 στις: 07/01/11, 15:03 »

Γιατι υπαρχει το απορρητο μεταξυ πελατη-εργολαβου....Ηταν πελατες μου κ εχω παει παρα πολλες φορες εκει για διαφορες εργασιες κ τα χω δει ολα τα μωρα που παιζουν κ ξερω κ τα αφεντικα πολυ καλα....Εστειλα κ ενα φιλο μου για δοκιμη στη συγγρου γιατι δεν ημουν σιγουρος τι παιζει κ ηθελα να το διασταυρωσω κ επεσα μεσα...Αυτος εδωσε 100 για μασαζ κ πιπα με καποτα στη σαντρα αν δεν κανω λαθος...
2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny Uglystupid Uglystupid Uglystupid Uglystupid Uglystupid Uglystupid Uglystupid Uglystupid Uglystupid Uglystupid Uglystupid Uglystupid
Καταγράφηκε

ΦΆΕ ΤΗ ...Μ Π Α Ν Α Ν Α!!!
man33forsex
Ειδήμων

« Απάντηση #214 στις: 09/01/11, 14:02 »

εχεμυθια υπαρχει στο εν λογω μαγαζι? η θα πρεπει να χαιρετισεις ολους τους συναθλητες σε καποιο σαλονακι αναμονης, πρωτου πας για δραση?
Καταγράφηκε
gleifomounis
Ο ΓΑΜΙΑΣ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ
Νέος
*

ΕΙΜΑΙ ΑΡΩΣΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΓΛΕΙΦΟΜΟΥΝΙ

« Απάντηση #215 στις: 09/01/11, 20:08 »

εχεμυθια υπαρχει στο εν λογω μαγαζι? η θα πρεπει να χαιρετισεις ολους τους συναθλητες σε καποιο σαλονακι αναμονης, πρωτου πας για δραση?
βρε εχεμυθεια υπαρχει,υπαρχει ομως & το σχετικο γδαρσιματακι εξ απαλων ονυχων που στο σερβιρουν σε ακριβο περιτυλιγμα με φτηνο περιεχομενο....εγω προ ημερων συνεβρεθην με μικραν ονοματιν Χριστινα εκ ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ,που δεν τιν εφταναν τα 100 ευρωπουλα αλλα μου ζητησεν εντος τις καμαρης 50 ευρωπουλαν ακομα για να πραξω αυτο που λεει & το ονομα μου ΑΙΔΙΟΛΥΧΕΙΑΝ... kissass2  ασε που μυριζεν φοβερην ΜΟΥΝΙΛΑΝ..
Καταγράφηκε
life97
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Η στυση σαs προωθειται

« Απάντηση #216 στις: 09/01/11, 20:08 »

Νεα κατηγορια....Γλυφομουνι=50 e....Ε ρε ξυλο που θελουνε
Καταγράφηκε

Η γυναίκα θέλει πολλά από έναν άνδρα, ενώ ο άνδρας θέλει μόνο ένα, αλλά από πολλές γυναίκες
anatolgami
Ο παλιός, είν' αλλιώς

LOVE THEM..OR HATE THEM... YOU CAN'T IGNORE THEM

« Απάντηση #217 στις: 09/01/11, 21:09 »

Νεα κατηγορια....Γλυφομουνι=50 e....Ε ρε ξυλο που θελουνε

...Ρε δε πάνε στο ΔΙΑΟΛΟ οι απατεώνισσες...
Καταγράφηκε

OXI ΓΚΟΜΕΝΕΣ...ΜΟΝΟ ΠΟΥΤΑΝΕΣ....
bordelman
Μάλαμα

« Απάντηση #218 στις: 09/01/11, 21:09 »

γαμασ η δεν γαμας εκει?
Καταγράφηκε

H τελευταια γκόμενα που ειχα ηθελε 1000 ευρω τον μήνα! Μετα την αφησα και επενδυσα στα σπίτια!!!
διομήδης
Τιμημένος

Λίγοι αλλά ΑΜΕΤΡΗΤΟΙ

« Απάντηση #219 στις: 10/01/11, 00:12 »

βρε εχεμυθεια υπαρχει,υπαρχει ομως & το σχετικο γδαρσιματακι εξ απαλων ονυχων που στο σερβιρουν σε ακριβο περιτυλιγμα με φτηνο περιεχομενο....εγω προ ημερων συνεβρεθην με μικραν ονοματιν Χριστινα εκ ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ,που δεν τιν εφταναν τα 100 ευρωπουλα αλλα μου ζητησεν εντος τις καμαρης 50 ευρωπουλαν ακομα για να πραξω αυτο που λεει & το ονομα μου ΑΙΔΙΟΛΥΧΕΙΑΝ... kissass2  ασε που μυριζεν φοβερην ΜΟΥΝΙΛΑΝ..
-Δώστε τις στεγνά όσες είναι βρωμιάρες
-Οσο μπορείτε εκείνη την στιγμή της κάβλας μην πεφτετε στην λουμπα των tips .Αν σας το ζητησουν αμέσως ενημέρωση στις sherif δεν γουσταρουν τέτοια κόλπα να είστε σίγουροι
Καταγράφηκε

Τίποτα πλέον δεν θα είναι όπως παλιά.
nickpar
Ανώτερος

« Απάντηση #220 στις: 10/01/11, 12:12 »

καλημερα μαγκεσ!!!!ενα κομματακι γλυκα μαρια στο ονομα προσφερει μπριζολιτσα???εχει κανεισ καμια εμπειρια μαζι τησ?γιατι ειναι γλυκα το κομματι και πολυ πουτανε για πουτσοσκαμπιλα!!1
Καταγράφηκε
gleifomounis
Ο ΓΑΜΙΑΣ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ
Νέος
*

« Απάντηση #221 στις: 10/01/11, 13:01 »

γαμασ η δεν γαμας εκει?
μηπως κανουν & αλλο τιποτις...οπως ειπεν & γνωστος συναθλητης!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Καταγράφηκε
gleifomounis
Ο ΓΑΜΙΑΣ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ
Νέος
*

« Απάντηση #222 στις: 10/01/11, 13:01 »

καλημερα μαγκεσ!!!!ενα κομματακι γλυκα μαρια στο ονομα προσφερει μπριζολιτσα???εχει κανεισ καμια εμπειρια μαζι τησ?γιατι ειναι γλυκα το κομματι και πολυ πουτανε για πουτσοσκαμπιλα!!1
Και αυτη αγαπητε φιλε & συναθλητα τιμα το κοντοσουβλιν (τροπος του λεγειν κοντοσουβλι ,καθοτιν οσο πιο μακρυ τοσο πιο ευγευστον & λαχταριστον) & δη την σουβλαν του ελληνα τσελιγκα zfuck που ουδεμια σχεση εχει με τα ξενοφερτα κακα αντιγραφα τυπου barbeciou & αλλες κοινως ονομαζομενες ΣΑΧΛΑΜΑΡΕΣ....Τιματε τιν παραδοσι αδερφια μου αλλητες πουλια γιατι χανομεθα...Και αυτο το πουτανακι παρελασεν  εμπροσθεν των φιλιδωνων οφθαλμων μου εκεινη τιν αποφραδαν ημεραν της ακρατης ΜΟΥΝΙΛΑΣ...θελοντας να μου προσφερει τις θεραπευτικες  pipa2  zfuck  fuck1  pipa3  fuck2  Knockin' Boots  s&m_1  υπηρεσιες τις...ΜΑΥΡΟ ΣΤΟΝ ΜΑΥΡΟΓΙΑΛΟΥΡΟ!!!!!!!!!!!!!!
Καταγράφηκε
george l
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #223 στις: 10/01/11, 14:02 »

Και αυτη αγαπητε φιλε & συναθλητα τιμα το κοντοσουβλιν (τροπος του λεγειν κοντοσουβλι ,καθοτιν οσο πιο μακρυ τοσο πιο ευγευστον & λαχταριστον) & δη την σουβλαν του ελληνα τσελιγκα zfuck που ουδεμια σχεση εχει με τα ξενοφερτα κακα αντιγραφα τυπου barbeciou & αλλες κοινως ονομαζομενες ΣΑΧΛΑΜΑΡΕΣ....Τιματε τιν παραδοσι αδερφια μου αλλητες πουλια γιατι χανομεθα...Και αυτο το πουτανακι παρελασεν  εμπροσθεν των φιλιδωνων οφθαλμων μου εκεινη τιν αποφραδαν ημεραν της ακρατης ΜΟΥΝΙΛΑΣ...θελοντας να μου προσφερει τις θεραπευτικες  pipa2  zfuck  fuck1  pipa3  fuck2  Knockin' Boots  s&m_1  υπηρεσιες τις...ΜΑΥΡΟ ΣΤΟΝ ΜΑΥΡΟΓΙΑΛΟΥΡΟ!!!!!!!!!!!!!!

Οι συνάδελφοι πιο πίσω γράφουν ότι δεν μπριζολιάζεται μόνο φραπεδάκι σερβίρει...Ξέρεις κάτι παραπάνω?
Καταγράφηκε
nickpar
Ανώτερος

« Απάντηση #224 στις: 10/01/11, 15:03 »

εμενα παντωσ μου το επαιζε παρθενα η συγκεκριμενη!!!τι να σασ πω ρε παιδεσ προσπαθουσαν να μου πασαρουν μια γιαπωνεζα γεματουλα και μια μαροκινη σαν σκυλι ηταν να σε φαει!!αντι για fuck1 μαλλον ξυλο θα παιζαμε στο δωματιο!!!!χαχχααχχαα παντωσ η μαρια ειναι πολυ ομορφη δεν την κοβω να τον τρωει τι λετε??
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 ... 56   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: