Νέα

Gloryholes στην Αθήνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxl_man
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 122
  • Εμφανίσεις 76K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xxl_man

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Κατ αρχην δεν ξερω αν το θεμα κολλαει εδω. Αν δεν ειναι η θεση του ασ το μετακινηση καποιος στο σωστο τοπικ......

Λοιπον
Φανταζομαι οτι αρκετοι ξερετε τι ειναι......ξερετε αν υπαρχουν στην Αθηνα?
 

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
Υπάρχουν σίγουρα στη Θεσσαλονίκη στο νέο χώρο που άνοιξε με 14 καμπίνες και 1300 ταινίες για επιλογή μέσα στον χώρο του κινηματογράφου ΛΑΙΚΟΝ στο Βαρδάρη Μοναστηρίου 4 μέσα στη στοά.Λειτουργεί από τις 10 το πρωί ως τις 4 τα ξημερώματα κάθε μέρα(οι καμπίνες με τις glory holes είναι 4)
 

ANDREAS69

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδες συγνωμη για την παρεμβαση αλλα για τι  μιλατε?
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Αλλο Glroy Hole και αλλο Peep Hole :)
 

Επισκέπτης
Εγώ ήμουνα σίγουρος ότι δεν υπάρχουν μέχρι που άκουσα για την Θεσσαλονίκη που είπε ο manthess34. Γηράσκω αεί διδασκόμενος!!!

Όταν ανέβω Θεσσαλονίκη θα το τσεκάρω και θα σας πω ;)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Υπαρχει και επι πληρωμη στημενο  Glroy Hole? Δεν το γνωριζα αυτο...μιλαω για τα παραδοσιακα των δημοσιων τουαλετων......
 

ANDREAS69

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Και ελεγα πως τα ηξερα ολα... Αυτο ειναι η ζωη... γεματη εκπληξεις
 

Επισκέπτης
Οι συνάδελφοι εκ Θεσσαλονίκης να επισκεφτούν το συγκεκριμένο μέρος και να μας πουν εντυπώσεις παρακαλώ! ΟΚ? :)
 

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
Ποιος σας είπε βρε παιδιά ότι πληρώνετε?Απλά αν μπεις στην καμπίνα για να δεις video ρίχνεις κέρματα.Αν απ την άλλη καμπίνα υπάρχει κάποια η κάποιος που θέλει να στον γλύψει αυτό είναι καθαρά  θέμα γούστου μεταξύ δύο ενηλίκων.Πάντως σαν χώρος είναι πολύ super και δεν νομίζω να υπάρχει άλλος στην Ελλάδα
 

Επισκέπτης
Αν απ την άλλη καμπίνα υπάρχει κάποια η κάποιος που θέλει να στον γλύψει αυτό είναι καθαρά  θέμα γούστου μεταξύ δύο ενηλίκων.

Χμμμμ... τώρα με προβλημάτησες ιδιαίτερα φίλε μου!!! Κι έτσι όπως έχουν γίνει τα πράγματα, πολύ φοβάμαι ότι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να μου τον γλύψει κάνας μουστακαλής!!! :crazy:

Όχι, όχι... δεν θα πάρω. Thanks but no thanks! Προτιμώ να πληρώσω και να έχω το κεφάλι μου (και το πάνω και το κάτω) ήσυχο!!!
 

manthess34

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
698
Like
0
Πόντοι
6
ΔΕΝ θα στον γλύψει κανένας με το ζόρι βρε liomas.Eξάλου δεν βλέπεις κανένα.Απλά είναι χώρος για κονέ.Ανάλογα τα γούστα του καθενός.Έχει και μια διπλή καμπίνα με καναπέ όπου απ' τη ζήτηση πρέπει να την έχεις κάνει κράτηση.Χα χα χα!!! Πάντως κατά καιρούς έχουν θεαθεί και ζευγάρια στο χώρο εκεί.ʼνοιξε πολύ πρόσφατα,μέσα στις γιορτές αν δεν κάνω λάθος.
 

ANDREAS69

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Αν ο κατοχος των χειλέων είναι γυναίκα θα το συζητουσα να βάλω το εργαλειο στη "δοξασμένη τρύπα" αλλά έτσι όπως είναι στημενο το συστημα κι εγς το φοβαμαι το θεμα "μουστακαλής"
 

Επισκέπτης
ΔΕΝ θα στον γλύψει κανένας με το ζόρι βρε liomas.Eξάλου δεν βλέπεις κανένα.Απλά είναι χώρος για κονέ.Ανάλογα τα γούστα του καθενός.Έχει και μια διπλή καμπίνα με καναπέ όπου απ' τη ζήτηση πρέπει να την έχεις κάνει κράτηση.Χα χα χα!!! Πάντως κατά καιρούς έχουν θεαθεί και ζευγάρια στο χώρο εκεί.ʼνοιξε πολύ πρόσφατα,μέσα στις γιορτές αν δεν κάνω λάθος.

Ναι ρε συ, αυτό λέω κι εγώ! Δεν βλέπεις ΚΑΝΕΝΑΝ!!! Θεωρείς απίθανο να στο παίξει γυναίκα κάνα σουσελάκι, να σε αρχίσει στα τσιμπούκια κι εσύ να φαντάζεσαι ότι σου παίρνει πίπα η Angelina Jolie??? :cheesy:
 

MIKELLE

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2005
Μηνύματα
126
Like
2
Πόντοι
1
Κάποιοι ότι κινείται και εχει τρύπα...δεν το ξέρεις αυτό liomas?
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
11
Πόντοι
2.007
ΔΕΝ θα στον γλύψει κανένας με το ζόρι βρε liomas.Eξάλου δεν βλέπεις κανένα.Απλά είναι χώρος για κονέ.Ανάλογα τα γούστα του καθενός.Έχει και μια διπλή καμπίνα με καναπέ όπου απ' τη ζήτηση πρέπει να την έχεις κάνει κράτηση.Χα χα χα!!! Πάντως κατά καιρούς έχουν θεαθεί και ζευγάρια στο χώρο εκεί.ʼνοιξε πολύ πρόσφατα,μέσα στις γιορτές αν δεν κάνω λάθος.

Δεν ειναι δυνατον να μην βλεπεις. Θα πρεπει τουλαχιστον να υπαρχει καποιο παραθυρακι ή διαφανες πλεξιγκλας. Και καλα να στον ρουφηξει κανας μουστακαλης, γουστα ειναι αυτα,  αν βρεθει κανενας/καμια ανισορροπος/η  και στην κοψει, στη δαγκωσει και δεν ξερω και εγω τι αλλο, τι γινεται? Εγω ειχα την εντυπωση οτι στην γλυφει επαγγελματιας.
Anyway, αν ισχυει αυτο που λες, τοτε 1) ειναι επικινδυνο 2) ειναι εντελως ξενερουα 3)ο xeilakias θα κανει χρυσες δουλειες.... ;)
 
OP
OP
X

xxl_man

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ουτε που θελω να το σκεφτομαι για μουστακαλη........
 

niksam

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
24
Like
10
Πόντοι
0
ρε παιδιά μήπως γνωρίζει κανείς αν και εδώ στην Αθήνα υπάρχουν σημεία θέματος; αν γνωρίζει κάποιος ας μου στείλει pm. ευχαριστώ πολύ

edit_antisthenis: το θέμα έχει ξανασυζητηθεί. Το thread συγχωνεύτηκε.
 

Mr.Winky

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Δυστυχος, η ευτυχος (οπως το βλεπει ο καθενας) δεν υπαρχει πλεξιγκλας η οτιδιποτε αλλο.  Για καποιους το αγνωστο ειναι και η αιγλη του πραγματος!!!  Οντος μπορει να ειναι οποιος να'νε και να στον ρουφαει, μιλατε για μουστακαλιδες κτλ., κ'εαν ειναι καμια ξαδελφη παλι καλα, εαν ειναι ο ιδιος ο αδελφος σου τι κανεις?  :headbang:

Να ειναι κανενας μανιακος με ψαλιδι, λιγο δυσκολα.  Στη βορεια ευρωπη παιζει να ειναι καμια γρια η παντρεμενη με τον αντρα της που γουσταρει να την βλεπει να τσιμπουκονι αλλον.  Εδω μαλλον τιποτα κρυφες αδελφες θα παιξει.  Το ολο θεμα ειναι καβλωνεις, χωνεις τον τζουτζουκο στη τρυπα, χυνεις, σκουπιζεις και τελειωσες.

Πιστευω οποιος τολμηρος δοκιμασει να μην κανει τη μαλακια και ρωτησει "τα'πεις ολα?" γιατι η φαντασιωση της Jolie η Jenna Jamieson μπορει να κατασταφει απο τη φωνη κανενους μπεταζη να λεει "κρεμμυδια εφαγες ρε μεγαλη? δακρυσαν τα ματια μου!!!!!"  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom