Αναζήτηση

Σελίδες: 1 [2] 3 4 5 6 7   Κάτω
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Gloryholes  (Αναγνώστηκε 20711 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Ryu
Ο παλιός, είν' αλλιώς
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

http://www.youtube.com/watch?v=IEOpEEFF7K0

« Απάντηση #15 στις: 08/03/07, 20:08 »

ΔΕΝ θα στον γλύψει κανένας με το ζόρι βρε liomas.Eξάλου δεν βλέπεις κανένα.Απλά είναι χώρος για κονέ.Ανάλογα τα γούστα του καθενός.Έχει και μια διπλή καμπίνα με καναπέ όπου απ' τη ζήτηση πρέπει να την έχεις κάνει κράτηση.Χα χα χα!!! Πάντως κατά καιρούς έχουν θεαθεί και ζευγάρια στο χώρο εκεί.ʼνοιξε πολύ πρόσφατα,μέσα στις γιορτές αν δεν κάνω λάθος.

Δεν ειναι δυνατον να μην βλεπεις. Θα πρεπει τουλαχιστον να υπαρχει καποιο παραθυρακι ή διαφανες πλεξιγκλας. Και καλα να στον ρουφηξει κανας μουστακαλης, γουστα ειναι αυτα,  αν βρεθει κανενας/καμια ανισορροπος/η  και στην κοψει, στη δαγκωσει και δεν ξερω και εγω τι αλλο, τι γινεται? Εγω ειχα την εντυπωση οτι στην γλυφει επαγγελματιας.
Anyway, αν ισχυει αυτο που λες, τοτε 1) ειναι επικινδυνο 2) ειναι εντελως ξενερουα 3)ο xeilakias θα κανει χρυσες δουλειες.... Wink
Καταγράφηκε

xxl_man
Νέος
*

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #16 στις: 09/03/07, 10:10 »

Ουτε που θελω να το σκεφτομαι για μουστακαλη........
Καταγράφηκε
liomas
Επισκέπτης
« Απάντηση #17 στις: 09/03/07, 10:10 »

Κάποιοι ότι κινείται και εχει τρύπα...δεν το ξέρεις αυτό liomas?

Mωρέ το ξέρω, πως δεν το ξέρω! Απλά δεν είναι του γούστου μου!
Καταγράφηκε
niksam
Νέος
*

« Απάντηση #18 στις: 06/06/07, 16:04 »

ρε παιδιά μήπως γνωρίζει κανείς αν και εδώ στην Αθήνα υπάρχουν σημεία θέματος; αν γνωρίζει κάποιος ας μου στείλει pm. ευχαριστώ πολύ

edit_antisthenis: το θέμα έχει ξανασυζητηθεί. Το thread συγχωνεύτηκε.
« Τελευταία τροποποίηση: 06/06/07, 16:04 από antisthenis » Καταγράφηκε
Mr.Winky
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #19 στις: 06/06/07, 17:05 »

Δυστυχος, η ευτυχος (οπως το βλεπει ο καθενας) δεν υπαρχει πλεξιγκλας η οτιδιποτε αλλο.  Για καποιους το αγνωστο ειναι και η αιγλη του πραγματος!!!  Οντος μπορει να ειναι οποιος να'νε και να στον ρουφαει, μιλατε για μουστακαλιδες κτλ., κ'εαν ειναι καμια ξαδελφη παλι καλα, εαν ειναι ο ιδιος ο αδελφος σου τι κανεις?  Banging Head Against a Wall

Να ειναι κανενας μανιακος με ψαλιδι, λιγο δυσκολα.  Στη βορεια ευρωπη παιζει να ειναι καμια γρια η παντρεμενη με τον αντρα της που γουσταρει να την βλεπει να τσιμπουκονι αλλον.  Εδω μαλλον τιποτα κρυφες αδελφες θα παιξει.  Το ολο θεμα ειναι καβλωνεις, χωνεις τον τζουτζουκο στη τρυπα, χυνεις, σκουπιζεις και τελειωσες.

Πιστευω οποιος τολμηρος δοκιμασει να μην κανει τη μαλακια και ρωτησει "τα'πεις ολα?" γιατι η φαντασιωση της Jolie η Jenna Jamieson μπορει να κατασταφει απο τη φωνη κανενους μπεταζη να λεει "κρεμμυδια εφαγες ρε μεγαλη? δακρυσαν τα ματια μου!!!!!"  2funny
Καταγράφηκε

Please don't confuse me with some one who gives a shit
voltaire45
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Σάβρα του Διαδιχτύου

« Απάντηση #20 στις: 06/06/07, 18:06 »

Ναι καλά, δεν τον χώνω στο καλοριφέρ καλλίτερα;

Δεν υπάρχει περίπτωση, από την άλλη μεριά είναι σίγουρα μπετατζής. Τα gloryholes είναι από τα βασικά στοιχεία της gay κουλτούρας. Είχαν εμφανιστεί και κάποια sites με βιντεάκια με γκόμενες κάποια εποχή, αλλά μάλλον δεν έπιασαν.

Η Wikipedea πάντως έχει ένα καλό άρθρο που ετυμολογεί τον όρο με αναφορά στα εξομολογητήρια της Ρωμαιοκαθολικής Εκκλησίας.
Glory, glory, halelujah!
Καταγράφηκε

«Θα έλεγε τις ότι η χώρα αύτη ηλευθερώθη επίτηδες, δια να αποδειχθή ότι δεν ήτο ικανή προς αυτοδιοίκησιν» (Αλέξανδρος Παπαδιαμάντης)
telemes
Νέος
*

« Απάντηση #21 στις: 08/07/08, 12:12 »

Ρε πάιδες, γνωρίζετε αν υπάρχουν οι λεγόμενες Glory Holes στην Αθήνα ή γενικά στην Ελλάδα?
Καταγράφηκε
ΜΙΣΤΕΡ ΜΠΟΥΤΙΑ
Προχωρημένος
**

Της κακνής τα κακνά αβελέ τα δικελτά

« Απάντηση #22 στις: 08/07/08, 13:01 »

Ρε πάιδες, γνωρίζετε αν υπάρχουν οι λεγόμενες Glory Holes στην Αθήνα ή γενικά στην Ελλάδα?

Ε ρούε φιλενάδα, στα τζουρά της Ομόνοιας να ζητήσεις τη Μάκα ή την Μαρκέλα να σε εξυπηρετήσει.
Καταγράφηκε

Αβέλω ρέλια και φίλτρο καρέλια
Valentino_Rossi
Ο παλιός, είν' αλλιώς

« Απάντηση #23 στις: 08/07/08, 13:01 »

εδω ρε φιλε μου οι Ελληνιδες δεν κανουν καλα καλα πιπες θα κανουν Glory holes κτλ;
Καταγράφηκε
ΜΙΣΤΕΡ ΜΠΟΥΤΙΑ
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #24 στις: 08/07/08, 13:01 »

εδω ρε φιλε μου οι Ελληνιδες δεν κανουν καλα καλα πιπες θα κανουν Glory holes κτλ;

Καλέ τεκνά θέλει το αγόρι  Headbaning!
Καταγράφηκε

telemes
Νέος
*

« Απάντηση #25 στις: 08/07/08, 13:01 »

Όχι και τεκνά ρε συ!!!Απλώς με ενδιαφέρει το θέμα γιατί μόλις γύρισα από Αμερική και εκέι γίνετε χαμός!! (Τουλάχιστον στις πόλεις που ήμουνα).Στήν Ευρώπη μόνο Ολλανδία και Βέλγιο το είχα συναντήσει το θέμα
Καταγράφηκε
ΜΙΣΤΕΡ ΜΠΟΥΤΙΑ
Προχωρημένος
**

« Απάντηση #26 στις: 08/07/08, 13:01 »

Όχι και τεκνά ρε συ!!!Απλώς με ενδιαφέρει το θέμα γιατί μόλις γύρισα από Αμερική και εκέι γίνετε χαμός!! (Τουλάχιστον στις πόλεις που ήμουνα).Στήν Ευρώπη μόνο Ολλανδία και Βέλγιο το είχα συναντήσει το θέμα

E νάκα τότε, δεν έχει τέτοια εδώ απ' όσο ξέρω. Μόνο glory holes στα τζουρά της Ομόνοιας με τεκνά Headbaning!
Καταγράφηκε

apolyto_arseniko
Ο παλιός, είν' αλλιώς

δε θέλω μεροκάματο θέλω χιλιάρα μηχανή και θάνατο

« Απάντηση #27 στις: 08/07/08, 21:09 »

ενδιαφεσαι να εισαι μπροστα η πισω απτην τρυπα?
Καταγράφηκε

evabb
Ο παλιός, είν' αλλιώς

Φύλο: Γυναίκα

γυναικα χωρις κωλο, λιμανι διχως μολο.....

« Απάντηση #28 στις: 09/07/08, 00:12 »

Στήν Ευρώπη μόνο Ολλανδία και Βέλγιο το είχα συναντήσει το θέμα

οι δυο πιο ξεκωλιαρες χωρες τις ευρωπης Boobies Boobies Boobies για μαντεψε τι γλωσσες μιλαν στο βελγιο
Καταγράφηκε
daniel72
Επισκέπτης
« Απάντηση #29 στις: 09/07/08, 00:12 »

οι δυο πιο ξεκωλιαρες χωρες τις ευρωπης Boobies Boobies Boobies για μαντεψε τι γλωσσες μιλαν στο βελγιο

χώρες και ξεκωλιάρες πρώτη φορά το ακούω...εγώ τις Ελλεεινίδες τσούλες ήξερα για ξεκωλιάρες!
Headbaning! Headbaning! Headbaning! 2funny 2funny 2funny
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3 4 5 6 7   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: