Αναζήτηση

Ψηφοφορία
Ερώτηση: Προτιμάτε οι άντρες να έχουν ξυρισμένα ή αξύριστα αρχίδια?
Ξυρισμένα - 279 (71.7%)
Aξούριστα - 110 (28.3%)
Σύνολο ψηφοφόρων: 254

Σελίδες: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 ... 79   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Ξύρισμα αρχιδιών  (Αναγνώστηκε 115343 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
PRESIDENT
Προχωρημένος
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« Απάντηση #105 στις: 13/03/07, 16:04 »

Γιατί μόνο οι μασχάλες είναι; Εδώ άλλοι ξυρίζουν τα πόδια τους. (Και ας δεν παίζουν μπάλα) Και μάλιστα μια φόρα που είχα ρωτήσει έναν γνωστό μου γιατί το έκανε, μου απάντισε οτι ήταν ιδέα της κοπέλας του!  Idiot Idiot Ρε ήμαρτον!!!
Καταγράφηκε

Μάνα μου κλέψαν το τρακτέρ και έμεινε η φρέζα ορφανή!
BiteMeIaMfresH
Moderated
Ο παλιός, είν' αλλιώς

va te faire foutre!

« Απάντηση #106 στις: 13/03/07, 16:04 »

αηδια ειναι αυτο
κ καλα οι αθλητες το κανουν αναγκαστικα... οι αλλοι γιατι??
Καταγράφηκε
mparmpoutsala
Ανώτερος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #107 στις: 13/03/07, 16:04 »

αηδια ειναι αυτο
κ καλα οι αθλητες το κανουν αναγκαστικα... οι αλλοι γιατι??

Καβλωτικό =D

(για τις μπάλες)
Καταγράφηκε

πουτάνα εντροπία
SpermBob
Τιμημένος

« Απάντηση #108 στις: 13/03/07, 16:04 »

Φαντάσου να ξυρίζει ο κύριος τα μπαλάκια του... Μια άσπρη τρύπα μέσα στο μαύρο δάσος θα είναι  2funny

* HairyMan.jpg (32.48 KB, 402x368 - εμφανίστηκε 67 φορές.)
Καταγράφηκε

Παλιός Καλός Ελληνικός Κινηματογράφος:
http://www.youtube.com/watch?v=uBHV012VRLA
Andras37Athina
Μάλαμα

νήψον ανομήματα μη μόναν όψην

« Απάντηση #109 στις: 13/03/07, 16:04 »

Είχαμε, δεν είχαμε, πάλι πιάσαμε τα άκρα και τις ακρότητες. Και σε τι θέμα μάλιστα! Εντελώς flat...

Εγώ νομίζω πώς είναι γελοίο ένας τριχωτός άντρας να ξυρίζει πούτσο και αρχίδια και ενώ πάνω είναι σαν τον Κινγκ-Κονγκ, από κάτω να είναι σαν τον ποπό της Τσίτας.

Από την άλλη πλευρά, θεωρώ άκομψο και αντιαισθητικό να προσφέρεις στην παρτενέρ σου που θέλει να σου προσφέρει στοματική απόλαυση, ένα μαλλιαρό πράγμα.

Για τα πάντα υπάρχει η μέση οδός, που συνήθως, είναι και η προτιμότερη απ' όλες τια απόψεις: αισθητικής και υγιεινής. Απαλό προσεκτικό ξύρισμα στα αρχίδια, για να μην έχουμε τίποτα αιματοχυσίες, έως και τη βάση του πούτσου. Στην περιοχή του εφηβαίου, είναι ότι πρέπει ένα trimming, με ένα μικρό ψαλιδάκι, σε τέτοιο ύψος, ώστε οι τρίχες να είναι σε ανάλογο ύψος με εκείνες στην κοιλιά.

Τόσο δύσκολο είναι;
Καταγράφηκε

JGF
BiteMeIaMfresH
Moderated
Ο παλιός, είν' αλλιώς

va te faire foutre!

« Απάντηση #110 στις: 13/03/07, 16:04 »

2funny 2funny 2funny
καλα αυτος ας αποτριχωθει παντου  2funny

Καβλωτικό =D

(για τις μπάλες)

για τις μασχαλες κ τα ποδια ελεγα εγω πως ειναι αηδια να τα ξυριζουν... Tongue

Καταγράφηκε
mparmpoutsala
Ανώτερος

« Απάντηση #111 στις: 13/03/07, 16:04 »

για τις μασχαλες κ τα ποδια ελεγα εγω πως ειναι αηδια να τα ξυριζουν... Tongue

Χαίρομαι που συμφωνούμε  Grin
Καταγράφηκε

πουτάνα εντροπία
antonis_p
Ανώτερος

« Απάντηση #112 στις: 13/03/07, 16:04 »

α΅α ΅ατωσει το πουλακι σας ή τα μπαλάκια σας, μπορειτε να χρησιμοποήσετε απροβλημάτιστα τα παρακάτω:

τα συστηνει και η ενωση ελληνων γυναικολογων! ειναι εγγυημένα! βαμβακερα για το ευαίσθητο δερματακι!
Καταγράφηκε

Light travels faster than sound.
This is why some people appear bright
Until you hear them speak.
trelos sporos
Ειδήμων

« Απάντηση #113 στις: 13/03/07, 17:05 »

Ρε αδερφε (εσύ που γαμάς μανούλες) ο καθένας ότι γουστάρει κάνει εσένα τι σε νοιάζει . ʼμα θες άστα αξύριστα αλλά μην προσπαθείς να επιβάλλεις και τη γνώμη σου στους άλλους.
Καταγράφηκε
Gamaomanoules
Μάλαμα

« Απάντηση #114 στις: 13/03/07, 17:05 »

Ειπα εγω ρε σε κανεναν να κανει κατι?
Που επεβαλα τη γνωμη μου?
Διατυπωση εγινε και επαυτης αναπτυχθηκαν διχογνωμιες.
so fucking what?
Καταγράφηκε

PIERRE WOODMAN RULES!
lampis12
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #115 στις: 13/03/07, 17:05 »

Για να πούμε και κάτι χρήσιμο καλύτερα να μην κάνετε σεξ την ίδια μέρα που ξυρίσατε τ' αρχίδια σας. Είναι πιο εύκολη η μετάδοση αφροδίσιων.
Καταγράφηκε
antonis_p
Ανώτερος

« Απάντηση #116 στις: 13/03/07, 18:06 »

Παράθεση από: armed
τουλαχιστον εμεις ειμαστε λατρεις των γιαλιστερων κατω κεφαλιων...και αρχειδιων!!
και εμεις ειμαστε λατρεις των γυαλισμενων αιδείων! οπως την βρισκει έκαστος!

Δεν μαλώνω με κανέναν που θέλει να ξυρισει οποιο μερος του κορμιου του θελει! Εκφραζω απλα την ανησυχια μου για την πορεια που εχουν παρει ορισμενα πραγματα στην πατριδα μου και τελος παντων στον κοσμο που ζουμε. Ο πατερας μου καποτε μου γεμισε την μουρη με αφρο ξυρισματος και μου εμαθε πως να ξυριζομαι γιατι ειχα κανει 2-3 προσπαθειες και ειχα κατακοπει χωρις να υπαρχει καν λογος, οι τριχες στην μουρη μου δεν επιαναν 2ψηφιο νουμερο. Βλεπω 20 χρονια μετα οτι τα προτυπα που επιτυχως επιβαλουν τα ιδιωτικα καναλια, κυριως στα μεσημεριατικα πλατω: κατι τελειωμενες, περνουν ως φυσιολογικο αυτο που καποιοι απο εμας λεμε τριτο φυλο και καποιοι αλλοι προοδευτισμο! Δεν θα μπω στην λογικη να προτεινω σε κανεναν να δειξει στον γιο του πως να ξυριζει το παπαρι του, οπως εκανε με  τα γενια μου ο πατερας μου . Ουτε ομως φανταζομαι οτι εδειξε κανενος ο πατερας πως να κανει γλομπο τους ορχεις του και προφανως κανενας πατερας δεν θα καμαρωνε για το τεκνο του αν μαθαινε πως αυτο ασχολειται με την αποτριχωση του!
Ακομα και αν οσοι θεωρειτε must καποιος να ξυριζει οτιδηποτε αλλο εκτος απο αυτα που συνηθιζε το αντρικο γενος να ξυριζει μεχρι σημερα, δεν βλεπω το λογο να χλευαζετε ως παλαιομοδιτες, οπισθοδρομικους και ημιάγριους τους υπολοιπους, μεχρι τωρα οι γυναικες ειχαν βρει τον τροπο να κανουν την πιπουλα τους επιτυχως, εδω και χιλιαδες χρονια, χωρις να ζητησουν απο τον συντροφο τους την καραφλοποίηση του. Αμα θελουν να την κανουν θα την κανουν, αμα δεν θελουν να δω μετα τί αλλο θα ζητησουν! ισως tattoo με τον Winnie The Poo!!!
Καταγράφηκε

mounitsa
When I'm good I'm very good, but when I'm bad I'm better...
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Φύλο: Γυναίκα

Et si un jour tu devais t'en aller?

« Απάντηση #117 στις: 13/03/07, 18:06 »

Ο ιδιος πατερας υποθετω δε θα καμαρωνε αμα μαθαινε οτι η κορη του αποτριχωνει ολο το αιδοιο της προκειμενου να ευχαριστησει τον συντροφο της....(αντε ας πω μητερα να μην πεσουν και εγκεφαλικα....)

δηλαδη ειναι τιμη και καμαρι για τον πατερα να στειλει το γιο του στο μπουρδελο στα 14 αλλα ειναι προσβολη το να ξυρισει τα @@δια του για να μην καταπινει μπουκλες η κοπελα του? ειλικρινα δεν καταλαβαινω........
Καταγράφηκε

Et si un jour tu pourrais tout quitter?Est-ce que tu pourrais garder notre secret?
Have no fear of perfection you'll never reach it

www.sexopoli
Andras37Athina
Μάλαμα

νήψον ανομήματα μη μόναν όψην

« Απάντηση #118 στις: 13/03/07, 18:06 »

Λοιπόν οι ξυρισαρχίδες της συντροφιάς μας, για να μην τους κράζουν οι διάφοροι περίεργοι ως "τοιούτους" ας βάζουν μετά το ξύρισμα κάτι πολύ classic και πολύ macho: καμιά Brut, καμιά Old Spice, καμιά Aqua Velva. Έτσι παιδιά;
Καταγράφηκε

JGF
antonis_p
Ανώτερος

« Απάντηση #119 στις: 13/03/07, 18:06 »

Ο ιδιος πατερας υποθετω δε θα καμαρωνε αμα μαθαινε οτι η κορη του αποτριχωνει ολο το αιδοιο της προκειμενου να ευχαριστησει τον συντροφο της.... ειλικρινα δεν καταλαβαινω........
και δεν θα καταλαβεις γιατι δεν θα γινεις πατερας ποτε, οπως και εγω δεν θα καταλαβω την ψυχολογια και την λογικη της μανας για τον αντιστοιχο λογο.
Δεν θεωρω οτι καποιος πατερας πιστευει πως υπαρχει γυναικα στον (δυτικο) κοσμο που δεν ξυριζει το αιδιο της, δεν βλεπω γιατι να εξαιρεσει απο τον κανονα την κορη του. Αν ειχα ενηλικη κορη δεν θα με πειραζε.
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 ... 79   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: