Νέα

Ψάχνουν απεγνωσμένα γαμπρό. 30άρες έως 40άρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arcans70
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 269K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
μαγκες με αφορμη σε ενα γαμο που ημουν σημερα εχω να κανω την εξης παρατηρηση.
εχει πολλες γκομενες 30εως 40 αλλες ελευθερες και αλλες ζωντοχηρες,οι οποιες ψαχνοντε απεγνωσμενα να καβαντζωθουν,για σχεση σοβαρη και για γαμο ακομα,διοτι ως γνωστον περνανε και τα ατιμα τα χρονια και κρεμαει το βυζι και ο κωλος πεφτει.δεν μιλαω για να γαμηθουν,διοτι ολες την εχουν την καβαντζα τους για γαμησι,μιλαω για γαμο,δηλαδη να δεσουν τον γαιδαρο τους και απο εκει και περα οτι πουτσα μας αρεσει δεκτη.μερικες εχουν ξεφυγει εντελως,μονο στο μετωπο δεν εχουν γραψει η στην πλατη τους <<ζητητε γαμπρος>>.αφορμη να ανοιξω το θρεντ,ητανε η συζητηση που ειχα με μια συμφοιτητρια μου,που ητανε οχι η μουναρα τις σχολης,αλλα η καραμουναρα ολοκληρου του πανεπιστημιου.η οποια μολις τελειωσαμε τις σπουδες μετα απο κανενα χρονο πηγε και παντρευτηκε το πρωτο μαλακα που βρηκε μπροστα τις.το αποτελεσμα ηταν να  χωρισουνε με τα απο 3 χρονια γαμου και να εχει τωρα 2 παιδια.θελει να παντρευτει παλι οπως μου ειπε,η να συζησει με καποιον.τις ειπα οτι ειναι δυσκολο να την φορτωθει καποιος με 2 παιδια,εκτος αν βρει και αυτη κανεναν μαλακα σαν τον αδωνη οπως η ευγενια.παντως μαγκες η γκομενα αν και 32 χρονων παραμενει γυναικαρα-μουναρα,κανονισαμε να παμε για καφεδακι αυριο,(αν ολα πανε καλα βλεπω να πεφτει και κανενα καλο γαμησι)διοτι την παρηγορησα σημερα πολυ καλα και τις ανεβασα και την ψυχολογια. :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
16
Πόντοι
66
Daskalos-cb1a.jpg
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
16
Πόντοι
66
τυπε ανοιξα μεγαλο θεμα να ξερεις.λειπει και ο λεκτορας τζειμς σημερα γαμωτο.
τυπε πως το βλεπεις εσυ το θεμα? στην εχει πεσει καμια τετοια καμια φορα?

Τύπε, σε τόσο μεγάλες δεν έχω παίξει ποτέ.
Μου φαίνεται κάπως γιατί ξεφεύγει πολύ το πράγμα σε θέμα ηλικίας.
Σίγουρα για μεγαλύτερους θα είναι καλή λύση για κάτι προσωρινό και περιμένω λαμπρή παρουσίαση από τους διδάκτορες της ΣΧΟΛΗΣ.
 
OP
OP
A

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
Τύπε, σε τόσο μεγάλες δεν έχω παίξει ποτέ.
Μου φαίνεται κάπως γιατί ξεφεύγει πολύ το πράγμα σε θέμα ηλικίας.
Σίγουρα για μεγαλύτερους θα είναι καλή λύση για κάτι προσωρινό και περιμένω λαμπρή παρουσίαση από τους διδάκτορες της ΣΧΟΛΗΣ.
κοιταξε τυπε υπαρχουν και γκομενες ηλικιας 20-30 που το κανου αυτο,απλως δεν το δειχνουν τοσο πολυ διοτι ακομα υπαρχει χρονος.θα εχεις παρατηρηση οτι υπαρχουν στην σχολη σου γκομενες,που ενω ειναι ωραια μουνια,και μπορουν να γαμηθουν με οποιον θελουν,βγαινουν απο τη μια σχεση και μπαινουν απευθειας σε καποια αλλη.
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
16
Πόντοι
66
κοιταξε τυπε υπαρχουν και γκομενες ηλικιας 20-30 που το κανου αυτο,απλως δεν το δειχνουν τοσο πολυ διοτι ακομα υπαρχει χρονος.θα εχεις παρατηρηση οτι υπαρχουν στην σχολη σου γκομενες,που ενω ειναι ωραια μουνια,και μπορουν να γαμηθουν με οποιον θελουν,βγαινουν απο τη μια σχεση και μπαινουν απευθειας σε καποια αλλη.

Ναι, μόνο που στο group 20-30 είναι πολύ πιο σπάνιες. Στις σχολές βλέπει κανείς ότι να 'ναι, μέχρι και πρωτοετή φοιτήτρια με καθηγητή έχω ακούσει (πιτσιρικάς και αυτός αλλά η διαφορά ηλικίας ήταν μεγάλη). Γενικά στο θέμα αυτό έχω την εντύπωση ότι μετράει πολύ ο κύκλος τους, δηλαδή αν εκεί γύρω στα 29-30 αρχίζουν και έχουν 3-4 γάμους τη χρονιά (αδερφών, ξαδερφών, φίλων, γνωστών κλπ) τότε αρχίζουν από το να το σκέφτονται περισσότερο μέχρι και να πανικοβάλλονται. Οπότε ένας που μπορεί να το παίξει ιστορίας, θα φάει καλά χωρίς πολύ κόπο.
 
OP
OP
A

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
Ναι, μόνο που στο group 20-30 είναι πολύ πιο σπάνιες. Στις σχολές βλέπει κανείς ότι να 'ναι, μέχρι και πρωτοετή φοιτήτρια με καθηγητή έχω ακούσει (πιτσιρικάς και αυτός αλλά η διαφορά ηλικίας ήταν μεγάλη). Γενικά στο θέμα αυτό έχω την εντύπωση ότι μετράει πολύ ο κύκλος τους, δηλαδή αν εκεί γύρω στα 29-30 αρχίζουν και έχουν 3-4 γάμους τη χρονιά (αδερφών, ξαδερφών, φίλων, γνωστών κλπ) τότε αρχίζουν από το να το σκέφτονται περισσότερο μέχρι και να πανικοβάλλονται. Οπότε ένας που μπορεί να το παίξει ιστορίας, θα φάει καλά χωρίς πολύ κόπο.

τυπε αυτο ειναι το πιο σωστο που ειπες και ισχυει για τις ηλικιες 30-40.
ευγε για το σωστο σκεπτικο σου,ειμαι περηφανος για εσενα,και δικαια κατεχεις την θεση του γραμματεα τις σχολης. :rockon: :rockon: :rockon:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
16
Πόντοι
66
τυπε αυτο ειναι το πιο σωστο που ειπες και ισχυει για τις ηλικιες 30-40.
ευγε για το σωστο σκεπτικο σου,ειμαι περηφανος για εσενα,και δικαια κατεχεις την θεση του γραμματεα τις σχολης. :rockon: :rockon: :rockon:

Ευχαριστώ Δάσκαλε.
Πάω στη γραμματεία τώρα γιατί έχει πέσει δουλειά μιας και έχουν έρθει πολλές αιτήσεις εγγραφής για το νέο ακαδημαϊκό έτος.
Φέτος θα έχουμε ρεκόρ εγγραφών και ελπίζω να αντέξουμε το πρόγραμμα που όπως όλα δείχνουν, θα είναι ιδιαίτερα βεβαρημένο.
Καλή συνέχεια στο μάθημά σας και άμα χρειαστεί μην κάνετε διάλειμμα γιατί η ύλη είναι μεγάλη και πρέπει να βγει.
 

artin_agkop101

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
μουνιντζα,αντι για 2 βαλε 4 στην ηλικια σου. :grin:
 
OP
OP
A

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
Ευχαριστώ Δάσκαλε.
Πάω στη γραμματεία τώρα γιατί έχει πέσει δουλειά μιας και έχουν έρθει πολλές αιτήσεις εγγραφής για το νέο ακαδημαϊκό έτος.
Φέτος θα έχουμε ρεκόρ εγγραφών και ελπίζω να αντέξουμε το πρόγραμμα που όπως όλα δείχνουν, θα είναι ιδιαίτερα βεβαρημένο.
Καλή συνέχεια στο μάθημά σας και άμα χρειαστεί μην κάνετε διάλειμμα γιατί η ύλη είναι μεγάλη και πρέπει να βγει.
ποια ειναι η γραμματεια ρε τυπε? :think: :think: :think:
παιζει κανενα δυνατο θρεντ και δεν πηραμε χαμπαρι?
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
16
Πόντοι
66
μουνιντζα,αντι για 2 βαλε 4 στην ηλικια σου. :grin:

Μην τρελαίνεσαι μικρέ.
Γραψου και εσύ στη ΣΧΟΛΗ και
daskalos.jpg



ποια ειναι η γραμματεια ρε τυπε? :think: :think: :think:
παιζει κανενα δυνατο θρεντ και δεν πηραμε χαμπαρι?

Όχι τύπε, έτσι το είπα αλλά κάποτε θα γίνει και αυτό. :rockon:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
καταρχην μπραβο για το πολυ ενδιαφερον θεμα.ολα ειναι ακριβως ετσι.ολες μετα τα 30 στην Ελλαδα θελουν να παντρευτουνε.πολυ πιθανον να φοβουνται να μεινουν στο ραφι.ενας αλλος παραγωντας που παιζει ρολο ειναι οτι ενας αντρας 40 ετων μπορει να παντρευτη μια 30αρα.μια 40αρα ομως πολυ δυσκολο να παντρευτει εναν αντρα 30αρη.ενας ακομα λογος ειναι οτι η Ελληνιδα γυναικα μετα τα 30 χαλαει παρα πολυ εμφανησιακα.οι Ρωσσιδες πολυ νωριτερα απο τα 25 και μετα τα προσωπα τους ειναι σπασμενα.
 
OP
OP
A

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
καταρχην μπραβο για το πολυ ενδιαφερον θεμα.ολα ειναι ακριβως ετσι.ολες μετα τα 30 στην Ελλαδα θελουν να παντρευτουνε.πολυ πιθανον να φοβουνται να μεινουν στο ραφι.ενας αλλος παραγωντας που παιζει ρολο ειναι οτι ενας αντρας 40 ετων μπορει να παντρευτη μια 30αρα.μια 40αρα ομως πολυ δυσκολο να παντρευτει εναν αντρα 30αρη.ενας ακομα λογος ειναι οτι η Ελληνιδα γυναικα μετα τα 30 χαλαει παρα πολυ εμφανησιακα.οι Ρωσσιδες πολυ νωριτερα απο τα 25 και μετα τα προσωπα τους ειναι σπασμενα.
δημητρακη εχεις απολυτο δικιο.αν η ελληνιδα στα 30 εχει ξεθωριασει η ρωσσιδα εχει σαπιση εντελος.οπως εχει πει και ο μεγας δασκαλος ιωσηφ οτι μετα τα 23-25 οι ρωσσιδες ειναι γεροντομουνες.γιαυτο και αρχιζουν να γαμιουντε απο τα 12  :2funny: :2funny: :2funny:

τελος παντων επειδη ειναι αλλο το θεμα μας εχω να πω και το εξης.πολλες γυναικες οταν περασουν τα 30 εχουν και τον φοβο μηπως και δυσκολευτουν να κανουν παιδια,η ακομη στη χειροτερη περιπτωση δεν μπορουν να κανουν και καθολου.και αυτο ειναι ενα μεγαλος αγχος για αυτες.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
και αυτο ειναι ενας λογος.που θελουν να παντρευτουνε μετα τα 30.παντος εχω δει παρα πολλες οπως η συμφοιτητρια σου.που στο σχολειο πηγαιναμε μαζι και ηταν κουκλαρες.μεχρι τα 30 κρατιωντουσαν καλα.χαλασαν παρα πολυ!στην ηληκια 30-35 πολλες χοντρηναν και στο προσωπο χαλασαν.καλα οι Ρωσσιδες ειναι μεχρι τα 25 μετα τελειωσαν!
 
OP
OP
A

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom