Νέα

Ξύρισμα αρχιδιών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billaras22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 231K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Προτιμάτε οι άντρες να έχουν ξυρισμένα ή αξύριστα αρχίδια?

  • Ξυρισμένα

    Ψήφοι: 382 76,1%
  • Aξούριστα

    Ψήφοι: 120 23,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    502

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
παιδες εσεις πως ξυριζετε τα αρχιδια σας? (οσοι το κανουν) ,γιατι με ξυραφακι κ με ξυριστικη που εχω δοκμασει βλεπω οτι ειναι επικινδυνο..
 

Επισκέπτης
εγο ξιριζο ολο το εργαλειο με ξιραφακι!!!!ειναι θεμα σινιθειασ καυλιαρι μπιλαρα!!!!
 
OP
OP
B

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
καυλιαρη pitsilisti με ξυραφι καπου καπου μου κανει μικρες πληγες,και παθαινω σοκ να βλεπω τα αρχιδια μου με αιμα (μικρη πληγη εννοω)
 

Stavros76

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
56
Like
2
Πόντοι
0
Στεγνη φαλτσετα και μετα οινοπνευμα
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Billara,το ξυραφάκι δεν χρειάζεται να το πιέζεις επάνω στο δέρμα.Ισα που να το ακουμπάς,την κάνει τη δουλειά του πίστεψέ με.Και αφρό να χρησιμοποιείς τον Noxzema τον κόκκινο,είναι ο καλύτερος γι'αυτό.
Και ν'ακούς τον καυλιάρη τον Pitsilisti,είναι μεγάλος πουτανιάρης!
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Varvaros

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2005
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Εγώ πήγα και πήρα τη μηχανή που βγαίνει για τις γκόμενες να καθαρίζουν την ευαίσθητη περιοχή από τρίχες.
Σκάλα 0 (βγάζω και το προστατευτικό) και κάνει μια χαρά τη δουλεία της. Δεν είναι κόντρα ξύρισμα, αλλά είναι αρκετά καλό.
Σπάνια να ξεφύγει και να κάνει καμία αμυχή τόσο μικρή που ίσα ίσα να βγει καμιά σταγόνα αίματος
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
5 λεπτα την κρεμουλα που ριχνει τις τριχες και....καθαρισεσ!!! εκτος και αν εχεις πολυ ευαισθητο δερματακι και...καθαρισες αποι αρχειδια γενικως!!! :-
 

Επισκέπτης
Ξυραφάκι κλασσικά με αφρό και μπόλικο νεράκι! Μετά απαραιτήτως ενυδατική κρεμούλα!
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Εγώ τα ξυρίζω εδώ και πολλααά χρόνια... κλασσικά με πολύ αφρό και ΚΑΛΟ ξυραφάκι που το περνάς απαλά...
Ο κα-υ-λύτερος πάντως τρόπος, είναι να σε ξυρίζει γκόμενα (που επίσης ξυρίζει το μουνάκι της, άρα ξέρει πως να το κάνει) μετά από πίπα... σ' εχει καβλώσει καλά και η αίσθηση των χαδιών στην πούτσα + τ' αρχίδια είναι φανταστική !!!
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
18
Πόντοι
6
Ε οχι ρε παιδια να ξυριζουμε και τα ρχδια μας εμενα μ'αρεσει το σγουρο του μαλλακι ν'ανεμιζει στην τρελη νοτια
 

The Dick

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
260
Κριτικές
3
Like
173
Πόντοι
1
ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ είστε ρε και ξυρίζετε τ' αρχίδια σας???
 

GSX-R600

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
122
Like
0
Πόντοι
1
5 λεπτα την κρεμουλα που ριχνει τις τριχες και....καθαρισεσ!!! εκτος και αν εχεις πολυ ευαισθητο δερματακι και...καθαρισες αποι αρχειδια γενικως!!! :-
Τι κρέμα είναι αυτή ρε μαν; Που την βρίσκω; Κάνει καλή δουλειά;
 

gothiam

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
ντουρ ασε το ξυρισμα των αρχιδιων κ πανε βγαλε καμια φωτο ακομα να δουμε !!!
ο λαος περιμενει
 

kokoss

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2006
Μηνύματα
463
Like
2
Πόντοι
1
Συμφωνώ μαζί σου φίλε Duracell, όταν  μάλιστα βάζουμε και σαντυγύ είναι τέλεια αίσθηση, να τη γλύφεις και και να σε γλύφουν... μμμμ μου άνοιξε η όρεξη!!!  :P :P :P :P :P :P
 

veneto

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
509
Κριτικές
78
Like
1.315
Πόντοι
6.195
Με απλό ξυραφάκι και αφρό αφου έχεις κάνει μπανάκι με ζεστό νεράκι να μαλακώσει και η τρίχα. Κανένα κόψιμο , τουλάχιστον σε μένα, και κορυφάια αίσθηση μετά.
Όσο για αυτόν που είπε για πούστηδες να τον πληροφορήσω ότι δεν είμαι , τουλάχιστον μεχρι τώρα, και όλες οι γκόμενες καραγούσταραν να γλύφουν.
Μπορούν και αφοσιώνονται σε αυτό που πρέπει και όχι να φτύνουν τρίχες.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Εγώ πήγα και πήρα τη μηχανή που βγαίνει για τις γκόμενες να καθαρίζουν την ευαίσθητη περιοχή από τρίχες.
Σκάλα 0 (βγάζω και το προστατευτικό) και κάνει μια χαρά τη δουλεία της. Δεν είναι κόντρα ξύρισμα, αλλά είναι αρκετά καλό.
Σπάνια να ξεφύγει και να κάνει καμία αμυχή τόσο μικρή που ίσα ίσα να βγει καμιά σταγόνα αίματος

Διευκρινησε ομως οτι μιλας για ξυριστικη μηχανη και οχι αποτριχωτικη μηχανη.......μην παει και παρει κανα σιλ και πιλ το παιδι και του μεινουν τα μπαλακια στο χερι....... :P
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
5
Like
56.856
Πόντοι
12.056
Eγω σαπουνι LUX με αιθερια ελαια..κανει πολυ αφρο και ξυραφακι ζιλετ μπλε με 2 λεπιδες...
Για τα υπολοιπα μια κουρευτικη με τριμινγκ ειναι οτι πρεπει..μετα ομως παντα κρεμα...
 

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
358
Like
46
Πόντοι
1
Παντως οσες φορες εχω παει σε μπουρδελο και ειμαι φρεσκοξυρισμενος εχω διαπιστωση οτι η πουτανα ειναι πιο προθυμη στην πιπα και στο γλυψιμο μπαλων.Στην αρχη και γω χρησιμοποιω την κουρευτικη για το ξεχοντρισμα και μετα την mach turbo για φινιρισμα αλλη λεπιδα για προσωπο και αλλη για την τσαπου.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ είστε ρε και ξυρίζετε τ' αρχίδια σας???
        οχι συναδελφε δεν ειμαστε πουστηδες αλλα σκεψου την ευχαριστηση οτν η γκομενα θα σου κανει πιπα και θα σου γλυφει και τ αρχιδια....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom