Νέα

Βασιλίσσης Σοφίας 66 (πρωηνΣκουφά 10)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 988
  • Εμφανίσεις 181K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
άνοιξε 1/10 και μας περιμένει.Μασέζ απο ταυλάνδη,μαρόκο,γαλλία και ελλάδα.Ποιός θα σπάσει πρώτος το άντρο αυτό?
 

Επισκέπτης


το επισκέφτηκα χθες...ωραίος χώρος και εμφανίσιμες γκόμενες αλλά δεν μου φαίνεται ότι σε κερνούν φραπέ ή πολύ περισσότερο μπριζόλα! έχει κανένας συναγωνιστής άλλη γνώμη?
 
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
το επισκέφτηκα χθες...ωραίος χώρος και εμφανίσιμες γκόμενες αλλά δεν μου φαίνεται ότι σε κερνούν φραπέ ή πολύ περισσότερο μπριζόλα! έχει κανένας συναγωνιστής άλλη γνώμη?

εγώ πιστέυω το αντίθετο.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
το επισκέφτηκα χθες...ωραίος χώρος και εμφανίσιμες γκόμενες αλλά δεν μου φαίνεται ότι σε κερνούν φραπέ ή πολύ περισσότερο μπριζόλα! έχει κανένας συναγωνιστής άλλη γνώμη?

Mα αφου το επισκεφτηκεs, πωs και δεν ειδεs τι παιζει????
 

antemensa

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
100
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Αδερφια είχα πάει εγώ με ένα φίλο που είχε έρθει απο Κρήτη, πριν καμια βδομάδα..

Ωραίος και καθαρός χώρος μέσα, κ έχει 1-2 κοπέλες που είναι τουμπανα...

Μπήκαμε άρχισε το μασαζάκι..

Οι κοπελες το παίζανε ότι εμείς κάνουμε μόνο μασαζ και τέτοια.. τριβανε τριβανε τριβανε, πηγαίναμε να χουφτώσουμε, αλλα δεν αφήναν...  :jerking:

Βαρεθήκαμε στο τέλος, βγαίνουμε έξω και βρίσκουμε εκεί μια χοντρούλα που βάραγε το ρόλο της Τσατσάς, και κάναμε φασαρία, τι μαλακίες είναι αυτές, για μαλάκες ψάχνετε? και τέτοια!!

Άρχισε να μας ηρεμεί κ μας είπε ότι δεν έπαιξε τίποτα επειδή ήταν η πρώτη φορά και φοβόντουσαν, κι την επόμενη φορά θα είναι όλα κομπλέ..  :knockinb:

Όποιος θέλει για λεπτομέρειες ας στείλει pm να τον ενημερώσω.  :rockon:
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.528
Κριτικές
26
Like
262
Πόντοι
4.195
Αδερφια είχα πάει εγώ με ένα φίλο που είχε έρθει απο Κρήτη, πριν καμια βδομάδα..

Ωραίος και καθαρός χώρος μέσα, κ έχει 1-2 κοπέλες που είναι τουμπανα...

Μπήκαμε άρχισε το μασαζάκι..

Οι κοπελες το παίζανε ότι εμείς κάνουμε μόνο μασαζ και τέτοια.. τριβανε τριβανε τριβανε, πηγαίναμε να χουφτώσουμε, αλλα δεν αφήναν...  :jerking:

Βαρεθήκαμε στο τέλος, βγαίνουμε έξω και βρίσκουμε εκεί μια χοντρούλα που βάραγε το ρόλο της Τσατσάς, και κάναμε φασαρία, τι μαλακίες είναι αυτές, για μαλάκες ψάχνετε? και τέτοια!!

Άρχισε να μας ηρεμεί κ μας είπε ότι δεν έπαιξε τίποτα επειδή ήταν η πρώτη φορά και φοβόντουσαν, κι την επόμενη φορά θα είναι όλα κομπλέ..  :knockinb:

Όποιος θέλει για λεπτομέρειες ας στείλει pm να τον ενημερώσω.  :rockon:

λεπτομερεις δινεις για το πως θα φαμε ???????
 

antemensa

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
100
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Απο οτι εχω δει γαμας... τωρα για πρωτη φορα δε κοβω και το λαιμο μου...

Πηγαινε εκει βρες τη Χριστινα (ειναι ο αρχηγος της παρεας  :s&m_2: ) και πιασε την στο μπλα μπλα , παιξτο και λιγο ανετος και ολα θα πανε καλα..

Αλλα απο τη πρωτη φορα και επειτα δε νομιζω να εχεις προβλημα..
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
κανα νεο για αυτο??
το κουδουνι τι γραφει?
αμα ειναι να παμε για τεστ
 

Επισκέπτης
κανα νεο για αυτο??
το κουδουνι τι γραφει?
αμα ειναι να παμε για τεστ
Σας εύχομαι να μην γράφει Λ.Γαβαλάς γιατί Σκουφά 10 είναι και το μαγαζί του.
Αφου νόμιζα οτι ανοίξατε θρεντάκι για τον Λάκη. :P :P :P :P
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Από τιμές τί λέει γιατί στη περιοχή που το ανοίξανε μάλλον θα στοχεύουν σε υψηλή πελατεία και θα έχουν τις τιμές στα ουράνια. Μη μας στοιχίσει 100 το απλό μασάζ.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
166

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
34
Like
2.970
Πόντοι
4.365
Τιμές μάθαμε? (όχι από Λάκη, από τις άλλες...)  :grin:
 

pav9540

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2009
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια,τι γινεται?Υπαρχει κανενα νεο για το εν λογο μαζατζιδικο?Λειτουργει ακομα?ξερουμε σιγουρα οτι παιζει φραπεδια και μπριζολα?τιμες?

Ευχαριστω
 
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
έλα μου ντέ!!!!!!η ζετούλα να καφεκόβει ακόμη άραγε?και ήμουνα κοντά σήμερα από εκεί,αλλά δεν πέρασα μιά βόλτα...
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
16
Αδερφια είχα πάει εγώ με ένα φίλο που είχε έρθει απο Κρήτη, πριν καμια βδομάδα..

Ωραίος και καθαρός χώρος μέσα, κ έχει 1-2 κοπέλες που είναι τουμπανα...

Μπήκαμε άρχισε το μασαζάκι..

Οι κοπελες το παίζανε ότι εμείς κάνουμε μόνο μασαζ και τέτοια.. τριβανε τριβανε τριβανε, πηγαίναμε να χουφτώσουμε, αλλα δεν αφήναν...  :jerking:

Βαρεθήκαμε στο τέλος, βγαίνουμε έξω και βρίσκουμε εκεί μια χοντρούλα που βάραγε το ρόλο της Τσατσάς, και κάναμε φασαρία, τι μαλακίες είναι αυτές, για μαλάκες ψάχνετε? και τέτοια!!

Άρχισε να μας ηρεμεί κ μας είπε ότι δεν έπαιξε τίποτα επειδή ήταν η πρώτη φορά και φοβόντουσαν, κι την επόμενη φορά θα είναι όλα κομπλέ..  :knockinb:

Όποιος θέλει για λεπτομέρειες ας στείλει pm να τον ενημερώσω.  :rockon:

Αρα μαυρο
 

spetses7

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
Ενημέρωση επειδή διάβασα πολλά άσχετα..
το μαγαζί είναι αδερφάκι του γνωστού και παλαιότατου μπριζολαδικου στις στήλες του Ολυμπίου Διός....
Απλα είναι πιο ακριβό και θέλει και λίγο μπλαμπλα η χοντρή γιαγιά στην πόρτα...
Πείτε ότι είστε παλαιοί στο άλλο και όλα θα γίνουν...Προσοχή. οχι στα τζακούζια και στις σάουνες γιατί σας αδειάζει την τσέπη..
 
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Ενημέρωση επειδή διάβασα πολλά άσχετα..
το μαγαζί είναι αδερφάκι του γνωστού και παλαιότατου μπριζολαδικου στις στήλες του Ολυμπίου Διός....
Απλα είναι πιο ακριβό και θέλει και λίγο μπλαμπλα η χοντρή γιαγιά στην πόρτα...
Πείτε ότι είστε παλαιοί στο άλλο και όλα θα γίνουν...Προσοχή. οχι στα τζακούζια και στις σάουνες γιατί σας αδειάζει την τσέπη..

από τεμάχια τί έχει?αυτά πρέπει να μας πείς,τα άλλα τα ξέρουμε όλοι οι μασαζόλαδοαλητάμπουρες πάνω κάτω
 

spetses7

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
ονοματα δεν θυμάμαι...έχει ουσιαστικά τις ίδιες με το αδερφό μαγαζί απλά τις σκαντζάρουν...ΣΚ παίζει μια μαυρούκα απο βραζιλία έτσι και έτσι.. αλλά είναι γελοίο γιατί στις στήλες του Ολυμπίου Διός για 45λεπτά πληρώνεις 80-100 και στη σκουφά για την ίδια κοπέλα σου ζητά 15-200....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom