Αναζήτηση

Ψηφοφορία
Ερώτηση: Σας αρεσουν τα πορνοκομικς;
Τα αγοραζω μανιωδως και τον παιζω συνεχως
μου αρεσουν αλλα αγοραζω μονο συγκεκριμενου ειδους πχ bsdm
μου αρεσουν αλλα αγοραζω σπανια αμα βρω απο κανα φιλο η οτι βρω στο δια
οχι και τοσο πολυ δεν μου κεντριζουν το ενδιαφερον
οχι καθολου
μα καλα ποιου του σηκωνεται με τετοιου ειδους μαλακιες

Σελίδες: 1 [2] 3 4   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Cartoon sex pics  (Αναγνώστηκε 9466 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Bluevertigo
Ανώτερος
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

All novelty is but oblivion

« Απάντηση #15 στις: 09/03/07, 19:07 »

εμενα βασικα μου αρεσουν τα κομικς που εχουν πρωταγωνιστριες-ηρωιδες με μεγαλα  Boobies
Μόνο που στο πρώτο κόμικ φίλε imperialdemon όπως είμαι σίγουρος ότι θα θυμάσαι η ηρωίδα δεν ήταν μια κοπέλα με μεγάλα βυζιά, αλλά ένας παλιός συμμαθητής με περίεργα γούστα, αρκετά λεφτά και έναν καλό χειρούργο.
Καταγράφηκε

If the doors of perception were cleansed, every thing would appear to man as it is: infinite
JOHNNYDMAX
Μάλαμα

Nothing better than a nice,round, ass....

« Απάντηση #16 στις: 09/03/07, 19:07 »

Πω ρε πούστη μου τι μου θυμήσατε τώρα !
Θυμάται κανείς τη Zάκουλα ;;; Το Horrible ;
Καταγράφηκε

Run,..live to fly,
Fly to live,.....- DO OR DIE  !!
Bluevertigo
Ανώτερος

« Απάντηση #17 στις: 09/03/07, 19:07 »

Το απόλυτο MUST
Η Druuna δεν περιορίζεται στα όρια ενός απλού πορνό κόμικ, είναι τέχνη με όλη τη σημασία της λέξεως αν και στην πορεία έχασε ένα μικρό μέρος της πρωτοτυπίας της και τελικά ο ίδιος ο Serpieri δεν μπόρεσε να κρατήσει την ισορροπία ανάμεσα σε ό,τι είχε αρχικά σκεφτεί και σε εκείνο που ήθελαν κάποιοι όχι και τόσο μυημένοι και ψαγμένοι fans.
Καταγράφηκε

If the doors of perception were cleansed, every thing would appear to man as it is: infinite
imperialdemon1821
Ανώτερος

Lenka Hruskova στο janaglam εχει photos

« Απάντηση #18 στις: 09/03/07, 19:07 »

Bluevertigo δεν ξερω αν σε εννοω αλλα αν λες για το πρωτο πορνοκομικ που βγεικε δεν ξερω οτι και να πω ψεμματα θα πω.τα κομικ δεν τα κοιταω και πολυ απο ιστορικης πλευρας αλλα περισσοτερο απο διεγερτικης πλευρας.βασικα αυτες της φωτο της εβαλα τυχαια και εσυ θα λες μαλλον για αυτην με το γυαλακια δεν το εχω ολοκληρο ουτε καν κοιταξα τι λενε τα συννεφακια απλα ειδα τη βυζαρου.
Καταγράφηκε

ΤΙ ΤΗΝ ΘΕΣ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ  ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΒΥΖΙΑ ΘΑ ΤΗΝ ΒΑΡΕΘΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!
Bluevertigo
Ανώτερος

« Απάντηση #19 στις: 09/03/07, 19:07 »

Bluevertigo δεν ξερω αν σε εννοω αλλα αν λες για το πρωτο πορνοκομικ που βγεικε δεν ξερω οτι και να πω ψεμματα θα πω.τα κομικ δεν τα κοιταω και πολυ απο ιστορικης πλευρας αλλα περισσοτερο απο διεγερτικης πλευρας.βασικα αυτες της φωτο της εβαλα τυχαια και εσυ θα λες μαλλον για αυτην με το γυαλακια δεν το εχω ολοκληρο ουτε καν κοιταξα τι λενε τα συννεφακια απλα ειδα τη βυζαρου.
Ναι για αυτή την ιστορία λέω. Θυμάμαι ήταν σ΄ένα τεύχος του Eros comix, που είχε αγοραστεί στο κέντρο τύπου στην Αλεξανδρούπολη, μαζί με αρκετά τεύχη Private (ειδικά εκείνο με το αφιέρωμα στα καλύτερα cumshots, με την Sylvia Lancome στο εξώφυλλο, είχε αποκτήσει cult status).Όπως καταλαβαίνεις στα περισσότερα περιοδικά είχαν επιμεληθεί την art production σύσσωμες η 23 και η 21 ΕΜΑ, τόσο στα στρατόπεδα όσο και στα φυλάκια. Τέλος για ιστορικούς λόγους, η ιστορία με τον γυαλάκια είναι του Τζουζέπε Μανούντα και ομολογουμένως η βυζαρού πρωταγωνίστρια ήταν ιδιαίτερα ερεθιστική μέχρι ν΄ανακαλύψεις και εσύ μαζί με τον άμοιρο γυαλάκια ότι ήταν η μελαχρινή έκδοση της Χειλουδάκη.
Καταγράφηκε

mounitsa
When I'm good I'm very good, but when I'm bad I'm better...
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Φύλο: Γυναίκα

Et si un jour tu devais t'en aller?

« Απάντηση #20 στις: 09/03/07, 19:07 »

Η Druuna δεν περιορίζεται στα όρια ενός απλού πορνό κόμικ, είναι τέχνη με όλη τη σημασία της λέξεως αν και στην πορεία έχασε ένα μικρό μέρος της πρωτοτυπίας της και τελικά ο ίδιος ο Serpieri δεν μπόρεσε να κρατήσει την ισορροπία ανάμεσα σε ό,τι είχε αρχικά σκεφτεί και σε εκείνο που ήθελαν κάποιοι όχι και τόσο μυημένοι και ψαγμένοι fans.

απιστευτο κομικ!!!!!!
Καταγράφηκε

Et si un jour tu pourrais tout quitter?Est-ce que tu pourrais garder notre secret?
Have no fear of perfection you'll never reach it

www.sexopoli
imperialdemon1821
Ανώτερος

« Απάντηση #21 στις: 09/03/07, 19:07 »

Αλλοι την εχουν πατησει κανονικα και εχουν γαμησει τρανςφορμερ σε μπουρδελο επειδη δεν το καταλαβαν 2funny και νομιζαν οτι ηταν γυναικα.Εγω την πατησα ψηφιακα ενταξει απεχει πολυ,παντος σε μπουρδελο οταν παω  κοιταω και για το μηλο του αδαμ αν εχει "καμια" μεχρι στιγμης δεν ετυχε αν τυχενε μαλλον δεν θα ξαναπηγαινα σε μπουρδελο η θα πεθαινα επιτοπου. Shocked
Καταγράφηκε

kaytos
Ο παλιός, είν' αλλιώς

kinky sex for ever!!!

« Απάντηση #22 στις: 12/03/07, 16:04 »

Πω ρε πούστη μου τι μου θυμήσατε τώρα !
Θυμάται κανείς τη Zάκουλα ;;; Το Horrible ;

ΖΑΚΟΥΛΑ  και  ξερό ψωμί  Τζώννυ... Jerking Off Jerking Off Jerking Off
Καταγράφηκε

Ηράκλειτος (6ος αιώνας πΧ) :  "Τα πάντα ρει"

Νίκος Αλέφαντος (2009)     :  "Τα πάντα όλα"
Andras37Athina
Μάλαμα

νήψον ανομήματα μη μόναν όψην

« Απάντηση #23 στις: 12/03/07, 16:04 »

Τη Ζόρα, τη θυμάστε;

(όπως και το γηπεδικό σύνθημα "Τσιμπούκια της Ζόρας, ο Γιάννης Βαλαώρας);
Καταγράφηκε

JGF
kaytos
Ο παλιός, είν' αλλιώς

kinky sex for ever!!!

« Απάντηση #24 στις: 19/03/07, 01:01 »

Καλά, σαν τα πορνό-κόμικς της εποχής μου (Ταρατατά, Μπόμπος, Σωφεράκι) δεν υπάρχει κανένα!!! Οι της σειράς μου σίγουρα θα θυμούνται!!!

Αν τα θυμόμαστε λέει...Γυμνάσιο, τελευταίο θρανίο, πάνω στο θρανίο η "Ιλιάδα" και κάτω απ' το θρανίο η "Ψωλιάδα" (Σωφεράκι κατά κύριο λόγο και από περιοδικά "ΔΙΑΒΑΣΕ ΜΕ") 2funny 2funny 2funny
Καταγράφηκε

Ηράκλειτος (6ος αιώνας πΧ) :  "Τα πάντα ρει"

Νίκος Αλέφαντος (2009)     :  "Τα πάντα όλα"
g.69
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #25 στις: 19/03/07, 01:01 »

Θυμηζει σε κανενα τιποτα το ονομα Βενερε Κρισσος..........................................?
Ηταν η αγαπημενη μου......................................................................................
Εκπληκτικο κομικ......
Καταγράφηκε
billaras22
Ανώτερος

« Απάντηση #26 στις: 19/03/07, 01:01 »

Dancing Smiley

* COMICS SEX.jpg (82.79 KB, 700x484 - εμφανίστηκε 222 φορές.)
Καταγράφηκε
warhol
Επισκέπτης
« Απάντηση #27 στις: 19/03/07, 02:02 »

μπιλαρα οι φωτο που εχεις ποσταρει ειναι απο μια ιστορια που ειχε δημοσιευθει στο περιοδικο βιαγκρα!!
Καταγράφηκε
imperialdemon1821
Ανώτερος

« Απάντηση #28 στις: 19/03/07, 03:03 »

παντως αμα ξερει κανεις κανα καλο πορνο κομικ να πει στοιχεια πχ πως λεγοταν το κομικ ποιος ηταν ο δημιουργος και αλλα για να μπορεσω να το βρω,βασικα με ενδιαφερουν κομικ που ο δημιουργος εχει κολλημα με τα μεγαλα βυζια,παντως θυμαμαι που μου ειχε δωσει ενα φιλος ενα κομικ με δυο πρωταγωνιστριες μια ξανθια μια μαυρομαλλα και δυο με βυζαρες ηταν και αδελφες μιλαμε πρεπει να το ειχα διαβασει  Jerking Off ισα με 50+ φορες αλλα μου το πηρε το ηθελε για παρτυ του το ειχα 1 μηνα,τωρα προσπαθω να θυμυθω πως το λεγανε μπας και το βρω στο διαδυκτιο αλλα δεν,αν ξερει κανεις πως το λενε θα ειναι θεος.
Καταγράφηκε

warhol
Επισκέπτης
« Απάντηση #29 στις: 19/03/07, 03:03 »

μπες στο παρα πεντε και κοιτα τα κομιξ που εχουν!!
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3 4   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: