Νέα

Συμβουλή για επιλογή Ξενοδοχείου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mito
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mito

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους (και όλες). Παρακολουθώ από καιρό το Forum και ειμαι σίγουρος θα μπορέσετε να με βοηθήσετε σε κάτι μιας και προσπαθώ να προγραμματίσω ένα ραντεβού με μια παλιά μου κοπελιά.(ολες τους γίνονται ομορφότερες μόλις παντρευτεις.......).
Με ενδιαφέρει λοιπον να κλείσω ένα δωμάτιο για ένα πρωι (4-5 ωρες)σε κάποιο ευπρεπές ξενοδοχείο στην ευρύτερη περιοχή της Γλυφάδας-Αλίμου-Ηλιούπολης-Δάφνης(προς τα κει τελος πάντων :p).
Τονίζω το ότι πρέπει να είναι πρώτα απ ολα καθαρό και ευνοείται διακριτικό.
Μάλλον έχω καταλήξει να κλείσω ένα executive δωμάτιο στο Hotel Blue Sea (φαντάζομαι θα είναι καλύτερο και πιο καθαρο? από ένα απλό δωμάτιο).
Προτείνετε ίσως κάτι άλλο?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Καλησπέρα σε όλους (και όλες). Παρακολουθώ από καιρό το Forum και ειμαι σίγουρος θα μπορέσετε να με βοηθήσετε σε κάτι μιας και προσπαθώ να προγραμματίσω ένα ραντεβού με μια παλιά μου κοπελιά.(ολες τους γίνονται ομορφότερες μόλις παντρευτεις.......).
Με ενδιαφέρει λοιπον να κλείσω ένα δωμάτιο για ένα πρωι (4-5 ωρες)σε κάποιο ευπρεπές ξενοδοχείο στην ευρύτερη περιοχή της Γλυφάδας-Αλίμου-Ηλιούπολης-Δάφνης(προς τα κει τελος πάντων :p).
Τονίζω το ότι πρέπει να είναι πρώτα απ ολα καθαρό και ευνοείται διακριτικό.
Μάλλον έχω καταλήξει να κλείσω ένα executive δωμάτιο στο Hotel Blue Sea (φαντάζομαι θα είναι καλύτερο και πιο καθαρο? από ένα απλό δωμάτιο).
Προτείνετε ίσως κάτι άλλο?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

καλή επιλογή το blue sea και φτηνή για αυτά που προσφέρει.Άλλες επιλογές τα ξενοδοχεία kreoli,emmantina,oasis στην παραλιακή στο ύψος της γλυφάδας.Αλλά έχει και άλλα πολλά.
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
4.746
Like
26.490
Πόντοι
5.906
το πλεον διακριτικο και καθαρο ειναι το villa orion στη βουλα
 
OP
OP
M

mito

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
0
xm... μάλλον θα είναι αυτό
οκ, οριακά μακρυά αλλά θα το έχω στα υπόψιν.

Ουφφφ, μου είχα πει να μην το ξανακάνω το σπορ αλλά......μάλλον σοφό το ρητό "ποτέ μη λες ποτέ".
 

pan69

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΑ ΞΕΝΟΔΟΧΙΑ King George II Hotel ή Athens Plaza Hotel ή άλλο πολυτελές στη πλατεία συντάγματος
για ημιδιαμονή; Δέχονται κι αν ναι πόσο κοστίζει.
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
7
Πόντοι
16
Καλή λύση για κάτι ξεχωριστό είναι και το Blazer Suites στη Βούλα. Το τονίζω για κάτι ξεχωριστό. Τώρα, για απλές βίζιτες κι έτσι, υπάρχουν τα γνωστά συνηθισμένα φτηνά fuckhotel που οι περισσότεροι από μας ξέρουμε.
 

Επισκέπτης
υπαρχει αναλογο θρεντ..
παλι τα ιδια???
που εισαστε ρε μοντερατορες???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom